Jūsų nuomonė!

Plastinės operacijos vingiai

Mieli "Vartiklio" lankytojai,

Paskelbiame PLASTINIŲ OPERACIJŲ temos balsavimo rezultatus. Viščiukai suskaičiuoti, tačiau jūs ir toliau galite rašyti savo atsiliepimus ta tema... O naujoji tema - VASAROS ATOSTOGOS - kaip norite jas praleisti?
O ankstesnioji tema buvo REKLAMOS POVEIKIS

Rezultatai: viso balsavo 76 asmenys. Jų balsai pasiskirstė taip:

Plastinės operacijos, kai silikono implantais padidinamos krūtys, sukelia įvairių minčių. Ką simbolizuoja tas noras pakeisti motinos Gamtos tau sutvertą kūną? Ir jei tai daroma net nežinant, ar rizikuoji savo sveikata....

Kviečiame pareikšti savo pastabas.

                   

Keletas faktų galinčių sukelti papildomų minčių šiuo klausimu:

Silicon implant
  1. Silikono krūtų implantai pasirodė rinkoje 1962-ais be jokių saugumo testų! Jie buvo palydimi žodžiais: "visam gyvenimui!"
  2. 1998-ųjų gruodžio 1 d. JAV Nacionalinė Mokslo taryba nusprendė, kad silikono implantai nekenkia moters sveikatai.
  3. Ir dabar - po 37-ių metų moterys nusprendė patikrinti jų saugumą. Kodėl jos laukė taip ilgai?
  4. Žinomi atvejai, kai kelios moterys mirė apsinuodijusios šiais implantais, o dar daugia kenčia nuo įvairių negalavimų (pvz., odos įplyšimai, blogos kokybės implantai ir t.t.). Tai kodėl nepakanka jų balso?
  5. Ar dėl to, kad pateikiami pavyzdžiai, kai tokias operacijas darė įžymybės - ir gal dėl to joms pavyko ilgiau išlikti šlovės viršūnėse?
Silicon implant

O čia yra jūsų pastabos

2001 m. gegužės 5 d., šeštadienis, 15:45:52
as manau ,kad jos reikalingos.jeigu darosis meterys ,reiskia joms ju reikia.

2001 m. kovo 24 d., šeštadienis, 22:54:22
lolo ferarri

2000 m. spalio 28 d., šeštadienis, 21:21:59
http://www.homepages.hetnet.nl/~f-gto288/index.html

2000 m. kovo 13 d., pirmadienis, 20:25:31
lolo ferarri

1999 m. spalio 29 d., penktadienis, 14:48:52
Gal ir labai geras dalykas,bet rizikos tiek pat kiek ir to gero...

1999 m. liepos 8 d., ketvirtadienis, 19:55:01
Paaiškink, gerbiamas Laurai,
kokia čia (visuomenės, vyrų, partijos, etc.) KALTĖ, jei moteris nori būti graži?

Grožio etalonai nekuriami pagal užsakymą. Taip pat nėra ir, ko gera, nebus universalaus grožio etalono, tinkamo visiems ir visoms, kad ir kiek besistengtume. Prisiminkite savo paauglystę, amžinąjį kartų konfliktą. Kaip grožio "skiepus" priima nauja karta? Ogi labai savotiškai. Ir ačiū dievui! Kitaip arba progresas sustotų arba nauji "kompleksai" išsivystytų.
Moterys, aš Jus dievinu už tai, kad Jūs esate gražios ir kuriate grožį subtiliau už mane!
Remis

1999 m. liepos 8 d., ketvirtadienis, 14:42:15
Manau, kad moteris turi teisę būti ir tapti gražia. Jei gyvenimas nemielas, baidaisi žvilgsnių-argi tai komfortas? Moterys (ir ne tik) prasiduria ausis ir tai jau nieko nei stebina, nei baugina. Vis tik, jeigu moteris ryžtasi gultis po skalpeliu, ją kamuoja ne tik fizinė problema, bet ir psichologinė. O psichologų Lietuvoje katastrofiškai mažai. Taigi, tai paprasčiausia išeitis. Viena mano draugė pasidarė plastinę operaciją, kadangi jos krūtinė tapo nukarusi (ji numetė ~30 kg svorio ir dabar sveria 49 kg). Įsivaizduokite, kokia tapo jos krūtinė po dietų. Tačiau vaikinas ją vis tiek mylėjo. Kai jis sužinojo, kad ji slapta, jam nežinant pasidarė operaciją, labai supyko. Pusę metų jie nebendravo (tiksliau, jis nesileido į jokias šnekas ir norėjo nutraukti visus santykius). Dabar jų santykiai vėl normalūs (geri). Taigi, ar šios operacijos reikalingos vien tik vyrų akių džiaugsmui, ar ir moters dvasiniam komfortui?

