Ankstesnių žinučių archyvas:

iliuzija.O kaip tai suprasti? 2009 m. birželio 6 d., šeštadienis, 13:21:18
"Išėjimo 20
4 Nedirbsi sau drožinio nei jokio paveikslo, panašaus į tai, kas yra aukštai danguje ir kas yra čia, žemėje, ir kas yra vandenyse po žeme."
Tai jau pati bžnyčia nusikalsta,Dievo paveikslai...drožiniai....

"5 Jiems nesilenksi ir jų negarbinsi, nes aš VIEŠPATS, tavo Dievas, esu pavydus ir kerštingas Dievas, keršijantis už tėvų kaltę vaikams – trečiajai ir ketvirtajai kartai tų, kurie mane atmeta"
O jei aš neturiu vaiku tai galiu nusidėt....

iliuzija 2009 m. birželio 6 d., šeštadienis, 13:08:47
Bet iš tikro yra toks dalykas dar,kaip meilė sau…

2009 m. birželio 6 d., šeštadienis, 10:04:02
Homo sapiens apsirinki :)yra iliuzija.

Homo sapiens 2009 m. birželio 6 d., šeštadienis, 07:09:24
Niu va, pagaliau iki santykiavimo priėjome. Bet kad čia, žiū-vieni vyrai. Tadu einu iš čia.

2009 m. birželio 6 d., šeštadienis, 06:58:19
Nekaisiok i mano sventa rasta tokiu dalyku kuriuos pats sugalvoji. Apart isiskaites, tu tik zydkrikscioniskos propagandos 'perlus' renki ir man prikisdamas pastangu nemazai padedi irodinedamas buktai as juos uz tikras brangenybes laikau. Taip, Jezus Kristus ateina nuo Dievo, taciau pats jis ne Dievas, o ypatinga, tarpininkavimui skirta, Dievo sukurta priemone. Jis turi individualia savasti ir neribota laisves matmeni, bet kaip esybe, yra skyriumi nuo Dievo. Kristus ne Dievas, o Dievas ne Kristus. Bet jie yra vieningi, nes viena darba dirba - ugdo zmogu. Dievas per sirdis, o Kristus, nepazeisdamas pasirinkimo valios laisves - dar ir per prota. Toks jo santykiavimo budas su zmogumi, yra meile. Visi, kuriu santykiuose su zmogumi yra bent menkas prievartos niuansas - ne nuo Dievo ir ne su Kristumi. Zmogus iesko kiek imanoma betarpiskesnio santykio su Dievu, o tokia Jo objektizacija kaip vardo suteikimas, jau yra blokas ir atitolina. Atitoldamas, zmogus vis labiau klysta...

":" 2009 m. birželio 5 d., penktadienis, 23:07:23
Lėk, lėk, beveik magistre. Tik jei jau pats pripažysti esant viena vieninteli DIEVĄ, tai nei Jėzum, nei Kristum, nei Alachu jo vadinti nevalia. Tavo žydiškas supratimas apie tokius dalykus nepraeis. Jėzus yra grynakraujis 42 kartos žydas ir pretenduoti į VISATOS VALDOVO "postą" jokiu budu negali, kaip ir Alachs su Jehovom, Budom ir kitais išgalvotais dievais.
Gal dar kokioj akademijoj pastudijuok, kad suprastum tokius paprastus dalykėlius.

De'sant 2009 m. birželio 5 d., penktadienis, 13:18:33
Nu ka, nors daugybe kartu esu tau atskes i tuos klausimus, taciau as kantrus: 'Jezus kuris per kryziu ugnimi krikstija'; taciau gi - zinodami apie koki asmeni eina kalba, galetume sutarti, kad ji vadinsime trumpai - Jezus Kristus, tiesiog - Jezus ar Kristus. O, kad jau sutariame jog Dievas yra tik vienas ir vienintelis, tai ar gi svarbu kaip ji kas vadina: tegul zydams - Jahova, musulmonams - Alachas, o mes - kad ir Ferdinandu galime pavadinti. Va, parasiau ir tiesiog nusvito, jauciu kaip Dievas sypsosi ;)) ...kas del tos magistraturos, tai dar karta pasiulysiu: 44 - 45 nso archyvuose... Netingiu is naujo tik tau asmeniskai rasineti, taciau darbai laukia, lekiu... :)

":" 2009 m. birželio 5 d., penktadienis, 12:11:10
Na va, dabar aišku."dievas" tau tas, kuris "atsiuntė" į Žemę Kristų. (Tik kristus nėra vardas, gal išsiaiškinsi pats). O tai steni, steni ir nepasakai iki galo. Bet esu klausęs apie kitus "dievus" (Alachą, Jahvę, Budą), kaip su jais susidorosi? Inkvizicijos nebėra, laikai nebe tie, "visatos akademijos baveik magistre". Ir tie "dievai" turi po rojų ir pragarą. Kaip jie visi telpa juose? Gal turi po atskirą kampelį, ar jų valdos kitose Visatos vietose?
Ir dar viena keistybė. Žemę pasidalinę "dievuliai", o visuotinis traukos dėsnis ir pas žydkrikščionis, ir pas musulmonus, ir pas budistus vienodi. Gal vistik "dievuliai" buvo susėdę už apvalaus stalo ir dėl kai kurių dalykų sutarė? Bet gali būti dar ir taip, kad nėra tavo "Kristaus", Alacho, Budos , jehovos ir t.t., o yra kažkas KITAS, VIENAS VIENINTELIS, kuris ir valdo ne tik Žemę, bet visą Visatą?
"Beveik magistre", gal ir mums, neišmaneliams, paaiškintum šiuos dalykus, juk esi labai mokytas.

2009 m. birželio 4 d., ketvirtadienis, 21:28:26
A, ...o gal kai kas nieko suprasti nesugeba!? Taciau ir stebetis, del to, nebutu protinga. Dievas nera toks objektas, nei subjektas, kuri galetum stebeti ar su kuriuo butu galimybe intelekto lygmenyje bendrauti. Visoje visatos butyje bendravimui zmogus turi tik viena partneri - kita zmogu. O kai Kristus tampa zmogumi - tai ir su juo... Dievas negali buti tau pasnekovu - tu deriesi su savo sazine, mastai, ieskai, o Jis tik virpina tavo sirdies stygas. Jeigu tavo argumentacija bei motyvacija beformuojant gyvenimiskas psichologines nuostatas rezonuoja su tais virpesiais ir taip harmoningai susilieja, kad sirdis apsala unisono ekstazeje, tai reiskia, kad sia tema, tavo valia ir Dievo Valia, sutampa. Psio, atsikvepi - ir eini toliau...

