Ankstesnių žinučių archyvas:

2012 m. gruodžio 31 d., pirmadienis, 19:31:00
tai gal vaikštom nuogi!?

2012 m. gruodžio 31 d., pirmadienis, 19:14:56
Kaip WikiLeakso J.Assange'so bijote ? :)
Nebijokite, viešumas jus visus išlaisvins.

vsio 2012 m. gruodžio 31 d., pirmadienis, 16:26:18
basta, visi žinom, kad bus, todėl užraukiam temą: kas? kaip? kodėl? ir nusiteikę pasvarstom apie tai, ką daryti....

2012 m. gruodžio 31 d., pirmadienis, 15:45:34
pakalbek geriau apie sektas:D

Mielas 2012 m. gruodžio 31 d., pirmadienis, 15:44:56
Jieti vel tu savo amplua. Zmogau atsikvosek, nesvaiki is naujo su kita pasaulio pabaiga.Uzsiimk kuo kitu.

Jietis 2012 m. gruodžio 30 d., sekmadienis, 17:21:13
NASA slepia apie artėjančią grėsmę Žemės planetai!
.
Didžiulės pasaulio katastrofos mūsų laukia jau per artimiausius 2 metus. Apie tai puikiai žino visa NASA organizaciją, tačiau viešai apie katastrofiškus įvykius net nesiruošia mus įspėti.

Pasaulio apokalipsė yra neišvengiama – rašoma žinomų mokslininkų ataskaituose. Pasak kai kurių specialistų, artimiausioje ateityje mūsų laukia katastrofiški įvykiai, o dabartinė civilizacija atsidurs ant bedugnės slenksčio. Žmones kurie išgyvens jausis tarsi atsidūrę XIX a. pradžioje, nes viskas kas iki šiol buvo sukurta, bus sunaikinta.

Kas bus atsakingas už milžinišką katastrofą? Paslaptingas tarpžvaigždinės energijos debesis. Nutekėjusi informacija į kai kurias žiniasklaidos priemonės liudija, kad mokslininkams anksčiau nieko nebuvo žinoma apie šį paslaptingą debesį. Kai paaiškėjo kokią grėsmę kelia šis paslaptingas reiškinys, buvo įsakyta viešai nieko neskelbti. Taip JAV vyriausybė tikisi užkirsti kelią masinėi pasaulio isterijai.


Atsižvelgdamas į didžiulį gresiantį pavojų žmonijai, pirmas viešai prakalbo Rusijos mokslininkas Aleksejus Laudziunas. Jo nuomone, nežinoma kosminė energija jau dabar kelia didelį sumaištį Saulės sistemoje. Žemės drebėjimai, galingi uraganai, potvyniai, branduolinės katastrofos, saulės audros, mįslingi masinio laukinių paukščių kritimo atvejai, didelis Saulės aktyvumas – visi šie kataklizmai yra susiję su paslaptingo tarpžvaigždinės energijos debesies atsiradimu.

Ar gali būti, kad pranašaujama pasaulio pabaiga kuri turėtų įvykti 2012 metais bus susijusi ne su Nibiru planeta, ne su Žemės perėjimu į kitą išmatavimą, o su nežinoma kosminė energija? Taip teigia Aleksejus Laudziunas. Pasako jo, būtent šis paslaptingas reiškinys bus atsakingas už didžiulė pasaulio apokalipsė, kuri mūsų laukia jau netolimoje ateityje.

2012 m. gruodžio 22 d., šeštadienis, 21:59:01
Jo,tave juodas pavydas sues .
Amen

2012 m. gruodžio 22 d., šeštadienis, 19:19:45
niekas čia su tavimi nekalba.....pats vienas sau pradžia ir pabaiga esi......
O mes su Tautvida (sfera) prie jūros trauksim.....nors ir sprandą nusigraušk.

2012 m. gruodžio 22 d., šeštadienis, 17:22:59
Tpf ?
Iš kur jūs traukiate kad aš apie pasaulio pabaigą kalbu ir galvoju? Apie permainas?-Taip. Kalbu apie tai kas man įdomu, be jokios baimės. Jeigu kas bijote, tai čia jau jūsų problema.
Ir sakiau jau, nekiškite savo žodžių man į burną.

2012 m. gruodžio 22 d., šeštadienis, 16:51:26
gerai sakai :)))

sfera 2012 m. gruodžio 22 d., šeštadienis, 16:45:27
Tiesaus ir lygaus kelio, drauge, negalvokit daugiau apie pasaulio pabaigą ir palikit ramybėje netikrus pranašus Grįžkit i kasdienybę,taurinkite sielą,skleiskite gėrį savo širdimi ir bus jums pagal tai ana-pusybėje atseikėta.

Jietis 2012 m. gruodžio 22 d., šeštadienis, 12:13:08
NESENEKA NELIUCILIJUI 13
(diena trečia)
/Išklotinė/
.
NEL===Na ką, brolau, atėjo metas atsisveikinimui. Esu pakrautas teigiamų emocijų ir tavo vaišingumo, bet kaip sakoma-tėvynė mane šaukia...
NES---Taip, taip, kas jau kas, bet tėvynė tikrai tavęs nepamirš. Bet ir neprisimins. O aš-tai kas kita, nė kirviu neiškaposi. Dabar kai pagalvoju, mus skiriantį nuotolį vėl teks įveikti laiškų rašymu.
===Hm? Kiek jau mes prirašę, tai sukalus į vieną daiktą, maž ne knyga gautusi. Antra vertus, kaip dar save galėtai įprasminti, kada jau vaikus užauginai, namus pastatei ir medžius pasodinai? Būtent- rašyk knygą.
---Raštas dėl rašto, jeigu jis savyje neneša jokios info, o tik puikavimasi savo plunksnomis, yra pasmerktas miriop. Tai vėl gi, torsioninių laukų šiūkšlės. Manau mūsų galvose, su amžiumi tų šiūkšlių mažėja?
===Cha, ne tau spręsti ką tavo kaimynas galvoja apie tave. Pasakysiu ir aš tau ilgo ir laimingo gyvenimo receptą. O jis paprastas, bet ne prastas. Įsisąmonink:
„Ką kaimynai galvoja apie tave-ne tavo reikalas.“
---Tenka sutikti. Savo galvos niekam neuždėsi.
===Dar kol mano žemaitukas mėgaujasi avižomis prieš ilgą kelionę, galiu tavęs kai ko paklausti, kad kelio užtektų apmąstymams. Sakyk, iš kur pas žmones tas troškimas valdžios? Juk tai papildomas galvos skausmas ir atsakomybė už kitus?
---Taip, tai vienas iš trijų pagrindinių išbandymų žmonijai, kaip ir išbandymas meile ir pinigais. Bet visi to trokšte trokšta. Klausimas-kaip save realizuoji???
===Na, mano centurijoje taip juokaujama: „Kuo daugiau ir geriau JŪS dirbsite-tuo geriau MES gyvensime.“ Ir tavo gerbūvis priklauso nuo vergų skaičiaus. Svarbiausia tik kad viskas būtų „vsio zakonno“.
---Tai dėl to mes senate ir kimbame vienas kitam į atlapus. O mūsų lobistai žino ir kitokių priėjimo/privažiavimo ir finingų privežimo karučiu būdų.
===Ką turėčiau perduoti, kokią žinią nuo tavęs savo legionieriams, kai grįšiu?
---Paklausk ką nors lengvesnio.
Bet įgudžius išgyvenimo mokykloje lai tobulina. Tikrai pravers.
Šilko kelio pradžios karalystėje, savo priešams yra linkima-„Kad tu gyventumei permainų laikotarpiu. „ Tai aš norėčiau jiems palinkėti priešingai. Bet kadangi jau taip nėra, tai linkiu bent išgyventi.
...Taip, tikra tiesa. Mano karta nepatyrusi karo, kaip visos prieš tai buvusios. Tai nereiškia, kad Dievulis leis mums gyventi kaip pasakoje. O ir Karmagedonas nesutiktų.
---Todėl palinkėjimas-BU DĖ TI išlieka galioje.
===Dar grįštu klausimu į aptarinėtą temą. Kaip mes pajusime tas permainas, kada įvyks perėjimas į penktąją dimensiją? Ar tai nusileis kokie angelai ir dangaus trimitais apie tai paskelbs?
---Ne, tikrai ne. Pajusi savo kūnu, tarsi būtum įkišęs pirštus į elektros rozetę. Ir tai tik akimirką.
Bet sektos koduos savo avis, norėdamos išlaikyti pastovioje baimėje, nes baimė-efektyvus valdymo būdas.
Tačiau ženklų danguje ir žemėje daugės, kaip ir permainų mūsų gyvenime (ko aš ir priešui nelinkėčiau).
Ar prieš dešimtmeti, su trupučiu galvojai, kad taip mobiliai komunikuosime ir net tavo centurijoje žibaliniai ir dujiniai gatvių šviestuvai turės akis ir ausis? Būk tikras, noras valdyti ir kontroliuoti tik stiprės, nes laisvas žmogus yra nevaldomas, todėl ir neprognozuojamas. O tai jau didžiulė grėsmė „Abonentui“. Juk labai kažkam norisi turėti privatizuotą vienintėlį kaimo šulinį su spyna ant jo ir kasos aparatu.
===Jo, žinau tokį ir ne vieną, kaimą kryžkelėje.
---Tai kalbant apie technologijas ir sparčius pasikeitimus, tobulumui nėra ribų. Kam tos spynos, kam tie kasos aparatai, kam tie stulpai miestuose su akimis ir ausimis? Daug paprasčiau įsegti mikro čipą kiekvienam žinduoliui (ir dvikojui) po oda. Tada užteks tik vieno , nuo kiekvieno „Vsio zakonno“ įstatymo- nustatyta fininginė kvota į Antikristo iždą. O iš kur jau tu juos imsi, tai jokio kaimyno čia reikalas. Taip kad, ruošk, drauguži, savo suragėjusią odą čipavimui „žvėries ženklu“.
===Cha. Gerai čia užlankstei pabaigai. Tai sakau, šia optimistine gaida ir baigiu savo viešnagę geriausio draugo, savo krašto piliečio pilyje.
Kaip visada sakau-sėk avižas, gal kada prireiks vėl. Arba ne. :)
Lik sveikas.
---Tiesaus ir lygaus kelio, mielas drauge.

MamaMu 2012 m. gruodžio 22 d., šeštadienis, 11:06:04
Stop hack the program!!!

2012 m. gruodžio 21 d., penktadienis, 19:51:31
Tik stebėtis tenka, kaip su tokiais marazmais žmogus dar gyvena.

2012 m. gruodžio 21 d., penktadienis, 18:00:06
Dėkingi prana šui Jiečiui:DDD už perspėjimus.

Jietis 2012 m. gruodžio 21 d., penktadienis, 11:36:35
tęsinys.
.
Niekaip jis nevaržys tavo Laisvės, laisvės pasirinkti. Bet ir tu Jo nešokdinsi su savo užgaidomis. Maždaug, Dievas- visagąlis ir lai jis daba mane gelbsti. Bet.
Kadangi Jis yra ir tavo Tėvas, tai jo Meilė savo vaikams nekvestionuojama.
Jeigu jau būdamas prie dangaus vartų, bandysi priekaištauti, kad tu taip meldeisi, o jis tavęs neišgelbėjo, tai būk tikras, išgirsi kalisimą į klausimą;-„O kas tau atplukdė rastą, kad išsigelbėtumei? O kas tau siuntė gelbėtojus su valtele ir tu jiems atsakei –ne. Dievas visagąlis, jis mane ir išgelbės“ ? O kas tau siuntė sraigtasparnį su virvinėmis kopėčiomis, a? netikėli???“
Taip kad, mielas drauge, įsisąmonink. Dievas veikia ir per žmones, tokius pačius kaip tu.
===Na gerai, nekabink man čia makarenos, ir vaikui tai aišku. Jeigu aišku.
Geriau pasakyk ko tikėtis, jei ir rastas nepadės, ir valtis per sausumą neplauks, ir sraigtasparniui baigsis degalai?
---Pagaliau priėjome prie rimtų dalykų.
Yra pasakyta-„kaip danguje, taip ir žemėje...“ O toliau jau pats žinai. Jeigu turi širdį, prasme-nesi beširdis, tai ji tau pasakys kaip elgtis.
Kadangi per fotonų juostos poveikį gali atsiverti visi vartai į paralelinius pasaulius, matysi tai ko nesi regėjęs. Ir pats švytėsi įvairiomis vaivorykštės spalvomis, it kalėdinė eglutė, tik dar gražiau ir mistiškiau. Tada tu turi ieškoti tetraedrų. Tai tokios geometrinės figūros, piramidės, kurios bus įvairių spalvų, o dydis jų gali būti ir visai menkas, gal iki tavo kelių, ar panašiai. Bet tai tavo kelio pabaiga ir šansas. Rinkis tetraedro spalvą pagal savo kūno švytėjimo spalvą. Bet jei tokios nerasi, ar neturėsi laiko paieškai, prieik prie bet kokios, su atvira širdimi ir pasibelsk. O kaip žinia, kas beldžiasi, tam ir bus atidaryta.
===Jo..................
Man vaikystėje vis sekdavo pasakas, nes sakydavo ten visa tiesa surašyta, tik mokėk skaityti ir tarp eilučių. Tai tu, mielas drauge, kada kaip sakei, mes praėjome ir ugnį ir vandenį ir triūbas, nori kad aš patikėčiau tavo pasakomis? Na jau ne. Lai tave visi laikys nupušusiu, suvaikėjusiu diedu, bet ne mane. Aš iki tokio lygio niekada nenusirisiu...
---Na, tavo reikalas. Tu prašei-aš atsakiau. Galiu ir užsičiaupti, jei ką.
Geriau nešu indus tarnaitei Samsung, lai išplauna.
Pabaigai pacituosiu dar vieną minti iš ten, ką minėjai:
„Būkite kaip vaikai, nes jiems priklauso dangaus karalystė. „
.
Amen.

Jietis 2012 m. gruodžio 21 d., penktadienis, 11:34:54
NESENEKA NELIUCILIJUI 12
(diena antra)
.
NES---„Surija namaskar“, kaip sakoma, būk pasveikintas su Saule.
Mano drauge, kaip miegojosi , spartietiškame guolyje su akmeniu po galva?
NEL===„Dar Saulelė vis atkopdama budina svietą...“.
Žinoma, tai visai ne tai, kai Saulę pasitinki išlipęs iš šilto guolio, sušildyto mylimos moters. Bet mes čia ne tam, kad mėgautumėmės uždraustais vaisiais, o kaip yra pasakyta-budėtumėme.
---Jūs, centurionai įpratę išgyventi laukinėmis sąlygomis. Galėtumei pasidalinti patirtimi su ilgaausiais. Gali ir jiems kada praversti.
===Išgyvenimo mokykla- mums duona kasdieninė. Mūsų kraujyje jau mokėjimas įkurti ugnį, pasigaminti lanką, nudobti žvėrį...Bet pamokų kartojimas yra žinojimo motina, tai tenka laikas nuo laiko prie to grįžti.
Ir nieko naujo apie ką mes kalbame nėra. Viskas jau senų seniausiai pasakyta, tik žmonių vis pamiršta. Todėl...
---Tik nesakyk, kad tuoj pakilsi ir eisi.
===Ne, dar ne, bet prie tavo sočių pusryčių stalo pats laikas vėl prisiminti, kad svečias, kaip ir žuvis, trečią dieną...
---Nelyginkime nelygintinų dalykų. Nors ir ant tavo kalavijo, padovanoto paties Krivio Krivaičio, puikuojasi užrašas rūnomis-TY KO KIT, bet šiuom kart tai neturi nieko bendro su pasakymu-BU DĖ KIT.
===Na, ne tiek daug jau budėti ir liko, pagal majus. 12 val. Šiuom laiku turėtų kažkas prasidėti. Tik norėč taves paklausti, kas tiksliau, ar šveicariškas laikrodis, ar prieš tūkstančius metų ant molio lentelės paliktas kažkoks kalamburas, pavadintas kalendoriumi?
---Niekada negali žinoti. Bet yra pasakyta-Nieko nėra paslėpta taip giliai, kad neišaiškėtų, maždaug taip.
===Tu vis cituoji Bibliją, tai pakalbėkie apie vieną man labai rūpimą dalyką, apie išrinktąją tautą. Kodėl išrinko ją?
---Ech...Mistika, mistika, dūmų užsklanda, pijaras, melas, gešeftas, Nauda...
Viskas pasakyta vėl Biblijoje. Atsivers Mato evangeliją, berods Mt. 8,43 eilutę ir ten parašyta, kad jų tėvas- velnias. Matyt šviesos broliui iš Didžiojo Šuns žvaigždyno pasirodė neteisinga, kad tiek sielų prapuls, tai jas ir išsirinko išgelbėjimui. O tos sielos ką padarė? Viską apvertė auk6tyn kojom. Net ir iš holokosto padarė didžiausią gešeftą, o patį šviesos brolį prikalė prie kryžiaus.
===Nepavyko šis verslo planas Dievuliui, nepavyko.
---Tai bus akivaizdus yrodymas to kas dar mūsų laukia. O antikristas jau savo soste, su odine pirštine priėmęs priesaiką.
===Ach štai kam reikalingi tie plastikiniai karstai?...
---Nenusimink, brolau, viskas tik į gera. Viskas visada baigiasi kaip gražioje pasakoje. Gėris nugali blogi, tada visi gyvena ilgai ir laimingai. Tada bus Antrasis Kristaus Atėjimas. Jis ištaisys savo klaidą ir prasidės ilgain trunkantis aukso amžius. Žinoma, tikriausiai be mūsų. Bet su naujai atgimusiomis mūsų sielomis.
===Tai prie ko čia pasaulio pabaiga, dėl kurios dabar visiems skysto šūdo pilnos kelnės?
---Mielas drauge, nors ir dar ankstyvas ryto metas, imk ragą midaus ir plauk burną savo durną. Nenuodink mano aplinkos nešvankybėmis ir kitokiais negatyvais. Jūs mūšio lauke galite sau leisti daug ką, beveik viską, nes gal būt tai paskutinė jūsų gyvenimo akimirka, bet dabar, kada visi mes laukiame kvantinio šuolio, toks garsus šiukšlinimas-tau inkaras prie kojų, oi, vos nepasakiau tarpkojo.
===Cha, tu kaip visada sugebi suvelti jumorą su humoru, kas visada mane ir patį maloniai nuteikia.
---Nenukrypkime į panemunes, ramunes.
Kaip sakiau, tavo kalavijas čia nepadės. Yra pasakyta-„Dviese eis keliu, vienas bus paimtas, kitas bus paliktas. Dviese dirbs malūne, vienas bus paimtas, kitas paliktas...“ Matome, kad šioje Žemiško ciklo pabaigoje ne mes diktuojame sąlygas.
===Tai pats laikas sužaisti totalizatorių. Kurį iš mudviejų Jie pasiims?
---Bijau kad nė vieno. Per daug mes ginkluoti vėzdais ir agresyvūs.
===Na gerai, netoli jau to, kad dar susimuštume.
Bet ką man pasakyti savo legionieriams, kai grįšiu į centuriją?
---Nežinau net ar tau tai sakyti. Visiškas kolapsas gali ištikti tave.
===Sakyk, sakyk, gi ne bobos mes esame.
---Taigi, kad ne. Užtai ir gali ištikti kolapsas. Bobos nuo tokios žinios, tai kaip visada, griūtų aukštielninkos. Toliau jau technikos reikalas. O legionieriai tai kaip kurmiai raustusi į žemę, galvodami kad jau išprotėjo. Cha...
===Surimtėk, bičiuli, kalbame gi, apie gyvus žmones.
---Va, dabar jau matau kad esi pasiruošęs, pasiruošęs išgirsti.
Laikų pabaigoje, jeigu Jie nuspręs, kad tavo siela kažko verta, kad galėtų būti naudinga naujos sandoros Tarnaujančių Kitiems civilizacijoje, tai turėsi šansą išgyventi. Ar neva tai netyčia atsiras rąstas šalia tavęs, kad galėtumei pats išsigelbėti, kai visur tyvuliuos vanduo, ar tai gelbėtojų valtis priplauks, ar net iš sraigtasparnio nuleis virvines kopėčias. Tik suprask, pastangas turėsi rodyti tu, o ne lotoso pozoje sėdėdamas, laukti kol Dievulis tave išgelbės. Įsisąmonink-ir Dievas laikosi pats savo Įstatymų. Niekaip jis nevaržys tavo Laisvės, laisvės pasirinkti. Bet ir tu Jo

2012 m. gruodžio 20 d., ketvirtadienis, 19:24:40
Lauksim tęsinio:)

2012 m. gruodžio 20 d., ketvirtadienis, 18:29:23
Tu gali įsivaizduoti, koks šaltis įsivyrautu per 5 paras be saulės?

Jietis 2012 m. gruodžio 20 d., ketvirtadienis, 11:31:40
tęsinys.
.
---Nieko nesakyk, tegul šluoja, nes tie kurie nešluoja ir vaidina taip lengvai ant lengvatikių kabliuko nekimbantys, užkibs ant savo pasipūtimo, o už tai mokės gal ir gyvybės kaina.
===Papasakosiu tau baiką, kuri nutiko dirižablyje, man skrendant pas tave;
Orlaivio gale įvyko subruzdimas, gal kokia dama gimdyti prieš laiką pradėjo, tai stiuardesė garsiai kreipėsi į visus keleivius, sakydama-gal čia yra daktaras???
Cha, griūk negyvas, vienas, nežinau kaip ir pavadinti, atsistojo oriai, pasilipėjo ant kažko, kad dar didesnis būtų ir garsiai pareiškė-taip, aš esu fizikos mokslų daktaras....
---Juokas juokais, bet kai žinai, kad konkistodorų okupuotame krašte yra paruoštos koncentracijos stovyklos, su apmokytu personalu, prigaminta aibė plastikinių karstų, kurių kiekio net suskaičiuoti neina, kyla klausimas- Kažkas žino Tiesą, kuri nuo visų slepiama.
===Na, čia nieko naujo, jau seniai buvo išpranašauta, kad ten bus tokia pati spalio revoliucija, tik dar baisesnė. Mano protėviai galėtų daugiau papasakoti apie gyvenimą/negyvenimą amžino įšalo kraštę, gulagų valstybės.
---Bet grįžkime prie temos.
Turėjai gerą progą iškamantinėti tą fizikos mokslų daktarą apie fotonų juostą, kada viskas net po žeme ims švytėti, o čia-absoliuti tamsa? Ar tai gravitacinio ciklono pasekmė, kai dingsta visi elektromagnetiniai laukai, kai nutyla visi siūstuvai, užgęsta generatoriai ir tikriausiai toje tamsoje nesklinda net žmogaus balsas?..
===Nori pasakyti, kad 5, 6 paras ant ranku verks kūdikis, o mama negirdės?
---Geras klausimas. Tu klausk manęs, o aš tavęs.
===Pradedu suvokti. Tai bus ne pasaulio pabaiga, o civilizacijos pabaiga. Pažiūrėsime kas išliks, kai dings elektra ilgam, o Kalėdų laikotarpį vėl globos generolas Šaltis.
Išprotėję , pikti ir sušalę žmonės siaubs parduotuves, paliks savo gyvenamus skruzdėlynus ir trauks kus akys mato, toliau nuo tokių pačių. Tai jau ne pilietinis karas, o kažkas dar baisiau.
---Va čia ir pasitikrinsime kas kuo tiki ir kuo įtikėjęs. Manau dauguma atsivers ir mels Dievo atleidimo, nes gyvieji pavydės mirusiesiems.
===Tai jau taip, įvairios sektos išnyks kaip dūmas. Keista būtų matyti Bulviakasių sektos gerbėją apsikabinusį krepšinio kamuolį tokiu metu ir besimeldžiantį spalvotiems legionieriams. Nors, kaip sakai, kurie nepasiruošę vidujai, penktos dimensijos Dievo dovanas priims kaip nuprotėjimą, kada atsivėrusi trečioji akis leis matyti paralelinius pasaulius, o tau vaidensis balti arkliai, kuriuos mato narkomanai ir baltosios karštinės apsėstieji. Tiesa, jų matomos tik žemų virpesių paralelės.
---Nejuokauk, tai visai nejuokinga, ne laiku ir ne vietoje. Nors gal ir laiku ir vietoje, bet daugiau to niekam nesakyk.
Einam griūti, spartietiškas guolis tau paruoštas, o ir gėrėme ne vandenį, atrodo.
Labanaktis, drauge mano, apversk smėlio laikrodį, ryt pratęsime.

Jietis 2012 m. gruodžio 20 d., ketvirtadienis, 11:29:55
NESENEKA NELIUCILIJUI 11.
(Mob operatoriaus slapto pasiklausymo išklotinė ant kunigaikštienės Barboros Radvilovnos, Muchamorovnos stalo)
.
NESENEKA-NES----------------
NELIUCILIJUS-NEL========
.
NES---Mielas drauge, pagaliau įveikei laiko vartus ir radai galimybę aplankyti savo bičiulį. Tad, kaip pas jus sakoma-Are you welcome.
NEL===O, taip garbusis mano bendražygį, lenkiu savo centuriono galvą prieš tave, kuri jau pavargo nuo šalmo, kad ir puošto povo plunksnomis.
---Šian būsi mano garbingiausias svečias, kokį yra kada nors mačiusi ši menė ir tikiuosi tavo šarvai, antkauliai ir ginklai patogiai ir saugiai ilsėsis priemenėje.
=== Iš tikro, praėjus mums kartu šlovės, nuopolio laikus ir varines triūbas, nėra ko tikėtis iš vienas kito, kaip tik džiaugsmo, kad vėl mes kartu. Keliu tauro ragą už mus.
---Cha, nenusimink, šianakt prie mano puotos stalo snūduriuoti tau nesuteiksiu garbės. Turime juk apie ką pakalbėti. O be to ir proga neeilinė padiskutuoti su lygiaverčiu pašnekovu apie šuolį į penktąją dimensiją, kai mūsų smegenys jau dirbs ne 8% pajėgumu, o visu 12-kos %.
===Žinant tavo ir diplomatiškai/tiesmūkišką būdą, to ir nesitikiu.
---Be ilgų ditirambų tiesiai ir paklausiu; ar visus jau savo vergus paleidai, ar dar tikies jų reikalingumo?
===Mielas drauge, matau dar ir tau teks kai ko išmokti gyvenant po šia Saule, t.y.- gyventi su neatsakytaisklausimais.
---Bet tai juk puiki galimybė dabar ir išsiaiškinti , kas neramina sielą.
Pats ir užvedei ant kelio, paminėjęs Saulę.
Kaip žinome, 5, 6 paras skendėsime visiškoje tamsoje, nieko nematydami net per ištiestą ranką.
===Tai reikia suprasti, kad kažkas Saulę užgesins?
---Būtent. Štai kur esminis klausimas. Juk net ir esant pilnam Saulės užtemimui, nuo praskrendančios Nibiru, tokios tamsos niekaip neturėtume.
===Tai nori pasakyti, kad Nibiru nebus?
---Bus ji, niekur nesidės, tik ne dabar.
===Tai tada dangų turėtų aptraukti toks šydas, kokio dar svietas nematė.
---Taip, čia ir visi ugnikalniai, paskleidę savo pelenus to nepajėgtų.
===Tai kur tada raktas nuo tos mįslės?
---Atsipalaiduok, pasivaišink mano patiekalais ir gėrimais, kurių buteliai vyno rūsyje taip apsitraukė pelėsiais, kad galėtumei suprasti, jog tikrai padarei šventę mano sielai ir kūnui, savo atvykimu.
===Na, tu visada mane pasitinki ir priimi kaip liturionas, įpareigodamas ir mane atsakyti tuo pačiu.
Tai kol dar atminties registrai neišjungti, numatyk datą atsakomojo vizito mano centurijoje.
---Aha, tai apie Saulę mes.
===Tikrai, kokie požemių kunigaikščiai čia ruošiasi siautėti, kad nebus jokios šviesos?
---Teisingai pastebėjai. Naktis visada yra tamsiųjų jėgų siautėjimo metas ir Baltramiejaus orgijos baigiasi, sugiedojus pirmiesiems gaidžiams. Tai mes patyrėme jau ne kartą. Pameni paskutinį-sausio 13-tąją?..
===Mūsų legionuose visi dabar tarsi pamišę, tik ir tekalba apie pasaulio pabaigą. Dar tokios psichozės kiek pamenu nėra buvę nuo Kristaus Atėjimo laikų.
---Pats matai kokios anomalijos vyksta, kai kokie ateiviai pradeda stumdyti savo inplantuotas figūras ant šachmatų lentos. Nieko gero tai niekada nežada, kaip ir Nibiru pasirodymas. Jeigu pakrapštytume atmintį, tai galėtume iliustruoti ir skaičiais, kai WW2 karą „pralaimėjusi“ pusė neteko 20 milijonų žmonių, o karą „laimėjusi“- 60 mln.
===Kur gi ne, juk Stalinas siuntė į mūšį šešis su vienu šautuvu.
Bet čia didžiausias ir paradoksas. Laimėjęs karą, gyvena blogiau už pralaimėjusįjį.
---Taip, akivaizdi dviejų ateivių rasių šachmatų partija, kur figūros-gyvi žmonės. O tikslas abiejų-kuo daugiau lavonų.
===Tai tu nori pasakyti, kad kare nebūna lavonų?
---Noriu pasakyti, kad karą laimėjo Oriono grupės torniečių generolas Šaltis. O pralaimėjo tai kiti, reptilijos, kurios ir sutriuškino admirolo Ričardo Berdo laivyną Antarktidoje, Karalienės Mod ekvatorijoje, kur po karo prieglobstį rado Hitleris, su savo patikėtiniais.
===Bala nematė, kas buvo, tas buvo. Grįžkime prie Saulės reikalų.
---Žinoma, bičiuli, šian nėra nieko svarbiau, nei perkirtimas šio Gordijaus mazgo. Jeigu mums pavyks, jau sekančią dieną būsime tituluojami Pranas`ais. Jeigu ne- apspjaudys kaip visada kuprių nugarų palikuonys.
===Tai rėžk savo vizijas, nekantrauju išgirsti.
---Su vizijom teks palaukti. Apie jas pakalbėsime, kai iš mobiliakų išimsime akumuliatorius. Dabar dar pašiurpinkime ilgaausius, kurie greit liks be darbo, nes penktoje dimensijoje jau kalbėsime telepatiškai.
Matau ir tu informacijos jūroje pametei galus, pats jau nemąstai, o lauki kol kas išrašys receptą. Žinai ir apie fotonų juostą ir Tarpgalaktinį antigravitacinį cikloną, einantį per Visatos centrą nuo Plejadžių, bet užvertei tuos puslapius ir eini neatsigręždamas neva pirmyn.
===Na gerai, kaip visada tu teisus, bet ką pasakyti tiems legionų nerimautojams, kurie jau šluoja maistoparduotuves?
---Nieko nesakyk, tegul šluoja, nes tie kurie nešluoja ir vaidina taip lengvai ant lengvatiki

2012 m. gruodžio 18 d., antradienis, 19:14:24
Tyliai visi laukiam galo, ane?

