Klausimas: Kaip vertinate mūsų svetainę?
Puiki  69  
Vidutiniška  48  
Visai netikusi  26  
Man tas pat  8  
Viso pasisakė: 151   

Pastabos:
1. labai retai straipsniai ikeliami. Net nebeidomu uzeiti..Susiimkit!
2. tekstai geri ir idomūs, bet būkit žmonės, sutvarkykit šitą '98 dizainą :)
3. Fonas nuobodus
4. Jokios sistemos, jokios naujienų skilties. bardakėlis konkretus.
5. Tekstą, parašytą juodu ant balto, lengviau skaityti. Jūsų variantas erzina akis. Pakeiskit.
6. Ka zinau, nepatinka
7. prastas dizainas
8. As uzdaryciau sia svetaine metams ar dviems vien tik tam, kad istaisyti pacios NSO temos reputacija. Sioje svetaineje NSO tema yra patapusi pajuokos objektas.
9. svetainė būtų puiki, bet tiesiog beveik viską aš čia perskaičiau ir nebeturiu ką veikti.. užeinu kartas nuo karto, bet nieko naujo čia nerandu... ir dar tas juodas fonas ilgiau skaitamt pradeda lietis akyse manau laikas atsinaujinti, atsišviežinti... o šiaip viskas gerai, ačiū, kad esat. jūsų fanas Gedas
10. Manau reikia padaryti panasia kaip ateiviai.lt arba ufolog.lt. Manau viskas labai sugrusta. Zinoma cia tik mano nuomone.
11. Toks jausmas kad svetaine padaryta ant 1997 metu microsoft homepage. Labai nemoderni, turinys ispudingas bet pati svetaine turetu buti atnaujinta, padaryta patogesne ir atnaujinti dizaina.
12. Nors čia nso svetainė, gi pavadinimas netgi toks, bet visvien manau, jog straipnsiai turėtų būti daugiau rūšiuojami, atsirenka kam ką skaityti,. bet vistiek, yra temų kurios manau beprasmės šiam puslapiui.
13. reiktu patobulinti dizaina, ivesti siek tiek daugiau filosofiniu temu, sukurti registracijos galimybe, bei dazniau atnaujinti.
14. Audri@drius m. 25.m 1985 12 30 asja mylus ismeles istuju Ineta mokinuke studente veikiaje.
15. Puiki
16. Tik reiktu atskiro forumo, kuriame vyktu registruotu zmoniu diskusijos, nes, kaip zinot, vyksta sioks toks chaosas sveitaines "chate".
17. Puiki savo turiniu ir informacijos gausa - svetainėje bent jau užsimenama apie visus žinomus garsesnius atvejus. Tačiau pasigendu informacijos apie ETI technologijų aplikacijas žemiečių reikmėms (karinėms ir ne tik). Tai irgi didžiuliai dirvonai. Taip pat siūlyčiau pagalvoti apie geresnį (tinkamiau logiškai struktūrizuotą) svetainės dizainą, nes navigacija šiame labai klampi. Esat šaunuoliai, nors prisistatymo apie save irgi trūksta :)
18. Gal jau laikas kesit dižainą? Ganėtinai sunkiai skaitosi.
19. Reikia šturmo!
20. mažai gyvybės
21. GalĖTŲ BŪTI NORMALUS FORUMAS.

Apibendrinimas:
Apklausos apibendrinimo tekstas