":" 2009 m. birželio 4 d., ketvirtadienis, 20:22:10
De'sant-bevardis įsikibęs į "dievą" bet nesugeba paaiškinti kas tai per daiktas. Tad kaip, Iliuzija, įsivaizduoji rimtą poklabi su tokiom asabom, kurie nesugeba paaiškinti kuo tiki, ko siekia, kam jiems to reikia.
Neįmanomas pokalbis su žmogum, kuriam kalbi apie ratus, o jis atsako apie batus.

2009 m. birželio 4 d., ketvirtadienis, 12:32:50
Urantijos knygoje yra aprasyta ir mums uz pavyzdi siuloma, artimoje saulei kaimynysteje, vienoje is planetu egzstuojancios civilizacijos santvarka. Ar noretum gyventi tokioje politineje sistemoje? Deje, joks neutralitetas ar asmenybes savarankiskumas, nei cia, nei ten yra neimanomas be visuotines sajungos su Dievu...

Iliuzija 2009 m. birželio 4 d., ketvirtadienis, 11:36:41
Aš tikiu žmogaus prigimties neutralumu, ir tai yra svarbu tikiu, kad pasaulis gali būti žymiai geresne vieta, nei yra dabar, tikiu, kad pats, savo asmenine iniciatyva, galiu šį tą pakeisti, tikiu kritiniu mąstymu, tiesos priėmimu, kad ir kokia ji bebūtų, tikiu savivalda, tiesiogine demokratija, tikiu, kad visuomenė gali būti organizuojama taip, kad jos narius tiesiogiai įtakojantys sprendimai būtų priimami dalyvaujant visiems, tikiu, kad gali egzistuoti ekologiška, darniai su gamta sugyvenanti civilizacija, ir t.t....Bet taip,dėja nėra .....
Pagalvokim, taip ir būtų jeigu pasaulį nesuskirstyt į religijas... Dievas yra vienas ir turi būti kiekvieno sirdyje,o elgtumės kaip sako sirdis Geriausia religija yra TIESA Pagalvokime apie tai ....

2009 m. birželio 4 d., ketvirtadienis, 11:30:16
Einu grybauti, ...ir tegu mane vilkai sueda, jei as neteisus. Pas mus, dzukijoje lepeskos kaip bobu uzpakaliai, o Birzuose, girdejau, tik sungrybiu pridyge. Tad, kadangi tu su manimi grybauti neisi, tai perkunsargiu pasikviesiu Zubina, - lietus lyja ir tolumoje tas seniokas, girdisi, dangumi parako backa ritineja - i Zubina tikrai netrenks...

":" 2009 m. birželio 4 d., ketvirtadienis, 10:56:38
O man svarbu kokiai religijai įtikėjęs, kokiu vardu vadina dievą.
Tik nuo to, kokiai religijai įtikėjęs žmogus, priklauso jo pasaulėžiūra,
jo elgesys, jo sąžinės reikalai, jo požiūris į kitokius žmones.
Musulmonas be sąžinės graužimo susisprogdina ir nužudo nieko dėtus žmones siekdamas savo (vadų) tikslų. Tai teisinga?
Žydkrikščionys išžudė milijomus žmonių žmonių visame pasaulyje tik tam, kad įtvirtintu savo "religiją" ir promestu savo tvarką. Bet juk skelbia "meilę artimui". Žydų mokiniai, žydiškai ir elgiasi. Gerai daro?
Žydukai, aukščiausio laipsnio veidmainiai, gojams skelbia viena, o daro viską atvirkščiai. Kad susikrautu turtus (jų dievas - aukso veršis), be jokių skrupulų ir sąžinės graužimo. Ir jie teisingai elgiasi?
Man priimtiniausia religija - ARIJŲ religija. Ji pastatyta ant tvirto pagrindo - NEDARYK KITAM TO, KO NENORĖTUM KAD DARYTU TAU. Trumpai, aiškiai ir teisingai.
Žiloj senovei žmonės daug mažiau žinojo už dabartinius žmones. Bet ir jie jautė, kad yra jėga, kuri viską tvarko pasaulyje. Ir tą jėga įvairiai vadino. Dabar vadiname "dievu". Tik tų dievų tiek prisigalvojom, kad nors vežimu vežk. Bet gi taip negali būti. Jis yra vienas vienintelis.
Gyvenu tarp žydkrikščionių, todėl juos geriausiai pažystu. Kiek veidmainystės, pavydo, gobšumo, brutalios jėgos, skriaudų silpnesniam, savęs išaukštinimo, sąžinės nebuvimo, doros paminimo ir t.t. ir t.t. Ir kodėl visa tai? Ogi todėl, kad žydelis sugalvojo "nuodėmių atleidimą". Tada gali daryti ką tik nori. Pridarei skriaudų kitam, nuėjai į bažnyčią, pasipasakojai kunigėliui savo šunybes, kuris negali jų "neatleisti". Viskai. Ir vėl tampa žydkrikščionis "baltesnis už sniegą". Išeina iš bažnyčios ir vėl krečia šunybes. Jokios baimės, kad tau tai atsirugs. Dievulis per kunigėlį visas nudemes "atleis".
Todėl dabar ir turim narkomanus, prostitutes, įvairius homikus - žmogaus teisės juos gina. O apie vagis, žulikus ir razbainikus ir kalbėti nėra ko. Jei turi žydiškai susikrovęs turtų, jokie įstatymai nesuvaržis tavo "teisių" nusikalsti.
Todėl man ir svarbu žinoti su kokio "dievo"išpažinėju turiu reikalą.
Su De'santu net į mišką grybauti neičiau.

Iliuzija. 2009 m. birželio 4 d., ketvirtadienis, 09:47:06
Kiekvienas žinome ko norime, žinome ką veikiame,o darome tai,kas mums būtina. O aš vertinu drąsą, jėgą, ir sugebėjimą gyventi taikiai, talentą, išmintingą gerumą, o šie dalykai tikėjimo nereikalauja, jie akivaizdūs, matomi, realūs.Ir man nesvarbu kokiai religijai žmogus priklauso.Kokiu vardu vadina Dievą.

Iliuzija 2009 m. birželio 4 d., ketvirtadienis, 09:39:45
Iš tikro ,mano nuomone tokia,kai žmonės pradeda matuoti kitų vertę pagal į kokį Dievą tiki, čia nesusipratimas pats natūraliausias. Aš ne prieš religiškas bendruomenes, gyvenkite ir dauginkitės, bet nereikia lysti prie žmonių ir kišti jiems savo pasaulio samprotą ir dar pikti ant jų už tai ,kad jie nepriima jūsų religijos.