2012 m. gruodžio 15 d., šeštadienis, 23:38:36
Suprasdami ar ne, pasaulio pabaigai ruošiamės kiekvienas didelis ir mažas, gi juk neveltui ęsame paprotinti budėti. O jei turi omenyje specifinius veiksmus fiziniame plane, tai nedaugelis. Jei tie kurie link šventumo, tai jų eilinė kasdienybė ir taip atitinka būtinus parametrus, na o autistai, nujausdami savo neperspektyvumą dvasineme plane, tiek ir sugeba; kaip įsirengti bunkerius su statinėmis atsargų ar kokias mažiau stacionarias, kaip jiems atrodo- gelbėjimosi priemones. Bet tačiau vien tik tokiu būdu išsigelbėti nėra įmanoma, nes procesas palies ištisą evoliucinę esybę ir, kaip Jietis sako- karmagedonas - apsiginklavęs iki dantų, į anapus užu pasaulio pabaigos nepraleis nei vieno netikėlio.

Viltis 2012 m. gruodžio 15 d., šeštadienis, 14:21:47
Kažin kiek procentų žmonių ruošiasi pasaulio pabaigai?

Ropė (iš delfio 2012 m. gruodžio 15 d., šeštadienis, 05:05:05
O štai aš gavau pranešimą, kad NASA aptiko kažkokį naują objektą su uodega, skriejantį Žemės kryptimi...

Balsas tyruose 2012 m. gruodžio 14 d., penktadienis, 22:23:23
dabar jau ta nasos desperacija - visi pagalvos, kad anie patys pasaulio pabaigos išsigando......
Va mano "sektos" lyderis sako, kad žmogus nė kiek ne kitoks kaip beždžionė, ir pasaulio pabaigos vajų palygino su "šimtosios beždžionės efektu":
vienoje saloje, viena beždžionė, vieną kartą prieš nulupdama bananą sumanė jį nuplauti. Po kurio laiko, prisižiūrėjusi į šitą, tą patį pradėjo daryti dar viena; ir taip po mėnesio bananus jau plovė 99 beždžionės ...ir, o siaube, kažkurioje kitoje saloje, kuri niekaip nebuvo susijusi su pirmąja, staiga tą patį pradėjo daryti visos tos salos beždžionės.....vn.žd. telepatinė sugestija veikia, o proto nerasta.

2012 m. gruodžio 14 d., penktadienis, 16:00:50
NASA pirma laiko nusprendė paskelbti filmuką apie pasaulio pabaigą
15min.lt
Pasaulio pabaiga, pasak NASA, tikrai neateis.
Internete anksčiau nei planuota paskelbtas NASA filmukas apie pasaulio pabaigą, kurios laukiama gruodžio 21-ąją, skelbia „The Independent“.
Vaizdo įrašą planuota paskelbti kitą dieną po numatomos pasaulio pabaigos, mat jis prasideda būtent taip: „2012 metų gruodžio 22-oji. Jei jūs žiūrite šį video, tai reiškia tik viena. Pasaulio pabaiga vakar neatėjo“.
NASA bando paneigti pranašystes apie pasaulio pabaigą, siejamą su majų kalendoriumi. NASA jau ne kartą buvo paskelbusi, kad jokių požymių apie apokalipsę nėra.
„NASA yra tokia tikra, jog pasaulio pabaiga neateis, kad vaizdo įrašą išleido anksčiau“, – rašoma ties „Youtube“ gruodžio 11-ąją patalpintu įrašu.
Argumentas po argumento įraše paneigiamos ir kitos pasaulio pabaigos pranašystės. Tikinama, jog saulė neapšvitins atmosferos ir į Žemę jokia kita planeta nesirėš.
Keletas pranešimų paskelbta ir NASA internetiniame dienoraštyje, kuriame paaiškinama, kodėl visgi pasaulio pabaiga neateis. „Pasaulio pabaiga 2012 metais neįvyks. Mūsų planetai viskas puikiai klostosi jau daugiau nei 4 mlrd. metų. Savo sritį išmanantys mokslininkai įsitikinę, kad jokių grėsmių 2012 metais planetai nekils“.
Mokslininkai įtikinėja, kad taip, kaip jūsų kalendorius, kabantis virtuvėje baigia galioti gruodžio 31-ąją, taip ir majų kalendorius nebeegzistuos po gruodžio 21 dienos. Ši data tiesiog simbolizuoja majų kalendoriaus pabaigą.
Gruodžio 21-osios kai kurie planetos gyventojai laukia su nerimu. Jau skelbta, kad Rusijoje ir Kinijoje masiškai perkamos žvakės ir degtukai. Kinijoje vienas ūkininkas pradėjo gaminti rutulius, kuriuose esą galima išgyventi ir cunamį, ir pasaulio pabaigą.

ir dar 2012 m. gruodžio 13 d., ketvirtadienis, 21:44:35
Ko labiausiai (neva) neapkenčiam, tas labiausiai domina.:)

2012 m. gruodžio 13 d., ketvirtadienis, 19:51:56
O dabar nuleisk vandenį ir eik iš čia į savo sektos forumus.

To esence 2012 m. gruodžio 13 d., ketvirtadienis, 17:47:07
tikrai tu teisi, didziausia religija yra Meile.
Kupidono dievo streles giliai palieka randus, ir nepabegsi nuo jo pagundu.
Valio Meiles odems.
Rasyk Jieti. Garbe Tautvidai!!! be jos netaptum pojetu DDD.
Viska randam ir suprantam tarp eiluciu.

esence 2012 m. gruodžio 13 d., ketvirtadienis, 12:18:07
Nors imk ir nepavydėk juodu pavydu Tautvidai, nes gi ne kiekviena dama susilaukia tiek pripažinimo, kad ir be kvortos priplauktų tiek įkvėpimo tokioms va odėms ištransforsuoti...
Čia ir dabar nesuvokusiam- Sfinkso nenumaldomas likimas...

Nu bravo, bravo Jietis! 2012 m. gruodžio 13 d., ketvirtadienis, 05:39:01
Va ... iš didžiosios parašiau ...

2012 m. gruodžio 12 d., trečiadienis, 23:09:56
Dekui uz paprotinimus:)

Jietis 2012 m. gruodžio 12 d., trečiadienis, 18:29:49
NESENEKA NELIUCILIJUI
Laiškas n+10
.
Mielas drauge, vis ilgiesi –„kur tu, kur tu?“, kad taip ilgai neatsiliepiu į tavo nuogastavimus. Ir man suprantamas tavo nerimas, kylantis iš dabarties, nes laiko likę nedaug. Jau aname laiške spėjai apsiskelbti dabartistu, kadangi visko nori čia ir dabar, kaip tikras žemaitis pasakytų- kad ir šūdo, bi tik daug. Toks saiko praradimas ir yra vienas iš Apokalipsės ženklų, kada tikimasi užsiauginti storą riebalinį pasluoksnį prieš artėjančią gilią žiemą.
Šian aš noriu tave paprotinti, ar tiesiog perkoduoti, nes matau jog esi dideliame paklydime. Nesitenkini jau savo puikybės vaisiumi, smegenis paturbinęs su 7-tais windausais, jau nori 8-tų. O šitas kelias- žavėjimasis ketvirtos dimencijos žaislais veda tik prie žvaigždžių karų, t.y. prie susinaikinimo.
Būtumei man svetimas, tai ir šį kartą tylėčiau, it vandens į burną pasisėmęs, bet kadangi toks nesi, tai leisiuosi sau save prakalbinamas su sąlyga, kad ką mes kalbame, liks tik tarp mūsų. Nes tai ir yra sąlyga, žinant tavo būdą ir norą pasipuikuoti daug žinančiu, kad kaip tik tai ir išplepėsi visam pasauliui.
Taigi, kaip sakiau, jau atėjo tas laikas, kada visi nusimeta kaukes, kada jos plėšiamos to nenorintiems, kada ieškoma Tiesos, nes jos vis mažiau po Saule. Net vaikai ilgisi jos, rašydami šį žodį kreidelėmis ant asfalto.
Du dalykus šian aptarsime: apie tavo taip vadinamą „Pasaulio pabaigą“ ir apie tai, kad tu esi tiesiog NIEKAS, jeigu šalia nėra kitų žmonių.
Yra pasakyta: „Per praeitį-į ateitį“. O ar žinai savo praeitį? Abejoju. Esi kaip vienmetis augalas hidroponinėje lysvėje, nes taip paprasčiau yra tave valdyti ir valdantiesiems tokia visuma manipuliuoti. Išsižadėjai jau seniai savo Dievų, kuriuos tavo protėviai pagonys garbino, net nežinai kokį dvasingumo ir evoliucinio išsivystymo lygį jie buvo pasiekę, kaltini juos stabmeldyste, barbarų siaubiančiais išpuoliais, išlindusius nežinia iš kur, vos tik juodaskvernis pašlakstė tave švęstu vandeniu, prieš tai kalaviju šaknis nukapojęs. Net nežinai kad tavo krikščionybė nusavino visas pagonių šventes ir datas, pervadindama kitaip, o ant jų sugriautų Alkų pastatė savo katedras.
Bet Dievai dėl to ir yra Dievai, kad laikas nuo laiko parodytų savo rūstybę visiems Jų išsižadėjusiesiems.
Tik neskubėk, Apokalipsė dar prieš akis, dar negreitai. Dar neišsipyldė ženklai, kuriems lemta išsipyldyti. Ir tai laikas kada dar tu gali viską permąstyti, suprasti ir atsiversti. Bet klausi manęs-Kaip šiame pasaulyje susiorientuoti, kad net ir Biblija jau vadinama melo knyga???
Suprantu, nelengva, už tai ir kalbuosi su tavimi. O Biblijoje ne viskas melas. Tiesiog melui Tiesos jūra yra puiki dirva klestėti ir bujoti.
Ar matei kada draugiškai sutariančius du melagius? Abejoju. Ar matei du senus pralobusius mafijozus? Paprastai jie žūsta jauni, pačiame jėgų žydėjime, nes visada atsiranda dar stipresnis, dar godesnis, kurio ginklanešys iš sakyklos jau skelbia liaudžiai-„Maištininkas žuvo, šlovė drakonui„... Bet netgi jei pasinaudosi juodosios magijos burtažodžiu-„Vsio zakonno“, būk tikras, kad Karmagedono nepergudrausi. Juk ir liturijonų kunigaikštis, dar prieš išeidamas TEN spėjo sugrąžinti savo sielą ir garsiai apsiskelbti, jog niekada nepagalvojo, kas jo laukia už nuveiktus darbus, koks siaubingas pragaro ratas.
Taigi sakau tau, dar būsite protinami visi jūs didelėmis netektimis, artimųjų, kilnojamo ir nekilnojamo turto praradimais... Jūsų protėvių Dievybė Saulė, kurią jie vadino būtent-Marija, dar primins apie save, pažerdama netikėliams tokį elektromegnetinį pliūpsnį, kad išeis iš rikiuotės visos jūsų elektros pastotės. Tada ir pažiūrėsime koks tu būsi VIP as savo prabangiai įrengtame daugiabutyje su liftu, sėdintis baltame odiniame fotelyje, kai iš krano nebėgo vanduo. Tada ir pažiūrėsime koks tu esi vo kietas, kai tyli telefonas ir teleekranas alsuoja mirtimi, o Tavo arklys Mersedesas, be pašaro nepajudinamas iš vietos kaip užsispyręs asilas. Tada matysiu kaip eini laukais kur akys veda, nuplyšusiais batais ir neskalbtais skalmalais, persimetęs per petį lazdą su ryšulėliu to kas dar išliko ir turi gyvybiškai neįkainojamą vertę, o tavo skystų nekristalų windausai dirba nepaliaujamu „rebutingo“ rėžimu.
Tada ir pats pamatysi ko vertos tavo liturijonų kunigaikštystės , kai per dešimtis kilometrų nesutiksi nė gyvos dvasios, o sutikęs bent vieną žmogų, džiaugsiesi kaip centurionas aukso puodą laimėjęs, nežiūrint kad centurijose jo atlyginimas ir taip keturis kart didesnis, nei plebėjų. O muitininkų ir fariziejų lavonai tiesiog skleis nenusakomą dvoką iš po turtų griuvėsių, kuriuos jie iš paskutiniųjų stengsis išsaugoti.
Tada tu vėl grįši prie žemės, grėblio, arklo, jeigu dar būsi išsisaugojęs. Taip kad, pats laikas ruoštis išbandymams ir pasirūpinti žvakėmis.
Lik sveikas.
.
p.s. Visa Biblija parašyta palyginimais, kad skaitantysis geriau perprastų. Mano seni ir nauji naujadarai turi ir kitą prasmę, skirtą dabartistams.
Centurionas-suprask-centų turintis Jonas, kaip ir liturionas- li

0 siulau 2012 m. gruodžio 11 d., antradienis, 20:06:28
geriau ne jietis (-_-) zzz o Pasakorius arba Kaledu Senelis su zila barzda:D
Kaip jums patinktu jusu ekkselencija?(-_ ^)

2012 m. gruodžio 11 d., antradienis, 18:53:44
geriau papasakok koks ten akmenukas į žemę nusitaikė......

2012 m. gruodžio 11 d., antradienis, 18:48:37
pagarbą reik ušitarnautie......

Jietis 2012 m. gruodžio 11 d., antradienis, 18:13:55
Paprašyčiau į mane kreiptis pagarbiau, t.y. iš didžiosios. Čia jums ne koks įnagis, o vardas.
Arba kam tai nepatinka, galite vadinti paprastai, tiesiog-Jūsų Ekselensija. :D

2012 m. gruodžio 11 d., antradienis, 12:43:30
ir ką čia tas jietis taip zulina? toks įspūdis, kad su inkognito pliekiasi :D

Patarimas 2012 m. gruodžio 10 d., pirmadienis, 09:31:08
Nurimkime, nesipykime pabūkime tyloje, susikaupime, be barnių, akių draskimo
artėja Kalėdos (dauguma tiesiog šeimose švenčia)
Rimties, ramybės niekada ne per daug.

***** 2012 m. gruodžio 9 d., sekmadienis, 22:13:37
Nurimkim visi tuoj viskas paaiškės.

2012 m. gruodžio 9 d., sekmadienis, 21:50:55
Tikrai kad tu 100% nukvakęs, ką jau visi pastebi. Nors aš tai kitaip vertinčiau, tiesiog tarnauji, dabar vietoje Cerberio ir tiek, žinoma, už kapeikas. Kitaip-tu nebūtum tu.
Bet nekišk man savo žodžių į burną. Pats matomai labai bijai pasaulio pabaigos, kad vis tą akcentuoji.
Mano tikslas išsiaiškinti-YRA TA NIBIRU, AR NĖRA? Ar tau dabar aišku? Pabandyk paneigti kad jos nėra, įtikinamai, o ne iš baimės. Ir išvis, tupėk sau geriau ten tame sektantų forume ir tavo leksikonu kalbant, gadink ten orą.

tad 2012 m. gruodžio 9 d., sekmadienis, 19:22:39
Pasaulio pabaigos nebus, bet didės saulės aktyvumas

2012 m. gruodžio 9 d., sekmadienis, 19:03:05
pravedinki namus,nes sunku izvelgti ,kas viduje pro dumus.

Tik po to uzkalk langus pries pat 21d


.

Jieti 2012 m. gruodžio 9 d., sekmadienis, 18:53:42
Patikėk 100% jokios pasaulio pabaigos nebus, nesigąsdink ir nekelk samišio Per ateinančius kelis dešimtmečius nebus jokių planetų rikiavimųsi į vieną eilę, o jei ir būtų, tai neturėtų jokių padarinių Žemei. Kiekvieną gruodį Žemė ir Saulė išsirikiuoja su Paukščių tako centru apytikriai į vieną liniją, tačiau tai yra natūralus dalykas, neturintis jokių pasekmių.

2012 m. gruodžio 9 d., sekmadienis, 18:07:45
11.
Только груды битого кирпича напоминают о том, что здесь когда-то многие столетия подряд шумела великая цивилизация.
Вот и получается, что казавшаяся мифической древняя история человечества, изложенная в текстах шумерских летописцев, демонстрирует нам, как мало мы знаем о своем прошлом

2012 m. gruodžio 9 d., sekmadienis, 18:06:32
10.
. Археологи пообещали читателям выполнить реконструкцию облика царицы Шуб-ад по ее черепу. Вскоре в газетах появилась фотография миловидной женщины в необычном золотом головном уборе. И только годы спустя обнаружилась скандальная подробность. На снимке-было лицо.... молодой жены Вулли. Оказывается, реконструированная царица Шуб-ад была такой уродливой, что ее подлинный облик не решились воспроизвести на страницах печати, чтобы не шокировать читателей.
...В сотне километров к юго-востоку от Багдада можно увидеть пять этажей разрушенного зиккурата (ступенчатой пирамиды) и руины города Ниппура. Когда-то там стоял величественный E.KUR — «дом, подобный горе». В нем было установлено таинственное оборудование для наблюдения за небом и Землей. Сегодня в этих местах — знойная пустыня, по которой ветер гонит тучи песка. Только груды битого кирпича напоминаю

2012 m. gruodžio 9 d., sekmadienis, 18:05:10
9.
), А-Бар-Ги и царицы Шуб-Ад. Особое восхищение археологов вызвал выкованный из золота шлем Мес-калам-дуга в форме парика. Древний оружейник был большим мастером своего дела. По вкусу и тонкости художественного выполнения шумерские золотые и серебряные украшения далеко превосходят поделки самых знаменитых ювелиров всех времен и народов.
Открылась и жуткая тайна шумерских похорон. На тот свет вместе с Шуб-ад отправили свиту из 25, а с А-Бар-Ги — из 62 человек! Многолетняя работа ученых позволила извлечь из небытия забытые страницы истории и установить, что Мес-калам-дуг и Шуб-ад были захоронены примерно пять тысяч лет назад.
Особое восхищение археологов вызвал выкованный из золота шлем Мес-калам-дуга в форме парика
О сенсационных раскопках много писали СМИ. Археологи пообещали читателям выполнить реконструкцию облика царицы Шуб-ад по ее черепу. Вс&

2012 m. gruodžio 9 d., sekmadienis, 18:03:09
8.
В руинах города Эль-Обейда, при раскопке древнейшего и когда-то великолепного храма с медными колоннами, барельефами, статуями и украшенного мозаикой, Леонард Вулли нашел табличку из белого известняка с именем основателя храма: «А-анни-пад-да, царь Ура, сын Мес-анни-пад-ды, царя Ура, воздвиг сие для своей владычицы Нин-Хурсаг». И стало ясно, что считавшийся не более чем мифом царь Мес-анни-пад-да был исторической личностью. Помимо оружия и орудий труда из бронзы, предметов туалета филигранной работы, в Уре археологи нашли уникальный шедевр — выкованный из золота клинок с лазуритовой рукояткой, инкрустированной золотом. Ножны были изготовлены из листового золота и покрыты роскошным орнаментом. Продолжая раскопки, наткнулись на сказочно богатые, буквально набитые драгоценностями гробницы Мес-калам-дуга (Героя Благодатной страны), А-Бар-Ги и царицы Ш

2012 m. gruodžio 9 d., sekmadienis, 18:01:50
7.
Итак, человек появился на свет, чтобы разрабатывать богатые минеральные ресурсы Земли и выполнять другие опасные и трудоемкие работы. И до сих пор при современных археологических работах иногда обнаруживаются старые шахты, которые относятся порой к стотысячным годам до н.э.
ИЗ ГЛУБИНЫ ВЕКОВ
Для археологов это выражение — не просто броская фраза. Чем древнее события, тем глубже в земле находятся культурные слои этих эпох. Скажем, ученые считали царей, правивших после Потопа, потомков Ут-напишти (шумерского Ноя), фигурами легендарными — первым в списке этих царей фигурировал Мес-анни-пад-да. Но результаты дальнейших работ поколебали уверенность в том, что имена шумерских правителей — из области преданий. В руинах города Эль-Обейда, при раскопке древнейшего и когда-то великолепного храма с медными колоннами, барельефами, статуями и украшенного l

2012 m. gruodžio 9 d., sekmadienis, 18:00:35
6.
— достаточно разумное существо, которое могло бы пользоваться орудиями труда, выполнять черную работу и понимать приказы, чтобы снять бремя труда с богов.
В свете современных знаний из текстов ясно, что боги создали человека «по своему образу и подобию» генетическим путем. Первые эксперименты Энки и Нин-Хурсаг были неудачными. То получался слепой, то больной, с недержанием мочи, то бесполое существо, то женщина, которая не могла рожать. Наконец Нин-Хурсаг создала совершенного человека, наделив его большим объемом мозга, гладкой кожей, «такой же, как у богов», и радостно воскликнула: «Я создала его! Я сделала его своими руками!» Новое существо назвали LU.LU., в буквальном смысле «Тот, кто был смешан». Он представлял собой некий гибрид бога с Homo erectus (Человеком прямоходящим), а затем его размножили клонированием.
Итак, человек появился на свет, чтобы разрабатывать богат

2012 m. gruodžio 9 d., sekmadienis, 17:59:26
5.
Современная наука пока не может объяснить эволюцию человеческого рода. Поиск недостающего звена от человекообразных предков к современному виду так ни к чему и не привел. Homo sapiens (Человек разумный) появился внезапно примерно 200 тысяч лет назад. Его головной мозг сразу увеличился на 50%, человек обрел разум, самосознание, способность говорить и тело, как у современной личности. Произошел быстрый и гигантский эволюционный скачок. У шумеров процесс сотворения человека подробно изложен в источнике под названием «Атрахисис». В нем описано, как боги взбунтовались против своего лидера Энлиля. «Когда боги, как люди, работали и трудились, труд богов был изнурительным, работа была тяжелой, они выбивались из сил». Тогда вызвали отца богов Ану. На совете Энки предложил совместно с Нин-Хурсаг (Владычицей жизни) сотворить простого рабочего — достаточно разумное сущест&#

2012 m. gruodžio 9 d., sekmadienis, 17:58:11
4.
Он был искусным инженером, главным ученым и всегда защищал людей на советах богов. Когда они даровали страну людям, ее назвали Царство Ану. Стать царем можно было только с разрешения богов. В шумерских хрониках подробно рассказано также о 17-дневном визите Ану на Землю в 3800 году до н.э. и его торжественном приеме жителями и рядовыми богами в городе Уруке с пением гимна «Планета Ану восходит в небесах».
Символ DIN.GIR, который обычно переводят как «боги», буквально означает «Праведники с огненных ракет». Есть у шумеров символы, используемые для описания различных типов аппаратов, в которых боги летали как в атмосфере Земли, так и за ее пределами. Но непросто описать совсем непонятные вещи, технический уровень которых выше даже современных технологий, — для названия этих предметов в языке нет адекватных слов.
ЧУДО ВОЗНИКНОВЕНИЯ ЧЕЛОВЕКА

2012 m. gruodžio 9 d., sekmadienis, 17:57:18
3.
Само название «Шумер» писалось как KI.EN.GIR, что означало буквально «Страна властителей ракет», и она управлялась расой богов. Шумеры называли их по именам. У каждого крупного города был свой бог и храм в его честь: Энки (Повелитель Земли) в Эриду, Энлиль (Вершитель власти) в Ниппуре, Наннар в Уре и так далее. В именах и прозвищах богов отражались их черты и способности. Имя главного бога Ану означало «небо», и он не вмешивался в повседневные дела на Земле. Энки и Энлиль были его сыновьями. Прибывшие на Землю боги построили города, впоследствии разрушенные Потопом, а затем снова восстановили их. В шумерских текстах описана деятельность рядовых богов, где Энлиль руководил рытьем каналов, засыпкой дамб, строительством технических помещений космического центра и металлургических заводов. Энки называли также Вскрыватель тайн и Бог глубоких шахт. Он был искусным ин&

2012 m. gruodžio 9 d., sekmadienis, 17:55:42
2.
Все свои достижения шумеры считали даром богов с 12-й планеты Солнечной системы — Нибиру. Она двигается по вытянутой эллипсом орбите и приближается к Земле только один раз в 3600 лет. Вся жизнь шумеров вращалась вокруг этих богов из плоти и крови, но почти бессмертных созданий, живших тысячелетия. Для шумеров боги существовали реально и не были мифологическими фигурами. К тому же придумать богов — это одно, а изобрести методы измерения движения планет и звезд, иметь передовые технологии — совсем другое.
Шумерские летописцы создали список так называемых працарей, правивших страной до Потопа в общей сложности 241 300 лет, и описали историю создания Homo sapiens (Человека разумного).
ИНОПЛАНЕТНЫЙ БОГИ
В 1976 году американский ученый Закария Ситчин опубликовал подробное этимологическое исследование терминов, используемых шумерами. Само название «Шумер» писалось как KI.EN.GIR,

Jietis 2012 m. gruodžio 9 d., sekmadienis, 17:54:19
1.
Открытие английским археологом Леонардом Вулли нескольких городов, упоминаемых в Библии, вызвало в мире сенсацию. С 1922 года в течение 12 сезонов ученый вел работы в одном из древнейших городов мира — шумерском Уре. Обнаруженная в руинах храмов и дворцов клинопись на обожженных глиняных табличках и ее расшифровка высветили необъяснимую глубину познаний шумеров в астрономии, математике, архитектуре, металлургии и других областях. Им был известен период цикла прецессионного движения оси Земли, составляющий 25 920 лет! Они знали все планеты Солнечной системы. Зодиак — тоже их изобретение. Шумеры строили дворцы и храмы, умели обогащать руду и получать сплавы. Каким-то необъяснимым образом у них возникли невозможные в древности науки. Была найдена также богатейшая эпическая литература, в которой описаны невероятные вещи.
Все свои достижения шумеры сч

Jietis 2012 m. gruodžio 9 d., sekmadienis, 17:11:20
Pasilinksminkime. :)
"2012 metai skaičiuoja paskutines savaites. Majų kalendorius, numatęs pusantro tūkstančio metų į priekį, baigiasi 2012 gruodžio 21-ąją. Būtent tą dieną baigiasi ilgas Penktosios Saulės eros ciklas. Pasak senos majų legendos, per pasaulio pabaigą žmonės virs gyvuliais arba žus nuo ugninio lietaus.
Tiesa, mokslininkai skuba raminti, kad viskas ne taip baisu, kaip atrodo, o majai savo kalendorių tiesiog užbaigė ir nebetęsė – kiek gi galima? Juk ir taip tas kalendorius buvo sudarytas penkiolikai šimtmečių į priekį! Galimas 2012-ųjų kataklizmas – globalus planetų paradas. Saturnas, Jupiteris, Marsas ir Žemė išsirikiuos į vieną liniją, kas, pasak astrologų, gali išprovokuoti katastrofiškas pasekmes. Kol ezoterikai ginčijasi, ko laukti – armagedono ar tiesiog naujos eros pradžios, kai kurios šalys kuo rimčiausiai ruošiasi galimai grėsmei. Prancūzija Vieno Prancūzijos kaimelio, įsikūrusio netoli sienos su Ispanija, gyventojams labai pasisekė, kai pernai viso pasaulio ufologai rekomendavo laukti pasaulio pabaigos kaip tik jų teritorijoje, netoli Biugarašo kalno. Aikštelėje prie kalno neva turėtų nusileisti ateiviai, kurie pasiims visus norinčiuosius ir išgelbės nuo pasaulio pabaigos. Vos 200 gyventojų teturinčiame kaimelyje numatomai pasaulio pabaigai jau užsakytos visos įmanomos apgyvendinimo vietos. Tiesa, miestelio meras anaiptol nesidžiaugia tokiu savo valdų populiarumu ir jau dabar keiksnoja užplūdusius pasaulio pabaigos entuziastus, kurie ant kalno meldžiasi, neretai nuogi. Beveik visi apylinkėse esantys viešbučiai jau rezervuoti, nors anksčiau čia turistų apskritai beveik nebūdavo. Į miestelį plūstelėjo ne tik paprastų smalsuolių, bet ir bendravimo su kosminėmis jėgomis specialistų, mokančių šio meno visus norinčiuosius už 800 Eurų per savaitę. Vietos valdžia apgailestauja, kad rajone paprasčiausiai nėra reikiamos infrastruktūros tokiam kiekiui žmonių aptarnauti, tad mažam kaimeliui pasaulio pabaiga gali ateiti dar neprasidėjus gruodžiui. Bet jei turistai jo vis dėlto nenušluos nuo žemės paviršiaus, tai gruodžio pabaigoje čia žadama sutelkti net karines pajėgas, kad šios užtikrintų tvarką ir padėtų kontroliuoti situaciją. O apsukrūs miestelėnai nenuleidžia rankų: sakoma, kad požemiuose jie jau turi specialiai pasaulio pabaigai skirto vyno."

