Gal tai jau buvo?

Jau Antikos laikais istorija buvo laikoma naudingiausiu mokslu. Įsigalėjo Polibijaus (apie 200 - 118 m. pr.m.e., graikų istoriko, garsėjusiu savo ypač griežtais reikalavimais istoriniams faktams. Jo "Visuotinė istorija" atspindi Romos įsigalėjimo ir graikų kovos su ja epochą) įvesta cikliškumo samprata. Jei reiškiniai pasikartoja, reikia juos pažinti ir panaudoti gautas žinias.

"Net jei dabartiniai reikalai eina šauniai, supratingas žmogus turi rūpintis ateitimi, darydamas išvadas iš dabarties. Štai kodėl sakau, kad praeities suvokimas nėra vien malonumas, o tikra būtinybė."


Tiesiog nuostabu, kad būdami tokie išmintingi, kokiais save linkusi laikyti žmonija, nežinome net kas mes esame! Ir stulbina, kad atmetami, ignoruojami ar laikomi klaidinančiais priešistoriniai įrodymai. Unikalūs radiniai ir kultūros faktai kartais datuojami priskiriant ankstyvesniam laikotarpiui, nei įprasta, - o ir surandami ne ten, kur derėtų.

Nors garsių antropologų Lyki šeima pasiūlė nukelti "homo" atsiradimą bent iki 3 mln. metų atžymos, tačiau akademiniai sluoksniai laikosi 1 mln., o "Mąstančio" žmogui teskiria tik 40 tūkst. metų.

Nors ir sunku paaiškinti "Homo Sapiens" staigų visuotinį išplitimą tuo metu, dar sunkiau atsakyti, kodėl išnyko neandertalietis (pleistocene), o vėliau ir kromanjoniečiai (vėlyvajame paleolite).

Peršo grafystėje, Nevadoje, bato atspaudas rastas triaso (mezozojaus pirmasis periodas) sluoksnyje, kurio amžius - 400 mln. metų. 1975-ais dr. Steinli Rainas pranešė, kad rado žmogaus atspaudus 40 mln. senumo sluoksnyje. Taip pat panašus radinys Kentone, Oklahomoje bei šiaurės Viskonsine. Rožiniame slėnyje Teksase 16-os colių ilgio pėdos rastos šalia dinozauro pėdsakų 80 mln. senumo sluoksnyje.

Bet jei žmogus gyveno šalia dinozaurų, gal būt jis buvo daug didesnis, kad galėtų kovoti su jais? Ir nuostabu, kad randami nepaprastai didelių humanoidų skeletų, iki 7 ar 8 pėdų aukščio, likučiai, - ir tai nėra "Kardifo apgavystės". O Mirties slėnyje gausu fosilijų ir kitų radinių, - tad vietoje dabartinės dykumos smėlių gal kažkada buvo Edeno sodai, su ten gyvenusiais milžinais.

Bet visa tai prieštarauja teorijoms, kad žmogus į Ameriką atėjo palyginti neseniai [skaitykite Eskimų kilmė]. Taip pat ir naujausi tyrimai rodo, kad Beringo "tiltas" bei Kordilerano "ledo koridorius" tapo praeinami tik prieš 9000 m. Tačiau jau prieš 9000 m. čia jau augo kukurūzai. Kažkas dar anksčiau turėjo išvesti jų sėklą. Meksikoje rastos 80 tūkst. senumo kukurūzų žiedadulkės.

Unikalūs indėnų kraujo krešėjimo ir dantų požymiai neigia greitą azijiečių evoliuciją, - geriausiu atveju tam reiktų bent 40 tūkst. metų (tam, kas Senajame žemyne truko milijonus metų). Be to, Kalifornijoje rastos kaukolės, identiškos dabartiniams Amerikos indėnams, kurių amžius 50 tūkst. metų. Ir aplamai, indėnai atsiranda be jokios evoliucinės bazės.

Maišatį kelia ir paslaptingieji muliečiai, prieš 10 tūkst. metų netikėtai pasirodę Alžyro pakrantėje. Jie turėjo didžiausią kaukokės tūrį: 2000 cm 3 (kai mūsiškis tėra apie 1400 cm3). Tačiau jie gyveno trumpai, pagrindinę žmonių dalį sudarė moterys ir vaikai. Šie naudojo įrankius ir augino niekur anksčiau nematytus gyvulius.

Taigi, mūsų žinios yra labai ribotos, - ir mes, praktiškai, nežinome, kas dėjosi iki mums atsirandant. Pavyzdžiui, kas vaikščiojo tos garsios Jugoslavijos 'minicivilizacijos' gatvėmis, epochoje iki senojo Egipto ar Kinijos, - 5000 m. prieš suklestint Graikijai? Kas buvo prarastoji Amerikos indėnų Kahokijos civilizacija, kurios mieste netoli dabartinio Šv.Lui gyveno per 250 tūkst. indėnų.