2009 m. birželio 4 d., ketvirtadienis, 09:03:31
Istikruju, Jezus Kristus jokios religijos neikure. Tik isteige viena misterija - duonos lauzyma ir valgyma: - "Ir tai darykite mano atminimui...". Visa krikscioniska religija suorganizavo ta pati, zydus uzvaldziusi Kaliause. Nei paciam Zmogui, nei Tikrajam Dievui jokios religijos nereikia. Vietoje jos puoselejamu mistiniu blefu, turetu isivyrauti tikejimas ir pazinimas - Kultura. Akivaizdziai pazinti Dieva mums nera lamta, taciau atpazinti ir skirti nuo kitu poveikiu Jo veika, mums yra neisvengiama butinybe. Dievas yra vienas, dvasinis, ir jokio kito vardo jis neturi... Jo veika - Tik Sirdimi atpazistama, ir kitaip Dievas pats su zmogumi nekalba. Vienintelis kuris nuo Dievo ateina turedamas pilna teise Jo Vardu kalbeti, yra Jezus Kristus - si kart, turedamas teise, Vissarionu pasivadines... Visi kiti kalbantys - melagiai ir vagys.

2009 m. birželio 3 d., trečiadienis, 22:03:46
Istikruju, "sventumo" aureoles yra nusipelnes tik vienas Jonas. Tai tas, kuris krikstijo... Jis buvo paprastesnis uz pati paprasciausia betkoki kita Jona. Buvo klajunas, seimos neturejo, mito tik augaleleis, vaisiais, uogomis bei laukiniu biciu medumi, baltyminiam kuno balansui islaikyti - pasisotindavo ziogais (skeriais). Dvasioje, dar pries ikunijamas, Dievo jis buvo paruostas tai misijai, kuria garbingai ir atliko - pabuvo vieninteliu ir paskutiniuoju Pranasu nuo Dievo. Taip su Jonu Krikstytoju pranasu laikas ir pasibaige. Nesvarbu kaip pries Jona, taciau visi pranasai po jo, nebuvo tikri... Panasiai ir su tais zenklais, jie - ne nuo Dievo. Ir poreikius "vidinius" - tik Dievas tenkina... Nesileiskime, broliai, uz nosies vedziojami. Nepuskime patys sau iliuziju...

Maniken 2009 m. birželio 3 d., trečiadienis, 17:26:24
You need to translate the text from the Russian, Japanese...?
The [most popular

Iliuzija 2009 m. birželio 3 d., trečiadienis, 16:21:36
Laimingais būsime žengdami kitą žingsnį tik tada kai darysite tai kas atitinka mūsų vidinius poreikius.O kad galėtumėt taip elgtis mums visų pirma reikės įveikti savo ir aplinkinų išankstines nuostatas.Žinios, praktika, asmeninė patirtis parodo tiesą Tiesa, tikėjimas ir religija - ne tas pats.

Iliuzija 2009 m. birželio 3 d., trečiadienis, 16:00:53
....Tereikia atkreipti dėmesį į ženklus ir visada žinosi ko reikia kitam žingsniui...

2009 m. birželio 3 d., trečiadienis, 11:41:55
Greitai Jonines.Kas buvo šventas Jonas?

2009 m. birželio 3 d., trečiadienis, 11:25:50
Jonai, pamalonintum apsvisdamas... Arba siusk kuo toliau ...ikyrus nebusiu.

De!sant 2009 m. birželio 3 d., trečiadienis, 10:42:06
Laisve - tai gebejimas isgyventi pasinaudojant savo sugebejimais, kuomet pradmuo kurybiskai gamybai imamas tiesiogiai ir betarpiskai tik is gamtos arba pasinaudojama daiktiska atributika, kura, neprasomi dovanoja tave mylintys artimieji ar kiti dvasios broliai. Buti laisvam - reiskia jau netureti rupesciu susijusu su isgyvenimu bei pragyvenimu ir kurti dvasini kulturinga zmogiska sociuma - tokia zmoniu Seima, kuri vienybeje ir lygybeje su Dievu, musu Dvasiniu Tevu ir vieninteliu musu ganytoju bei Rupintojeliu, uzpildytume visa Visata Dieviskos Meiles, Tiesos ir Sviesos Sventenybe. Iki Dieviskosios Kurejo Visatos Butis, nors ir savaip sventa, taciau neturi savyje Sventosios Dvasios Taurios Gyvybes. Tik zmoguje, vieninteliame Visatoje, yra ikunyta teise Visata taurinti ir valdyti. Aukime, Mielieji...

":" 2009 m. birželio 3 d., trečiadienis, 09:53:14
De'sant, gal paaiškintum galų gale kaip tu suptranti sąvoką VIENINTELIS ir VIENAS DIEVAS?

De'sant 2009 m. birželio 1 d., pirmadienis, 18:20:07
Ko jus suvokti negalite, nes per siaurai aprepdami realios tikroves mastote, tai - kas yra gyvybe ir ka reiskia buti... Isminti pasieks tik tas, kuris nubraukdamas istorinius pelesius issivaduos nuo monstriskos puikybes. Visa praeitis - vienas meslas. Inksti ir pergyventi del to kas buvo - silpnuju, goju dalia. Zydus valdanti Kaliause, siuos isnaudodama paleido baubo smekla ir per ja valdo tautas. Dievas tik Vienintelis ir vienas. Jis nevaldo, bet isganydamas zmonija tikisi ir viliasi, kad Jo Tauta - Zmonija, uzaugs i Dieviskus zmones ir Jam vadovaujant valdys visata. Istorija, kuomet zmogus, budamas silpnas dvasiskai dar leidosi velniai zino kokiu jegu valdomas, jau baigiasi.