...čiūtė 2012 m. gruodžio 7 d., penktadienis, 16:01:35
Jeigu islamiškąją religiją atskirtume nuo valstybės ir politikavimo, tai ji būtų pats iškiliausias vystymosi kelias, tinkantis vien tik materialaus plano evoliucinei perspektyvai. Deja, islamo teorija tiesiogiai niekaip neatspindi dvasinės prasmės aspekto, todėl dvasiniam planui pasitarnauja tik tiek, kiek vysto psichofizinę ištvermę ir pažaboja pirmykštį gaivalą.
Įsivaizduojant, kad musulmoniška tradicija įsigali visoje planetoje, nemanau, kad būtų blogiau, jei įsigalėtų judokrikščioniškas tandemas, nes gi islamiški suvaržymai, nors ir užkietina egogyvūnišką mentalą, bet tačiau negniuždo vidinės dvasios laisvės. Skirtingai nei žydokrikščioniškas ištvirkimas, su pasyvistinėmis dvasinio susinaikinimo tendencijomis, praradęs mesianistinius spangalus islamas, galėtų būti gera dirva Dieviškoms prasmės perspektyvoms realizuoti.

...čiūtė 2012 m. gruodžio 7 d., penktadienis, 10:38:10
Tai pat jokia problema nustatyti, kad islamas buvo inspiruotas tik materialios evoliucijos teisiųjų. Juk "džihadas" yra normalus kiekvieno tik materialios evoliucijos individumo dar biologinio lygmens asmeninio vystymosi kelias, kurio tikslas - "žygdarbis". Jeigu be svaigalų apie globalines misijas, tai džihadas reiškia tik individualiai asmeninę kovą su savomis ydomis ir valingas pastangas tobulėti. Na, o žygdarbis, tai yra biologiniam lygmeniui evoliucinėje programoje numatytas individualaus tikslo perspektyvinis aktas, užbaigiantis biologinio vystymosi lygmenį. Ta pati išeities teorija, kuri paz:, induizme apibrėžia nirvaną ir išsivadavimą iš samsaros. Atsižvelgus į istorinių procesų tendencijas evoliucijos tarpsniu, kuomet islamas buvo inspiruotas, nebus sudėtinga suprasti ir tai, kokiu tikslu teisieji islamui suponavo ir nubrėžė ir globalinę politinę misiją. Taip pat paaiškėja ir kodėl Dievas taikstosi su islamiškojo veiksnio padariniais geopolitinėje mūsų civilizacijos erdvėje. Juk judaizmas ir vasališka žydkrikščioniška jo priedanga, tai misijos kur kas pražūtingesnės žmonijai, nei islamiškas stačiokiškai pimityvus, karingasis globalizmas. Taip kad Dievas pasinaudodamas islamu ir kiekvienų kitų misijų suklostoma geopolitine pdėtimi, savaip aplošinėja situacijas, kad šios galimai maksimaliausiai pasitarnautų individualiam kiekvieno jose sudalyvaujančio dvasiniam augimui.

2012 m. gruodžio 6 d., ketvirtadienis, 22:53:05
Australijos.premjere..pasaulio.pabaiga.arteja..majai.buvo.teisus

...čiūtė 2012 m. gruodžio 6 d., ketvirtadienis, 22:03:07
Pranašystėmis nesižaviu, tad šia tema ir nesižaginsiu, tačiau bet va islamas - dėmesio verta tema.
Nesunku įžvelgti, kad tai religija absoliutiškai materialistinė. Kaip kad žydai pirmapradį materialiosios būties kūrėją Jehova pasivadinę, taip musulmonai Alachu...tai yra - tą pačią esybę, kurį baltietiška tradicija vadinusi Perūnu ( užrūstindama, į Perkūną jį krikščioniškoji misija perkrikštijo...tautinėse tradicijose surado pakaitalą. jei kam sunku tokią versiją priimti, pasidomėkite pvz:, kaip Ukrainoj atgimstantys pagoniški šiukšlinukai savo "dievą" vadina ...taigi - Perūnu... ).
Ir neveltui Tarybinis Ateišius taip šauniai į kompaniją šitiems tiko. O mes nesiplėšydami tarpe šitų ideologinių versijų imkim ir pažiūrėkim iš dvasinio plano perspektyvų:
Nebuvo dar žmonija tiek išsivysčiusi, kad būtų įstengusi gryname dvasios pavidale įsicentruoti ir taisyklingai operuoti materialaus plano procesais taip, kad išsitiesintų sau kelius, todėl Dievas dvasinis, galėjo rinktis tik tarp blogybių. Iš jų mažiausias. Taip juk ne šiaipsau islamas taip beatodairiškai pirmiausia oponuoja žydų religijai...

2012 m. gruodžio 5 d., trečiadienis, 20:16:36
Galėjai ir šikinyke užsidaręs pasikalbėti; kam viešai garsiai bezdėti?

Jietis 2012 m. gruodžio 5 d., trečiadienis, 10:22:45
APIE PRANAŠYSTES
.
Ai, nutariau garsiai su savimi pasikalbėti. : )
Yra pasakyta; „Daug bus pranašų, bet ne visi jie tikri.“ O kas yra tikri pranašai? Tai tie kurių jau nėra gyvųjų tarpe ir jų pranašystės išsipildė.( Gaila , karalienės Mikaldos beveik visos jos knygos sudegintos.) Kodėl nereikėtų „užsikabinti“ už naujų ?
Jeigu panagrinėsime pranašystes atidžiau, tai pamatysime, kad jos turi bendrą bruožą, savyje užkoduotą informaciją, kurią suprasti būna per daug sudėtinga. Juk kiek buvo bandymų nuspėti Nostradamą, niekada niekam tai nepavyko, kol pranašystė neišsipildydavo. Arba paimkime pavyzdžiu Vanga ir jos pranašystę apie Kurską. Kol tai nebuvo įvykę, niekam net į galvą neatėjo, jog turima mintyje povandeninis laivas tokiu pavadinimu. Visi galvojo apie Kursko miestą, apie kurį WW2 karo metu sklandė legendos ir ne tik.
Kaip dabar mums reikėtų suprasti O.Milašiaus pranašystę?
„- Didžios, paslaptingos, mums iki šiol dar nepažįstamos galybės pajudins Mėnulį, atskels jo trečdalį. Kokiu būdu įvyks šioji nelaimė, sunku išaiškinti. Trečdalis Mėnulio nukris Žemėn. Gal ant Juodosios jūros. Bet dar bus ne visiškas sunaikinimas. Jūrose atsiras naujos salos, kalnai, pasikeis dabartinis žemynų vaizdas. Mėnulio jūros pasižiūrėti atvažiuos žmonės iš tolimų kraštų. Bet ar liks Mėnulio jūros krantai, negaliu tikrai pasakyti. Dar nekrito paskutiniai išsipildymo lašai. Žmonės gali pasitaisyti, prisikelti iš nuodėmių vergijos. Aš bijau galvoti, tačiau Mėnulio jūra gali neaplenkti ir Lietuvos, ne tik jos kaimynų.
- Lietuvą pasiglemš vandenys? - moterys gąsčiojo.
- Net ir Lietuvą! - tvirtino Milašius.- Jeigu čia bus įsigalėję šėtoniški nusikaltimai. Nesinori man prie moterų plačiau aiškinti. Bet reikia. Mūsų laikų kai kurios moterys daugiau žino ir patyrė negu vyrai. Išsiplatino Sodomos nusikaltimas. Ne veltui kai kuriose šeimose šunys laikomi vietoje vaikų. Pasklis homoseksualizmas ne tik tarp artistų, karininkų. Tauta Žudys negimusius kūdikius. Beveik visų šeimų namų slenksčiai bus paženklinti krauju. Nedaug kas liks išgelbėtas. Jeigu tauta laiku nedarys tikros atgailos, čia tyvuliuos Mėnulio jūra, Metėlės kartybėje plaukios žuvys, o niekas jų nežvejos.(...)“
Dabar žiūrint akimis į tai ką prieš tai pasakiau, Milašius gali būti čia irgi panaudojo kodą. Tada trečdalį mėnulio irgi reikėtų suprasti netiesiogiai. It tai galėtų būti ne kas kita kaip musulmonų pasaulis, kurio vėliavoje ir puikuojasi tas trečdalis. Ir mėnulio jūra galėtu reikšti muslimų invaziją į Europos žemyną, kas jau tolimoje praeityje yra buvę.
Tai, tokią sugalvojau sąmokslo teoriją. Cha.

Sropajan 2012 m. gruodžio 2 d., sekmadienis, 18:10:29
2012 - The end? or not?

2012 m. lapkričio 26 d., pirmadienis, 22:52:06
dekui jieti uz nuorodos patikslinima, buvo suklysta.

2012 m. lapkričio 26 d., pirmadienis, 14:48:03
Žiūriu čia ta nuoroda visai ir neveikia...
Susiraskite youtube su užklausa: "Georgij Sidorov". Konkrečiai - proischozdenie zemnych ras ... pravda pro belujų rasų, etnogenes ir t.t.

Harda 2012 m. lapkričio 25 d., sekmadienis, 16:22:15
Filosofijos skiltyje trumpai esu aprašiusi rusų kilmės istoriją... o štai čia ši tema antropologo požiūriu:
youtube.com/watch?gl=US
Pamėginkite suprasti kas yra religijos ir kas žmoniją kontroliuoja.

TAIP***** 2012 m. lapkričio 24 d., šeštadienis, 22:39:59
Mes atrandame vieni kitus ne šiaip sau. Galime visą gyvenimą ieškot tos vienintelės sielos dvynės
Tik artimos kitose gyvenimuose bendravusios sielos susidraugauja.Protas nepažįsta ,bet pamena siela.Protui duodamas signalas ir jis pajunta.Meilę.

Jietis 2012 m. lapkričio 24 d., šeštadienis, 22:20:22
Įdomiai praskleidžiama Anapusybės skraistė, paaiškinanti kai kuriuos mums nežinomus dalykus;
"GIMININGOS SIELOS"
.
„Daugelis įsimylėjėlių, pirmą kart susitikę, keistu būdu kaip mat patraukia vienas kitą. Tai niekaip nesusiję su tuo kaip jie atrodo išoriškai, kaip dažnai tai būna, kada susižavima dėl išorinio patrauklumo. Kokios tai patrauklios savybės kaip turtai, arba dydvyriškas kūno sudėjimas, kuriais apdovanoti išgelbėtojai, neturi reikšmės šiuo atveju. Bet įsimylėjėliai būna pilnai vienas kitu susižavėję ir apie nieką kitą negali galvoti, kai buna išsiskyrę. Jeigu tokių santykių būtų tik fizinis pagrindas, tai jie egzistuotų tik kol yra aistringas, karštas seksas šviežias atmintyje. Vienok jie yra net tada , kai seksas neįmanomas, ar nustojo nešti pasitenkinimą, arba tiesiog užgęsęs. Tokius tinkančius vienas kitam žmones, pavyzdžių kurių žino visa visuomenė, kai kada vadina giminingomis sielomis, labiausiai atatinkančių atsitiktinumo terminui ir tokių porų vis daugėja Transformacijų laikotarpiu.
Dvasios pažinojusios vienas kitą pereituose gyvenimuose, specialiai daro taip, kad susitiktų vėl. Iš visų milijonų galimų ryšių tarp esybių, tokios poros išsiskiria įpatingais, ilgai trunkančiais draugiškais, ar meilės santykiais, kokius tik begalime įsivaizduoti. Pavyzdžiui jeigu vienam iš jų nutinka sunki gyvenimiška pamoka tai, jie gali, nori ir palaiko vienas kitą. Tokie norai yra žinomi ir priimami domėn dar iki gimstant ir inkarnacijos sudaromos tokiu būdu, kad jie galėtų surasti vienas kitą. Gyvenimiškos aplinkybės gali susiklostyti taip, kad toks uždavinys bus arba neišsprendžiamas, arba sunkiai išsprendžiamas, ko pasekoje viena iš būtybių siekia to įgyvendinimo ir su nepaaiškinamu to siekiu ir jausmu, kad ji dar nerado savo gyvenimo svajonės. Nors daugeliu atveju tos paieškos būna sėkmingos. Ir jie pradeda kalbėtis tarsi per miglą. Aš čia, eikš. Ieškok manęs knygyne, pleže. Tu norėjai pirkti šuniuką? Aš einu sekmadienį į zoo darduotuvę... Jie paskiria vienas kitam dvasinius pasimatymus ir kada, pagaliau susitinka, įvyksta momentali trauka vienas kitam. Pagaliau giminingos sielos kartu.
Žmonės dažnai sutinka tuos, kurie vadinami giminingomis sielomis, arba sielos, su kuriomis joms ankščiau yra tekę turėti reikalų. Tai kad taip gali atsitikti savaime, įvertinant tikimybę, tai būtų neįtikėtina. Ištikrųjų tokie santykiai yra taip pakreipiami, jei to siekia abi pusės ir leidžia Dvasiniai Vadovai. Dažnai jeigu vienai sielai yra skirta ypatingai sunkus uždavinys, misija, kuri bus labai svarbi jos dvasiniam augimui, buvimas seno pažįstamo bus žiūrimas kaip parama. Vienok tai nėra išimtis. Mažiau nei 1 % tokių inkarnacijų įvyksta tokie kontaktai, arba sudaromos atatinkamos sąlygos. Egzistuoja sielos, kurios stengiasi apriboti kitų būtybių kiekį. tokiems susitikimams, su kuriomis gali kontaktuoti tikslu Tarnauti Kitiems grupėje, o ne visai begalinei Visatai.
Sąvoka-grupė, gali būti suprantama įvairiai. Grupę sudaryti gali tik šeima, įskaitant ir tolimus giminaičius(šios inkarnacijos rėmuose), vietinė bendruomenė, valstybė, ar grupė kokios tai religijos pasekėjų. Toks apribojimo būdas yra norma net daug patyrusioms būtybėms, orientuotoms Tarnauti Kitiems, kurias tiesiog galime vadinti senomis sielomis. Bet gali būti taip vadinami kontaktuotojai su kitų civilizacijų atstovais, su tikslu tarnauti kitiems ir kurių masteliai daug didesni. Kaip minimumas yra įtraukiami ir kiti Žemę lankantys Vizituotojai, su tikslu Tarnauti Kitiems, kurie ir dabar padeda ir padės ateityje žemės gyventojams.
Tokiu būdu tai sprendimas, arba tiesiog apribojimas- tapti dalimi tam tikros nedidelės pažįstamos grupės, arba pasirinkti išplėtojimo, tyrinėjimų kelią. „

2012 m. lapkričio 22 d., ketvirtadienis, 22:30:06
Astrologas Pavelas Globa
.
Dar neseniai visus raminęs, kad pasaulio pabaigos nebus, garsusis rusų astrologas Pavelas Globa keičia toną ir teigia, kad įvykiai, kurie nutiks šių metų pabaigoje, žmonėms neva sukels tikrą siaubą.
Jo manymu, esą per vieną naktį Žemėje neliks apie 80 proc. gyventojų. Baisūs įvykiai neva sunaikins daugiau nei pusę žmonijos. Ir tai nutiks, astrologo teigimu, žaibiškai – 2012.12.21 lygiai vidurnaktį.
Nors garsiausi pasaulio astrologai gana tiksliai spėja ateitį ir apie gresiančias katastrofas įspėjo jau ne kartą, tačiau daugelis žmonių tuo absoliučiai netiki. Kaip bebūtų, bet išgelbėti šimtus milijonų nepatiklių žmonių – ne astrologų valioje.
„Trečias pasaulinis karas jau prasidėjo“, – tikino P. Globa, Žemei pranašaujantis greitą ir košmarišką katastrofą.
Vienintelis dalykas, kurį jis sakosi galįs padaryti, – tai perspėti žmones ir juos paruošti psichologiškai. „Iš pradžių į mūsų prognozes buvo žvelgiama skeptiškai, bet, kai pasitvirtino tokie mūsų spėti įvykiai, kaip rugsėjo 11-osios tragedija Niujorke, žemės drebėjimas Vašingtone, siekęs 3,6 balo, baisi atominė katastrofa Japonijoje ir daugelis kitų mažiau žinomų įvykių, į mūsų kalbas pradėta įsiklausyti“, – skeptikus suklusti ragino garsus astrologas.

2012 m. lapkričio 14 d., trečiadienis, 13:46:51
Gi va - australai vakar stebėjo pilną saulės užtemimą; jokios Nibiru!

Rokis Balbo 2012 m. lapkričio 11 d., sekmadienis, 20:31:43
Tai kad svarsčikui prezidentė apinasrį uždėjo - ant mordos kaukė netilps...

2012 m. lapkričio 11 d., sekmadienis, 20:21:34
ir, kam su stiklais terliotis? svarščiko kaukę užsidėk!

2012 m. lapkričio 11 d., sekmadienis, 20:16:12
Kai pamatysi, pranešk prezidentei, tegul organizuos evakuliaciją...

Jietis 2012 m. lapkričio 11 d., sekmadienis, 19:48:42
Šian nepatingėjau, aprūkinau stiklą ir pasižiūrėjau į saulę. Diena atrodė giedra, bet ji, saulė vis tiek buvo apsiblaususi, už plunksninių debesėlių, lyg žiūrėtum per lengvai apšalusį lango stiklą. Tačiau nieko įtartino aplink ją nepastebėjau. Tai buvo apie 16 val. Reikės laukti giedrių , šaltesnių saulėtų dienų.
Manau šiuo metu danguje mums nėra nieko svarbesnio, kaip būtent šis stebėjimas. Juk kaip yra skelbta, septynios savaitės iki tos dienos X, Planeta X jau bus matoma plika akimi.
Jei kas turi aštresnį regėjimą ir kam tai įdomu, galėtų taip pat prisijungti prie tokio stebėjimo, nes čia vienos nuomonės negali būti.
Iš pietų pusrutulio yra padaryta aibė nuotraukų su „tariama„ Nibiru. Galite panaršyti čia;
zetatalk.com/teams/tteam342.htm

2012 m. lapkričio 7 d., trečiadienis, 11:13:17
Mt. 24:40-42: „Tada du bus ant lauko: vienas bus paimtas, o kitas paliktas. Dvi moterys mals malūne; viena bus paimta, o kita palikta. Todėl budėkite, nes jūs nežinote, kurią valandą jūsų Viešpats ateina.”

De'sant 2012 m. lapkričio 6 d., antradienis, 09:26:50
Pasakysiu tai, ką žinau užtikrintai:
Šuolis į naują epochą bus įvykdytas
{Sausio - 14 - Dieną}
Nežinau kuriais metais, tačiau nujaučiu, kad per artimiausius penkerius.
Reikia budėti ir neatsilikti nuo laiką sąlygojančių procesų.
Be to, jokiu būdu nebus įmanoma išgyventi jokiose slėptuvėse, jeigu nebus pasiruošta vidujai susivienyti su Kristumi besąlygiškos meilės atmosferoje.

2012 m. lapkričio 4 d., sekmadienis, 01:15:44
Siulai galvoti galva, bet ar guldai savo, kad tikrai pastate?

2012 m. lapkričio 3 d., šeštadienis, 10:00:41
Jo, pasiskaitė zetų ir vyriausybė pastatė pusei savo gyventojų bunkerius.
Galvok galva.

2012 m. lapkričio 3 d., šeštadienis, 00:33:54
tas norvegas skaite zetatalk

2012 m. spalio 30 d., antradienis, 16:08:35
Razum i mudrost ne imeiut v sebe ogranichonnogo upriamstva ....

Jietis 2012 m. spalio 30 d., antradienis, 10:00:29
Senos žinios, bet...
"Neseniai projectcamelot.org svetainėje (http://projectcamelot.org/norway.html) atsirado norvegų politiko žinutė, kurioje teigiama, kad vyriausybės jau nuo 1983 metų žino apie artėjančią planetą X.
Norvegijoje statoma daugybė požeminių bazių, kurios turėtų būti užbaigtos statyti iki 2011 metų. Jose planuojame sutalpinti 2 mln. norvegų, likę 2,6 mln. norvegų bus palikti planetos paviršiuje ir neišgyvens.
Apie tai žino beveik visi svarbiausieji Norvegijos politikai. Rinkimai tėra farsas, jau dabar yra žinoma, kad 2009 metais ministru pirmininku bus paskirtas Siv Jensen. Jis teigia, kad Norvegijos valdžia stipriai įtakojama ateivių.
Izraelyje ir kai kuriose kitose šalyse taip pat statomos požeminės bazės.
Jis tiksliai nežino kas įvyks, bet mano, kad po 5 metų bus saugu grįžti į žemės paviršių ir pradėti atstatymo darbus.
Jis pataria norintiems išgyventi lipti į kalnus ir susirasti urvus, bei apsirūpinti konservuotu maistu 5 metams. 2012 metais likę miestuose pirmieji patirs smūgį ir mirs. Vėliau armija sunaikins likusiuosius. Jiems bus įsakyta šaudyti nedelsiant visus besipriešinančius, o kitus uždaryti į koncentracijos stovyklas."

Jietis 2012 m. spalio 30 d., antradienis, 09:57:10
www.safeshare.tv/w/gdhRWNSrls
Ir aš į tai žiūriu pirmiausia kritiškai. Juk su dabartinėmis technologijomis padaryti tokį ėjimą nešvariu, neskaidriu vandeniu nėra neįmanoma. Ir automobiliai gi, turi ultragarsinius daviklius, fiksuojančius atstumą. O koks judantis povandeninis įrenginys su platformom fiksuotame gylyje taip pat ne stebuklas, kurio pro šalį praplaukiantys laivai nekliudytų. Kiek įdomiau su telefonu butelyje.
Bet į visą tai žiūrint kas žemiau parašyta šviesoje, tai verčia mąstyti. Juk Kažkas jau ėjo vandeniu, kai dar nebuvo dabartinių technologijų.

2012 m. spalio 29 d., pirmadienis, 13:56:04
be žodžių...
(otchaianie mozhet byt vestnikom prozreniia)

Jietis 2012 m. spalio 29 d., pirmadienis, 09:51:38
"Įeinant į fotonų juostą bus išvalomasis periodas, nes fotonų energija panaikins elektronų energijos poveikį - ir daugelis mūsų mašinų sustos. Kai mes laimingi ir mylime, mūsų smegenų bangos yra aukštos. Kai ne nuotaikoje - žemos. Tad jausmai yra panašūs į tą pozityvią energiją. Tad fotonų juostoje mus užplūs teigiamos "šviesos" energijos srautai, kurią mūsų kūnai sugers ir ji pavirs "kinetine" energija judėjimui. Tad mūsų kūno galimybės smarkiai išaugs.
Kas laukia mūsų susiduriant su šiuo reiškiniu. Prieš pat juostą turėtų būti "nulinė" zona. Mes ją pajusime padidėjusiu seisminiu aktyvmu ir ugnikalnių išsiveržimais. Pasikeis orai, labiau siaus taifūnai, tornado ir uraganai. Atmosferoje daugės ozono skylių. Padidės Saulės aktyvumas (kompensuodamas žvaigždžių šaltį?). Juk būtent "nulinėje" zonoje ir kuriama fotonų juosta, nes joje susiduria el. dalelytės su anti-dalelytėm. Tai Saulei bus didelis išbandymas. Jos elektromagnetinis laukas bus "nulinis", išgreipti gravitaciniai ir fotonų laukai. Pakis atomų ir molekulių sąveika. Tai leis mums į Visatą pažvelgti kitaip - gal tai ir bus išgirtasis "Aukso amžius", kai nebūsime suvaržyti erdvės-laiko ir galėsime pažinti kitus matavimus. Neveltui daugelis senovės tautų mituose (užsimenama ir Biblijoje) sakoma, kad kadaise žmonės buvo kitokie ir turėjo tiltą į žvaigždes. Mes jau netoli to tilto!
Gal šie samprotavimai nuskambės ir ne įtin įtikinamai, bet tai žmonių mintys - ir apie jas verta pamąstyti. Įeinant į "nulinę" zoną per 110-144 valandas (5-6 dienas) pakis mūsų kūnas. Mes jausimės tarsi būtume įkišę ranką į elektros rozetę. Bet tai tetruks kokią šimtąją sekundės dalį - net nesuprasime, kas įvyko. Manoma, kad Visatoje yra trijų tipų kūnai: pirmasis - iš tvirtos materijos, kurį mes dabar ir turime; antrasis - materialus, bet ne toks kietas, jį turint galima eiti kiaurai per sienas ir trečiaisis - eterinis, neturintis jokio svorio (dvasinė būtybė). Pereinant į "nulinę" zoną mūsų kūnai pereis į antrąją būseną, o mes įgysime naujų sugebėjimų - telepatijos ir telekinezės (persikėlimas erdvėje minties pagalba). Kadangi tuo metu išnyks elektromagnetinis laukas, - neveiks ir visi elektriniai prietaisai. O iš pradžių trumpai bus visiška tamsa (apie 36-75 valandas), po kurios ateis ryškios šviesos laikotarpis. Tai laikas, kai pagal Bibliją ir kitus raštus, akimirksniu visa taps nemirtinga."

2012 m. spalio 28 d., sekmadienis, 18:01:23
Aha, ir Vissarionas tą patį sako.

Jietis 2012 m. spalio 28 d., sekmadienis, 16:18:05
Ištrauka iš pokalbio su Plejadiečiu.
.
„Kai kurie skelbia, kad Plejadžių žvaigždynui dešimtys milijonų metų, kai tuo tarpu planetos su gyvybe išsivystymui į civilizaciją reikia milijardų metų. Kaip tai paaiškinti?
Atsakymas;
Kas jus verčia manyti, kad žemės mokslininkai žino ką nors apie Plejadžių amžių. Jie net nežino kodėl randasi žemėje ir daugelis iš jų rūko nuodus. Daugelis iš jūsų mokslininkų žiūrėdami į medį mato tik mišką. Jie net supratimo neturi, kad tai gyva būtybė, kuri gali su jumis net kalbėtis. Užtai aš ir sakau, kad jūs dar vaikų darželio lygyje. Civilizacijos kitose planetose ir išmatavimuose , tai dvasingi, išmintingi ir suaugę žmonės, kurie daugiau negyvena trečiame išmatavime, nes iš to jau išsivystė. Taip pat kaip jūs jau niekada nebūsite mineralu, nes jau pasiekėte žmogaus formą. Tai normalus vystymosi kelias. Dauguma jūsų žemiškų mokslininkų kaip 3 metų vaikai.“

...čiūtė 2012 m. spalio 28 d., sekmadienis, 15:05:23
Kur su klaida - Tautvida (Aleis) rašė, apie šarvus aš, o trusikai - tavo. Fe......

karvė 2012 m. spalio 28 d., sekmadienis, 14:56:05
vn.žd. kad ir lindi kažkur kokia klajūnė planeta, bet jos niekas nėra matęs ir trajektorija nepaskaičiuota, todėl jei ir priartėtų ji prie žemės, tai tikimybė, kad arčiau, nei bet kuri kita saulė sistemos planeta, lygi 1/100 000 000. ir taip - žinodami, kad kitos mūsų sistemos planetos jokio ypatingo poveikio žemei neturi, galime būti ramūs - tikrai ne nibiru priežastis to, kas su mūsų planeta darosi.

2012 m. spalio 28 d., sekmadienis, 12:22:55
Nors vieną tiesą pasakėte :D

bum 2012 m. spalio 28 d., sekmadienis, 11:34:08
Jo, shumerai buvo shizai.

bumerangas 2012 m. spalio 28 d., sekmadienis, 08:48:56
Nėra jokios nibiru ...tik paranoidinė šizofrenija.

***** 2012 m. spalio 27 d., šeštadienis, 22:13:32
Jietis visuomeniškas žmogus dalinasi su kitais savo skaitytomis žiniomis.
Neabejingas mūsų tautiečių gyvybėms, jeigu ne įvyks tai ir ačiū
Dievui.
Tik perspėja ir tiek.

2012 m. spalio 27 d., šeštadienis, 21:51:19
Jėzus, Marija, nepiktžodžiaujant, galvokite galva ir kalbėkite burna, o ne, ...atsiprašant. Taigi ne aš čia sugalvojau tą Nibiru, ne aš tiek prirašiau apie tą fenomeną. Aš tik pakartoju, jog dar to neįvyko, todėl tai gali įvykti, arba ne. Ir tai visai ne mano, o gal būt kažkokių kitų erezijos, o gal ir ne. ATSAKYMO NĖRA. Kiekvienas kas mąsto, lai išvadas pasidaro pats.
Nesuveskite tai į mano asmenį. Galėjau aš rašyti visai be jokio Niko, anonimiškai, bet būtų tiesiog kvaila. Ir man nereikia jokios šlovės, aš ne slavas. Lygiai kaip kvaila su kuo aš dabar ginčijuosi. Nesuprasi kas ten, aname laido gale. Bet kai priekaištaujama man kažkokie surūdyję šarvai, tai nenorom nukreipiu it bumerangą,jog tai geriau, nei surūdyję oponento trusikai, tikriausiai.
Kas link darbų, tai vėlgi, kai tamsta prisidirbsi tiek kiek aš, tai apie tai net negalvosi ir nevaidinsi vergvaldį, ne(su)mokantį nė minimumo vergui.
Jokios čia lygiosios. Tamsta čia atėjai kaip koks konstitucinio teismo pirmininkas, plunksnas pademonstruoti. Bet kai neprisistatęs niekaip, tai atrodai kaip susireikšminęs savimyla, ieškantis savo vietos, kuriam namuose jau niekas žodžio neduoda. Bet lygiai tą patį galėjai padaryti savo vonioje prieš veidrodį, niekam neužkliūdamas.

ai 2012 m. spalio 27 d., šeštadienis, 20:48:14
Geriau pažiūrėkite, savaitgalio proga, youtube "x factor Ukraine"...ir 1-mą, ir antrą, ir trečią... Ten tokių grynuoliukų vienas kitas išlenda...

tegul bus lygiosios 2012 m. spalio 27 d., šeštadienis, 20:27:46
nors žemiau kažkas įsiterpė (kur su klaida:), bet ir aš atsakysiu tik tuo pačiu "ai..."

2012 m. spalio 27 d., šeštadienis, 19:45:11
dirbki (klaida)

2012 m. spalio 27 d., šeštadienis, 19:44:24
2012 m. spalio 27 d., šeštadienis, 13:39:57
Jieti nepyk, netikiu aš, netikiu tavo erezijom
Geriau darbus dirbki, o ne prie kompo visą dieną sėdėk ai...