1999 m. liepos 8 d., ketvirtadienis, 12:54:35
Nemanau, kad krūtų koregavimo, raukšlių, randų išlyginimo, kojų tiesinimo, atlėpusių ausų korekcijos operacijos, taip pat ir dantų protezavimas, nagų klijavimas ir pan. yra smerktinas ir pasibjaurėtinas dalykas. Ir nereikia pavyzdžiu imti Lolo Ferarri ar dar kokios išprotėjusios moteriškes norinčios savo 70-tyje atrodyti kaip 25. Kodėl zmogui jei jis yra pakankamai protingas ir dvasiškai turtingas negali būti gražus ir išore. Niekas negali teigti, kad jeigu moteris pasidarė plastinę krūtų operaciją (pakoregavo formą), palygino raukšleles, išsitiesino kojas reiškia, kad ji kvaila ir tuščia, bloga motina, žmona ar meiluže. Ji tik nori buti graži ir patikti. Reikia žiurėti į asmenybę. Ir atvirkščiai kiek daug moterų tarpe yra kvailų, pasipūtusių, tučiagarbių su natūraliomis krūtimis ir raukšlemis veide. Jeigu neišprususiam liepiame mokintis, tobulėti, leiskime negražiam buti gražiu. Tik tai - ir mokyti, ir gražinti - turi daryti kvalifikuoti specialistai.

1999 m. liepos 7 d., trečiadienis, 12:29:23
Tai yra šiek tiek visuomenės ir vyrų kaltės, nes yra kuriamas patrauklios moters stereotipas, kuriame svarbia vieta užima krūtinė. Moterų sprendimas operuotis yra tik pasekmė. Tokių operacijų nebus atsisakyta niekada (aš manau), o jų skaičių gali sumažinti, nuoširdesnė ir profesionalesnė pedagogų veikla merginos paauglystėje, nes tuomet, mano nuomone, susiformuoja tas nepilnavertiškumo kompleksas ir savo trūkumų iškėlimas. Tik vėliau, kai moteris turi pinigų ir nėra taip priklausoma nuo konservatyvių tėvų ji bando kompensuoti sau patirtą nepatogumą. Saugumu, moteris leidusi įsiveržti į savo krūtinę, nesusurūpins, nes jai tenka užmiršti etiką, tradicijas, kai kurių artimųjų panieką ir kitą niegiamą reakciją. Lauras

1999 m. liepos 3 d., šeštadienis, 13:25:58
Kažin, ar operuodami vien tik defektuotas krūtis, chirurgai sugebėtų išlaikyti darbo kokybę, bei išsilaikyti ekonomiškai?
O faktas, kad moteriškės puolė operuotis net nepasidomeję dėl saugumo testų, terodo milžinišką paklausą... Protas protu, bet pilnavertis žmonių gyvenimas susideda iš kai ko daugiau!
Nemalonu tureti moteri su protezais, bet aš balsuoju už pasirinkimo laisvę. Kas kita dėl sveikatos testų. Jei atsiranda niekšų, bandančių uždrausti medicininius bandymus su gyvuliais, tai grožio idealo besiekinčioms moterims belieka pačioms aukotis vietoj e triušių.
Remis

1999 m. birželio 30 d., trečiadienis, 14:00:39
Manau reta moterų, kurios nenorėtų turėti gražios ir įspūdingos krūtinės. Žinoma, ne kiekvieną gamta apdovanojo tuo grožiu. Aš manau , kad ši plastinės chirurgijos šaka yra reikalinga, tik toli gražu ne kiekvienai lietuvaitei prieinama. (ir viai nebūtina prisipompuoti ją kaip pas Ferrari). Manyčiau moterys, turinčios gražias krūtis, yra savimi pasitikinčios ir nejaučia dėl to jokių kompleksų. Ir manau nerasime nei vieno vyro, kuriam mažos ataugėlės patiktų labiau už apvalius iškilumus.

1999 m. birželio 29 d., antradienis, 08:45:45
Nematau cia jokios problemos,jei tai moteriskei yra patogu sporto saleje strakalioti su tokiu papildomu svoriu,lai ji ir strakalioja,jei jai labai grazu, kai ji visa savo turta bando sutalpinti trim ismierom mazesneje vakarineje sukneleje, lai ji taip ir elgiasi. Bet man asmeniskai tai sukeltu dideli diskomforta.

1999 m. birželio 24 d., ketvirtadienis, 21:28:32
Operacijos reikalingos tik tuo atveju jeigu pas moteri yra kruties defektas,kai reikia atstatyti kruti po isoperuoto 'vezio'.

1999 m. birželio 22 d., antradienis, 10:53:51
Daug moterų, pasidariusių tokias operacijas, manau savo išvaizdą tik sugadina (pvz. ponia Ferrari). Jos atrodo juokingai, bandydamos išlaikyti pusiausvyrą ir tuo pačiu atrodyti seksualiai. Kitas reikalas, jei moteris turi rimtų defektų, tuomet juos ištaisyti būtina ne tiek dėl išvaizdos pataisymo, kiek dėl geresnės nuotaikos, pasitikėjimo savimi.

1999 m. birželio 19 d., šeštadienis, 16:58:51
As uz tokias operacijas. Kiekviena moteris nori atrodyti patraukli .Ir jei ji turi negrazia,ogal ir is vis neturi krutines, tai kodel gi neatlikti plastines operacijos?Brangu?O kiek isleidziama kosmetikai metu metais?Irgi brangu.Grozis reikalauja auku. Silvija. Svedija

1999 m. birželio 19 d., šeštadienis, 16:57:08
As uz tokias operacijas. Kiekviena moteris nori atrodyti patraukli.Ir jei ji turi negrazia, o gal ir is vis neturi krutines, tai kodel gi neatlikti plastines operacijos? Brangu? O kiek isleidziama kosmetikai metu metais? Irgi brangu. Grozis reikalauja auku.
 

NSO puslapis
Vartiklio naujienų puslapis
Globalusis lietuviškasis tinklas