Ką renkiesi - gripas ar grabas?

Per TV, radiją ir kitas žiniasklaidos priemones išvystame, išgirstame, sužinome, kaip lengva išgyti, nuo slogos, nuo gripo ir nuo ... sifilio. Nieko nėra paprasčiau, - sustumi piliulę ir "O mano meile..." iškart gali užtraukti. O kad suvalgytum Marsą ar sausainį kokį, turi įsiropšti į kokią stačią uolą, kad net žiūrint pagaugais išeina kūnas pro duris. Praeina noras ne tik valgyti, bet ir į tą pusę žiūrėti...

Ką čia kalbėti! Grįškim prie to, ko ir pradėjom. Štai nuostabus vaistas "Grippostad" - ir dar su C (užmirškit kokį ten "Tylenol" - sako pasaulyje nors jo per 3 tūkstančius asobų kanopas užvertė - dvesia kaip tarakonai nuo dichlofoso).

O štai ištrauka iš jo instrukcijos (kiek sutrumpinta, bet nepraleistas ir nesukeistas nė vienas žodis):

Pašaliniai poveikiai:

Vartojant vaistus pagal nurodymą po ilgesnio vartojimo gali būti pažeisti kepenys ir inkstai, sunkūs kepenų pažeidimai gali atsirasti perdozuojant.

Buvo pranešta apie kraujo gaminimo funkcijų sutrikimus, pvz., trombocitų kiekio kraujyje sumažėjimas (trombocitopenija) arba leukocitų kiekio kraujyje sumažėjimas (leukopenija, netgi iki agranuliocitozės) arba visų kraujo ląstelių kiekio sumažėjimas (pancitopenija). Veikiant Grippostad'ui(C) C pastebimi skrandžio- žarnyno funkcijų sutrikimai, nuovargis, burnos ertmės išdžiūvimas, glaukomos (siauro akipločio glaukomos) pasireiškimas, pernelyg didelio jautrumo reakcijos (pvz., odos reakcijos) ir nusiskundimai šlapinantis.

Buvo aprašytos pasireiškiančios pernelyg didelio jautrumo reakcijos (papurtęs veidas, dusulys, stiprus prakaitavimas, pykinimas, ūmus kraujospūdžio kritimas, netgi iki šoko būsenos).

Va taip, mielieji, kaip puiku susisirgti gripu! Nusiperki "Grippostad" ir grabą, atsiguli, išgeri - ir lauki palaimingo pagijimo, Susitiksim ... pas Petrą prie vartųųųųųųųųųųų...


Galite paskaityti
savaitės anekdotų rinkinį,
juodus anekdotus ir
Nesąmonienas.