2012 m. spalio 27 d., šeštadienis, 13:39:57
Tai ką, tėveli, pasisakei ir paprieštaravai pats sau.
Tai kaip ir siūlai vaikams neiti į mokyklą, nes tu jau ten buvai, ai...

2012 m. spalio 27 d., šeštadienis, 11:06:53
taigis viskas apie ką čia rašai jau kaip ir buvo...kaip ir titaniko drama, o pasaulis kaip lėbavo taip lėbauja. ar verta pergyventi dėl to kas buvo ir juolab dėl to ko dar nėra? kas buvo tas pražuvo- svetima patirtis vistiek nieko nemoko- o ateitį tik atskiro individumo vidinė kova už tapsmą ir už būtį parodys. nesiūlau nusigerti, bet siūlau išsisprogdinti psiaudoriteriškus šarvus ir susirasti sąvajį grynuolį. tik jis esmi ir arba bus, arba ne. eikit vaikai kaip eina drambliai...tik į už anapus nepažintų horizontų.

2012 m. spalio 27 d., šeštadienis, 10:09:53
Nesudaužyk tik veidrodžio. :D

2012 m. spalio 27 d., šeštadienis, 10:04:54
gerai jau, gerai...nei čia kas spjaudėsi, nei spjaudosi... rašyk, tik ir datą, kada tos pranašystės užgimę, užmesk, nes įtariu, kad pats, atbuliniu kursu, nori titaniką nuo dugno pakelti... jo, o kai nusibos, tai pasakyk hau. tada mes pareziumuosim, diagnozę išrašysim...

2012 m. spalio 27 d., šeštadienis, 09:44:52
Gerbiamieji, nevaldau aš jokio tiesos monopolio. Tiesiog ta tema man įdomi ir dalinuosi su jumis info. Jeigu kas norite mane užčiaupti, tai ar nepaprasčiau jums užsikimšti ausis ir išsilupti akis?
Arba eikite į mamų, sekso, automobilių, valgytojų forumus ir gyvenkite sau ramiai įprastą gyvenimą, nes tai ne jums.
Girdėjote Jiečio žodį. :D

Po 2012 m. spalio 27 d., šeštadienis, 01:30:56
Jieti, niekas nežino kaip bus ateityje, bet nereikia panikuoti kažką perskaičius. Tai gali būti ir literatūriniai išgyvenimai. Mes neturime priemonių patiktrinti kokia bus ateitis, bent jau skaitydami internete (galbūt tai net ir naudinga).

Jietis 2012 m. spalio 26 d., penktadienis, 23:27:45
"Prašymas.
Kieno silpni, ar pakrikę nervai siūlau tos mano išverstos ir įkeliamos rašliavos neskaityti. Tai nereikės ir spjaudyti į monitorių. :)
.
„Tūkstantmečio karštligė.
.
Bus daug debatų mokslinėse draugijose, kiek yra pastovūs pasikeitimai, apie kuriuos tiek daug jau kalbama. Karštligė susijusi su tūkstantmečių pasikeitimu, bet kuriuo atveju bus, kadangi yra pranašų perspėjimai ir surinkta iš daugelio šaltinių, netgi tuo atveju, jeigu jokių pasikeitimų tiek fiziniame, tiek dvasiniame žmonių gyvenime ir neįvyks. Ažiotažas bet kuriuo atveju kils, kada klimatas keisis visur tai karštas ir sausringas, tai nesibaigiančiai lietingas ir bus daug pranešimų apie silpnai šviečiančią žvaigždę, kuri atrodys judanti ir artėjanti. Tada valdžios ramins, kad tokie klimatiniai pasikeitimai visada buvo Žemės praeityje. Aiškins kad tai eilinis ciklas ir klimato atšilimas, tada viskas grįš į savo vietas, nors daugelis tuo nepatikės. Diskusijos vyks gyvai, bet ginčai niekada neišspręs situacijos. Šiomis temomis tikrai bus užpildytos žinių naujienos , kadangi tai kas dieną palies kiekvieną ir daugeliui pavojus ir nerimas taps kasdieniniu palydovu.
Viena tema bus aptarinėjama įpatingai karštai, tai – išpranašautos datos. Ir kuo labiau jos artės, tuo labiau kai kuriems ateis palengvėjimas. Įpatingai tada, kada toji tūkstantmečių pasikeitimo data jau praeis, atsiras daug tokių, kurie pajus, kad laikas tas diskusijas baigti, kadangi diskusijų tąsa gali tik sukelti paniką. Vienok, diskusijos ir žinių naujienos tik kaitins aplinką.“
.
PAVOJAUS SIGNALAS
.
Tai kaip žmonės sureaguos-klausimas ne tiek gyvybiškas, kiek gipotetinis, kadangi vyriausybės neskelbs tiesos žmonėms, kuriuos jos valdo. Vyriausybės bus aiškiai sutrikę, ginčysis agonijoje, bet nieko neskelbs. Tiesos žodį turi skleisti paprasti žmonės, pavyzdžiui per tokius tinklus kaip internetas. Kas norės išgirsti-tas išgirs. Kam tai nerūpi- viską neigs ir tuo pačiu sėdės „sudėję rankas“.
Pažiūrėkime konkrečiau, kas gi įvyks.
Pokalbiai apie pasaulio pabaigą, apie tūkstantmečių pasikeitima, jau tvyro erdvėje ne vieną šimtmetį. Bent jau per paskutinius du šimtmečius, žmonės pranašavo, kad pasaulio pabaiga bus tada ir tada. Bet tos dienos praėjo ir nieko neįvyko. Žmonės priprato prie tokių kalbų ir dėl to dabar tai girdėdami šypsosi. Tokiu būdu nežiūrint kas ir kaip garsiai tai paskelbs, bus ignoruojamas. Netgi tada, kada 12-oji Planeta bus aiškiai matoma ir aiškiai artės, žmonės atmes tokias kalbas kaip dar vieno panikoriaus kliedesius.

2012 m. spalio 26 d., penktadienis, 22:36:12
ne viskas taip kaip atrodo ......

2012 m. spalio 26 d., penktadienis, 19:32:06
Tai kaip ir buvo pasakyta, rupūžės ir rupūžiokai pradės spjaudytis. :)

2012 m. spalio 26 d., penktadienis, 16:18:34
na...informacija nebūtinai klaidinga. procesas vyksta ir visi tai nujaučia, bet kam ta mėsmalė? kam ta marazmatika su visomis detalėmis? negi jietis manai, kad mylėtis geriausia, kai žinai fiziologiją ir tuomet api tai galvoji!?

2012 m. spalio 26 d., penktadienis, 11:13:26
Taigis >>> žmogus neturi ką veikti,vienišas,(ko gero pensininkas)laiką leidžia prie kompiuterio,ir visokias "pranašystes" traukia.Pats patiki klaidinga informacija ir skleidžia kitiems.

2012 m. spalio 26 d., penktadienis, 06:39:20
taigis, taigis, o pats tik iš didelio noro būti reikšmingu, bet ne geranoriškai tarnauti kitiems trokšdamas, jovalu užverti.
a nieks neįvertina genijaus tavo? žmonai neįtikai? nemokėjai, vargšeli, mylėti...apart savęs, nieko, todėl visi tavo turtai į mėšlą pavirto.
pamaitintum tautą gyvąja dvasia, tai ir kataklizmai lietuvą aplenktų. o šiaip tik pridedi dalį į šiupinį, skirtą tautoms marinti. kam čia tas helovinas?
atsiverstum!.. ar ką...
herojus mat. nu, bet kai ąžuolas jau virsta, tai ir mišios nepadės...

Jietis 2012 m. spalio 25 d., ketvirtadienis, 23:05:51
„Dabar Žemės laukia kaip tik stiprių geologinių seisminis plokščių pasislinkimas. Žus daug žmonių. Žemiečiai pagrindinėje savo masėje skendės nežinioje. Jie gal sužinos apie sausrą, apie rausvą aušrą karštą vidurdienį, gal būt apie rausvas dulkes, nudažančias vandenį ir suteikiančias kartų skonį geriamam vandeniui. Dauguma Žemės žmonių turi tiek kasdieninių problemų, diena iš dienos, kad jie vargiai atkreips į tai dėmesį. Bet netgi ir tie , kurie atkreips į tai dėmesį, vargiai galės ką nusigriebti. Ar galės žmogus pabėgti, kuris su vargu išmaitina savo šeimą? Iš ko jie gyvens, jeigu kam ir pasiseks nusigauti iki saugios vietos? Ir kokią vietą laikyti saugia? Žmonės neturi patirties kaip elgtis panašiose situacijose. Ji neįdėta į jų atmintį. Per daug paplitęs faktų neigimas. Valdžia neskatins informacijos dalinimosi, dėl pavojaus esamai rimčiai. Bet net ir ten, kur žmonės bus informuoti, bus imtasi nepakankamų priemonių. Dairydamiesi aplinkui, žmonės svarstys ar verta ką nors daryti, vardan tokio gyvenimo? Palikti namus, patogumus, pažįstamas vietas ir draugus-viso to, ant ko pastatytas jų gyvenimas? Kaip jie gyvens? Ir netgi jeigu jie taps vargšais, jiems bus lemta išlikti pažįstamoje aplinkoje. Bus ir tokių, kurie bandys kabintis už savo materialių vertybių ir nė už nieką nenorės su jomis skirtis. Jie taip ir numirs su savo turtais, apsikabinę daiktus kaip meilužiai. Dauguma gi, atsidūrę akis į akį su tokia būties pasirinktimi, stos į neigimo poziciją.
Pagrindinė žmonijos masė pasmerkta nežinomybei, sėkmės nebuvimui, atsisakys bet kokių veiksmų. Tie kas išgyvens po masinių žemės drebėjimų, paversiančius miestus dulkėmis, ir po masyvių potvinio bangų, kurios paskandins žemynus į gilumą šimtus mylių, bus arba gimę su laimingais marškinėliais, arba jiems tiesiog kas nors padės. Kadangi Žemė turi tapti būtybių, orientuotų į Tarnavimą Kitiems, tik tokie žmonės, tokios orientacijos, galės išlikti savo žmogiškame kūne, arba galės reinkarnuotis vėliau. Jeigu būtybės panorės išlikti žmogaus kūne, tai katastrofos metu jiems bus suteikta pagalba. Jie nežinos kas jiems padeda, tiesiog bus taip, kad reikiamu momentu pasitaikys kokia nuolauža, padėsianti jiems išsigelbėti tvano metu, arba jiems tiesiog sugrįš sąmonė, po žemės drebėjimo. Daugelis iš jų pereis į saugias vietas ir sukurs bendruomenes, pagal Tarnaujančių Kitiems principą-Ateities principą. Tai bus primityvaus gyvenimo būdo gyvenvietės, be jokių civilizacijos pasiekimų, kuriuos jie žinojo iki, ar po kataklizmo.“
Žinau, už tokias publikacijas sulauksiu tik apspjaudymo. Bet manau atėjo tas laikas, kad reikia dalintis informacija. Ir kol kas neužčiaups, bandysiu įkelti ištraukas iš įvairių šaltinių. Kas bus kabutėse, tai suprasite, jog tai ne mano postringavimai.
Nesakau kad priimkite viską už tiesą, bet panašiai jau kalba ir P. Globa, o mūsų Merkinės Poviliukas žino daugiau, bet jau pradėjo vynioti į vatą. Tai suprantama ir taip jį kaltina panikos kurstymu, konkurencija bažnyčiai. Tad...
Ir dar. Atsiriboju nuo visokių sektų, kurios čia randa vietos. Su jomis neturiu nieko bendro, griežtai.

2012 m. spalio 24 d., trečiadienis, 06:55:30
Liūdnoka tik, kad jau nebėra kam tų mirusių net palaidoti...vienos šmėklos po Lietuvą klaidžioja...

2012 m. spalio 24 d., trečiadienis, 06:50:43
...apie mirusius arba gerai, arba nieko...

2012 m. spalio 23 d., antradienis, 12:56:50
Yra žmonių, kurie niekada neklysta todėl, kad jų niekada nevargina jokios protingos mintys.

Erazmusas Pigaga 2012 m. spalio 23 d., antradienis, 07:20:45
Protas, pirmiausia - tai instinktų kontrolė...
Kapitalistinė lupikavimo sistema - kraštutiniausiai niekingo gyvulio šėlionės. Ir ji nepalieka nei menkiausio plyšelio protingumui reikštis.

2012 m. spalio 22 d., pirmadienis, 21:51:45
šįkart dėsnių pasaulį reikia palikti savieigai. užtektinai prisidirbom, tad belieka tik atgailauti.

Nieko tu, Jetį, nesupratai 2012 m. spalio 22 d., pirmadienis, 17:38:20
pasivartęs Zubino knygų. Tavo galvelė nesugeba suvirškinti tos informacijos, nes prikimšta mistikos. Tik fizikoje mistikai nėra vietos, joje veikia nepajudinami DĖSNIAI.

2012 m. spalio 22 d., pirmadienis, 12:00:04
Reski savo pranasystes,laukiam nesulaukiam.

2012 m. spalio 22 d., pirmadienis, 11:58:52
Jieti, jono misija cia lietuvoje

2012 m. spalio 22 d., pirmadienis, 11:57:03
Egzistuoja ne tik konkretus faktai, ar grynasis documents, galintys patvirtinti pasaulio pabaiga bet ir pranas o jiecio asmeniski veizejimai.

2012 m. spalio 22 d., pirmadienis, 11:53:54
jau silciau, silta, jau karsta tuoj jietis bus cia.
Neuzdulkejo vel atejo

2012 m. spalio 22 d., pirmadienis, 11:41:33
Nenusiminkite nebrandūs, Vissariono misija - išgelbėti žmonijos genofondą.
Tai gali tik Jis.
Na, o visi kiti bus perkūnijami į išlikusių gimdomus vaikus.
Ir nors laukiančių eilė bus ilga, tačiau bus smagu sugrįžti į spindinčią, tyrą Žemę. Čia jau nebus šėtono...
Taigi; jei kuris turite pinigų nors į vieną galą, tai sėskit į orlaivius ir maukit į Krasnojarską.
Ten bendruomenė jau pakankamai stipri ir užtikrintai įsiurbs betkokio lygio žaliavą.
Įpač laukiami jauni, galintys neatidėliotinai gimdyti. Ir šiuo laikmečiu tai yra pati tinkamiausia proga pasitarnauti žmonijos labui.
Sėkmės, brangučiai!
Pisikitės ir Veisikitės.
Tik ne betkur, o Ten!
Tik Ten!
Kitur jūsų palikuonims labai menkutė viltis išgyventi.
Sudie, brangučiai.

2012 m. spalio 21 d., sekmadienis, 18:21:39
tai jūsų galvose liuciferiniai emisarai lizdus susisukę...

2012 m. spalio 21 d., sekmadienis, 17:48:05
Tikrai Jietis rašė,kažkoks sektantų lizdas.

De'sant 2012 m. spalio 21 d., sekmadienis, 06:32:38
Priešakinėse pažinimo linijose viskas nauja ir nesuprantama. Tad arba sutelki pajėgumus ir mėgini suprasti, arba turi pripažinti, kad šitai ar tai kolkas ne tavo dantims. Bendrai imant, tai neturiu jokio noro ką nors prastumti, ir mano pavartotos sąvokos - tik gairės ir orientyrai ieškantiems.

ke 2012 m. spalio 21 d., sekmadienis, 00:50:12
"Kartu su Dievu". Susiliejimas su Visarionu. Kaip jus sektantai taip lengvai issiduodat :) Dar pažeriam niekam nesuprantamu sąvokų "erdvės kolapsas", "merkaba" ir aleliuja !!! :)))

Ro 2012 m. spalio 21 d., sekmadienis, 00:49:36
Netikėkit, visarionas netikras pranašas.

2012 m. spalio 20 d., šeštadienis, 16:28:34
silpnapročiams nei psichiatro nereikia,- jie ir taip laimingi...
nieko tad ir nepalinkėsiu.

Ro 2012 m. spalio 20 d., šeštadienis, 15:21:51
15 30 tai pirmas žingsnis iki papušimo,pažintis su psichiatrus.
Sekmės brangučiai
Tai tiesus kelias i psich. ligoninę.

De'sant 2012 m. spalio 20 d., šeštadienis, 07:36:19
Bus pabaiga negyvai suskretusios techno-institucinės samonės formos...tai ir tokios civilizacijos krachas.
Ne tik beprasmiška, bet ir kenksminga mąstyti apie tai, kokie veiksniai ir seksentys procesai realizuos planetos apsivalymą, nes gi dar labiau priskrestume prie savo pačių sertifikuojamų formų/dogmų. Turėdami viltį prasmukti į naują epochą, ne formalųjį profesionalizmą turėtume garbinti, o gyvą, kūrybišką meistriškumą, nes tik virtuoziškas polėkis neprieštaraus poveržiui, kuris atitiktų laisvės sampratą.
Vissarionas savo grupę ir treniruoja perėjimui, ten realiai vykdomos kasdienės išsivadavimo pratybos. Tokia bedogmė samonės būsena pasiekiama kuriam laikui įsiliejant į vientisą kūrybą kartu su Dievu. Šiam tikslui Vissarionas turi galių sukurti tam tikrą pagalbinį momentą. Apart kasdieninio savarankiško grūdinimosi, Jo pasekėjai kasdien sudalyvauja ir penkiolikos minučių trukmės misterijoje, kuri vadinama susiliejimu (slyiania) su Vissarionu. Lietuvos laiku šis pratimas atliekams nuo 15.30, tad pageidaujantys turi galimybę. Atstumas ne kliūtis.
Atėjus paskutiniam momentui, būtent sugebėjimas akimirksniu įsilieti į šią misteriją bus patikima galimybė pereiti į ateitį neprarandant dar šių kūnų. Tas paminėtas "pagalbinis momentas", tai Vissariono pastangomis išlaikomas erdvės kolapsas ir anapus jo sukuriama energijų merkaba, ta "arka" ir kosminis laivas, su kurio pagalba adeptai galės išgyventi ir perlaukti laiko tarpsnį, kuriuo sąlygos išgyventi žemės paviršiuje nebus tinkamos.
Sėkmės, brangučiai!

2012 m. spalio 19 d., penktadienis, 20:38:32
Ar Visarionas tik apsimetelis ir mulkintojas?
Kaip jieti?

2012 m. spalio 19 d., penktadienis, 20:16:22
Ar "orionas" ir "tornas" tai tas pats? Yra mąnančių, kad Vissarionas torniečių emisaras? Ar kaip?..

>>> 2012 m. spalio 16 d., antradienis, 23:05:03
Apsirinkat tokios cia nera, cia tik Teorija :0<>
Lauksim pasaulio pabaigos, pagal jieti.

00 2012 m. spalio 16 d., antradienis, 22:57:04
Taip Jietis, tautvidos ilgisi:D, neisvengiamybes jausmas.
Gyvena jos galva uzsidejas. (apsirinka galvodamas, kad savo turi)

2012 m. spalio 16 d., antradienis, 20:48:58
www.gintaropokalbiai.lt/2012/10/pasaulio-pabaiga

2012 m. spalio 16 d., antradienis, 15:43:52
Ar "Jietis" čia replikas laido?

2012 m. spalio 16 d., antradienis, 13:29:19
Jai vaidenosi Sau Baubas, bet kai tas dievukas užvertė kuntaplius, dabar Visas orionas.
Tokie jau tie sektantai, vis matuojasi svetimą galvą ir gyvena jų baimėse.

Opus Dei 2012 m. spalio 16 d., antradienis, 12:32:48
Kas toks Vissarioną mini? Ar tai "Tautvida"?

Oras 2012 m. spalio 15 d., pirmadienis, 21:17:45
Akelėse baimė,o rankelės ima ir parašo
Aklas pamatė,kurčias išgirdo,nebylys pasakė, o tu kaip tiesą kartoji.
Lakas parodys kas teisus.O kol kas linkiu ramybės ir Dievo palaimos.
Kiekvienas liekam prie savo(be pykčio)nuomonės

Jietis 2012 m. spalio 15 d., pirmadienis, 20:34:02
Nereikia gadinti oro. Ar aš sakiau kad tai pasaulio pabaiga? Jokiu būdu. Kas kad 10 procentų žmonijos žus? (nors man atrodo kad tik tiek išliks) Tai jokiu būdu ne pasaulio pabaiga. Žemė apsivalys. O tie kas išgyvens, bus pasišventę Tarnauti Kitiems. Tokia ir bus ateities karta.
Bus kvailinami visi, kurie tą temą gvildens, net mokslininkai, kurie jau ne kart pasisakė tuo klausimu. Bet tikroji tiesa bus slepiama nuo jūsų.
„Kas gali girdėti- te klauso, o kas nenori girdėti( o tokių bus absoliuti dauguma)-uždaro savo protą. Netgi tada, kada 12-oji Planeta bus matoma ir dieną ir naktį, žmonija nusigręž nuo to, priimdama kaip normalų dalyką. Kiti į tai nekreips dėmesio. Ir netgi tie kurie tai supras per vėlai, kad polių keitimasis neišvengiamas, rengs vakarėlius, linksminsis, net ištuštins banko sąskaitas, ar pinigus skirtus sumokėti mokesčiams, nes tai yra vienas iš neišvengiamybės neigimo būdų.“

2012 m. spalio 15 d., pirmadienis, 18:40:21
Nebeieškokime pasaulio pabaigų o ieškokime paralelinių visatų,Tai naudingiau ir įdomiau
Manau, gerb.Zubinas negalvoja,kad įvyks pasaulio pabaiga.
Polių pasikeitimai taip.Galimi laikini nesklandumai.

Oras 2012 m. spalio 15 d., pirmadienis, 18:29:54
Galbūt ne vienas iš čia užeinančių tiki, kad majų tautos žiniuonys išpranašavo pasaulio pabaigą 2012 m.12m 21 d.. Nes viskas, kas galėtų nutikti po to, tikriausiai jums jau visai neberūpėtų,bet jeigu esate protaujantis žmogus ir viliatės sulaukti 2013-ųjų, kviečiu pakelti akis nuo internetinių pranašų tekstų ir atsiversti kokį nors astronomijos tinklalapį. Dar noriu pranešti, nesijaudinkite – daugumos scenarijų nei jums, nei jūsų vaikams išgyventi neteks. Motušei žemei liko gyvuoti apie 5,5 mlrd. metų.
100 metų Visatai tėra akimirksnis, galime būt rammūs kad Žemę neatsitrenks joks didelis asteroidas
Tad nepanikuokite ,miegokite ramiai ir neskaitykite netikrų pranašų netiesas.
Geriau susiraskite tikrų mokslininkų straipsnių
Linkiu toliems kaip "ietis" ir kitiems pasidomėti rimtais mokslais kaip Astronomija o po to galėsime diskutuoti.Nekelkite be reikalo bangų.

2012 m. spalio 15 d., pirmadienis, 15:58:38
Pagal kuria tu nuodeme,deme ,me.. kentesi girtavima ar paleistuvyste
Prie veido ir plauku tinka atroji
Teks grazinti skola:)

tau tau tau 2012 m. spalio 15 d., pirmadienis, 15:12:21
Jieti,tu pranasas- samaucka:(
Neskleis ereziju. Asmeniskumus i sali.
Vertetu Visariono paskaitu paskaityti.

Jietis 2012 m. spalio 15 d., pirmadienis, 13:29:47
Ištrauka iš O. Milašiaus pranašystės;
"...Nebeliks ir Lietuvos, Baltojo Žirgo krašto, minimo Apokalipsėje. Ji daug kentės už savo tautos negimusių kūdikių žudymą, girtavimą, paleistuvystes. Gėda! Dar to betrūko. Lietuviai atkartojo senosios Romos nuodėmes, ypač karininkai bei artistai. Yra pederastų, homoseksualistų, sodomiečių. Lietuvos kūnas pagraužtas iš vidaus. Besaikis malonumų ieškojimas kuriam laikui pražudys tautą. Bus pareikalauta skaudžios išpirkimo aukos. Iš bendro Visatos aruodo lietuviai daug išeikvojo, užtat teks skolą grąžinti krauju, ašaromis, kalėjimais bei kitomis kančiomis. Tūkstančiai lietuvių su šaknimis bus išrauti ir perkelti į amžinąjį ledą bei sniegą. Tai žiauru, bet tikra. Viskas išsipildys.

- Kodėl taip liūdna Lietuvos ateitis? – pokalbin įsikišo moterys.

- Per daug lietuviai iki šiol mylėjo žemiškąją tėviškę, o nesirūpino amžinąja, todėl svetimtaučiai engėjai prievarta išmokys juos neturto meilės, įskiepys klusnumo, sandoros, tarpusavio meilės, atpratins nuo amerikietiškojo besaikiškumo kaupiant turtus..."

Aha 2012 m. spalio 15 d., pirmadienis, 11:42:01
Bet žvelgiant į problemos gylį, liko nepastebėtas vienas esminis dalykas.
Kiek kartu tai kartojosi? O mes buvome ramus (planetos išsirikiuodavo ir prasilenkdavo) nes nebuvo interneto .Nebuvo kur sąmyšį skleist.

***** 2012 m. spalio 14 d., sekmadienis, 22:13:09
manau kad tai tikrai nesąmonė nes niekas negali žinoti kada bus pasaulio pabaiga juo labiau kokia ji,prisiminkime,ja pranašavo daug kartų.
Tik Dievas žino kada ji bus
Plepėjimas dėl plepėjimo
Telelionė, Sekmės.

Tau 2012 m. spalio 14 d., sekmadienis, 22:00:02
Tikrai patektum i Visariono aplinka. Nes norintiems i ja pakliuti, tenka islaikyti bendruomenės egzamina – po kurio sprendziama, ar bus leidziama cia apsigyventi.
Tikrai, Jie.. tu pateksi, esi tam pasiruoses.

000 2012 m. spalio 14 d., sekmadienis, 21:54:01
gal Jietis pas save priims, turi laisvo ploto, zemes plota bulvems auginti
Ko ne naturinis ukis..

2012 m. spalio 14 d., sekmadienis, 21:31:23
Taigi, taigis...visi pas Česukų Poviliuką!.. an konsultacijų...
Dajoš pasaulio pabaigą?
Ūrą, bratva!

2012 m. spalio 14 d., sekmadienis, 21:25:11
Ir dar. Ten taip pat, Biblijoje pasakyta-BUDĖKITE.

Jietis 2012 m. spalio 14 d., sekmadienis, 21:09:18
Jeigu kam įdomi mano nuomonė, tai galiu pasakyti tiek, kad tai yra tik laiko klausimas kada tai įvyks. Biblijoje pasakyta -„...Niekas to nežino“.
Viskas remiasi į Majų kalendorių, bet kadangi nėra aiški kalendoriaus atskaitos pradžia, tai neaiški ir pabaiga.

2012 m. spalio 14 d., sekmadienis, 21:08:09
Tavo pezalai beprasmiai, net juokingi. Sakiau jau-gydykis geriau.

Opus Dei 2012 m. spalio 14 d., sekmadienis, 21:01:41
Žmogui nereikia žinoti tų priežąsčių, kurios realizuoja aktą. Žinoti, kad procesas dėsningas - štai viršūnė. Ne jokie atsitiktiniai veiksniai globalizuoja pocesus, bet pačios matrico natūralus eksponentinis pikas ir sekanti krizė. Kuri ir yra tas tikrasis "tvans", bet tačiau įvykstantis subtilesniuose egzistencijos planuose, nei fizinis. Na, o šis, grubusis planas, savaip jį atkartoja.