Vykingas 2009 m. birželio 1 d., pirmadienis, 17:34:30
Kodėl vis dar ęsama tokių naįvolių, kurie tiki į Kristų-žmogų, nors niekas negali paaiškinti nei jo žmogiškąją prigimtį,nei rišliai atpasakoti jo biografiją. Juk Senajame Testamente apie jį nėra nei žodžio, o Naujajame jis įvardintas vienu žodžiu-šviesa. Žydai jo, kaip istorinės asmenybės, nepripažįsta ir net juokiasi iš katalikų dėl jų naįvumo. Neseniai jau kelintą kartą teko būti Rainiuose ir matyti siaubingus kadrus, kuriuose užfiksuoti mūsų tautiečiai žiauriai nukankinti (ne sušaudyti ar nužudyti!) ir sumesti į vieną duobę, kaip galvijai maro metu. Kas juos nužudė? Ar vis dar Jums nežinomos Dušanskio ir Raslano pavardės? Ar vis dar nežinote atskymų į ankščiau Tęsėjo užduotą klausimą-kas kaltas dėl ištisos tautos genocidą į kurį, beje, buvo įvelti ir mūsų tautiečiai? Kada mes, pagaliau, suvoksime- kas yra kas; kas buvo mūsų bočiai ir kasgi buvome ir esame mes patys? Mūsų protėviai mums yra palikę Šventąją M-ariją! Kam mums reikalingi svetimi ir netikri dievai?

":" 2009 m. birželio 1 d., pirmadienis, 13:03:16
Bevardi oponente, su tavimi labai sunku polemizuoi, nes tu nesupranti apie ką eina kalba. Tau labai sunku susigaudyti mintyse, pamiršti ankstesnius savo teiginius, pameti pokalbio giją.
O gojai tai tie, kurie pakluso žydų teorijom ir uoliai jiems tarnauja net neįtardami to. Aš "gojumi" būti niekaip netinku, o štai tu esi grynu gryniausiais GOJAS. Nežinau kaip tavo petras (įtariu kad ir jis tikrai ne gojus), bet manęs žydai sau tarnauti neprivers.
Tu net nemėgini atsakyti net sau į klausimą apie daugelį dievų. Tu įtikėjęs į žydą Jėzų, įtikėjęs į tai, kad jo motina "nekalta megrelė", įtikėjęs į evangeliją kaip į autentiškas Jėzaus mintis, įtikėjęs į žydų išskirtinumą, dievo išrinktąją tautą, įtikėjęs į daugelį keistų dalykų kurie nekelia klausimų tik nemąstantiems, nuzombintiems žmogeliams. Tu, pats to net nesuprasdamas, tarnauji žydams kaip tikras gyvulys žmogaus pavidalu pagal jų "dievo" teorijas, nesipriešindamas ir su viskuo sutikdamas.
Tai tavo pasirinkimas. Tavo teisė. Tik nesistenk "atversti" į "tikrą tikėjimą" žmonių, kurie sugeba mąstyti ir tokiom žydiškom teorijom negali aklai tikėti.
Ko gero, jei dar nepraradai visiškai sugebėjimo mąstyti, susipažinęs su Arijų (mūsų protėvių) religijos pagrindais gal dar ateitum į protą. Juk pasitaiko žmonių, kurie atsiverčia į kitą tikėjimą. O Arijų religija labai pavojinga žydiškąjai, nes akivaizdžiai demaskuotu žydikas kląstas.

2009 m. gegužės 31 d., sekmadienis, 20:55:03
"Pasiilgau taves, to svaiginancio tavo artumo - tos teises, issitiest ant zoles ir pavirsti trumpam tavimi..." O Zeme... Tavo vasara - istisa svente! Su Sv.Vasara.

Su Sekminem 2009 m. gegužės 31 d., sekmadienis, 19:10:30
Paskutine pavasario svente.

2009 m. gegužės 30 d., šeštadienis, 22:28:34
delfi.lt/news/daily/lithuania/article.php?id=22404008

2009 m. gegužės 30 d., šeštadienis, 18:07:56
Petru gimes, petru greiciausiai ir mirsi ...arba, perfrazuojant - gojumi... Nebuvo is pradziu krikscionybe jokia saka, Kristaus pasekejams buvo sukurtas visiskai naujas pagrindas, buvo duota lig tol niekam nezinoma Tiesa. Tokia Tiesa, kur nauja teorine informacija apie tikraji Dieva, musu Dvasiu Teva ir naujos, praktiskai pritaikomos taisykles, taip harmoningai susieta, kad pagl kurias igyvendinus savo zingsnius, susiformuoja ir nauja dvasine patirtis, ir tik po to, jau su nauja apreptimi zmogus gali daugiau matyti ir suprasti. Tame ir tikejimo esme, kad su visisku pasitikejimu zengtas zingsnis, subrandina vaisiu, kitaip - pirmiau ugis, ir, tik po to toliau matysis... Puikiausiai zinau jog nera prasmes itikineti netikinti, bet tikiu, kad su savikritiskai mastanciu zmogumi imanoma surasti tokius kertinius taskus, kuriuos sveiku argumentu isjudinus sugriuva dvasios kalejimo sienos...

":" 2009 m. gegužės 30 d., šeštadienis, 16:50:19
"Dieviška šeima". Kas tai per daiktas? Žydkrikščionims - dievas tėvas, sūnus ir šv dvasia? Musulmonams - Alachas su Muchamedu?
Kada gi jus, žmogeliai praregėsit?
Štai ką apie jus rašo G.Klimovas.
"Pradžioje krikščionys buvo tik nauja "šaka" judaizme. Žydų rabinai suprato Jėzaus pamokslų "užkratą". Jėzų nukryžiavo, o nuo jo "mokslų" atsiribojo.
Bet vėliau jie suprato, kad jo "mokslu" galima pasinaudoti ir pritaikyti arijų tautoms užkrėsti žydams naudingu užkratu.
Žydai paslapčia aktyviai propaguoja krikščionybę, nors patys ja nesinaudoja. Ši "religija" įteigia žydų pranašumą, žemina arijų dvasią ir paverčia juos vergais.
Jėzus "moko": Negalima tarnauti dievui ir Mamonai. Negalima jums, žydams galima".
Garbindami žydą Jėzų pasirodote kaip neišmaneliai vaikai, kurie patys kiša galvą į kilpą. Savo protėvius paniekinamai vadinate pagonimis, visaip niekinate įsiteikdami žydams. Taip elgiasi tik visiškai kvaili žmogeliai, arba dideli niekšai. Na, gal niekšais tapote iš kvailumo ir nežinojimo, bet tai nepateisina jūsų juodo darbo.
Zubino knygų neskaitote, išsiaiškinti nieko nebenorite. Gal įsivaizduojate, kad "Jėzaus mokymas" vienintelis ir visiems laikams? Ir Lenino (irgi žydiško kraujo veikėjas) buvo "atėjas visiems laikams ir tautoms".
Viskas turi pradžią ir pabaigą. Žydkrikščionybei ateis galas, kaidaug žmonių praregės ir supras žydų užmačias.

2009 m. gegužės 30 d., šeštadienis, 13:31:35
...brandai 'ir' tokio pobudzio Darbui...

