Skaitykite ištrauką iš "Sidabrinio trimito" išleistos knygos apie paskutines Žemės dienas "Palikti"
 

Sidabrinis trimitas: KNYGOS VISAI ŠEIMAI

Apie vaikų auklėjimą
Ross Campbell. “Kaip iš tikrųjų mylėti savo vaiką”

Kaip vaikui perteikti meilę įvairiose situacijose. Nuo šilto žvilgsnio iki efektyvaus drausminimo ir dvasinio ugdymo. Autorius yra pediatrijos ir psichiatrijos profesorius, dirbantis Tenesio universitete, JAV.

Kaina: 9,60 Lt

Kitos knygos:

James Dobson, “Užsispyręs vaikas”
Gyvenimas ant ribos


 

Apie žmonų problemas
James Dobson. “Ko žmonos nori, kad jų vyrai žinotų apie jas”

Knyga sutuoktiniams, padedanti spręsti finansines, seksualines, fiziologines bei kitas gyvenime kylančias problemas. Skaitykite, ką autorius kalba apie nuovargį, laiko stoką, vienatvę, nuobodulį bei romantiškos meilės trūkumą santuokoje; apie vaikus, depresiją, senatvę ir daugelį kitų dalykų.

Kaina: 16,80 Lt

James Dobson, “Žvilgsnis į šeimą” organizacijos įkūrėjas ir prezidentas (“Focus on the Family”). Daugelio bestselerių apie šeimą ir dviejų televizijos programos serijų “Žvilgsnis į šeimą” bei “Atsigręžk į namus” autorius. Diplomuotas psichologas bei patarėjas santuokos, šeimyninio gyvenimo ir vaikų auklėjimo klausimais, dr. Džeimsas Dobsonas taip pat dalyvauja įvairiose JAV vyriausybės programose, susijusiose su nepilnamečių nusikalstamumu, mokesčių reformomis, šeimų problemomis, pornografija, vaikų mirtingumu. 14 metų buvo Kalifornijos universiteto Medicinos koledžo pediatrijos profesorius. 17 metų dirbo Los Andželo vaikų ligoninės Medicininės genetikos skyriuje. Su žmona Šerli turi du suaugusius vaikus. Gyvena JAV, Kolorado Springs mieste.


 

Nuotykių serija vaikams
Frank Peretti. “Durys į slibino nasrus”

Dėmesį prikaustantis jaudinantis pasakojimas apie šauniąją Kuperių šeimą. Istorija kupina pavojų, intrigų, pasibaigianti dideliu blogio ir gėrio jėgų susirėmimu.

Džėjus ir Lila Kuperiai kartu su savo tėvu archeologu ir anksčiau buvo patyrę įvairių nuotykių, tačiau nieko panašaus jiems dar nebuvo tekę regėti. Eidami paslaptingu tamsiu urvu, jie nesiliovė galvoję apie kitas ekspedicijas, kurios bandė atidaryti Duris. Visi jų dalyviai išsigandę pabėgo arba mirė baisia mirtimi! Kas gi iš tiesų glūdi už durų? Neregėti žlugusios karalystės turtai… ar koks senovinis blogis? Jie privalo rasti raktą ir išsiaiškinti senus Nepuro padavimus. Džėjus ir Lila gerai žino, jog jau buvo apsaugoti daugelyje pavojingų situacijų. Tačiau ar sugebės jie nugalėti tai, kas tyko už Durų į Slibino Nasrus?

Kaina: 6,80 Lt

Frank Peretti, daugybės romanų suaugusiems ir vaikams autorius. Šio rašytojo knygos labai padrąsina ir sustiprina. Pagrindiniai personažai vaizduojami kaip narsūs žmonės, kovojantys už tikėjimą ir tiesą. Autorius su žmona Barbara Džyn gyvena JAV.

Kitos šios serijos knygos:
“Išsigelbėjimas iš Vandenio salos”
“Anako kapai”
“Spąstai jūros dugne”


 

Skaitykite "Sidabrinio trimito" išleistą knygą apie paskutines Žemės dienas "Palikti"

Knygų leidykla “Sidabrinis trimitas”
Demokratų g. 3-20, Kaunas LT-3026
Tel. (27) 26 42 36
El.paštas: st@kaunas.omnitel.net


 

Kiti knygų aprašymai:
Atsiliepimai Daniel Quinn. 'Izmaeliui'
E.Gudavičius. Mindaugas
Wolfenbüttelio Postilė
Mauragis: Fatališka klaida
V.T. Vittachi. Subudo reporteris
Apie princesę Dianą, Sinatrą ir kitas;
Kaip gydyti kates, dirbti sode, dviratininkus ir kitas;
Sveikatą, patarimai moterims dėl sekso ir kitas;
Gūgliška banalybė
MTV herojus - Byvį ir Tešlagalvį;