III 2012 m. spalio 14 d., sekmadienis, 20:22:20
Va, va ta pati kalba ir Visarionas, pakanka kad dingtu visoje Zemeje elektra ir prasides pragaistingas karas...
Mokinkimes is jo.
Jis gyvena prie Tiberkulio ezero isikurusiame ekologiniame kaime, jis ir jo bendruomenes nariai devi pačių siutus drabuzius, valgo maista, kuri uzsiaugina, patys statosi namus ir visai, visai nevalgo mesos.
Jieti, tik tu pasakyk taip ir kelias bus tau atviras. Nes tu supratai "TAI" Nors ir velokai.
Vienas zodis"TAIP",

Jietis 2012 m. spalio 14 d., sekmadienis, 20:03:26
Prie visos pagarbos gerb. Zubinui, noriu tik nusistebėti. Kaip taip atsitiko, kad taip giliai tyrinėjęs ir šumerų palikimą, nepastebėjo
Planetos X, dar vadinamos Nibiru, dar vadinamos 12-tąja Saulės sistemos Planeta, kurią jie ir aprašė. Reikia pabrėžti, kad šumerai, gyvendami su Dievais, turėjo daug, daug daugiau žinių apie Visatos sandarą, dangaus kūnų mechaniką nei mes dabar ginkluoti galingais teleskopais. Ir dabarties mokslininkai kažką atradę, nepaliauja stebėtis-„iš kur jie tai žinojo, ką dabar pamato tik Hubble?“
Bet aš veikiau manau kad tikrai mes gyvename matricoje, kurią kažkas prižiūri. Mums informacija pateikiama dozuotai ir kryptingai. Ir gerbiamam Zubinui tikriausiai kažkas uždėjo tvarstį ant akių, kad ko nereikia, ko negalima-nematytų. Juk mūsų vyriausybės yra informuotos apie tai, bet slepia nuo visuomenės, kad išvengtų panikos, nes tiesiog nieko nepajėgios pakeisti.
Vienas mėgėjas astronomas Amerikoje pabandė įvesti koordinates Nibiru planetos, kur pagal jo skaičiavimus, šiuo metu už Saulės Ji randasi, į Hubble teleskopą. Ir ką jūs manote? Ogi ten ant to dangaus sektoriaus uždėtas pavadinkime-popieriaus lapas, kaip kad uždengiami kariniai ir strateginiai objektai Google maps.
Gerb. Zubino parašytos knygos yra neįkainojamos savo turiniu, įdėtu triūsu ir žiniomis, skirtos daugiau ateities kartoms. Bet bijau kad bus kaip ir su garbaus mūsų pranašo Oskaro Milašiaus veikalais, pranašystėmis, kurios turės neįkainojamą vertę ir kurių, kaip jis pats sakė, ateities žmonės ieškos, bet neras.
Panašią paralelę galėčiau išvesti ir tarp Galilėjaus ištartų žodžių
„O vis tik ji sukasi“ ir Zubino-„o vis tik ji dar ir verčiasi. „
Jis nuodugniai, argumentuotai pateikia įrodymus, surinktus po kruopelytę iš įvairių šaltinių, nepalikdamas abejojančių, kad tikrai periodiškai Žemė apsiverčia ir „svastika pradeda suktis priešinga kryptimi“. Jis paaiškina ir kas nutinka, kai žemės ašis būna nukreipta į Saulę. Ir kad tokių apsivertimų buvo jau ne vienas, kuriuos lydi Tvanas.
Bet žvelgiant į problemos gylį, liko nepastebėtas vienas esminis dalykas. Tas virsmo procesas vyksta ne kalendoriniu, ar laikrodiniu ritmu, galima sakyti momentaliai. Taip per labai trumpą laiką, su pasvyravimais, pasiūbavimais, Žemės plutos padraskymais ir ugnikalnių išsiveržimais, išjuda poliai. Ir tai susiję būtent su Nibiru pasirodymu. Ji visada Žemės gyventojams atneša tik nelaimes.
Tai ir rastos mamutų liekanos su jų žaliu skrandžio turiniu tą patvirtina, kad buvusioje atogražų zonoje, kur augo miškai, vešli augmenija ir ganėsi mamutai, viskas akimirksniu atsidūrė nelyginant šaldymo kameroje.
Bet kaip sakiau, viskas kartojasi. Tai jau buvo prieš 3600 metų. Yra išlikę rašytiniai šaltiniai Egiptiečių Kolbrino knygoje, apie polių judėjimą, daug informacijos „Išėjimo knygoje“, net Biblijoje...
-„Nibiru kometa su savo uodega pažėrė akmenis iš dangaus ir viską užklojo raudonomis dulkėmis...“. „..Judant žemės plokštėms, pakilo Raudonosios jūros dugnas, nustumdamas visą vandenį į kalnus, taip sudarydamas sąlygas žydams pabėgti iš Egipto vergijos nes ten buvo visiška sumaištis ...“
Planeta X artėdama greičiau tiese, nei kreive, ištęsta orbita, periodiškai pas mus sugrįžta. Nuo Oriono žvaigždyno, kirsdama Astroidų žiedą, dalį jų pritraukia prie savęs, tapdama tarsi kometa. Ir kada Ji, kirsdama Saulės sistemos plokštumą 32 laipsnių kampu, atsiduria tarp Saulės ir Žemės, tada ir stoja ilgai trunkanti naktis, (kol ji praskrenda, nes Nibiru yra kelis kart didesnė už Žemę). Tada tuo momentu ir įvyksta žemės virsmas.

Info šaltinis-Zetta Reticuli. Jie siūlo patiems atlikti eksperimentą su dviem magnetais, kurie gali suktis apie savo ašį ir pažiūrėti kaip elgiasi mažesnis (Žemės) magnetas, kada pro jį pravedame kitą, didesnį.
Štai ir visa “basnia kryliova”, gerbiamasai nepažįstamasai. // 2012 m. spalio 14 d., sekmadienis, 15:20:34// :)

Tau 2012 m. spalio 14 d., sekmadienis, 20:01:37
Negi tavo makauleje pjuvenos?
Geriau su jom ola pasisildyk.

OO 2012 m. spalio 14 d., sekmadienis, 19:57:55
Taip Jieti, lauk asmeniskai manes mums bus lengvesnis perejimas. Turiu blata:)

Mūsų eros sandūroje 2012 m. spalio 14 d., sekmadienis, 15:20:34
žydkrikščionių "dvasininkai" paskelbė pasaulio pabaigą. Iš to sumanė pasipelnyti ir jiems nuostabiai gerai pasisekė. Paskelbė,kad tie,kurie nori patekti į rojų privalo visą turtą užrašyti bažnyčiai. Na, tie mulkiai sužydkrikščioninti padarai taip ir padarė. Kai tos pasaulio pabaigos nesulaukė nuėjo pas "dvasininkus" ir pareikalavo grąžinti turtą, bet gavo tik špygą panosėn.
Jieti, susirask R.Zubino knygas ir perskaityk. Gal gi tavo tas labai tamsus protelis pašviesės ir kažką bent sužinosi apie "polių nulinį tašką".

Aha 2012 m. spalio 13 d., šeštadienis, 09:34:18
Matau jau pirmas pasirodė.

2012 m. spalio 12 d., penktadienis, 21:40:20
"Kur bus lavonų, ten ir krankliai sulėks" ..

Jietis 2012 m. spalio 11 d., ketvirtadienis, 21:55:36
"Ar tai vyks ar ne ,bet pasiruošus iš anksto bus lengviau visa tai pralaukti.
Mokslininkai tai senai žino ,stebi ir daugelis tam ruošiasi.
Kaip visą tai priims jūsų sąmonė, tai kiekvieno atskiras reikalas .
Bet jeigu žinosite apie tai iš anksto, lengvesnis bus perėjimas ...

Šambalos orakulo perspėjimas.
Dėl Šių metų 2012 nuo gruodžio 21 dienos,tai gali prasidėti ir truputį anksčiau lapkričio mėnesį,tam reikia iš anksto pasiruošti.
***********
Šambalos orakulas Lama- iš Gliandrek vienuolyno- praneša,kad mūsų žemė tuo metu pereis per galaktikos nulinį tašką.
Polių pasikeitimo momentu.
********
1. Šių metų 2012/2013 ruduo ir žiema gali būti šiltesnė negu kitais metais.
*****
С 21.12.2012 Žemės -saulės sistema pereis per polių nulinį tašką.
***
Tai būsena kai nebėra jokios šviesos jokio energija negali egzistuoti ir elektromagnetinis laukas bus neaktyvus.
****
2 Visoje Žemėje kelioms minutėms maždaug 10 val ryto Maskvos laiku taps visiška tyla. Jokios šviesos ,jokios elektros, jokių garsų , jokių telefono skambučių, jokių interneto ryšių neegzistuos.
3.
Tą tamsą lydės kosminės šviesos iluziniai blyksniai,ir tai tęstis gali 3-4 dienas.
***
IŠSIGASTI IR JAUDINTIS NEREIKIA...
***
4.
*****
Po to saulės šviesa vėl pasirodys. Pasaulis vėl nušvis ir taps viskas matoma.
***
Gyvūnai iš anksto visa tai pajaus artėjančią kosminę tamsą ir pasistengs pasislėpti savo urvuose.
***
Nepasiruošusių žmonių didmiesčiuose laukia sumaištis ir tuo metu dideliuose miestuose gali žūti apie 10 procentų žemės gyventojų.Dėl elektros nebuvimo ,dėl tamsos ir gąsdinačios tylos.
Todėl iš anksto visiems pranešame ,kad tie kas blaiviai mąsto būtų pasiruošę visam tam.
***

5.
***
Informuoju visus iki ko šį žinia dakeliaus, pasistenkite pabaigti pradėtus darbus ,nepradėkite naujų darbų ,atiduokite visas skolas ir nesiskolinkite iš naujo.
***
6. 20.12.2012
Pasiruoškite tam iš anksto. Pasiimkite būtinus dokumentus,pinigus,pasirūpinkite maistu ,degtukais žibintuvėliais,šiltais rūbais.
Pasiimkite vaikus ir pasistenkite tuo metu būti kur nors už miesto.
Pasirūpinkite maisto ,vandens,malkų maždaug 2 mėnesiams, nes elektros tinklai gali neteikti elektros maždaug 2 mėnesius.
****
****
Ryšių, televizijos, nebus. Tamsos periodu ,neišeiti į lauką nes visiškoje tamsoje galite prarasti orientaciją ir pasiklysti,tamsa bus tokia tiršta ,kad neįmanoma matyti net savo rankų.Geriausia medituoti ,arba pasistengti miegoti tą laikotarpį.
****

SVARBIAUSIA NEREIKIA PASIDUOTI BAIMEI.
***********************************
7. Po to kai vėl pasirodys šviesa,neskubėkite sugrįžti į miestą,geriau pagyvenkite užmiestyje-gamtoje iki pavasario.Tuo momentu miestuose bus visiška sumaištis. Pilnas perėjimas iš nulinio taško bus maždaug 2013 metų vasario 7 d.
Pradės vėl naujai teikti elektrą ir atsinaujins transporto judėjimas.
***

***
Kovo pabaigoje vėl viskas stos į savo vietas,traukinių ir autobusų eismas ,lėktuvai vėl galės skristi.
***

8.
***
Žemės valdytojai yra perspėti ir žino kas turi įvykti ,bet niekas nieko neskelbia ,jokios pagalbos iš niekur nesulauksite ,jokios gelbėjimo tarnybos jums nepadės ,teks pasikliauti tik savo jėgomis ir gyventi tik savo atsargomis.
***
9.
***
Po šio perėjimo per nulinį tašką {visų kas liks gyvi},o liks tik tie kas bus pasiruošę tam ,žemės gyventojų sąmonė turėtų pasikeisti.
Žmonių dvasinė būsena taps švaresnė ,žmonės pradės galvoti apie amžinas vertybes
***
****
Tai prasidės vertybių ir sąmonės vystymosi eiga žmonijos ateities vertybių kryptimi ,ilgiems ateities laikams."

2012 m. spalio 11 d., ketvirtadienis, 12:33:00
O, mano Tėve, ęsantis visur!..
nelieisiu sau aš nusižengt ir pasiduot pagundoms, bet stengsiuos, kad Šlovė Tavoji per mane dar padidėtų, kad būtų būsimi laikai tokie, kokius esi tu išsvajojęs...
Amen.

O tau reikia dar ir 2012 m. spalio 4 d., ketvirtadienis, 12:05:31
sukramtyti? Ar tavo makaulėje pjūvėnos?

2012 m. rugsėjo 26 d., trečiadienis, 17:24:22
Visiškai aišku. Tačiau tu nesiūlai ką daryti, todėl šūdo maišymas vistiek tik šūdu palieka...

Žinoma, 2012 m. rugsėjo 26 d., trečiadienis, 11:09:54
jei "turi" dievą, kryžiuočių atnešta ant kalavijo smaigalio, tai turi turėti ir antidievą.
Abraominės "religijos" be PRIEVARTOS negali egzistuoti. Jų visų tokia žydiška prigimtis. Bėda tik ta, kad žydkrikščionys ir musulmonai nenori susipažinti su savo tikėjimų pagrindų pagrindu - ST. Tada gojų - gyvulių vaidmuo jems visai nebaisus. Net nesistebi tuo, kad Maskolija ir JAV valdomi žydukų, o ir Europa paklusniai vizgina uodegą pataikaujant naujai žydų tvarkai.
Reikia ginklų perteklių kažkur padėti - organizuojamas karas Vietname. Ginklų paklausa išaugo - milžiniški protestai prieš karą.
Kad Maskoliams nuo pat 1917 metų vadovauja žydai, 1/2žydai, 1/4žydai, 5/8žydai net mintis nekyla, kodėl tai ddžiulei šaliai vadovauti neatsiranda saviškių.
JAV 95% žinisklaidos ir 98% finansų žydų rankose. Tik todėl žydukai "Izraelije" tokie ramūs dėl savo nusikaltimų.
Išsipildė B.Franklino pranašystė.
 „Visose šalyse, kuriose žydai gausiai apsigyveno, jie sumažino moralinius standartus, komercijos sąžiningumą, izoliuoja save nuo visuomenės, nepasiduoda asimiliacijai. Jie išjuokia ir bando diskredituoti krikščionybę. Jie įsteigė valstybę valstybėje ir jiems oponuojant stengiasi mirtinai pasmaugti šalį finansiškai.
Jeigu mes, Konstituciniu būdu, jų ne eliminuosim, tai jie mažiau nei per 200 metų užtvindys šalį, paims viršų, prarys šalį ir pakeis mūsų valdimo formą. Jeigu jūs jų neeliminuosit, tai mažiau nei po 200 metų mūsų palikuonys dirbs jų laukuose, kad aprūpintu juos viskuo, tuo tarpu žydai trins kankas skolindami pinigus už procentus.
Aš jus įspėju, ponai, jeigu jūs neeliminuosit žydų visam laikui, jūsų vaikai prakeiks jus jūsų karstuose“.
BENDŽAMINAS FRANKLINAS (1706–1790) JAV fizikas ir politinis veikėjas. Ištrauka iš jo kalbos svarstant JAV Konstituciją 1787 metais.
Ar dar neaiškų žydkrikščionybės MULKIAMS kokiame pasaulyje gyvename?

2012 m. rugsėjo 11 d., antradienis, 23:38:44
Be to, atsiliepdamas į straipsnį "Į komunizmą - atsisakant Dievo", filosofijos forume parašiau traktatą satanizmo tema, - galėtum ir susimatuot...

2012 m. rugsėjo 11 d., antradienis, 23:31:33
Kuo jau esi, tuo ir esi...
Ir visai nesvarbu, ar tai pats nuo iliuzijų apie save apspangęs, ar koks pataikūnas gyvulišką tavo ego paglosto.
Nubalvonėjęs narcizas!

Manau, kad 2012 m. rugsėjo 6 d., ketvirtadienis, 11:33:42
bedančiams čiulpti nykštį nepaliginamai garbingiau, nei garbinti "dievą tėvą ir jo sūnų" kuris tave laiko gyvuliu.
Kiekvienam savo. Visiems protelio Motina Gamta atsekėjo ne vienodai. Vieni gyvuliais jaučiasi puikiai, kitiems tai nepriimtina.

2012 m. rugsėjo 5 d., trečiadienis, 13:45:36
Myliu savo Tėvą Vienintelį ir Jo Sūnų - visų mulkių Gelbėtoją...
Šlovė per amžius; ir Jiems, ir mums.
O petriukams- špyga kaulėta!
...nu, bet kai dantų neturi, tai ir graužti jau nieko netenka...čiulpk nykštį...

Mulkių mugė 2012 m. rugsėjo 5 d., trečiadienis, 02:53:15
Kai nieko neturi - tai ir nereikia nieko...

Mulki, tu mulki 2012 m. rugsėjo 4 d., antradienis, 20:37:57
"Dievas tėvas", prieš kurį klaupiesi ir tikiesi jo meilės, yra dievybės KARIKATŪRA. Tikėk pats kuo tik nori, kad ir tą KARIKATŪRA, nes neturi žalio supratimo apie savo "dievą". Jis labai tinka MULKIAMS.
Tas "dievas tėvas" žmonėmis laiko tik apipjaustytus žydus, o tuos mulkius, kurie prieš ji klaupiasi, bet neapipjaustyti, jis laiko gojais. Gojas pagal jį yra gyvulys. (O gyvulį valdo žmogus, t.y. žydas.)
Kaip matosi, kad ir skaityti, ir rašyti moki. Pasivartyk ST ir atidžiai pasiskaityk pasakaičių knygą, mulkių vadinama biblija. Jei savo "dievą" pažysti tik iš maldaknygių, tai tik ant tokių MULKIŲ tokia bažnyčia ir laikosi.

2012 m. rugsėjo 3 d., pirmadienis, 17:39:44
Api Dievą Tėvą, kalba...mūsų dvasių kūrėją. Jis vienintelis ir vienas.
Nesvarbu kokios nacijos,rasės tu ar kitas esame, nesvarbu kokiomis demagogijomis užsiteršę, vistiek kiekvienas esame to paties Dievo Tauta. Dievas tai tas, kuris tave, mane ir kiekvieną kitą myli. Ir daugiau niekas mūsų nemyli... Šiuo ir pasitikėk... aplėpausi.

Apie kokį dievą 2012 m. rugsėjo 2 d., sekmadienis, 11:16:39
čia eina kalbos? Abraominių tikėjimų dievas vienas - žydų stabas Jahvė. Žydams jis Jahvė, musulmonams - Alachas, o žydkrikščionims dievas tėvas. Bet yra dar daugybė dievų. Tai apie kurį čia kalbate? Ar yra tarp tos daugybės dievų bent vienas tikras? Kuris? O gal visi jie, kaip sako poetas Mačernis -"Visi tikėjimai fantazijų žaislai...", tai tuo pačiu ir "dievai" fantazijų žaislai.

užsimk 2012 m. rugsėjo 2 d., sekmadienis, 10:26:38
sataniste...

sektantams 2012 m. rugsėjo 2 d., sekmadienis, 08:48:31
Man jūsų receptų NEREIKIA. Geriau skaičiuokite savo darbo vaisius-nušokusius nuo proto ir lavonus.
Ar man tuo užsiimti???

2012 m. rugsėjo 2 d., sekmadienis, 00:49:42
tik valia atsispirti pagundoms, gali būti stipresnė už nuodėmę. niekada nepaleisk dievo rankos!

2012 m. rugsėjo 1 d., šeštadienis, 22:40:03
susitalpink Dieviskoje sviesoje,neskubek su isvadomis ,gerai pagalvok
Esi pasiruoses mokinys.

2012 m. rugsėjo 1 d., šeštadienis, 22:36:40
nuodemes priesybe yra ne dorybe, o tikejimas.

2012 m. rugsėjo 1 d., šeštadienis, 09:40:00
Jo, nebent sektos.

2012 m. rugpjūčio 31 d., penktadienis, 19:39:39
Prileidžiu vienintėlį variantą-taip "atidirbinėjama Karma". Anuose gyvenimuose tos vienuolės tikriausiai buvo tie quningai. Tikiuosi daugiau tokiu vienuolynų nėra ir nebus?

gal būt 2012 m. rugpjūčio 29 d., trečiadienis, 21:58:41
Niekas joms neleidžia. Jos kaip robotai, be vidinio "AŠ"

rutulys 2012 m. rugpjūčio 28 d., antradienis, 01:11:53
Net nežinojau tokio žodžio: epitemija. O ką katalikų vienuolės tikrai neskaito biblijos? Net lotyniškai?

2012 m. rugpjūčio 23 d., ketvirtadienis, 13:58:27
Vis dėlto koks žiaurus yra žmogus.Tokių kančių viens kitam prigalvoja ir dar Dievo vardu.
O kodėl tai Dievas leidžia?

2012 m. rugpjūčio 23 d., ketvirtadienis, 13:55:21
Manau ,tikrai tokių nurodymų Dievas nedavė
Negi tik tokia Meilė Dievui priimtina.

2012 m. rugpjūčio 23 d., ketvirtadienis, 13:53:24
Košmaras:(Negi tikra tai istorija.Ką galėtų tuo klausimu pasakyti katalikai.Negi Dievui reikalingos tokios kančios?

2012 m. rugpjūčio 23 d., ketvirtadienis, 13:33:44
://formaliosnaujienos.blogspot.com/2012/01/dvidesimt-metu-pragare-buvusios.html

2012 m. rugpjūčio 20 d., pirmadienis, 13:55:12
Mes tik žaidėjai,šiame permainingame pasaulyje.

2012 m. rugpjūčio 19 d., sekmadienis, 11:44:02
tai jau taip apsišvarinot...
kaip Kristaus sužadėtinės...
nu kas belieka, laukit - tikrai visos Tėvui į marčias tiksit...
amžiną atilsį jums!

2012 m. rugpjūčio 15 d., trečiadienis, 22:37:32
Oi cia pilna tokiu:(

2012 m. rugpjūčio 15 d., trečiadienis, 11:43:27
Kazin,ar be jo bus sviesiau:)
Dar sluotos reiktu geros.

2012 m. rugpjūčio 14 d., antradienis, 15:27:03
šiukšlės iš namų-tai ir šviesiau!......

Jietis 2012 m. rugpjūčio 14 d., antradienis, 14:07:45
Niekada nepagalvojau, kad šis vartiklis tai susisuktas sektantų lizdas (Ascension Art). Kad viena tokia nučiuožus čia `gyvena`, tai visiems aišku. Bet...?
Visada kėliau sau klausimą-kas ta/tas mistinė/is Cpt.Astera's advisor? Pasirodo, kad tai Saibaobabai, kažkokiu būdu (veikiausiai) prisiplakę prie valstybinio domeno.
Nuo šiol dedu kryžių šitai irštvai ir kitus perspėju-būkite atsargūs su jų tais `pakylėjimais`. Nučiuožusiųjų jau ne vienas.
Ate.

Ar blogis 2012 m. rugpjūčio 13 d., pirmadienis, 22:28:34
nėra žmogaus kūrinys? Jei už blogį žmogus negauna adekvatčios bausmės, tai kodėl jam tuo nepasinaudojus?
Kodėl skandinavai gyvena visai kitaip nei mes? Todėl, kad buvo laikai kai už pirmą vagystę pas juos buvo nukertamas pirštas, už antrą - plaštaka, o už trečią - ištatuiruojama kaktoje VAGIS. Jei rasdavo tatuiruotą nužudyta, jokio tyrimo nereikia.
Žydkrikščionybė su savo "liberalizmu" siekia tik to, kad žmonija degraduotu toliau. Nes žydkrikščionybė yra valdančiųjų įrankis pilkos masės valdymui. Juk Imperatorius Konstantinas tik tokiu tikslu žydkrikščionybę ir iškėlė virš kitų tikėjimų.
Jėzumi galima tikėti (jei labai norisi), bet juk žmogui protas duotas mąstyti, ieškoti, suprasti. Tai žydukų pasakai tiki daugybė žmonių. Kai paklausi ar žino prieš ką klaupiasi žydkrikščionis, pasirodo nežino. Nežino, kad tas vadinamas "dievas tėvas" yra žydukų susikurtas sau Jahvė, kuri vadina dievybės karikatūra. Gilintis ir suprasti kas ir kaip - nėra noro. Kai nebėra kuo atsakyti, tada "taip darė mano tėvai, taip darysiu ir aš". Va tau ir visas HOMO SAPIENS. Tikrai KARIKATŪRA, o ne protingas padaras.
Mačernis yra parašęs: "Visi tikėjimai fantazijų žaislai: Apie tikrovę nieko pasakyt negali, Bet kas pamiršo juos visus, tas amžinai Turės klajot po tamsią Hado šalį ...".
O mes, lietuviai, apspjaudę savo protėvius ir jų tikėjimą, klaupdamiesi prieš žydišką dievybės karikatūrą, nusipelnėme klajot ir degraduot nė kiek ne mažiau už kitus.

2012 m. rugpjūčio 12 d., sekmadienis, 21:00:41
Jeigu nusiprimityvinam iki populistinų sąvokų; dora,blogis,gėris...reiškia nieko nespręsdami ir toliau murgdomės savo mėšle.

2012 m. rugpjūčio 12 d., sekmadienis, 17:35:22
Dėkui už bendravimą"proto bokšte"
Tad ir atsisveikinam.

2012 m. rugpjūčio 12 d., sekmadienis, 17:24:09
silpnaprotiškos tavo mintys...savo iškrypimus teisini dievo valia...tai niekinga.

2012 m. rugpjūčio 12 d., sekmadienis, 17:03:29
Jeigu Dievas viską sukūrė, reiškia, Dievas sukūrė blogį, jeigu jau blogis
egzistuoja. Todėl su juo kovoti yra labai sunku ,nes blogis visada brutalesnis, stipresnis, agresyvesnis. Gėris – anemiškas, silpnas, juokingas. Jis nemoka rankomis ginti savo doro veido nuo blogio smūgių.

2012 m. rugpjūčio 12 d., sekmadienis, 13:44:56
o egzorcistai tuo ir stiprūs, kad ne prieš blogį kovoja, bet vaduoja gėrį...žinoma, Kristaus vardu ir su juo susivieniję.

2012 m. rugpjūčio 12 d., sekmadienis, 13:39:08
nekovokite prieš blogį, išvis pamiršę, kad toks egzistuoja, kovokite už gėrį. tuomet bus tikras judėjimas pirmyn, o blogis sunyks, vienišas ir alkanas palikęs "už borto"...

TAda-bešališkam 2012 m. rugpjūčio 12 d., sekmadienis, 13:21:50
Tikėjimas yra žmogiškojo funkcionavimo dalis, jis priklauso mentalinei žmogaus sandarai. Krikščioniškoji „religija su Jiezum"nebuvo pirmesnė už kitas, bet susiformavo kaip istorinių procesų rezultatas ir išsikovojo nuo visų kitų atskirą erdvę.
TAip ji kovoja su blogio jėgomis,tačiau ir tarp kovotoj"Dievo tarnų" pasitaiko vis daugiau sielą pardavusių materialistų.

TAda 2012 m. rugpjūčio 12 d., sekmadienis, 13:11:26
Pagal formą Visata panašį į rutulį, kodėl gi mūsų siela negali būti panašį rutulį?Tikėtina,kad taip.

2012 m. rugpjūčio 12 d., sekmadienis, 11:59:51
Bandau būti bešališkas.
Visokių yra nuomonių apie krikščionybę, apie Kristų... Susidariau įspūdį, kad kova su blogiu aklavietėje. Net pati Kristaus bažnyčia yra apsėsta, su jos tarnais.
Bet viena mane įtikina Kristaus buvimu čia ir dabar. Juk egzorcistai tik Jo vardu yra pajėgūs sutramdyti blogio jėgas. Tai viską ir pasako.

panteleeza 2012 m. rugpjūčio 12 d., sekmadienis, 08:20:02
Ģąćąē dopingtown.ru šīāķūé - 100%... Ļīäņāåšęäąž, āńå ļščųėī źąź ķąäī! Ńåšåćą..

2012 m. rugpjūčio 11 d., šeštadienis, 23:45:53
kalbate kaip daug sielų į kūnus sukišę

2012 m. rugpjūčio 11 d., šeštadienis, 20:56:54
Kai dvasia įkūnyta, ji ne rutuliukas. Ji savo čiuptuvėliais apraizgo visą bioastralinę struktūrą ir siurbia patirtį. Pačioje pradžioje, pirmą kartą dvasią įkūnijant, ji irgi nebūna skaisti, Dievas joje įbrėžia atitinkamą programą, kad per ją dvasios esybė akis atsikrapštinėtų ir įgytų patirtį. Tad kaip pradžioje, taip ir vėlesnių įkūnijimų metu, jei dar gauni įkūnijimą, akis atsikrapštyti įmanoma. Taip įgijamas patirties sodrumas ir dvasinės savasties pilnatvė. Optimizmo! Ir - pirmyn!

>>>20:17:34 2012 m. rugpjūčio 11 d., šeštadienis, 20:31:17
Manau ir pačios rutuliukas,bus toli ne baltas:)

"Tikrai ne Pitagoras nulemia žmogui likimą :) " 2012 m. rugpjūčio 11 d., šeštadienis, 20:27:20
Pitagoro tai tik teorija.:)

2012 m. rugpjūčio 11 d., šeštadienis, 20:21:06
NE nebandau, gelbėti,nes aš tokia pati sugedusi visuomenės dalis ir mano rutuliukas toli ne baltas

TAda 2012 m. rugpjūčio 11 d., šeštadienis, 20:19:50
Juk dabar viskas galima, leistina net tai, kas dar visai neseniai buvo nepadoru ir neleistina.Be doros ima reikštis tamsiosios žmogaus galios.
Kitokie auga ir vaikai,"Jeigu neatsiversite ir nepasidarysite kaip vaikai, neįeisite į dangaus karalystę"Jau ir vaikų rutuliukas su tamsiu viduriu.
Vaikai auga nepilnose šeimose Vaikai gimdomi pagal užgaidas.Kaltas,neatsakingas,trumparegiškas moterų požiūris

2012 m. rugpjūčio 11 d., šeštadienis, 20:17:34
Na, nesikaups, tai nesikaups...
O tu gal trokšti pasaulį išgelbėti?

TAda 2012 m. rugpjūčio 11 d., šeštadienis, 20:04:33
Romos imperija žlugo,nes buvo sukauptas negatyvus potencialas.
Išeitų,tas pats laukia ir mūsų amžininkų nes mumyse dvasios įsikūnijimai tikrai neišsiskaistina dar daugiau į "pragarą" linksta.Pasaulis eina tamson .Tat,kas kaupsis aukščiausių dažnių sferoje?

2012 m. rugpjūčio 11 d., šeštadienis, 19:54:51
Kas dėl "doros"- galima ir taip formuluoti. Tačiau pati "dora" dar ne esminė vertybė, dar reikia išvystyti sugebėjimus prasmingai toką patirtį išnaudoti kūryboje.

2012 m. rugpjūčio 11 d., šeštadienis, 19:26:43
Tikrai ne Pitagoras nulemia žmogui likimą :)
Nėra numatyta kiek įkūnijimų žmogus turėtų praeiti, tai sąlygoja nusiskaistinimo laipsnis, ir daugiau nei 10 -ties faktiškai ir nebūna. Bet tačiau tai nėra joks numatytas limitas - tiesiog jau nebūna prasmės dvasiai duoti kūną, nes jos sukauptas negatyvus potencialas bet kuriuo įkūnijimo variantu neišvengiamai įsigalės kūno sąmonėje. Tokios bevertės dvasios kaupiasi žemiausių vibracijų sferose ir po to, kai pasibaigs numatytas, perkūnijimams skirtas laiko tarpsnis, iš jų bus ištrinta visa patirtis. Na, o dvasios, kurios per kažkiek įkūnijimų išsiskaistina, kaupiasi aukščiausių dažnių sferose. Tai ir yra tas "pragaras", ir tas "rojus"... Jie laikini.

2012 m. rugpjūčio 11 d., šeštadienis, 19:02:49
Pitagoras teigė, kad žmogus, pragyvenęs šiame pasaulyje 15 kartų, įgyja tokių savybių, yra tiek subrendęs, kad tai jam jau leidžia nebegrįžti į Žemę. Į Žemę jis gali grįžti tik su specialia misija.

TAda 2012 m. rugpjūčio 11 d., šeštadienis, 18:34:24
Filosofuokime toliau...sekantį gyvenimą gausime visai kitokį tobulesnį,atsižvelgiant į esamus rezultatus parenkama dvasiai plankiausi sekančio įkūnijimo variantai
Pagal Pitagorą yra 15 gyvenimo ciklų,tagi iki tobulybės reikia surinkti 15 sviesių rutuliukų.:)O toliau kas?