2009 m. gegužės 30 d., šeštadienis, 13:15:01
...Kadangi pirmuciausias zmonijos tikslas, yra butinybe sukurti Dieviska Seima, tai toks teorinis galimu situaciju modeliavimas bus efektyvi treniruote ugdanti pakantuma ir istverme nesutrikti panasiose i modeliuojamas situacijose, kas, savo ruoztu, suteiks galimybe tureti laisves intervala blaiviai ivertinti padeti ir imtis adekvaciu, atitinkanciu bendrazmogiskos meiles reikalavimus, veiksmu. Tik tokio pobudzio treniruotes, taciau is pradziu nesamoningos, atsitiktines, ir ugdo zmoguje tolerantiska pakantuma kitiems, o isiziebdama tarplytine meile zadina dvasia ir gaivina sirdis, kas, velgi savo ruoztu, yra palanki prielaida dvasines asmenybes brandai tokio pobudzio Darbui, kuris jau prilygsta tokiam tarpzmogisku santykiu budui, kaks ir vadintinas Dvasine Meile. Ko laukti kol likimas suteiks dekinga proga, jeigu jau galime tycia bei samoningai ugdyti save ir taip paspartindami procesa atsakingai imti savo likimus i savasias rankas? Tad mokykimes, mielieji, Dirbti!

De'sant 2009 m. gegužės 30 d., šeštadienis, 09:45:44
Kas yra darbas? Ir kaip pragyventi? Priskirdami darbui mokymosi procesus, taciau ties tuo neapsistodami, bet zvelgdami i pacia likimus makaluojancia gyvenimo virtuve, darbu nelaikysime to, kas nera menine kuryba, o tik su buitimi susijes darymas, kitaip - gamyba. Tokio pobudzio veikla tik grudina psichika ir yra salyga isgyventi bei pragyventi kuniskai. Taciau teigti, kad fizine-protine veikla pati savaime butu kenksminga dvasines asmenybes bradai, irgi nera pagrindo. Tokios veiklos reiksme priklausys nuo tu psichologiniu nuostau, kuriomis besivadovaudamas zmogus jos imasi. Palikdami be ypatingos domes instinktyviasias paskatas, tokias kaip alkis ar savisauga, jau darbui galime priskirti instinktyvuji akstina aplenkianti samoningai tycini planavima bei teorini modeliavima, kuris ne tik individualiai asmenisku poreikiu tenkinimui naudingas, bet yra sekmingai pritaikomas ir jau tarpasmeniniu santykiu problemoms isspresti. Kadangi pirmuciausias zmonijos tikslas yra butinybe sukurti Dieviska Seima,

Šąńźšóņźą Ńąéņą 2009 m. gegužės 30 d., šeštadienis, 09:03:35
Ńļåöčąėčńņū ļī Ńåņåāīé Šåźėąģå. Ļšīōåńńčīķąėüķą’ šąńźšóņźą ńąéņą ėžįīé ņåģąņčźč. Ķąļčńąķčå ńņąņåé äė’ šąńźšóņźč ńąéņą ā čķņåšķåņ ļī ņåģąņč÷åńźčģ źėž÷åāūģ ńėīāąģ.
Āčšóńķūé ģąšźåņčķć. Šąńńūėźą ļšåńń šåėčēīā. Āģåķ’åģūå ńšīźč

Ļīčńźīāīå ļšīäāčęåķčå ńąéņą 2009 m. gegužės 30 d., šeštadienis, 08:48:33
Óńėóćč ļī Ńåņåāīé Šåźėąģå. Źą÷åńņāåķķą’ šąńźšóņźą ńąéņą ėžįīé ņåģąņčźč. Ķąļčńąķčå źīļčšąéņīā äė’ šąńźšóņźč ńąéņą ā čķņåšķåņ ļī ļīļóė’šķūģ źėž÷åāūģ ēąļšīńąģ.
Ļšīäąźņ Ļėåéńģåķņ. Šąńńūėźą īįśāėåķčé. Šåąėüķūå öåķū