Ir kas pastatė paslaptingas septynių mylių sienas Berklio ir Oaklando (Kalifornija) kalvose? O 20 mylių ilgio siena Jordanijoje, netoli Petra. Kokie žmonės prieš 2000 m. (iki majų) sukūrė Jukatano drėkinimo sistemą? Nieks nežino, kada ir kodėl buvo pastatytos Egipto ir Meksikos piramidės.

Piešiniai akmenyse, kurie gali būti 60 mln. senumo, vaizduoja širdies persodinimo ir Cezario pjūvio operacijas. Tie 150 tūkst. akmenų turi scenų, įrodančių, kad ypatinga žmonių rasė gyveno tuo pačiu metu su dinozaurais.

Senovės egiptiečiai turėjo kontraceptinę žele ir iš šlapimo galėjo nustatyti nėštumą. Majų dantų ertmėse vis dar išsilaikė cementas. Du broliai Kosmas ir Damianas prieš 1700 metų sėkmingai atlikdavo kojų transplantacijos operacijas [Rentgenas Senovės Egipte]. Gal jie kaip nors gavo žinias iš ankstesniųjų chirurgų?

Karakolos bokštas Čiken Itzoje yra žymiausia Vidurio Amerikos observatorija ir, atrodo, dalijosi savo atradimais su kitais panašiais Šiaurės Amerikos statiniais Mesa Verdėje, Vičitoje ir Čako kanjone.

Senovės babiloniečiai ne tik naudojo sieros degtukus, bet turėjo pakankamą technologiją, naudojančią elekrocheminėms baterijoms su laidais. Tokios baterijos ir elektrolizė buvo žinomi Egipte, Indijoje ir Svahililande. O neseniai perskaityti aramietiški tekstai leidžia prielaidą, kad izraeliečiai mokėjo gaminti "maną iš dangaus", leidusią išgyventi kelionės per dykumą metu [kita teorija apie maną].

Nors platinos apdirbimui reikia 1780 laipsnių temperatūros, kai kurie Peru žmonės dar prieš inkus kūrė dirbinius iš šio metalo. Net ir šiais laikais aliuminio išgavimo procedūra yra sudėtinga, tačiau Čou-Ču, garsusis Tsin eros (265-316 metai) karvedys buvo palaidotas su aliumininėmis diržo sagtimis. O kaip su metaliniais, aukso ir kitokiais radiniais anglies šachtose?

Tokias "klaidas" aiškina dvi hipotezės:

  1. Anksčiau gyveno pažangi civilizacija, kuri, neaišku, dėl natūralių ar technologinių katastrofų, žuvo;
  2. Tai aukštos technologijos nežemiškos civilizacijos ženklai, kuri mus aplankė prieš milijonus metų.

Gal būt, mūsų protėviai valdė ir branduolinę energiją? Archeologai dideliame gylyje yra radę "lydyto žalio stiklo", - tokio, koks anksčiau buvo žinomas tik branduolinių tyrimų centruose. Jis rastas Gabone, Afrikoje, taip pat Sacharos dykumoje, Eufrato slėnyje, Irake, Modžavo dykumoje, Škotijoje, Egipte ir šiaurės Turkijoje [apie tai skaitykite Tektitai]. Taip pat mokslininkai atrado urano klodus, kurie atrodo, buvo kasami senovėje.

Tad, jei istorija kartojasi ir yra cikliška, pamąstykime apie galimą žmonijos kilmę. Geriau sužinoti apie ją, nepriėjus savosios pabaigos.

Ar ne laikas paieškoti milžinų, stačiusių Stounhendžą, nuskendusių Atlantidos ar Mu žemynų, ankstesniųjų žmonijos rasių, ateivių ir kitų senovės reiškinių. Gal kas slepiasi antikos rašto paminkluose, mituose ir padavimuose.


Jei norite ir toliau sekti panašias mintis, visada laikykite taikiklyje Atlantidos puslapį

Angelai
Zoologija ir mitologija
Nibiru - keleivinė planeta?
Paslaptingas Naska linijas
Uždrausta žmogaus kilmės istorija
Kas buvo baltaveidis actekų ir majų dievas?,
A. Duginas. Hiperborėjos teorija
Senosios Pietų Azijos technologijos
Gilgamešo-Muromeco sugretinimai
Zep Tepi - pirmasis laikas
Šeiveris ir „Slėpiniai“
Stebėtojai: Dievo sūnūs
Nauja dėl Stounhendžo
Gralio taurė – Kaukaze?
Elohimų alchemija
Languedoko akmenys
Pranašas Nostradamas
Gilgamešo epas
Mitologijos bei "Fuko švytuoklės" puslapius.
Taip pat atsirado puslapis apie paslaptingą Afrikos Dogono gentį
Juose rasite nuorodas į kitus tokio pobūdžio tekstus.