TAda 2012 m. rugpjūčio 11 d., šeštadienis, 18:26:26
Dvasios tobulėjimas,priklauso ne tik nuo vieno žmogaus,bet ir nuo jį supančių ir nuo bendravimo su kitais individais(su kuo sutapsi ir pats tuo tapsi) Netgi žmogaus energija nukreipta į išorinį pasaulį.Jėi gausi teigiamos ,tai kaupsis daugiau teigiamos energijos ir atvirkščiai..Dora yra dieviškosios rodos, dieviškojo įsakmaus gėrio įspaudas žmoguje.

2012 m. rugpjūčio 11 d., šeštadienis, 17:27:15
panašiai. tik ta informacija ne pas dievą, o esybės dvasioje, tame rutuliuke, kurią nuskaito dievo sukurta speciali sistema. šios sistemos paskirtis - atsižvelgiant į esamus rezultatus parinkti dvasiai plankiausią sekančio įkūnijimo variantą. ši sistema yra laikina, nes brandūs dvasioje mes patys turėsime išmokti šią procedūrą. taip amžiams mums numatyta misija tik materijos pasaulyje, bet ne kokiame ten "rojuje" ar transcendencijoje.

TAda 2012 m. rugpjūčio 11 d., šeštadienis, 15:52:39
Galima sakyt rutulys tai siela(energijos sankaupa,gera ar bloga ,priklauso kokia sukaupia per gyvenimą )
Todėl ir sakoma,viskas pas Dievą užrašyta,net plaukas be jo žinos nenukrenta.Lyg kompiuterinės sistemos gebančios akimirksniu lyginti ir analizuoti,kaupti ,skirstyti į gerus ir blogus darbus. Rūšiuoti milžiniškus duomenų kiekius iš daugybės žmonių gyvenimų.

2012 m. rugpjūčio 11 d., šeštadienis, 10:10:41
Perėję sietą-vartus-teismą, turėtų tapti panašiais į tuos, kuriuos šiuo laikmečiu vadiname "Šventaisiais". Bet tačiau ir turėti pranašumą...dėl to, kad neprarandami ir nesuįra biologiniai kūnai.

2012 m. rugpjūčio 11 d., šeštadienis, 10:01:34
Tai kaip ir neblogai tu čia "filosofuoji", tik kamuoliukais - po mirties, ne kūnuose ir laikinai. Ir šiuo atveju pro jokį sietą nepraeinama, nes mirtį ir patiria būtent tie, kurie nesuskumba praeiti.

TAda 2012 m. rugpjūčio 11 d., šeštadienis, 09:26:48
Galime pafilosofuoti..įsivaizduokime,tai tik šiltas rutuliukas ,vienas didesnis,kitas mažesnis ,priklauso nuo buvusio kūno dvasingumo.Gero žmogaus sviesesnis,blogo mažas-tamsus (net juodas) taškelis.
Priklauso teigiama ar neigiama energija kaupė per savo gyvenimą.
Bet kažin ar per Kristaus vartus praeina.Tikėtina,kad pro Dievo,vienintelio ,esančio Visatoje,"kompiuterine ataskaita". Mes lyg siūlais prijungti ir siunčiame savo impulsus.

2012 m. rugpjūčio 11 d., šeštadienis, 09:25:50
Ir visas šių laikų susigrūdimas, prie vartų, tai mėsmalė, kurią patys pasirenkame...viską prarasdami... Tad ir sakau - bailiai, šiaudadūšiai ir skystablauzdžiai...

2012 m. rugpjūčio 11 d., šeštadienis, 09:17:18
Pasirinkimo eiti ar ne, pro vartus, žmonija kaip ir neturi, nes laikas "spaudžia". Adaptuoti gyvenimišką patirtį dvasiniam planui, galią turi tik ugnis iš vidaus. Šį procesą Kristus pavadino "Ugniniu Krikštu". Ir tik tokiu būdu neprarandama.

2012 m. rugpjūčio 11 d., šeštadienis, 08:42:59
Tiems, kurie dar per grubūs, kad įstengtų pereiti per Kristų, kelrodžiu gali būti bet kas. O, bet, tačiau vartai, į "Ten" - vieni ir VIENINTELIAI. Siauri labai. Tai - Kristus. Jis kaip sietas, kuris pro save nepraleidžia nieko, kas ne iš dvasios. Toks ir yra TEISMAS.

2012 m. rugpjūčio 10 d., penktadienis, 23:49:31
Kristus vienas iš kelrodžių, bet ne monopolis.

Opus Dei 2012 m. rugpjūčio 10 d., penktadienis, 22:43:42
Po kūno mirties mūsų dvasinės esybės susipakuoja į rutuliuką ir iki sekančio įkūnijimo sukasi aplink Dievą, panašiai kaip planetos aplink Saulę. Atstumas nuo Jo, priklauso nuo to, kokių dažnių sferose dvasinis vienetas per gyvenimą kūne įstengia adaptuotis. Nieko prasmingo šiuo tarpsniu su dvasine savastimi nevyksta, ji tik "tuščiai" išgyvena vaiduoklišką realybę, kuri "magiškai" pati aplink dvasią susikuria, atliepdama jos vidinei realybei. Bet tai tik pamėkliškas, nieko nereiškiantis pasaulis, kurį dvasia vis tik realiai išgyvena - arba kenčia, arba mėgaujasi. Visa žmogiškos esybės prasmė - tik kūne, pilnoje komplektacijoje. Mūsų "ten", tai tikslas, kurį turime pasiekti būdami gyvais kūnuose, patys laisvavališkai už prerogatyvą pasirinkdami dvasinio-humanitarinio plano vystymosi perspektyvą. Šį tikslą įmanoma pasiekti tik bendruomenėje, kurioje visi ir kiekvienas laisva valia patys sau išreiškia vidinį pasiryžimą įgyvendinti tai, ką žmonijai duoda Kristus.

2012 m. rugpjūčio 8 d., trečiadienis, 23:14:35
ten - YRA!
bet mūsų ten NIEKADA NEBUS.
Mums ant amžių paskirtas materijos pasaulis.

2012 m. rugpjūčio 8 d., trečiadienis, 21:08:14
Nes nieko Ten nėra
Dulke pavirsime ir išskirsime mažą dalį šiluminės energijos.Ir viskas.

2012 m. rugpjūčio 8 d., trečiadienis, 16:33:41
nesužinosi.

sfera 2012 m. rugpjūčio 4 d., šeštadienis, 21:41:41
ar ne taip? Jei dievas ir sukūrė kažką geriau už meilę,tai pasiliko sau sužinosim tik Ten

Šv.Mergelė 2012 m. rugpjūčio 4 d., šeštadienis, 16:03:14
Kaip dvasia be kultūros, taip ir kultūra be dvasios nieko vertos. Žmogiškas gyvenimas - tai susikultūrinusios evoliucinės esybės tarnystė dvasinio plano perspektyvoms - kontroliuojamas operavimas Šventąja Dvasia. Šv. Dvasios energija, yra Meilės Energija. Žmogiškai Esybei, Meilė yra ir Religija, ir Tikėjimas, ir Gyvenimas. Tad gerkime šitą vyną ir nepsichuokime.

2012 m. rugpjūčio 3 d., penktadienis, 07:35:54
tik meilės vyną geriu ...

2012 m. liepos 29 d., sekmadienis, 22:38:24
o ar nereiks gerti?

2012 m. liepos 27 d., penktadienis, 19:35:02
spjaudau sau ir gaudau...

2012 m. liepos 26 d., ketvirtadienis, 20:16:53
vis pro šalį šaudau.

2012 m. liepos 26 d., ketvirtadienis, 09:56:47
taip, pasidariau lanką iš žilvičio,turbūt nevykęs :)
Reiks iš Kupidono pasiskolinti

2012 m. liepos 25 d., trečiadienis, 23:11:54
turėjau omeny, kad ir pradžioj aštuonetas, ir ant galo...o tu kažkur pro šalį šaudai :)

Ko neatsakei?37? 2012 m. liepos 25 d., trečiadienis, 21:32:15
..706169. :) ...ir - kokia pradžia, toks ir galas...

2012 m. liepos 24 d., antradienis, 21:11:57
žemesnės ;)

2012 m. liepos 24 d., antradienis, 19:52:31
Kas atsakys? Niekas?

sfera 2012 m. liepos 24 d., antradienis, 19:51:13
kiek gi daug kartų mums reikės suklysti, kad išmoktume giedoti gyvenimo giesmę be klaidų. Juk vienas klaidas pakeičia kitos, net didesnės.
Ir vėl galvojam..., kodėl viskas taip.
Gyvenimas lyg žaidimas, kiek ilgai ištversi provokacijas... ir vėl suklysi
Sakoma "mokomės iš klaidų" Kažin? Ir kas tuos išbandymus siunčia, Aukštesnės jėgos (-?-)

2012 m. liepos 24 d., antradienis, 00:33:09
" Bendrąja prasme kur kas palankesnį likimą sau susiklosto tie, kurie išvis ignoruoja Kristų, bet tačiau turi tvirtas moralines nuostatas ir nugyvena padorų gyvenimą. Na, o tie, kurie įsivaizduoja, kad Kristus ateina iš kažkuriūtai meterijos pasaulio planų, jie labai myli sąvajį ego ir susitapatina su gyvūniškuoju pradu. Ir kadngi jie visdėlto neišvengiamai realybę suvokia per dvasinę prizmę, tai refleksuodami sferų harmoniją jie suranda tik maros spangalus. Jų pasaulėvoka tik iliuzinė.
Bet tačiau tarp žmonių prinoksta ir vienas kitas frūktas, kurie atsiduoda tarnystei šėtonui ir nuožmiai niokoja visus ir viską, kas trokšta vienybės su Kristumi. Šitų galas vienas - po mirties jie pateks į žemiausių vibracijų sferą, kuri įprastai ir vadinama pragaru. Na, o po to, kai bus užbaigtas reinkarnacijoms numatytas evoliucinis tarpsnis, iš jų bus ištrinta visa patirtis, o su ja pradings ir asmenybė. Tai bus galutinė jų mirtis, kaip išeliminavimas į nebūtį. Tikėjimas yra laisvos valios aktas, kuriuo apsispręndžiama siekti vienybės su Kristumi, ir besalygiškai Juo pasitikint. Visokios kitokios tikėjimo interpretacijos - tik spangalai. Ir visais tokiais atvejais žmogus pats sau artina tą patį galą... Geriau gera pradžia, nei prastas galas! Patikėkime, pasitikėkime ir, gerą pradžią surasdami, gyvenkime tikrą Gyvenimą.

neaisku 2012 m. liepos 23 d., pirmadienis, 15:31:23
cia nei pradzios nei galo

2012 m. liepos 23 d., pirmadienis, 10:59:45
Koksai gyvenimas, toksai ir mirimas, arba: kokia pradžia, toks ir galas(+v+)

2012 m. liepos 22 d., sekmadienis, 22:07:19
na taip, jis mums ir davė tą valią rinktis ir patiems sau tolimesnį likimą susiklostyti... o kad intensyviau ta "istorija" kurptūsi ir dienos spalvų negailėtų, gali man kokį sms'ą pabraukti ..706169. :) ...ir - kokia pradžia, toks ir galas...

Sfera 2012 m. liepos 22 d., sekmadienis, 21:42:46
Gyveni ir mokaisi iš savo gyvenimo...niekada nežinai,
ką jis tau pakiš.
Jei visi viska žinotų, gyvenimas būtu nuobodus ir neįdomus Dažnai darome tai,kas neįeina į gyvenimo(Dievo) programą
O kiek yra dienų,kada nieko neįvyksta,be istorijos,diena ir lieka beveik niekieno nepastebėta.Daugumoje jos tokios.

2012 m. liepos 22 d., sekmadienis, 20:48:19
gyveni, ir mokaisi :)
o kaip kitaip!?

sfera 2012 m. liepos 22 d., sekmadienis, 16:01:49
Savo širdyse mes suprantam, kad yra kažkas daugiau nei šis matomas gyvenimas.Būna, pasieki "viršūnę" o ten,tu nieko nerandi.
Deja,daugelio tikslų tuštybę supranti tik po daugelio metų.

2012 m. liepos 22 d., sekmadienis, 15:43:02
„Ir nesekite šiuo pasauliu, bet pasikeiskite, atnaujindami savo mąstymą, kad galėtumėte suvokti Dievo valią – kas gera, tinkama, "Praeities nėra tik ateitis.

2012 m. liepos 22 d., sekmadienis, 15:40:37
Kartais norime kad kažkas,konkrečiai nurodytų mumsms, ką daryti: kur dirbti, kur gyventi, už ko tekėti ir t.t. Kreipiamės į TĄ iš aukštybių

2012 m. liepos 22 d., sekmadienis, 15:33:49
Kas duoda, mums „leidimą“ priimti sprendimą pagal savo širdies troškimą šiame gyvenime?

2012 m. liepos 22 d., sekmadienis, 13:45:17
Su kūno ir sąmonės pagalba vystai tai, kas amžina, bet tačiau šis modusas yra vienkartinis, tik šiam gyvenimui. Suprantama, jo vystymas teikia įvairovę pažinimui bei patirčiai.

sfera 2012 m. liepos 22 d., sekmadienis, 13:23:04
Ne tik sielos tobulinimas sekančiam gyvenimui yra svarbu,kūnas, sąmonė ir emocinė sfera – yra lygiaverčiai, svarbūs ir reikalingi. (Svarbu, nesustoti ir eiti į priekį.Nesidairyt į praeitį,lai lieka užnugaryje)
Jeigu vienu iš jų nustoji rūpintis arba jį lavinti – dingsta pusiausvyra ir pradeda kažko trūkti... o jeigu tobulini ir vystai - gyvenimas pražįsta daugybe spalvų bei skonių...

2012 m. liepos 22 d., sekmadienis, 13:15:56
Išgyvenimai, emocijos, jausmai yra tai, kas teikia spalvas gyvenimui
su Dievo pagalba..

2012 m. liepos 21 d., šeštadienis, 23:03:18
Likimą formuoja dvejopi veiksniai, tai yra užduotos programinės apybraižos (kurių išpildymą salyginai galima vadinti tuo, kas paskirta), kurias pirmą kartą įkūnijant suformuluoja pats Dievas, ir pačios evoliucinės esybės jau vėliau susiformuluotos klaidingos psichologinės nuostatos, pritraukiančios ir formuojančios energinius groteskiškus monstrus esybių sąmonių sferose, ir kurias vėlgi tik pačiam privalu persikonstruoti.

2012 m. liepos 21 d., šeštadienis, 22:19:54
Negi likimo nera?

2012 m. liepos 21 d., šeštadienis, 00:35:53
Tik kvailumą kiekvienas turi savo, bet ne tiesą. Be to ir neskirta žmogui niekas.

2012 m. liepos 21 d., šeštadienis, 00:23:09
:) ir nekaltybę...ne tau restauravau.

:) 2012 m. liepos 20 d., penktadienis, 23:33:23
laikau baltas tapkutes ne tau.

to 18:40:10 2012 m. liepos 20 d., penktadienis, 23:04:23
mes turime, prigimtinę teisę rinktis ir pasisemt patirties,kaip ir ant kokios pakopos sustoti
Ir nesvarbu kuriuo keliu eisim ant kokios pakopos stovėsim - blogo kelio nėra,kaip ir žemiausios pakopos yra tik tavo kelias,tau skirta pakopa... veikimo pasekmės.Kaip ir tiesa, kiekvienas turi savo.

2012 m. liepos 20 d., penktadienis, 22:46:32
Didžiausią reikšmę gyvenime turi tai, ką padarote dėl kitų.

Opus Dei 2012 m. liepos 20 d., penktadienis, 22:38:01
Nebūk išprotėjusi...kaip tik savają į Turkestaną išteleportavau...vieta po pušelėmis laisva. Pasilopyk kojines, ir tafai, Nemunu prieš srovę... pamedituosim uosim sim sim...

Dekui ,kad dar vis ... 2012 m. liepos 20 d., penktadienis, 22:10:54
mes cia du pasnekovai esame, kiti tik tarp kitko.
Vienas kita atpazistame i vibraciju kurias vienas kitam siunciame.
Skaitau tave ir aname forume:)

Jieti 2012 m. liepos 20 d., penktadienis, 22:06:18
Zmogaus nezinojimas beribis, o noras pazinti begalinis. Kaip ir tiesa.

Opus Dei 2012 m. liepos 20 d., penktadienis, 18:40:10
Skirtingi supratimai reiškia tik skirtingą suvokimo laipsnį. Tad visi pažinimai - jie kaip pakopos...kurios žmogui būtinos. Todėl kai žmogus užkopia ant eilinio laiptelio, ir turi pasiektą "tiesą" suvokti kaip idealiai teisingą. Bet tačiau toliau besivystydamas, kaip tik nors kiek suabejos tuo, ką lig tol priimdavo už neabejotiną tiesą, jis jau pribręs naujai, aukštesniai pažinimo pakopai. O lig tol, tam tikri psichiniai ypatumai, žmogaus, tikinčio tuo, ką jis turi, pasireiškia taip, kad žmogus kategoriškai ignoruoja bet kokią informaciją, kuri prieštarauja tai, kuria jis tiki kaip teisinga. Tokiam žmogui nėra prasmės piršti kažką kitą, nei jis priima už tiesą. Ir tik tuomet, jei žmogus nors kiek suabejos, jam atsiveria galimybė surasti kažką naujo. Ir reikalinga informacija jį apsups. Tai bus informacija, kuri formuos jau sekančią, aukštesnę pakopą. O šiaip, įsitikinęs, žmogus suranda tai, kam jis pats yra lygus...

Prisimink,riesutai prinoko 2012 m. liepos 20 d., penktadienis, 16:24:23
Jieti, ar dar tavo atmintis siekia 2005 spalio men gala.
Kai isvydai tai ko labiausiai pasaulyje troskai. Kelione i dievu giraite ant Neries kranto.

2012 m. liepos 20 d., penktadienis, 08:12:01
Taigi nurodžiau šaltinį pasiskaitymui, bet jus vis savo samprotavimus paišote.
www.zetatalk.com
Pasirodo žmonijos atmintis veža tik iki Kristaus laikų, o 6000 metų žemės apsivertimo ciklas jau per didelis laiko tarpsnis?
Kaip teigia `šaltinis`, tas ciklas sutampa su Nibiru pasirodymu. Šumerai puikiai žinojo tuos dalykus ir kai kas dar yra išlikę, bet jums jie atrodo kaip kokie neandartaliečiai, maždaug Haufo pasakų kurėjai, ane? :)
Gerb. Zubinas savo knygose įrodė, kad toks ciklas veikia, bet jis neįrodė kodėl mamutai ėdė, ėdė žozę ir pilnais skrandžiais, užšalo `amžino įšalo zonoje`.
Tas polių pasikeitimas įvyksta momentaliai, kai tik Nibiru atsiduria tarp Saulės ir Žemės. Tada stoja tris paras trunkanti naktis. Tada Saulė pradeda tekėti vakaruose, o leistis rytuose, tada ir svastikos (pagoniškas simbolis) sukimosi kryptis pasikeičia. Tuo metu ir prasideda tvanas, nes vandenynai išsilieja iš savo krantų. Ir tai nėra jokia pasaulio pabaiga, tik Žemės ciklo pasikeitimas. Deja, 80 % dvikojų padarų `grįžta` į Ten iš kur ir buvo atėję naujam reinkarnacijos ciklui.
O men.

2012 m. liepos 19 d., ketvirtadienis, 22:34:22
Išvada, gamta visagalė ir nuo jokių ateivių nepriklauso, juo labiau žmogaus.

Dar įdomumo dėlei 2012 m. liepos 19 d., ketvirtadienis, 22:31:54
1250 m., kuomet pradėjo daugėti dreifuojančių ledų Šiaurės Atlante, taip pat 1300 m., nuo kada šiltos vasaros nebūtinai pasitaikydavo Šiaurės Europoje; 1315 m., dėl liūčių ir Didžiojo 1315-1317 m. bado; 1550 m., teorinė pasaulinio ledyno didėjimo pradžia; 1650 m., kai buvo pirmasis klimatinis minimumas.
Vienas seniausių šaltinių, kalbančių apie klimato kaitą yra 1046 m. Anglosaksų kronikos: „Ir tais pačiais metais po vasario antros atėjo žiema su šalnomis ir sniegu ir su visokiais blogais orais, nebuvo nei vieno gyvo žmogaus, kuris galėtų prisiminti tokią rūsčią žiemą kaip ši, tiek pagal mirštančių žmonių ir sergančių galvijų skaičių; tiek paukščiai, tiek ir žuvys smarkiai nukentėjo per didelį šaltį ir badą“.[2]
Priešingai pradžios datai, beveik visi mokslininkai sutaria, kad Mažasis ledynmetis pasibaigė XIX a. viduryje.

2012 m. liepos 19 d., ketvirtadienis, 22:29:45
dar yra minimas ir mažasis ledynmetis manoma prasidejo XIII a. pradžioje dreifuojantys ledai išplito pietyn į Šiaurės Atlantą, taip pat padidėjo ir ledynai Grenlandijoje. Treji liūtinio lietaus metai nuo 1315 m. pradėjo neprognozuojamo oro erą Šiaurės Europoje, kuri tęsėsi iki pat XIX a. Šiuo laikotarpiu didėjančių ledo kiekių įrodymų rasta visame pasaulyje. Kiti šaltiniai teigia, kad tarp 1600 m. ir 1850 m. didelių svyravimų nebuvo.

yra ir tokia teorija 2012 m. liepos 19 d., ketvirtadienis, 22:20:25
Manoma kad per visą Žemės istoriją buvo mažiausiai keturi ledynmečiai. "Pats pirmasis ir daugiau hipotetinis įvyko prieš 2300-2700 mln. metų ankstyvame proterozojuje. Kitas ledynmetis, galbūt pats didžiausias, įvyko prieš 600-800 mln. metų (kriogenio periodas). Tuometinis superkontinentas Rodinija buvo uždengtas storu ledo sluoksniu, užšalo vandenynai. Šis Žemės vystymosi etapas dar vadinamas sniego gniūžtės etapu (pagal panašumą į sniego gniūžtę). Kiek mažesnis ledynmetis vyko vėlyvojo ordoviko metu prieš 430–460 mln. metų. Didesni poliariniai ledynai buvo karbono ir ankstyvojo permo metu prieš 260-350 mln. met

Yra trys tiesos. 2012 m. liepos 19 d., ketvirtadienis, 20:38:57
Tavo tiesa, mano tiesa ir TIESA.
Dažniausiai tu ir aš savo TIESOMS tokį statusą suteikiame savo nuožiūra pagas turimą žinių bagažą. O tas bagažas dažniausiai būna netinkamas pareikšti savo nuomonę ir paskelbti savo TIESĄ. Tad tenka prislopinti savo ambicijas ir kraiptis į tuos kurių žinių bagažas tinkamas reikšti savo nuomonę ir paremti įrodymais.
Gyvename XX ir XXI amž. sanduroje ir manome, kad toks klimatas buvo iki mūsų toks bus ir po mūsų. Bet jau dabar turime informacijos, kad Juodoji jūra nuo IV amž. p.m.e. iki IV m.e.a. buvo užšalusi. O Baltijos jūra pradėjo nusimesti ledus vasarai tik nuo VIII m.e.a.. Jei dabar kaltinami pramonės išmetimai dėl klimato atšilimo, tai tais laikais juk ir pramonės nebuvo, o klimatas šilo. Tai gal dabartiniai mokslininkai kažką nuo žmonijos slepia, arba yra paprasčiausi mulkiai, jei priežasties nežino? Tai kur ta TIESA?

??? 2012 m. liepos 19 d., ketvirtadienis, 17:22:46
Daug yra teorijų ir spėliojimų.
O kokia tiesa ?Kas ją žino?

O!!! 2012 m. liepos 19 d., ketvirtadienis, 16:44:38
"Žinau tiek" kažką girdėjo apie magnetinius polius.
Čia tiek žinovų apie visokius dievus, pabaisas ir katastrofas. Gal kartais yra specų, kurie žino kodėl užeina ledynmečiai? Kaip Sibiro amžiname įšale randami mamutai? Kodėl Baltija išmeta į krantą gintarą?
Gal tai viisai ne "dievų", o mūsų MOTINOS GAMTOS darbai?
Egipto žyniai Herodotui paaiškino, kad jie turi duomenų, jog per 330 kartų Saulė tekėjo ten kur turėjo leistis ir leidosi ten kur turėjo patekėti. Čia ne ...čiūčių sapalionės, o tikti faktai.
Tai gal laikas pradėti vytis mūsų labai tolimus protėvius žinojime? Ar ir toliau kalbėsim kaip inkvizicijos prigasdinti viduramžių valstiečiai?

Žinau tiek 2012 m. liepos 19 d., ketvirtadienis, 11:00:30
tikėtina ,kad keisis tik Žemės magnetiniai poliai,ir bus laikini elektronikos sutrikimai.Kažkiek gamta savo galybę parodys.

***** 2012 m. liepos 19 d., ketvirtadienis, 10:57:15
Jieti, aš manau,kad valstybės teisingai daro (jei tai tiesa)kad slepia.
Pagalvokit kas darytus jei žmonija tai žinotu.???
Nors,lai likusi laiką gyveną ramiai.
Tad neieškokim tos tiesos, ji pati ateis.
Palaukim, prieš laiką nekelkim bangų. Geriau gyvenkim ramiai. Vistiek nieko nepakeisim. Gamta visagalė.

***** 2012 m. liepos 19 d., ketvirtadienis, 10:47:41
verksi tu, verksi tu tau ​​minusą dedu
nors giliai širdyje...

00 2012 m. liepos 18 d., trečiadienis, 15:25:49
>>>Jieti,tu ir priimk domen,ko lakstai po interneta ir sauki skestam, skestam, - kai skesim, niekas nepatikes.
Asmeniskai pensininkai neturi ka veikti, vieni skundus raso; kiti nesamonem tiki.
Daryk isvada"berneli" :) Tiesa anapus.

2012 m. liepos 17 d., antradienis, 15:14:16
Jei pats apsikvailines nors viesai nedemonstruok.

2012 m. liepos 17 d., antradienis, 15:13:07
Jieti ir vel tu savo kvailystemis,negi kito darbo neturi

Jietis 2012 m. liepos 15 d., sekmadienis, 21:57:42
Siūlyčiau visiems, kas mąstote savo galva, paskaitinėkite, ne, pastudijuokite tinklapį www.zetatalk.com . Sužinosite tikrai įdomių dalykų, kurie mūsų laukia netolimoje ateityje ir gal būt kai kam suteiks daug naudos tolimesniame, pavadinkime gyvenime.
Jeigu tikrai vyriausybės slepia nuo visuomenės kažką svarbaus, ko jos negali valdyti ir kontroliuoti, tai belieka tiktai slapukauti, kad išvengt panikos.
Manau, kad šita informacija pasieks tuos, kam "yra duota" suprasti. Dauguma nusispjaus ir pavadins tai pasakom, kaip ir lig šiol visą 12-tos Planetos istoriją ir pnš.
Nesiūlau viską priimti už absoliučią tiesą, bet ir nepriimti domėn, būtų nedovanotina.

IO 2012 m. liepos 14 d., šeštadienis, 14:00:52
Ar pats tiki tuo," berneli" ka cia ikelei. Negi zeme slysta is po koju. Prisisvaigines ar ka. Suvaikejai.
Kam pudrini, nesamonem, kitu smegenis.

2012 m. liepos 14 d., šeštadienis, 13:53:58
Negi pakvipo Jieciu ir cia:uuu>>>>>
Pro duris neileidzia, ilipa pro langa.

Heinas 2012 m. liepos 14 d., šeštadienis, 10:29:13
Pavojingaiusia yra tai. Kad jie tie SIONISTAI naudojiesi tai yra vadina save ZYDAIS , nors tikruosius zydus jie uzgrobe pries tukstancius metu is Babilono bei Egipto civilizaciju laikotarpiu. Ir ikure ant Jaruzales IS-RA-EL. Jie yra ISRAILIECIAI melinakraujiai reptiliju bei zmoniu hibridai. Valdantys visus raudonkraujus kaip mes ir tuos pacius tikruosius zydus raudonkraujus. O ju HITLERIS bei kiti statytiniai buvo SIONISTAI SATANISTAI kurie zude visus raudonkraujus ir ypatingai tikruosius zydus! O zmones nei nenumano kaip viskas sudetinga yra. Tikrieji zydai yra nepanasus i reptilsnukius ir jie paprasti zmones. Juos Jaruzaleje bei kitur ten labai spaudzia tie reptilzmogiai!!!

Heinas 2012 m. liepos 14 d., šeštadienis, 10:19:44
Ju buvo sukurta SSSR ir Nacizstine Vokietija. Sionistai sukure jas, kad zudyti raudonkraujus. Jie zude raudonkraujus tikruosius Zydus. O Melinakrauijai Sionistai buvo tie kurie ir siandien dienai valdo pasauli ir tuomet jie valde. Ir jie dabar paims sau i ranka stu turta is kuriu patys ateme tai yra kuriuos pacius isszude. Vienu zodziu. Kas nesidomi tas nezino nieko.