2009 m. gegužės 29 d., penktadienis, 17:51:28
Zydas, kaipo reiskinys ar psichologinis tipas, su zydu tauta nebutinai sietinas. Tad ir Jezus Kristus, nors zydu tautoje buvo gimes, taciau jis nebuvo tipisku zydu ir netapo ju klikos nariu, bet istenge islikti Dieviskoje seimoje. Todel rezgant kalbas apie "zydisko" tipo reiskinius, jokiu tokiu veiku priskirti ir Jezui Kristui nera jokio pagrindo. Nors jis pats ir nebuvo raide apibrezto istatymo garbintojas, taciau ir negincijo jo teises egzistuodi. Suprasdamas, kad toks istatymas zyda disciplinuoja, tik apart jo sausu uzkardu dar ir drekino tautieciu sielas gyvosios meiles idejomis. Dbar jau, tik atsidave Dieviskam reikalui ir tapdami jo seimos nariais, peraugdami tautinius bei pilietinius ribotus apibreztumus ir tokiu budu sukurdami "kritine mase" virsijanti dvasini Dieviskosios Seimos potenciala, galesime uzkardinti "zydisko" tipo beprasmybes isigalejima. Tuo paciu ir issigelbeti nuo prazuties.

~~~~~~> 2009 m. gegužės 29 d., penktadienis, 07:14:33
Lie tu va va va va va va
.
Aukso veršis pastips
Tada ledai ištirps
Vanduo pakils
Europos neliks
Iš jos liks tik sala
Vadinsis ji- LIETUVA.
.
Lie tu va va va va va va
.
Pabuvau jums Pranas`as. :)

2009 m. gegužės 29 d., penktadienis, 07:05:12
Nu jo, tamsiosios jegos pasaulyje i pirmasias vietas vis dar prastumia silpnus ir parsidavusius, tik tautu alinimu ir ju palaikymu issilaikancius. Geda, taciau Lietuva vienas ryskiausiu pavyzdziu. Kodel gi zydams nebuti izuliems, kai jie, budami tu paciu jegu specifine priemone randa nuolankiai pries antikrista klupancias tautas. Kadangi Dievas mate jog labiausiai zmonijos likimui gresminga zydu misija, tai aplosinedamas besiklostancias aplinkybes, i po pasauli besklindanciu sios tautos atstovu kunus perkunydavo labiausiai jo reikalui atsidavusius, stipriu dvasiu kitu tautu atstovus. Ir tokie zydai buvo jau beisigali krikscioniskajame pasaulyje. Tai kas priimta vadinti holokaustu, buvo tamsiausiu jegu suorganizuota akcija pries Dievui atsidavusius. Siu laiku zydu klykavimai ir spektaliai holokausto tema, yra rezisuojami ju emisaru. Panasiai kaip kad Lietuvoje iskisdami tremtiniu ir partizanu politine korta tamsiausieji seja pagiezingas nuotaikas. Nors pagal reiksme sie du pavyzdziai priespastatytini...

iliuzija 2009 m. gegužės 28 d., ketvirtadienis, 20:17:11
Kad žydai ir jų pinigai valdo pasaulį - niekas nepaneigs.

2009 m. gegužės 28 d., ketvirtadienis, 15:41:07
www.alfa.lt/straipsnis/10274749/?Holokausta.neigiantis.britu.istorikas.isvyko.is.Norvegijos=2009-05-27_18-19

":" 2009 m. gegužės 28 d., ketvirtadienis, 11:00:23
Turėtu daug kam kylti klausimas, kodėl žydai tokie įžulūs? Mano galva todėl, kad jie jau užvaldė JAV. Bankai, pramonė, spauda, TV jau jų rankose. Jie jau drįsta grasinti ir mums JAV sankcijomis. Mūsų skystablauzdė valdžia drebina kinkas ir tenkina visus žydų reikalavimus.
Gal mūsų valdžia jau susitaikė su goju vaidmeniu ir pripažino žydus savo šeimininkais?
Gal Adamkus, Kirkilas, Kubilius laiko save gojais (gojai, žydų dievo sukurti gyvuliai žmogaus pavydalu, kurie turi tarnauti žydams), bet aš negaliu sutikti su žydų užmačiom ir "gojum" savęs nelaikau, tarnauti jiems nesiruošiu.
"Holokaustas", tai tik priemonė žydukams daryti biznį. Vokiečiai žydams jau sumokėjo 40 milijardų markių. Pasirodė info, kad žydukai dabar reikalauja sumokėti ir anūkams už senelių kančias ir jų pergyvenimus. Žodžiu, nesibaigiantis srautas pinigų į žydukų kišenes.
Kiek žmonių žuvo osvencime?
8 mil. - pagal prancūzų karinių nusikaltimų biuro duomenis;
5 mil. - "Mond" 78 04 20;
4 mil. - memorialinė lenta (1990 m. nuimta);
3 mil. - pagal R.Gesso liudijimą (osvencimo komendantas);
2 mil. - Bonjero žodynas 1964 m.;
1,6 mil - I.Baueris (šiuolaikinės žydų istorijos inst. direktorius);
1,433 mil. - "Mond" 89 09 01;
1,25 mil. - R.Hilbergas "Europos žydų naikinimas" 1988 m.;
1,1 mil. - D.Reitlingeris "Galutinis sprendimas";
74 tūkst. - pagal Gorbačiovo atidarytus sovietinius archyvus.
Tai kuris skaičius tikras? O Germano Rudolfo, Ernsto Ciundelio, Bernardo Šaubo ar matėt kurinius, kuriuose įrodoma, kad holokausto nebuvo? Ar reiktu drausti tokius kurinius, jei jei neatitiktu tikrovės?
Anot G.Klimovo, žydai - pasaulio piktžaizdė.

Tęsėjas 2009 m. gegužės 28 d., ketvirtadienis, 08:58:14
Holokaustas buvo didžiausia, neskaitant antrojo pasaulinio karo, žmonijos tragedija visame pasaulyje. Tam, kad atsakytumem į klausimą-kas buvo kas, būtina atsakyti pirmiausiai į keletą klausimų: Kas visais laikais turėjo daugiausiai turto? Kas buvo pagrindiniais bankų indelininkais? Kieno rankuose buvo sunkioji pramonė? Kas ir kieno užsakymu XIX a. pirmoje pusėje vakaruose gamino tankus, lektuvus ir... krematoriumo kruosnis ir išanksto jau rengė koncentracijos stovyklas? Kam buvo naudinga sunaikinti žydus-pagrindinius bankų indelininkus? Tad kas gi buvo pagrindiniai holokausto užsakovai,rengėjai ir vykdytojai? Kas po šios žmonijos tragedijos daugiausiai turėjo pelno? Ar ne analogiškas, visų jau tautybių bei valstybių mastu, "holokaustas" pasikartojo ir mūsų laikais, kai masiškai bankrutavo bankai visame pasaulyje? Kur dingo į šiuos bankus sunešti žmonių kruvinu prakaitų uždirbti pinigai? Gal jie išgabenti į Marsą ar Mėnulį? Jie virto aukso luitais gudžių bankininkų rūsiuose! Dabar jau mes visi esame naujojo holokausto aukomis! O mūsų santaupas gaminami nauji superginklai ir antrankiai bei antsnukiai!

":" 2009 m. gegužės 27 d., trečiadienis, 17:06:25
Č.Gedgaudo žodžiai: "Arkona sudeginta. Galas pirmutinės pasaulio civilizacijos, kurioje veidmainystė ir apgavystė buvo baudžiamos mirtimi, iššaukiant nusikaltelį dvikovon. Pradžia naujos "civilizacijos", pagristos demagogija ir beatodairiu savanaudišku planetos naikinimu".
Pats susiprasi kas autorius naujos "civilizacijos" ar pasufleruot?
Taip, aš ne tik arijų palikuonis, bet ir besistengiantis grįžti į protėvių religiją. Sunkiai sekasi rasti info apie protėvius, nes "religijos autoriai" ir jų pakalikai beveik viską sunaikino arba suslapstė.
Jie (žydai) man visai nekliutų, jei nesielgtu įžuliai ir iššaukiančiai, neįžeidinėtu mano tautos (nors gal tauta ir verta tokių patyčų ir įžeidinėjimų, jei nesugeba apginti savo įsitikinimų). Juk sakoma, kad laisvė nieko verta, jei nesugeba savęs apsiginti. Perfrazuojant, ir tiesa nieko verta,jei nesugeba apsiginti.
Jau žydeliai pasiekė to, kad daugelyje šalių baudžiama už tai,kadpriešiniesi žydų melui apie "holokaustą". Tik kur gi "holokausto" neigėjų darbai? Kodėl jie slepiami? Nekyla toks klausimas?

2009 m. gegužės 26 d., antradienis, 14:35:56
Zydai nei kiek nekitokie kaip visi. Jie tik labiau likimo nuskriausti nabagiukai. O fasizmas, tai savinaikos programa, kuria uzsikrete, pirmiau nei nusibaigdami viska aplinkui sunaikina. Kazkas panasaus i pasiutlige... Zydai irgi sita liga uzkresti, taciau ju samonese latentine jos forma idiegta, o savinaikos procesas vyksta permamentiskai be isiselstanciu revoliuciju. Mums labiausiai nepatinka tie, kurie i mus labiausiai panasus... Juk nenuskriaude gal taves zydai? Tu gyvenk gyvenima stipru, savo... O tada ir pamatysi kokie tie zydai silpni, ir gal net pagelbesi jiems. Juk tu kilnus zmogus, lietuvis, ariju palikuonis.

":" 2009 m. gegužės 26 d., antradienis, 13:30:18
Tik tokių kvailų išvadų iš tavęs ir tikėjausi. O ar žinai kas yra fašizmas?
Kad nemėgstu žydų, tai tiesa, bet dėl fašizmo tai nežinau kaip tau galvoj tai telpa. Manau, jei pasidomėtum žydais nuo seniausių laikų, tai susidarytum panašią nuomonę.

2009 m. gegužės 25 d., pirmadienis, 18:25:58
Nesigincysim, tu jau ne karta sita minejai... Matosi, kad prijauti fasizmui. Vat jeigu paklaustum zinanciu, tai visas herarchijas sustatytum i vietas ir tai jau butu sviesa...

":" 2009 m. gegužės 25 d., pirmadienis, 16:39:10
Tavo vardas kasdien vis kitas - data ir val., min., sek.?
O Liuciferis, tarp kitko, žydkrikščionių paverstas velniu, bet mūsų bočiams jis buvo garbinga dievybė.

2009 m. gegužės 25 d., pirmadienis, 13:35:27
Tuomet darykime kokia religine revoliucija ir varykime parsidavelius lauk is Lietuvos. Tau, kaip garbiausio amziaus forumo dalyviui suteikiu teise suformuluoti revoliuciinius lozungus ir ideologiskai ja pagrysti. Pasiulyciau: Sumalsime liuciferi i farsa ir susersime zydams!

":" 2009 m. gegužės 25 d., pirmadienis, 10:32:09
Tokius reikaliukus, De'sant, turėtum aptarinėt su Simonko ar Kirilkinu. O čia "Religijos, krikščionybės ir Biblijos temų forumas".
Sename Testamente yra gausiai medžiagos apie žydų lytinius iškripimus. Dabar sekmingai tai diegiama ir tarp kitų tautų. Tik, mano galva, tam reikia priešintis, o ne aptarinėti.
Aptarinėti galima būtu žydų "gyvenimo būdo" diegimą Lietuvoje, to pasekmes ir kur nuves mus žydų vadovavimas. Bet tai ne šio forumo temos.
Jei nepatinka "argumentacija įsitikinimų pagrindu", tai naudok faktus, jei tokius turi. O užsimerkti ir nematyti faktų, kurie tau nepatinka, ir atveda į "ginčų pliurzę".

De'sant 2009 m. gegužės 24 d., sekmadienis, 16:58:53
Kadangi argumentacija isitikinimu pagrindu nuveda tik i neismintingu gincu pliurze, tai siulau religiju ir tikejimo fone aptart tokia gyvenimiska aktualija apie kuria nei jaunas nei senas nieko nezino ir yra per amzius pasmerktas toje srityte islikti profanu. Turiu omenyje tarplytinius santykius... Ir sioje tarpzmogisku santykiu srityje, kaip man isrodo, ir susikerta du buties planai - materialusis ir dvasinis. Turint omenyje ne bendraja prasme tarplytinus santykius, bet konkreciai lytinius, kur vien tik materialiosios buties kokiam padarui (na, imkime kad ir ta pati visur linksniuojama asila) lemta tik atsiduoti instinktui (kad tik rujos butu metas) arba su proto ir valios pagalba isidiegti apskaiciuota kontrole, - ka ir padaro labiau issivysciusios civilizacijos, ir kur sudalyvave tokio pobudzio santykiuose nepatiria naturaliai neatsistatanciu psichologiniu destrukciju, kai tuo tarpu idvasinti zmones tokiu komplikaciju sunkiai isvengia. Tai kame priezastis ir kas kaltas? Gal zmones be saiko piktnaudziauja?

2009 m. gegužės 23 d., šeštadienis, 09:27:29
Nesąmonė.
Tiesa gimsta ne ginčuose, o civilizuotame pokalbyje, diskusijoje.

2009 m. gegužės 22 d., penktadienis, 20:52:47
tik gincuose gimsta tiesa

":" 2009 m. gegužės 21 d., ketvirtadienis, 12:08:24
Na va, ir pasikalbėk su davatkom, nuzombintais padarėliais. Pradeda kalbą apie vieną, o baigia apie galai žin ką. Gal nesupranta apie ką kalbama? O gal durneliais apsimeta kai nebeturi ką pasakyti? Gal tai ir yra jų gelbėjimosi šiaudas?

xxx 2009 m. gegužės 20 d., trečiadienis, 18:40:03
Nebijokit,spėsit dar ir pagyvent,ir numirt ir prisikelt ir anūkų apžiūrėt ir vaikų susilaukt iki tos pasaulio pabaigos, tad netrieskit britvom, o mėgaukitės ir gyvenkite šia diena, juk taip Dievas sutvėrė,vadinas taip ir turi būt, telydi visus aukščiausi norai ir gėrio sparnai:)

De,sant 2009 m. gegužės 20 d., trečiadienis, 17:46:20