Heinas 2012 m. liepos 14 d., šeštadienis, 09:59:09
Tikrieji zydai yra Ortodoksai. O tie SIONISTAI yra Melinakraujai reptiliju palikuonys maisyti su zmonemis. Pats HITLERIS buvo SIONISTAS ir zude pagrinde Ortodokso zydus bei ju mokytojus profesorius ir t.t. O Lietuva valdo butent jie SIONISTU zydai kaip ir visa pasauli. ZIONIST. Va kas jie. Tarnauja MASONAMS, o sie ILLUMINATI, o sie SATANUI ANNUNAKI reptiliju ateiviui !!!
daugelis zmoniu pasiduoda "naujojo pasaulio" kurimui-USA ir ES pagrindines dikratores, sukuria SAU palankias technologijas, psichologiskai palenkia savo pusen tautas, o jei atsiranda NEpasiduodanciu, sukuria "sukileliu" grupuotes ir tada jiem "padeda" nuversti "blogiukus", po to sunaikindami ikalcius. Jei ciabuviai "necivilizuoti" , nemokantys naudotis ginklais, tik lazdomis ir strelemis, tai kad juos "iskraustyt" is reikalingu teritoriju, tada paskleidziamos mirtinos ligos, o po to paskelbiama apie "netiketai uzpuolusia" epidemijas...skiriamos finansines "paramos", tuo puikiai suprantant , kad toki pinigai saliai atnesa ne naudo, o tik zala-skatinamas nedarbas, tuo pririsant zmogu prie saves, kad juo galima butu manipuliuoti. Naujos technologijos, kaip asmens kodu ivedimai, toliau infiltruojant magnetines ploksteles, leis apie zmogu gauti VISA info, o magnetiniu ploksteliu pagalba, per tv, lotpus, tlf, bus velgi galima zmogumi manipuliuoti, geriausi technologiniai zingsniai, tai dirbtinis intelektas ir klonavimas, apie ju "nauda" jie kalba uz save pati, o kur dar visa kita GMO ir t.t.... viso pasaulio finansai iliuminati sektos rankose...baznycia daug padare klaidu persekiodama moklslininkus, intelektualus, menininkus, o dabar nebeesa pajegi kovot su pacia pavojingiausia sekta, kuri veda pasauli i susinaikinima, be laisvos valios, pagrindiniai sios sektos simboliai naudojami jau viesai, tiesiog akivaizdziai sypsosi ir tyciojasi pasaulio vadovai, kvailai zmoniu miniai, o tuo paciu demonstruojant SAVO galia, jie tiesiog rekte rekia- MUSU LAIKAS JAU ATEJO!.... gal cia daugelis pagalvos-sapaliones, bet....pasidomekit tokiais simboliais, kaip "pazinimo akis" (ja rasit ant dolerio kupiuros), "penkiakampe zvaigzde" (ES veliavos, TSRS buves simbolis, didziuju valstybiu vadovu megstamas zenklas, ant kepuriu), pasidomekit rankos zenklu, kai istiesti pirstai nykstys, rodomasis, ir mazylis, o kiti sulenkti, tai satanistinis pergales zenklas reiskiantis ozi(velnia), tik nemaisykit su "viktorijos" zenklu....pasidomekit SIU simboliu kilme, taip pat pasidomekit kas yra "25 KADRAS" ir kaip jis itakoja ar veikia zmogaus samone... gal atsiras daugiau mastanciu.....

Annunaki - Slaptoji Doktrina 2012 m. liepos 10 d., antradienis, 20:38:32
Iliuzija bus tokia didžiulė ir viską apimanti, kad dauguma liks nieko nesupratę.
Tie kas supras bus laikomi bepročiais.
Mes elgsimės taip, kad jie nematytu, kad mes su tuo susiję.
Mes pastoviai laikysime iliuziją egzistavime.
Savo tikslo mes sieksime lašas po lašo, kad jie niekada mūsų neįtartu. Tai apribos galimybę matyti pasikeitimus, kai jie vyks.
Mes visada santykinai stovėsime aukščiau, kadangi mes žinome Absoliuto paslaptį.
Mes visada dirbsime kartu ir būsime surišti kraujo bei paslapties ryšių. Mirtis ištiks tą, kuris prakalbės.
Mes laikysime jų gyvenimus trumpais ir protus silpnais, apsimesdami, kad darome priešingai.
Mes visada naudosime technologijas ir mokslo žinias subtiliu būdu, kad jie niekada nesuprastu kas vyksta.
Mes naudosime minkštuosius metalus, senėjimo greitintojus ir raminamuosius maiste, vandenyje ir ore.
Jie bus apkloti nuodais visur kur bepasisuks. Minkštieji metalai privers juos prarasti protą.
Mes prižadėsime išgydyti juos nuo viso to, kai, tuo tarpu, duosime tik dar daugiau nuodų.
Nuodai įsigers per jų odą ir burną, sunaikindami jų protus ir dauginimosi sistemą.
Nuo viso to jų vaikai gims negyvi o mes maskuosime šią informaciją.
Nuodai bus paslėpti visame kas juos sups, ką jie valgys, gers, kuo kvėpuos ir kuo bus apsirengę.
Mes turėsime būti be galo sumanūs, nes jų nuovoka stipri.
Mes mokinsime juos, kad nuodai yra gėris, gražių vaizdų ir muzikos pagalbą.
Tuos, į kuriuos jie kreipsis pagalbos, mes pasamdysime platinti mūsų nuodus.
Jie matys mūsų produktus naudojamus filmuose, augs priprasdami prie jų ir niekada nesužinos jų tikrosios paskirties.
Kai jie gimdys, mes suleisime nuodų į jų vaikų kraują, sakydami, kad taip mes juos gelbėjam.
Mes pradėsime kuo anksčiau, kai jų protai dar jauni ir atakuosime jų vaikus tuo ką jie mėgsta labiausiai - saldumynais.
Kai jų dantys supūs, mes pripildysime juos metalais, kurie žudys jų protą ir vogs jų ateitį.
Kai jų gebėjimas suprasti bus paveiktas, mes sukursime vaistus kurie juos susargdins o tada sukursime dar daugiau ligų ir dar daugiau vaistu.
Mes paversime juos paklusniais ir silpnais prieš mūsų valią.
Jie augs depresijoje, lėti ir nutukę ir kai jie ateis pas mus pagalbos, mes jiems duosime dar daugiau nuodų.
Mes sukoncentruosim jų dėmesį į pinigus ir materialines gėrybes, kad jie niekada negalėtu susijungti su Aukščiausiuoju Aš.
Mes išblaškysime jų dėmesį paleistuvystėmis, malonumais ir žaidimais, kad jie niekada negalėtu būti viena su Vienybės Esatimi.
Jų protai priklausys mums ir jie darys tai ką mes norėsime. Jeigu jie nepaklus, mes rasime būdu, kaip integruoti protą veikiančias technologijas į jų gyvenimus.
Mes naudosime baimę, kaip ginklą.
Mes skirsime jų vyriausybes ir opozicijas jose. Ir valdysime abi puses.
Mes visada slėpsime savo tikslą, bet įgyvendinsime planą.
Jie dirbs mums, o mes jų dėka lobsime.
Mūsų šeimos niekada nesimaišys su jų. Mūsų kraujas visada bus švarus, nes taip turi būti.
Mes priversime juos žudyti vieni kitus, kai mums to reikės.
Mes laikysime juos atskirtus nuo Aukščiausios Tiesos, dogmomis ir religijomis.
Mes kontroliuosime kiekvieną jų gyvenimo žingsnį nurodydami ką daryti ir kaip.
Mes juos paslaugiai vesime tuo keliu, priversdami patikėti, kad jie patys juo eina.
Mes kurstysime priešiškumą tarp jų, per mūsų frakcijas.
Kai tarp jų nušvis šviesa, mes ją sunaikinsime išjuokdami arba nužudydami, kaip mums bus patogiau.
Mes priversime juos išplėšti vieni kitiems širdis ir žudyti savo vaikus.
Mes pasieksime tai naudodami neapykantą, kaip mūsų sąjungininką ir pyktį, kaip mūsų draugą.
Neapykanta visiškai juos apakins ir niekada nematys jie per savo konfliktus kas iš tiesų jų valdovai. Jie bus per daug užsiėmę žudydami vienas kitą.
Jie maudysis savo pačių kraujyje ir žudys savo kaimynus taip ilgai kiek mums to reikės.
Mes turėsime iš to daug naudos. Kadangi jie nematys mūsų, kadangi jie negali mūsų matyti.
O mes ir toliau klestėsime dėka jų karų ir jų mirčių.
Mes kartosime tai vėl ir vėl, kol mūsų galutinis tikslas bus pasiektas.
Mes priversime juos gyventi baimėje ir pyktyje per vaizdus ir garsus.
Mes pasinaudosime įvairiais instrumentais, kad tai pasiekti. Tuos instrumentus mums pagamins jie patys.
Mes priversime juos neapkęsti savęs ir kaimynų.
Mes visada slėpsime nuo jų Dievišką Tiesą, kad mes visi esame viena. Jie neturi to niekada sužinoti.
Žingsnis po žingsnio mes artėsime prie savo tikslo.
Mes atimsime iš jų žemę, resursus ir turtus, kad galėtume juos visiškai kontroliuoti.
Mes apmulkinsime juos priversdami priimti įstatymus, kurie atims iš jų net tą dalį laisvės kurią jie dar turi.
Mes sukursime monetarinę sistemą, kurį įkalins juos amžiams, išlaikydama juos ir jų vaikus skolose.
Kai jie susiburs į krūvą, mes paversime juos nusikaltėliais ir pateiksime pasauliui savo versiją, kadangi mes valdome informacines priemones.
Per mūsų valdomą spaudą ir televiziją, mes kontroliuosime informacijos srautus mūsų naudai.
Jei jie sukils prieš mus, mes sutraiškysime juos kaip vabzdžius. Nes jie yra silpnesni ir už juos.
Jie bus bejėgiai ką nors padaryti, nes jie neturės ginklų.
Mes pasamdysime dalį jų pačių, kad įgyvendintu mūsų planus. Mes prižadėsime jiems amžinąjį gyvenimą, bet jie jo niekada neturės, nes jie nėra vieni iš mūsų.
Samdiniai bus vadinami „Inicijuotais“ ir bus priversti patikėti klaidingais būdais, kaip pasiekti Aukščiausiojo Karalystę. Šių grupių nariai manys, kad yra vienybėje su mumis niekada nežinodami tiesos. Jie negali sužinoti tiesos, kad neatsisuktu prieš mus. Už jų darbą mes juos apdovanosime žemiškais daiktais ir aukštais titulais, bet jie niekada netaps nemirtingais, kaip mes, ir niekada negaus Šviesos ir nekeliaus į žvaigždes.
Jie niekada nepateks į aukštąsias sferas, nes savo rūšies žudymas uždaro kelius į Aukščiausiojo Karalystę. Šito jie niekada nesužinos.
Tiesa bus paslėpta prieš pat jų nosį, taip arti jų akių, kad jie nesugebės į ją susikoncentruoti, kol jau bus per vėlu.
Ir tokia didelė laisvės iliuzija bus, kad jie niekada nesupras esantis mūsų vergais.
Kai viskas bus sudėliota į vietas, realybė kurią jiems būsime sukūrę, valdys juos. Ši realybė bus jų kalėjimas. Jie gyvens savęs apgaudinėjime.
Kai mes pasieksime savo tikslą, nauja dominavimo era prasidės. Jų protai bus sukaustyti įsitikinimais, kuriuos mes jiems programuojame nuo neatmenamų laikų.
Bet jei jie kada sužinos, kad mes lygūs, tada mes žuvę. ŠITO JIE NEGALI SUŽINOTI NIEKADA.
Jeigu jie kada nors sužinos, kad kartu gali mus sunaikinti, jie imsis veiksmų. Jie niekada negali sužinoti, ką mes jiems padarėme. Nes jei jie sužinos, mes neturėsime kur bėgti. Nes nukritus uždangai jie pamatytų kokie mes iš tiesų. Jie medžiotu mus ir nei vienas žmogus nesuteiktu mums prieglobsčio.
Tai slaptas paktas, pagal kurį mes gyvensime dabartinį ir būsimus gyvenimus. Ši realybė peržengs daug kartų ir gyvenimų.
Šis paktas yra sutvirtinamas krauju – mūsų krauju.
Mes – tie, kurie atvykome iš dangaus į Žemę.
ANNUNAKI
Šis paktas negali egzistuoti nei rašytas nei žodžiu. Nes jeigu apie jo egzistavimą sužinos, sąmoningumas sukels tokią Aukščiausio Kūrėjo įniršio bangą prieš mus, kad mes būsime nusviesti į gelmes, iš kurių atėjome ir liksime ten iki begalybės pabaigos.

...čiūtė 2012 m. liepos 10 d., antradienis, 15:52:23
vis dar turi vilties "sužvejoti" skistablauzdžius į savo sektą?
Mūsų tolimi protėviai pripažino DIEVĄ Pradžiapatį, bet prisipažino, kad jį patys ir susikūrė.
Jei ...čiūtė rimtu veidu kalba apie "Jėzų Kristų", tai jis arba visikšas kvailys ir kryžiuočių pakalikas, arba viduramžių inkvizicijos prigasdintas fanatikas.
To "jėzaus" amžininkai istorikai nepažinojo ir apie jį nieko nerašė. Rašytojas R.Zubinas rado info, kad žydkrikščionių taip vadinama "nekalta mergelė" Marija yra mūsų eros NAUJOS SAULĖS pavadinimas. Todėl ji vaizduojama su Saulės nimbu. O "Jėzus" (jos sūnus) yra Saulės spindulys neva).
Tad ...čiūtės postringavimai apie tokius "dievus ar mesijus" tėra nevispročio sapalionės.
Mūsų protėvių sugalvoti DIEVAI yra bent naudingi visam kam gyvam ir negyvam, o žydkrikščionių ir ...čiūtės "dievai" naudingi tik engėjams, Motinos Gamtos niekintiojams ir plėšikams ir iš mulkių tikinčiųjų prakaito pampstantiems PARAZITAMS.
Apie dvasingumą tikint į "Jėzų" su jo tėvais ir "nekaltomis mergelėmis" kalbėti net neverta. Jei per beveik 2000 metų diktuojant žydkrikščionybei savo sąlygas žmonija atsidūrė visai prie bedugnės krašto - visiško degradavimo - tai tų parazitų tikslas ne žmonijos dvasingumas, o žemiški turtai ir savo kailis. Parazitu gimęs, parazitu ir dvėsi.

2012 m. liepos 5 d., ketvirtadienis, 00:20:07
Bailys nors ir su ietim:)

...čiūtė 2012 m. birželio 29 d., penktadienis, 22:22:41
Tiesą pasakius - tai tik šiokia tokia teorija oriantacijai, puikiai suprantu, kad be atitinkamo išsivystymo nei vienas nesugebės išsižadėti išdiduoliškos savo psiaudo vertės; vilko bijai - į mišką neik! Tafai pas mergas :)))

2012 m. birželio 29 d., penktadienis, 10:34:31
bailys!

...ciuciundra 2012 m. birželio 29 d., penktadienis, 08:28:57
Ir taip palaipsniui as jus atvesiu į Visariono sekta...
Tiesa, dar nekalbejome apie turta, kuri reikes paaukoti sventam reikalui, norint pilnai apsivalyti. Bet tai niekis, nes babtistavimas ugnimi vis tiek nieko nepalieka. Cia kaip su kaimyno tvartu-bus miela, malonu...

...čiūtė 2012 m. birželio 27 d., trečiadienis, 11:31:47
Pagaliau kokioje tik pažinimų srityje žmogus ne surambėtų, jausdamasis "kietas", tačiau ribinėse situacijose, kuomet nuo formaliųjų teorijų prisieina pereiti prie pasekmes sąlygojančių veiksmų, negyvos sąmonės formos, kad ir kokio pobūdžio teorinės paradigmos pasaulėžiūroje ne viešpatautų, pirmiausia suskas apginti save ir neišvengiamai prasiverš agresyviomis formomis. Na, o tokiu atveju, kai žmogus yra pats sau išreiškęs vidinį nusistatymą bet kurioje situacijoje įvykdyti meilės priesaką ir, iš anksto žinodamas, pasiryžęs ir nusiteikęs ugningam krikštui, ties riba įsišėlstančių ugnies sticijų jis jau galės turėti tam tikrą laisvės intervalą kad atsikvošėtų ir ugnies frontą per save prasileistų...
Tokie krikštijimai ugnimi gali trukti įvairiai, nuo keleto minučių iki keliolikos valandų. Šis intervalas priklausys nuo to, kokį gyvosios dvasios potencialą prelegentas jau turi ir nuo to, kokią masę negyvų sąmonės formų ugniai prisieis perdirbti, o taip pat nuo proceso intensyvumo, kuris vėlgi priklausys nuo to, kiek tokį krikštą patiriantis subjektas pats tyčia nusiteikęs persiprasminti ir leidžiasi nuskaistinamas.
Čia leisiu sau paminėti, kad tokio pobūdžio adaptacija dvasioje, yra procesas turima patirtimi nepamatuojamas ir vien tik teorinis situacijų modeliavimas galutinai prasmingo rezultato neduos, bet tačiau bus gera pagalbinė priemonė ir būdas pasitreniruoti.
Sėkmingų persiprasminimų, brangučiai!

...čiūtė 2012 m. birželio 27 d., trečiadienis, 10:10:59
Tai kas, pogalais, tas dvasingumas yra?
Ir kalbą vesti, ir tiesiogiai prasmingai dvasinėmis apyvartomis operuoti, jei be nuostolių, bus galima tik tarpe tokių evoliucinių subjektų, kurie kiekvienas, laisva valia, tyčia ir sąmoningai, patys sau yra išreiškę vidinį pasiryžimą įvykdyti tai, ką duoda v i e n i n t e l i s žmonijos gelbėtojas...kad ir kaip Jo ne pavadinsime - Kristumi, Mesijumi ar tiesiog Dievo Vietininku Žemėje...
Neką tesuvokdami, nesąmoningai, norime mes to ar ne, tačiau neišvengiamai, žmonija dvasios substancijose murgdomės ir kažkiek jų stichiją sukontroliuoti mėginame. Bet gi be koordinuotų savidisciplinavimosi formų, kokias taisyklingiausiai suformuluoti Kristus ir turi misiją, mes neišvengiamai patiriame nudegimus ir praradimus, kurie dvasios patirtyje palieka skausmingus randus. Tokiu būdu mūsų patyrimuose dažnai įsivyrauja refleksyvi dominantė, kuri neramina ar būna net ir fobiška. Pati tokia randuota patirtis tiesiogiai dvasinėms perspektyvoms nėra palanki, tačiau skatina intesyvesnį sąmoningėjimą. Ir nors silpnesniai valiai tuo pačiu didėja rizika iš nevilties surambėti, tačiau tai yra ir vienintelis būdas patirtį įgyti, kad vieną kartą, jau drąsiai ir ištvermingai, ugnies stichijas per instinktyvųjį savo pradą galėtum prasileisti. Po tokių audrų išsičiulpinėja sielos randai ir patirtis įgyja gyvą, tikrąjį dvasios pavidalą, atitinkamoje pažinimų srityje jau be neraminančių instinktyviųjų faktorių.
Dvasiniam žmogaus vystymuisi Dievo numatyta perspektyva, yra su amžinąja tendencija ir niekuomet neturės pasibaigti. Tiesa, tik tiems, kurie iki tam tikro biologinės evoliucijos momento sugebės adaptuotis dvasineme plane tiek, kad jų patirtyje nebeliks jokių rambių faktorių.

...čiūtė 2012 m. gegužės 26 d., šeštadienis, 12:25:20
Aktualiausia eilinė visų laikų žmonijos problema ir užduotis - išmokti skirti dvasingumą nuo visokios psichinės velniavos.

G 2012 m. gegužės 24 d., ketvirtadienis, 03:13:59
Ilgas, sunkus ir vingiuotas tobulėjimo kelias. Ko jūs norite, atsakymų ir laimės iškart? Daug ką reikia pergyventi.

"Prisiimkim", 2012 m. gegužės 22 d., antradienis, 11:00:01
"šešis šimtus metų mes labai stengėmės tapti katalikais, bet manau, kad iki šiol esame pagonys ir nereikia to gėdytis ar ignoruoti." Tik viena klaidelė - ne pagonys, o ARIJAI. Pagonimis, t.y kaimiečiais, tamsuoliais, mužikais, chamais, mūsų protėviai tapo žydkrikščionims nuo tada, kai pasitelkę visos Europos jėgas sugebėjo nugalėti ir primesti jiems kruvinąją žydkrikščionybę.
Kad jie nebuvo "mužikai kaimiečiai" užtenka tik pamatyti kokius šedevrus atkasa archeologai mūsų protėvių žemėse. Tiesa, mėginama pripaišyti tuos kurinius civilizuotiems graikams (kurie pastoviai ten gyvena tik nuo VIII amž.p.m.e.
Kai pasikapstai ir surandi daugiau informacijos, tai dingsta visos abejonės, jog PAGONYS, CHAMAI ir MUŽIKAI yra žydkrikščionys. Jie tik savo nusikaltimus dangsto rūpinimusi tamsuoliais. Nors tokios Vilniaus PIRAMIDĖS SU NUOSTABIOM SĄVYBĖM, kuria sudegino tautos išgama Jogaila, neturėjo ir niekada neturės "civilizuoti" žydkrikščionys.

Prisiminkim 2012 m. balandžio 12 d., ketvirtadienis, 22:31:23
šešis šimtus metų mes labai stengėmės tapti katalikais, bet manau, kad iki šiol esame pagonys ir nereikia to gėdytis ar ignoruoti.

Jietis 2012 m. balandžio 12 d., ketvirtadienis, 21:05:57
.
VELYKOS RUDENĮ
.
Mano protėviai garbino Saulę
Linuksais, runomis neuronai komunikavo
Bet atėjo kryžiuočiai su kalaviju
Krikščioniškus Windausus visiems suinstaliavo
.
Dabar turime kryžių kalną didžiausią
Sielų miškas tokiais ženklais padabintas
Šventės ir datos tos pačios
Tik jau kitaip pavadintos
.
Šv. Augustinai, kalbėk, tu kalbėk
Apie sielų, ne kūnų reinkarnaciją
Kad Kristus` prisikėlė` su savo esybe
Ar buvo NSO (Betliejaus žvaigždės) prikeltas ?
Kokia čia ovacija
.
Nesvarbu ką juodaskverniai Tau sako
Bet aš nenorėčiau kaip zombis
Su savo senu švarku ir plombuotais dantim
Prisikelti iš kapo
.

Straipsnio 2012 m. vasario 29 d., trečiadienis, 16:19:27
apie Arijų religija vertimo daryti neverta. Jis parašytas tokių žmonių kaip ir Niurnbergo "teisėjai". Jie siekė ne aprašyti Arijų religijos, o ja sumenkinti, apšmeižti ir aukštinti kruviną žydkrikščionybę. Tai niekals, o ne vertinga info.

Juk sakiau debilai 2012 m. vasario 21 d., antradienis, 15:09:09
Ar kitaip dar įmanoma pavadinti "Jo" 02 08 22:02:37. Tokiems jau sakai viena, o jie nebe gali adekvačiai reaguoti ir kažką nei į tvorą, nei į nietą sapalioja.
Jis jau ir pats nesugedėtu paaiškinti prie ko čia Landsbergis.
Jei jam apipjaustytas žydukas dievas ir mini Landsbergi, tai gal meldžiasi ir didžiajam vagiui AMB?

Jo 2012 m. vasario 8 d., trečiadienis, 22:02:37
...Landsbergis. O gal dar kokių nors lietuviškų dievų žinai? Nu... gal dar inkognitas... O pats ar ne pretenduoji?

Visiems 2012 m. sausio 20 d., penktadienis, 09:54:06
žydkrikščionybės garbintojams vertėtu perskaityti Drešnerio "Kriminalinė krikščionybės istorija". O tam, kad sužinotu jog garbija Jahvę-šetoną užtektu pasiskaityti ST. Jahvės-šetono sūnus Jėzus, kurį "dvasininkai" paskelbė dievu, dabar garbinamas maždaug 2 milijardų debilų. Dar apie 1 milijardą musulmonų (irgi abraominė "religija") garbina Jahvę-šetona tik vadina jį Alachu.
Saugokitės ....čiūtės, de'sant ir kitų žydų agentų, kurie žvėjoja jūsų dušeles į žydų vergiją.
Tegyvuoja Lietuvoje LIETUVOS DIEVAI, o ne šetono išperos.

Jietis 2009 m. birželio 19 d., penktadienis, 22:57:51
Pasižiūrėkime ir pasiklausykime.
http://video.google.com/videoplay?docid=-6541755440775382831

":" 2009 m. birželio 19 d., penktadienis, 10:42:41
O ko čia pasimest. Blogai kai tarp trijų pušų gali pasiklysti.
Č.Gedgaudas rašo, kad jei milijonai tiki į kažkurį dievą, jis jiems Dievas. Tai ir yra didžioji pasirinkimo teisė. Mūsų bočiai tikėjo į Dievą Saulę. Žydai tiki į savo dievą "aukso veršį". Musulmonams dievas Alachas. Ir t.t.. Didelė pasaulio dalis kardu, ugnimi per kraują ir kančias priversta tikėti "dievo sūnumi" Jėzumi, kuri dievas siuntė išvaduoti savo (ŽYDŲ) tautą. Savo tautos neišvadavo, o štai tokiems kaip "beveik magistras" su visom davatkom ir veidmainiais, kurie bijo pasakyti "karalius nuogas", tapo net dievo sūnumi, o paskui pataikūnai pavadino net dievu.
Matai kaip viskas paprasta.

is sono 2009 m. birželio 18 d., ketvirtadienis, 22:13:59
pasimeciau visai kas i ka tiki?:))

sosny 2009 m. birželio 18 d., ketvirtadienis, 22:03:34
Ļšīäąåģ Źóõķč ŃŹĄÉÄĄ, ą ņąźęå : Įąķźåņźč, Įóōåņū, Äåņńźą’ ģåįåėü, Äčāąķū, Äčāąķ-źšīāąņč, Ēåšźąėą, Źīģīäū, Źšåńėą īņ ļšīčēāīäčņåė’

":" 2009 m. birželio 18 d., ketvirtadienis, 18:40:41
Ar pats tikrai supranti ką čia prirašei? Tai Jėzus Kristus tavo garbinams "dievas" ar "dievo sūnus" nesugebėjo įvykdyti tėvo pavestos misijos? Tai kas per dievas ir jo patikėtinis, kurie nesugeba įvesti tvarkos?
Gal paaiškintum savo genialųpožiūrį į TVANĄ. Kaip jis įvyko, kada, iš kur tavo dievulis tiek vandens ėmė?

2009 m. birželio 18 d., ketvirtadienis, 12:10:23
Atsisakydamas myleti ir gelbeti savo brolius, ir tu daugini to paties siaubo...

De'sant 2009 m. birželio 18 d., ketvirtadienis, 12:07:29
Senojo testamento zydu "dievas" ir Dievas Kristaus Dvasios Tevas, bei musu, yra du skirtingi reiskiniai. Kalbedamas apie materialiosios visatos kureja, ne Dvasini musu Dieva omenyje turiu, bet pradziapati, pirmaprade tavo ir zydu garbinama gamtos jega. Ne karta juk esu sakes jog senasis testamentas nebuvo nuo Dievo, ji sukurpe zydu rabinai pagal informacija, kuri kitu civilizaciju buvo duota arijams ir per tarpininkus nuo liuciferio jau patiems zydams. Tevas anakart ir buvo ikunijes Kristu zydu tautoje, ir tik del zydu, kad jis pamegintu ivaduoti zydus nuo viso to jovalo ir gelbetu kitas tautas nuo prazutingo ju nesamo uzkrtato. Kristus pamegino idiegti visiskai nauja ideologini pagrinda su pamatine informacija apie Dvasini, mylinti ir nieko nebaudzianti Dieva. Ne Kristus gi, bet senasis isgveres nueiti nenorintis pasaulis, veidmainiskai niekingai pasinaudodamas Kristus vardu liejo ir lieja krauja. Taip ir zinok - niekas pasirinkimo laisves is zmogaus neateme - kas daro, tam ir kalte.

":" 2009 m. birželio 18 d., ketvirtadienis, 10:59:37
Ir vėl neatitikimai, De'sant, bevardi ir "visuotinių mokslų magistre". Jei tavo "dievas" ar "tarpininkas" yra Jėzus, tai juk jis su tėvu ir teigia apie 40 dienų ir naktų. Ne aš tau "pripaišau", bet gal tu pats nesuprasdamas sau prisipaišai šias pasakaites, ponas "visuotinių mpokslų magistre". "Vissarion.ru" man siūlai? Pats maudykis tame maskoliškame mėšle. Gal tau ir Visarionovičius Josifas mokytojas? Man jis kraugerys, kokių reta. O tavo Jėzaus kryžius pražūdė daugiau žmonių, nei leninai, stalinai, mao, polpotai ir pan. kraugeriai kartu sudėjus. Tad tavo "tarpininką" su jo kryžium, reikia laikyti žmonijos KRAUGERIŲ KRAUGERIU. Tu jam meldiesi, tai gal savo "išlavintu" protu suprasi kas esi pats.

iliuzija 2009 m. birželio 17 d., trečiadienis, 15:17:35
as su vienu sijonu ir ji deviu kasdien:)

De'sant 2009 m. birželio 17 d., trečiadienis, 14:01:35
O tau, sijonas, ar tikrai prie kuno? As atstovauju vyriskaja zmonijos puse, o tavo atveju nelabai ir aisku - vyras tu ar moteris...

Iliuzija 2009 m. birželio 17 d., trečiadienis, 13:40:21
De'sant neaišku kur tu rašai kur anonimas.Įsivardink.

2009 m. birželio 17 d., trečiadienis, 13:00:08
Ko cia loji? As esu De'sant, visuotiniu mokslu magistras, galiu atsakyti i betkoki su gyvybe susijusi klausima, ir detaliausiai - butu kas geba suprasti! Tu pats sugalvoji man isitikinimus, kuriu neturiu, o as is viso esu nuo ju laisvas ir tikiu tik tuo ka pats jauciu, matau ir suprantu. Taciau butyje yra tokiu dalyku, kur jau ne zmogisko proto sfera ir apie kuriuos imanoma zinoti tik per tarpininka, kurio ypatumas tame, kad jisai turi galimybe buti ir cia, ir ten... Mano supratimu, kuri suponuoju nujausdamas ir analizuodamas ji kaipo reiskini, toks yra Jezus Kristus. O tu, kad igytum privilegija ir teise teigti ar neigti Jo paties apreiskima apie save ir apie savo esme, pirmiau turetum susipazinti su dabartine Jo Esatimi - "Vissarion.ru"; ir tai - paskutine, manyciau, tau viltis!

":" 2009 m. birželio 17 d., trečiadienis, 09:19:42
Tai kur dabar nuvažiavai? Tai gi įtikėjęs, kad dievulis paėmė sauja molio ir nulipdė "ADOMĄ". Dabar jau pripažysti Darvino teoriją? "Kurėjas", "iš gamtos paruoštų ...". Tai nebe kurėjas viską sukūrė? Tai gal vistik tas KŪRĖJAS ir yra Motina Gamta? O tas molio gabalas žydkrikščionims reikia tik tam, kad tokiems protingiems kaip tu būtu suprantamiau? Kam kitam reikia dievo ir jo "sūnaus žydo Jėzaus"?
Tik dėja, tavo dievo įtaka kasmet silpsta vis labjau, o apie moralę, dorą, sąžinę jau nebekalbu. Jos dabar tokiame žemame lygyje, kad kuo greičiau apdurnintos ir pavergtos tautos atsikratys šios "religijos", tuo greičiau pradės sveikti.

Taip 2009 m. birželio 17 d., trečiadienis, 09:15:50
"dulke buvom dulke liksim"

2009 m. birželio 17 d., trečiadienis, 06:58:44
Gamta - tai vienalastis, ameba. Visi aukstesnieji issivystymo lygiai pasiekti tik paciu besivystanciu individualiomis pastangomis, aplinkybiu prievartai skatinant arba jau tycinemis, valingomis. Kurejas, atspindedamas save, is gamtos paruostu proorganiniu cheminiu junginiu suorganizuoja DNR ir "nuodemes" aktu, ko pasekoje atsiranda prielaidos vystytis reprodukciniam mechanizmui bei lyciai, isjudina evoliucija. Taip ir iseina, kad fizineme buties plane visa gyvybe sukurta is zemes dulkiu.

":" 2009 m. birželio 15 d., pirmadienis, 20:17:24
Taip, esame laisvi pasirinkime, ypač buduliai. Nei argumentų, nei faktų, nei įrodymų, nieko nereikia - laisvė pasirinkti. Ir jei nepataikei su pasirinkimu, tai pakeisti jo nebegalima, nes palaikis vėjavaikiu. Taip? Tada iki susi.ikimo susiriesdamas gink savo "pasirinkimą" nekreipdamas dėmesio nė į nieką. O jei dar kokie nauji atradimai gali paneigti tavo "pasirinkimo" tiesas, neik juos visais budais, nekreipk dėmesio arba tiesiog ignoruok.
Tik ar tai ne BUDULIZMAS?

iliuzija 2009 m. birželio 15 d., pirmadienis, 19:55:43
Kiekvienas esame laisvas pasirinkime.
...nors kuolą tašyk:)))
Taip,o ne kitaip....Tokie esame.:)

":" 2009 m. birželio 15 d., pirmadienis, 11:09:43
Tęsėjau, "beveik magistras" yra fanatiška davatka, o davatkos jokie argumentai neveikia. Padėti jam susigaudyti esmėje, bergždžias darbas. Juk jis įtikėjęs, kad 40 dienų ir naktų lijo ir įvyko tvanas žemėje. Jam daugiau nieko nereikia, jis nieko daugiau apie tvaną girdėti nenori. Ir pagalvoti kaip per 40 dienų gali prilyti tiek, kad žuvo didelė dalis žmonyjos jam nebereikia. Davatkiškumas nebeleidžia. Ir archeologai jo neįtikins. Jam visas "mokslas", visa žmonijos istorija telpa "šv. rašte", kurį parašė žydai. Jam nei arijai, nei persai, nei indai, nei bet kas kitas nieko nemoka ir nežino, žino ir moka tik žydai. Todėl jis be žydų nė dienos pragyventi negali. Jis jų gojus. Gal todėl ir Petrą vadina "rudu", kaip kad žydai įsikibę į "holokaustą"-vištą, dedančią auksinius kiaušinius. Kritiškai pažiūrėti į žydų siekius visos žmonyjos atžvilgiu jis nebegali, nes žydai jam "viešpačiai", šventos karvės. Gal jis ir raudonąjį fašizmą teisina kaip ir jo globėjai žydai? Būtu logiška jo mąstysena, nes nukrypti nuo žydų "mokslo" jam reikštu visų jo įsitikinimų žlugimą. Beliktu tik pasikarti. Spėju, kad žmogus nebejaunuolis, o tokiam amžiuj persiorientuoti nebeįmanoma. Todėl jis, juokindamas žmones, neigs viską, kas trukdo garbinti žydišką "šv. raštą". Tik tai jau vaikiškas užsispyrimas vedantis niekur.

Tęsėjas 2009 m. birželio 15 d., pirmadienis, 09:18:05
Anonimai, tamsta sutinki, kad "svastikos buvo vartojamos pažymėti saulės sukimąsį", tačiau aklai neigi žemės polių (ašigalių)inversiją-keitimąsį.Patarčiau tamstai apsilankyti Kernavės portale ir susipažinti su gausią archeologais surinktą artifaktų kolekciją, kuriuose yra ornamentai su Saulės kryžiais, kiek dešiniaisiais, tiek ir kairiaisiais(dar vad. svastikomis). Aš pilnai sutinku su Romualdo Zubino knygoje "Per praeitį į ateitį" pateiktą išvadą, kad Žemė dar ir vartosi per ašigalius. Būtent tokia išvada prašosi žvelgiant į Kernavėje rastus artifaktus.

2009 m. birželio 14 d., sekmadienis, 22:33:02
Ne religija, kaip kultas, yra vaikiska zmonijos esme, bet tikejimas ...visuotine meile... arba kitaip - Dievu :)

Iliuzija 2009 m. birželio 14 d., sekmadienis, 22:21:15
sakai vaikai,vaikai...religija-tai ir yra žmonijos vaikiškoji esmė,nes vaikas mato savo esmę ,savę kaip žmogų lyg kažką atskirą nuo savęs.
Juk pats žmogus yra religijos paslaptis.

2009 m. birželio 14 d., sekmadienis, 17:21:48
Vaikai, vaikai! ...zaidziate, tai zaiskite, taciau nestumkite patys sau duro del tu paveiksliuku. Kvaila garbinti simbolius uzuot perpratus reiskiniu, kuriems pazymeti jie pavartoti, tikraja reiksme. Saule yra saule, ir dalyvaujanciu realybes procesuose izvalgos bei praregejimai, dar senoveje ivardinti ir uzfiksuoti atmintinemis, t.y. piktogramomis, simboliais, paveiksliukais - ne patys juk reiskiniai... O, kad vis dar nezinote is ko, kam ir kaip visatoje viskas padaryta, tai ir toliau idemiai ir su atsidavimu studijuokite De'sant traktatus - gal iki gyvenimo galo dar koki visuotines akademijos kursa ir pavyks uzbaigti. O siaip - iki "vezio" nuobodus! ...ir zeme per polius nesivercia, ir svastikos zenklas saules sukimuisi apie jos pacios asi pazymeti buvo vartojamas... O jau Petro rudumas..!

Tęsėjas 2009 m. birželio 14 d., sekmadienis, 17:17:37
Deja, V.Kovo straipsnio neskaičiau,tad ir komentuoti jo negaliu. Vienaip ar kitaip, fašistinė partija pasielgė labai neatsakingai politiniams tikslams panaudodama labai ir labai reikšmingą mūsų protėvių simbolį. Saulės kairiojo kryžiaus ženklo,kuri ligi šiol jis mūsuose buvo vainamas svastika, beje taip pat kaip ir dešiniojo, negalima vadinti kitaip, kaip Saulės (kairiuoju ar dešiniuoju) Kryžiumi.

":" 2009 m. birželio 14 d., sekmadienis, 10:15:45
Tęsėjau, iš pono R.Zubino knygos žinau apie svastikos reikšmę, bet norėjau Jūsų komentaro minėtam straipsniui. Mano supratimu, V.Kovas parašė straipsnį nesurinkęs daug informacijos apie svastiką. Nors straipsnis neišsamus, bet tai jau šis tas plačiai visuomenei apie svastiką.
Ką Jūs manot šiuo reikalu?

Tęsėjas 2009 m. birželio 13 d., šeštadienis, 21:47:09
Jūsų vadinamieji Sulės ženklai mūsų protėviams arijams simbolizuodavo saulės judėjimo kryprį. Mat mūsų Žemės planeta dar ir vartosi per savo ašigalius. Tai įvyksta kartą laike 6000 metų.Dabar mūsų šiauriniame pusrutulyje saulė sukasi pagal laikrodžio rodyklę. Tad ir Saulės ženklas- Saulės ratas-Saulės kryžius turėtų rodyti būtent šią jos judėjimo kryptį. Pietiniame gi pusrutulyje saulė sukasi prieš laikrodžio rodyklę, tad ir Saulės kryžius turėtų ženklinti kairiąją saulės judėjimo kryptį. Pastarasis ženklas buvo suvulgarintas fašistais. Šie ornamentai puošia daugelį archeologais atrastų artifaktų. Pagal šiuos ženklus nesunkiai galime nustatyti, kuriame gi tūkstantmetyje šis ar kitas artifaktas buvo pagamintas, ar pastatytas kultūros paminklas. Tad šio ženklo ginti nereikia. Jo ignoravimas yra mūsų būkumo ženklas.

":" 2009 m. birželio 13 d., šeštadienis, 18:44:59
Tęsėjau, balsas.lt yra V.Kovo straipsnis "Ar apginsime Saulės ženklą". Ar negalėtumėte pakomentuoti šio straipsnio?

Tęsėjas 2009 m. birželio 13 d., šeštadienis, 17:35:12
Ir šumerai,ir egiptiečiai, ir majai ar inkai, ir arijai-baltai, ir net žydai ar arabai-musulmonai bei visos kitos kultūros nuo senų senovės visais laikais pirmoje eilėje garbindavo Saulę ir ją, anot jų, simbolizavusį dievą. Tai būdavo tais laikmečiais, kai tame žemės pusrutulyje, kuriame tuo metu gyvavo ši ar kita kultūra, viešpatavo Saulė. Kai vietoje jos viešpataudavo Mėnulis, tai pagrindiniu dievu tose kultūrose būdavo Mėnulio dievas. Taip Egipte skirtingais laikais buvo pagimdyti Atonas ir Amonas,o Indijoje- dievas Rama ir Buda. Dabartiniai musulmonų Alachas ar žydų Jachvė yra paprasti šių tautų dievai. Biblinis gi Kristus, anot Senojo Testamento, simbolizuoja šviesą o Marija - Saulę. Tad dievų pasirinkimas ir mūsų laikais yra gana didelis. Kiekvienas gali rinktis dievą pagal savo išprūsimą, ar kitokius vien tiktai jam žinomus kriterijus. Tai yra kiekvieno žmogaus visiškai privatus dalykas.

":" 2009 m. birželio 13 d., šeštadienis, 15:43:24
iliuzija, gal tu neseniai įsijungiai į šitą jovalą, bet esu sakęs ką aš garbinu. Jei iš neturėjimo ką veikt ieškai kabliukų, tau dar kartą paaiškinsiu. Garbinu Aukščiausią Visatos jėgą, kurios nepažystu, kuri viska Visatoje tvarko. Protėvių Dievus pripažystu todėl, kad juos garbino protėviai, o tikrojo Dievo-Valdovo nepažystu. Žydkrikščionys bruką žyduką Jėzų, islamas - Alachą, budizmas -Budą, žydai - Jehovą ar Jahvę ir t.t. Matai, kiekvienas tikėjimas turi "savo" dievą, o tikrojo, vieno, vienintelio nežino. Todėl, kol dar nežinomas tikrasis Dievas, man priimtinesni protėvių garbinti Dievai, nei brukami per jėgą svetimi. Ar suprantamai paaiškinau?

iliuzija 2009 m. birželio 13 d., šeštadienis, 10:57:56
...pagal baltų mitologiją Vyriausias yra Dievas, gyvenantis danguje.Po jo eina griausmavaldis Perkūnas. Jis pavaldus Dievui.
Kaip matai Dievas yra vyresnis uz Perkūną.Tai kurį tu garbini?

2009 m. birželio 11 d., ketvirtadienis, 20:58:25
www.alfa.lt/straipsnis/10276851/?Seimas.uzdraus.nepilnameciams.tiketi.Dievu.=2009-06-11_14-50

":" 2009 m. birželio 11 d., ketvirtadienis, 09:04:58
Žinoma "Kristaus" žodžiai taikyti ne tau? Ir aš tau joks brolis. Tu iš molio nulipdyto "Adomo" palikuonis, o aš Motinos Gamtos kudikis. Tu gali niekint, spjaudyti ant savo bočių, aš negaliu ir nenoriu. Tu įsikibęs "dievo sunaus" (42 kartos grynakraujo žydo) nagais ir dantimis, nuolankai prisipažysti esąs GOJAS, aš ieškau ryšio (kurį žydkrikščionys, tokie kaip tu, naikino kiek galėdami) su savo bočiais. Tai koks aš tau ar tu man brolis? Tu GOJAS, aš laisvas žmogus, gerbiantis savo tėvus ir protėvius. Tu gi gerbi ir labai myli žydišką gyvenimo budą, žydišką "moralę", pasakaites "evangelijų" pavydalu.
Gal dar kokiame galaktikos universitete "pasimokink", tada žydai leis mane pavadinti "Asile Tu". Nė kiek neįsižeisčiau, nes įžeisti psichiškai nesveiko žmogaus sapalionės negali. Tokiu atvėju sakoma: "Atleisk jam Perkūne", nes jis nesupranta, ką sako.

De'sant 2009 m. birželio 10 d., trečiadienis, 22:44:36
Galeciau pasakyti, kad kvaileliai, taciau, sake Kristus, - Nesakyk savo broliui Asile Tu, tai as ir nesakau...

to":" 2009 m. birželio 10 d., trečiadienis, 19:43:18
Tu atidziau skaityk.....kas ka raso ir i viena katila nesumaisyk...

":" 2009 m. birželio 10 d., trečiadienis, 17:06:22
Mat kiek info užtenka nuzombintiems gojams. Jau nebesvarbu kodėl "apaštalų" 12, o "evangellijų tik 4 ir dar vieną "parašęs" ne "apaštalas". Jau atsirado Judo "evangelija", Barnabo "evangelija", reikia manyti, kad atsiras ir kitos. Tik gojais būti įtikinti žmogeliai mąstyti nebesugeba. Jie taip užprogramuoti, kad negali kreipti dėmesio į kitus, nei surašytus "evangelijose" faktus. Todėl iš to užburto rato niekada neišeis.
"Beveik magistre", iliuzija ir kiti gojai, na prisipažinkit sąžiningai, tikit Heraklio "žygiais"? Gal nuo tokių dalykų pradėjus pavyks pažadinti jūsų sąmonę.

2009 m. birželio 9 d., antradienis, 22:33:48
Ai, ai, oi... Nu kas gi tas dieviskumas? ...Tik Tevas Dievas yra Dievas! Kristus yra panasus i mus, tik jam nereikia praeidineti evoliucinio vystymosi, nes Tevas ji sukurdamas kur kas didesne Dvasios potencija i ji sudejo. Taciau Dvasios savasti jis igyja tik ikunytas, pazindamas mus ir materijos pasauli. Jis neturetu jokios savasties jeigu nebutu musu civilizacijos. Pati jo Dvasios potencija, Dievo parinkto zmoniu kudikio sieloje isikunijimo proceso eigoje istirpina gyvuniskaji ego-juslini pagrinda ir del to jis praranda betkokius egoistinius interesus bei tampa superlaidus Sv.Dvasios energijai, per kuria ir turi pastovu, atvira rysi su Tevu. Jezus Kristus pats yra dekingas zmonijai uz tai, kad ji yra, nes tik del to, ir tik del musu - ir jis sukurtas, - Yra!

iliuzija 2009 m. birželio 9 d., antradienis, 21:47:12
Galime pripažįnti Jėzus - asmenybė,kuria visais laikais yra domimasi labiausiai,tad įrodymų jo buvimui yra kur kas daugiau nei paprastiems istoriniams faktams.Kiek dar tų įrodymų turi tie,kurie tuom domisi,tai tiria?Ir kiek tu faktu yra slepiama,ar visa tiesa yra pasakoma Ar ta tiesa nesukeltu didelio chaoso.Ar nesuabejota jo dieviškumu ..Todel slepiama.

2009 m. birželio 9 d., antradienis, 20:28:12
Vien tik musu protui vargubau ar bepavyktu, taciau yra Kristus - kuris ateina ir pasako. Tu neblogai, kaip pagonis, kerti literaturini visoki slamsta, taciau informacijos tikros - kaip ir neragaves. O butent kaip tik tau jos labiausiai ir truksta. Tokio lygio informacija, kokia tu operuoji, jaunesniosios kartos dar vaikysteje, pauglysteje krimtome ir prieje atitinkamu isvadu nuejome toliau ir giliau. Tad as ir siulau tau forsuotu rezimu pasitobulinti pas urantus, o po to, imtis Paskutiniojo Testamento...

":" 2009 m. birželio 9 d., antradienis, 17:45:16
Še tau, boba, devyntinės. Pasirodo dievu ir kurėjų esama įvairių. Nieko sau. Taip galvelė suminkštėjus nuo "visatos univerkos", kad "beveik magistrui" jau dvejinasi.
Vistik tiesos yra trys. Tavo "tiesa", kuria perši mums. Juk įsitikinęs, kad tu teisus? Mano "tiesa", kuria ginu visom išgalėm. Ir yra dar viena, vienintelė, kurią norim sužinot. Tik mūsų protui vargu ar pavyks prisikapstyti iki jos.
Skirtumas tarp mūsų toks, kad tu be krislo abėjonės įtikėjęs į žydą, o aš noriu grižti prie savo (ir tavo) protėvių religijos. Juk visos religijos yra "fantazijų žaislai" anot Vytauto Mačernio. Todėl man mielesnis Perkūnas, nei žydas Jėzus.

2009 m. birželio 9 d., antradienis, 17:16:25
Kuri siunti:)....pasitobulinimui

2009 m. birželio 9 d., antradienis, 11:16:51
Tiesos yra dvi: pasaulio Tiesa (Kurejo) ir Dievo Tiesa (Dvasinio musu Tevo). Zmogaus uzduotis sias tiesas tarpusavyje harmonizuoti. Tavo vystymosi etapui labai pritiktu urantininku draugia, tad eitum i ju forumus pasitobulinti...

":" 2009 m. birželio 9 d., antradienis, 10:24:43
Tiesos yra trys - tavo tiesa, mano tiesa ir TIESA. Tos tikrosios ir reikia ieškoti.

"mintys 2009 m. birželio 8 d., pirmadienis, 16:41:32
vat tokios ,neteko girdėti, jog mokslas visiškai atmetė Dievo būvimo teorija (nors kuo toliau, tuo labiau tai darosi akivaizdu). Jis tik stengiasi pažinti tai, kas nežinoma, stengiasi pritaikyti savo gerbūviui bet kokias teorines žinias. Narkomanas irgi jaučiasi gerai atitrūkęs nuo realybės, matantis tai, ką nori matyti - linksmą pasaulį, drugelius. Jam nereikia tiesios, nereikia žiauraus pasaulio į kurį jis pats save tuo tariamu gerumu tempiasi. Tikėkit į Dievą jeigu tik norit, tikėkit, jog kažkas yra aukštesnis už jus, kažkas jumis rūpinasi. Kažkas, ko negalima pagrįsti (o paneigti - dar ir kaip). Paprasčiausiai nueikit į bažnyčią, atitrūkit nuo realaus gyvenimo, pasinerkit į virtualų pasaulį, kuriame nėra blogio, nėra skausmo. Išėję iš bažnyčios pasijusite sustiprėję dvasiškai, kupini jėgų ir jausite, jog Dievas Jus pastebėjo ir tuo pačiu dar labiau prie Jūsų priartėjo. Argi tai ne saldus saldus sapnas iš kurio tikintieji taip ir nesugeba pabusti?
Taip ,keistos tos mintys Bet kur ta tiesa....

iliuzija 2009 m. birželio 8 d., pirmadienis, 16:26:09
Iš tikro tiesa - kiekvieno suvokimas.Toks skirtingas, kad ginčai tik dar labiau viską suskaldo…...Kiekvienas kovojame dėl savos Tiesos, gal tai ir nebūna ji tikra.
Kaip kad ir tas pats kibiras.Ar jis pustuštis,ar puspilnis.Kaip kas mato:)

":" 2009 m. birželio 8 d., pirmadienis, 12:08:58
Manau, kad tikėti jog tai tiesa dar nereiškia kad tiki į tiesą.
Kaip suprantu, daugelis iš dalyvių labai stokoja informacijos. Pasivarčius tik "šv.raštą", evangelijas ar dar kokį tos pakraipos leidinėlį, negali susidaryti platesnio vaizdo. Tada tenka būti įsitikinusiam "šv. rašto" šventumu. Bet juk tai labai ribota info. Sužinojus kažką kas paneigia kai kurias dogmas, stojama piestu ginti savo įsitikinimus, nekreipiant dėmesio į nepatinkančius faktus. O juk tai labai panašu į zombius.
Todėl ir nesigauna mums rimtesnio pokalbio.

iliuzija 2009 m. birželio 8 d., pirmadienis, 09:21:57
Vieni norime būti panašūs į Jėzų, bet neišeina ,pykstame.Kaltinam kitus....
Kiti jį neigiame, sakome, kad visa tai kvailystė.Abejojame ieškome...savo Dievo...pastovi vidinė kova .
Gerai jei kas tiki suradęs tiesą...

iIiuzija 2009 m. birželio 8 d., pirmadienis, 09:19:11
Kaip susiduriame gyvenimo kelyje su doru žmogumi, pavydime jam, kad jis gali būti toks ir apkalbame, kad neva jis turi kažkokių užslėptų paskatų, tikslų,(sijonų)nes suprantame. kad patiems iki jo toli (nes turime kelis sluoksnius sijonų):)
Aš čia dar su vienu sijonu:).

Harda 2009 m. birželio 8 d., pirmadienis, 05:38:24
Prisieis, mtomai, visoms moterims sijonus nusisagstyti, kad toki partizana kaip Jietis surastume :)

TO~~~~~~> 2009 m. birželio 7 d., sekmadienis, 20:02:27
O prisidenges po kokiu sijonu rasai:)))

~~~~~~>14:48:31 2009 m. birželio 7 d., sekmadienis, 19:22:05
Atsiprašyčiau jeigu ten būčiau rašęs aš.

":" 2009 m. birželio 7 d., sekmadienis, 17:47:56
Ne, ne, tai ne mano vaikai, "beveik magistre", tai tavo šeimininkų žydų vaikai. Kadangi tu jiems uoliai tarnauji, tai jie vaikai ir tavo.
"Edma" gal iš Rokiškio pabėgęs, jei jam "Šventiji Dvasia" tai trejybės ne narys, po kelių eilučių jau narys. Ar tai tavo dievas taip painiojasi ir meluoja, ar tai tik tavo keisti fintai?

16:16 2009 m. birželio 7 d., sekmadienis, 15:16:17
Šiandien Tėvo diena :)

Harda 2009 m. birželio 7 d., sekmadienis, 14:48:31
Itariu, kad po psiaudonimo "Edma" sijonu Jietis tuno... nors ir neperlabiausiai man tas rupi ...taciau cituoti istisas Urantijos knygos pastraipas, manyciau nera butina. Juk galima tik nuoroda pakisti - susidomeje ir pasiskaitys. Beje, ko ne Moletuose, ne suvaziavime?

2009 m. birželio 7 d., sekmadienis, 14:30:07
Ne nuo to, kaip su juo elgiamasi zmogus prazuti gali, bet nuo to, kaip i kitu elgesi, savo atzvilgiu, pats atsako. Laikmetis, kuomet nustatytas laiko intervalas skirtas zmonijos civilizacijai vystytis iki ribos, kurios, nepritapes i besirealizuojancios buties harmonijos ritma fizinis kunas pereiti negali, kuriame zmonija siuo metu besigaluodama ir baigia nusistekenti, isskirtinis tuo, kad subyredamos nukrenta visos kaukes ir apsinuogines visas visuomeninis dugnas, isplaukia i pavirsiu. Koki vaisiu viena ar kita visuomene subrandina, toki ir valgo... Visi tavo isvardintieji ydingieji, yra musu visuomenes kudikiai. Gal pasakysi, kad jie ne tavo vaikai? Tu nekaltas?..

Edma 2009 m. birželio 7 d., sekmadienis, 13:42:09
"Jums jau užsiminiau, kad manoji misija buvo apreikšti Tėvą ir atskleisti Jo savybes savuoju gyvenimu. Tik jokiu būdų jus ne gąsdinti savąja mirtimi ant kryžiaus už tariamas jūsų nuodėmes. Tačiau aš atėjau ne tik jums, bet ir visai savo visatai pasitarnauti. Aš save padovanojau kaip didesnę šviesą, kuri nusileido ir įsikūnijo jūsų grubių, arba žemų, energetinių virpesių materialiame kūne. Šitas mano patyrimas paties žemiausio, materialaus, tvarinio pavidalu man suteikė tokį patyrimą, kokio aš dar iki tol nebuvau turėjęs.
Aš esu savosios visatos Sutvėrėjas ir Valdytojas. Ir ją aš valdau, ir tą darau ne vienas, bet drauge su sau lygia partnere Visatos Motina Dvasia, kuri ir paskleidžia po visą visatą savo dvasią, kuri vadinasi Šventoji Dvasia. Dabar jūs turite sužinoti, kad Šventoji Dvasia yra manosios sutuoktinės, manosios partnerės, man lygiavertės, Visatos Motinos Dvasios pasireiškimas mūsų visatoje. Šventoji Dvasia nėra asmuo. Dėl to ji nėra ir Rojaus Trejybės Narys.
Jūsų pirmtakai, tie, kurie pirmieji pajuto manosios dvasios, Tiesos Dvasios, poveikį po mano prisikėlimo ir pakilimo pas Tėvą, kada aš ją pasiunčiau šitam visam pasauliui, o Tėvas tuo metu pasiuntė savo dvasią, Minties Derintoją, kiekvienam vaikui, ir kada toks dvasinis pakylėjimas buvo apaštalų ir mano mokinių realiai patirtas jų viduje, tuomet jie ir pavadino šitą dvasinį pakylėjimą Šventąja Dvasia. Ir jai priskyrė Rojaus Trejybės Trečiojo nario statusą. Begalinės Dvasios statusą. O kaip tik Begalinė Dvasia ir suteikia man savo dukrą, Vietinės Visatos Motiną Dvasią, kaip mano lygiavertę Partnerę.
Štai dabar, kada mes bendrai sukuriame savo visatoje įvairių kategorijų gyvybę, tada aš turiu patirti tų gyvybės formų įsikūnijimus, kad žinočiau ne tik iš išorės, kokia manosios sukurtos gyvybės įvairovė, bet taip pat, kad patirčiau ir iš vidaus, ką reiškia ta gyvybės forma būti ir tarnauti. Ir man teko patirti kitus savęs padovanojimus tų tvarinių pavidalu dar ir dėl to, kad tos kategorijos, kurios pavidalu buvau įsikūnijęs, tvariniams aš demonstravau, koks gali būti nuostabus tos kategorijos tvarinio gyvenimas, kada yra nuoširdus ir begalinis troškimas ir atsidavimas Dievo valios vykdymui.", Urantijos Knygos svetainė. Jėzus Kristus: KALBU JUMS VĖL

":" 2009 m. birželio 7 d., sekmadienis, 12:30:34
Tavo universitetas labai prastas, jei "beveik magistras" savo mylimą Jėzų vadina "žmonijos Mokytoju". O ta "žmonija" tai tas, ką ugnimi ir kardu per kraują ir ugnį žydkrikščionys sugebėjo pavergt. O tau dar ir apie etika reiktu pagalvot. Pasirodo, tavo meilė kažkokia išsigimusi. Myli vagis, žmogžudžius, prievartautojus, engėjus, melagius, sukčius ir tai vadini MEILE? Kaip ST parodomas žydų gyvenimas taip dabar jis diegiamas visur, kur įsigalėjo žydai per puspročius žydkrikščionis. Iškrypeliai homikai tau turėtu buti mieli, o su jais kartu ir nekrofilai, pedofilai, zoofilai ir panašūs žydiški dalykėliai. Jau daug gojų paversta gėjais (iškrypeliais, degradais). O tu gerai dirbi ir gausini degradų eiles. "Šaunuolis". Žydai ir jų pakalikai tave gali ir apdobvanoti. Stenkis.

2009 m. birželio 6 d., šeštadienis, 18:29:57
Lietuvisko zodzio "garbinti" reiksme neatitinka tos busenos esmes kuria isgyvenu santykyje su Dievu ir su Jo Sunumi, zmonijos Mokytoju. "garbinti", pagal prasme turi liaupsiu reiksmes atspalvi, isreiskia nuolankumo ir baukstaus keliaklupsciavimo tendencijas, taciau beveik neturi tokiu reiksmes niuansu kurie isreikstu silta meiles jausma ir pasitikejima. Mano santykis su Dievu, yra pagarba ir visiskas pasitikejimas persmelktas siltu tyru jausmu ir kuomet nesusidrumscia protas. Kiekvieno zmogaus likimas priklausys nuo to, kiek kuris nuosirdziai besivadovaudamas humanistinemis psichologinemes nuostatomis ismoks myleti savo artima ir vystysis dvasiska, bet ne nuo garbinamu vardu.

":" 2009 m. birželio 6 d., šeštadienis, 17:21:16
Tai kaip vistik bus su Alachu, Muchamedu, Buda ir t.t.? Jie jau pasmerkti? Su visai į juos įtikėjusiais? Jei, kaip aiškinai, kad dievas vienas bet vadinti gali įvairiai, o "Kristų" garbini labiau nei kitus? Kodėl? Taip nuzombintas? O gal tie, kurie kylę ir molinio Adomo kitaip ir negali mąstyti? Normalūs žmonės vystesi daugelį amžių, o molinukams dar tik 5454+2009 metų. Vystymosi kudikystė. Gal tai ir paaiškina tokį nebrandumą?

Biblijos pagrindinis puslapis
Mitologijos puslapis (jame yra Biblijos nuorodų skyrelis)
Vartiklis