Ani rozu rasiau "...ganedinsis pagrysti..." (o 'ganedintis' reiskia is paskutiniuju stengtis, kabintis... Panasiai kaip skestantis kad uz siaudo... tik cia pagal reiksme iseina tarsi noredamas isplaukti akmenu prisirenka) Nu, zioplas biskuti, beto dar ir dzukas, nuo Babriskiu... Persiprasau. Dekavoju Quningui, kad ideja palaiko. Budekite, bet nedrebekite.

":" 2009 m. gegužės 20 d., trečiadienis, 17:45:12
Forume tik daug "bevardžių" kad nebežinai kurio genialios mintys dėstomos.
Įdomu, kuriam "Dievui" meldžiasi 09 05 20 14:46:47? Čia yra ir tokių, kurie "šventą raštą" patys rašo, tad nebežianai žmogus su kurio turi diskutuot.
Tas, kuris meldžiasi žydui Jėzui, priminsiu jo "dievo" žinias apie "pasaulio sukurimą".
Nuo Adomo iki tvano - 2242 metai;
' tvano ' Abraomo - 1082 '' ;
' Abraomo ' Mozės išėjimo - 430 '' ;
' Mozės ' Dovydo - 601 '' ;
' Dovydo ' Saliamono ir Jeruzalėws pavergimo - 448 '' ;
' Jeruzales paverg. iki Aleksandro - 318 '' ;
' Aleksandro iki Jėzaus gimimo - 333 '' ;
Taip išeina, kad iki Jėzaus gimimo pasaulio amželis tik 5454 metai. Visai kudikėlis. Nei nendartaliečiams, nei kokiems pikantropams laiko "pasaulio tverėjas" nedavė. Tik šmaukšt ir pagamino Adomą. Nuostabus dievulis.

Quningas 2009 m. gegužės 20 d., trečiadienis, 16:07:47
Budėkite.
Amen.

2009 m. gegužės 20 d., trečiadienis, 14:46:47
Ogi tikrai bus viskam galas. Tik gal ne taip kaip besidomaujantys issivaizduoja. Kas per daug ruosis, megins isitvirtinti, teoriskai tokio pobudzio veikla ganedinsis pagysti, tiems galas. O kas su polekiu, laisvas nuo materialistines atributikos, bei nuo isdiduoliskai egoistinio balasto, tam viltis pati sypsosi ir kasdien suteikia laisves dovana - pereitii kiaurai siena, jos nei nepajuntant. Tik siena sita greiciau i sieta panasi... jau kuris laikas is erdves gelmiu kaip zuvis su samciu kurejas mus semia... kas trys metai su vis tankesniu. Siuo sietu visokius tiesos neatitinkancius iskrypelius is zmoniu tarpo semia ir vercia i savartyna utilizacijai. Tai vat, taip pabaiga ir vyksta... Dabar! Po 2012 - tuju paliks tik sventi. Tad kol kurejo samtis dar ne pilnai pristampuotas pikseliu, issizadekite saves ir atiduodami viska gyvenkite rupesciu del artimo, nes tokia yra tarnyste Dievui. Amen.

iliuzija 2009 m. gegužės 20 d., trečiadienis, 13:03:36
2530 m net dulkes is musu neliks.Kazkaip nejauku darosi.Kaip apie mirti pagalvoji.

":" 2009 m. gegužės 20 d., trečiadienis, 12:16:49
Reikia manyti, "xxx" nieko nepastebės nei 2030, nei 2050 m. O iki 2530 metu dagyventi neturi jokių šansų, tad jausis labai apsišvietęs ir daug žinantis. Bet Žemė sukėsi, sukasi ir suksis.

xxx 2009 m. gegužės 20 d., trečiadienis, 09:25:28
O taip ateiviai atskrenda!būū!!! gelbėkit, pingvinas wc kabinoje: DDWUAHAHA! mažiau fantastinių pičfilmių, mažiau ir pasaulio pabaiga vaidensis:D

Tęsėjas 2009 m. gegužės 20 d., trečiadienis, 08:29:24
Apie 2012 metus galiu pasakyti tiktai tiek, kad jie bus tokie patys, kaip ir bet kurie kiti prasidėjusio tūkstantmečio metai. Beje, niekuo neišsiskirs ir 2030-ji metai. Dabartinį metinį kalendorių bei metų chronologiją mūsų protėviai su Žemėje vykstančiais fiziniais procesais buvo ir yra suderine tiktai tiek, kiek pažino šių procesų vyksmą. Majams gi turime nusilenkti. Mat jie žinojo tai, ko nežino net mūsų kosmoso laikų mokslininkai. Bet apie tai aš jau kalbėjau.

xxx 2009 m. gegužės 19 d., antradienis, 23:04:50
Nu ką tuomet kiaulės ės avis, zmones asimyliuosis su karwemis, atsiras ferarių su sparneliais,sexą pakeis wirtualūs waizdiniai suteikiantys orgazmą, misime wien kiaulpienėmis ir kokosu drozlemis,daznai trauks meslungis,kas trecias pilietis raus wienas kitam stogą, israsim patobulintą sikpuodį, LG aparatūra pakeis skraidančio olando šliure, miegosime istrizai lowos,kalbesime panasiai kaip mamutai miauksėdami pries poravimosi sezoną na o tinklines koines pakeis adytas fermentinis sūris su samanų pimpaliukais: DDwystikites mielieji,wystikites

to Tęsėjas 2009 m. gegužės 19 d., antradienis, 19:57:23
ka jus galetumete pasakyti apie 2012 metus.

Tęsėjas 2009 m. gegužės 19 d., antradienis, 18:41:39
Pasaulio pabaigos isterijas nuo seno eskaluoja šarlatanai. Taip būdavo visais laikais kai žemės ašigalis pereidavo arba tūkstantmečių sankirtą, arba 30,60,90 ir t.t. laipsnių radialines linijas, kurias, kad būtų vaizdingiau ir suprantamiau,aš vadinu valandomis. Tačiau kas bus ateityje žinoti, ypatingai mokslininkams, politikams bei ideologams,yra būtina. O be praeities žinojimo, tai yra neįmanoma. Jeigu mes ją žinosime, jokios biblinės pranašystės žmonijai bus nebaisios.

2009 m. gegužės 19 d., antradienis, 17:59:14
"2030 metais š.a. jau rodys 13-tą valandą."Tai pasaulio pabaigos nebus 2012m

Tęsėjas 2009 m. gegužės 19 d., antradienis, 15:18:05
Gerbiamoji,kai 470m.pr.m.e. mūsų pusrutulyje buvo prasidėjusi 1000 metų trukusi dieviškoji Žiema, mūsų dabartinis ašigalis, tuo metu buvęs pietiniu, Visatoje "rodė" 8-tą valandą ir buvo nusigręžęs nuo Saulės. O jau dieviškosios Žiemos pabaigoje 530 metais mūsų ašigalis jau buvo šiauriniu ir "rodė" 10-tą valandą. Tačiau ir tada Saulė mūsų žemės pusrutulio dar nešildė. Anot mūsų lietuviškųjų mitų, "Dar tada Mėnulis tiktai siuntė piršlius pas Saulužę". O štai 1030 metais, kai mūsų šiaurinis ašigalis(š.a.) jau rodė 11-tą valandą Visatoje, "Mėnulis jau Saulužę vedė" ir nuo to momento Saulutė mūsų pusrutulyje tapo pilnavertė šeimininkė. 1530 metai mūsų š.a. jau rodė 12 valandą ir buvo nukreiptas tiesiog į Visatos šiaurinį tašką. O 2030 metais š.a. jau rodys 13-tą valandą. Ir t.t. Suprantama,visą šį laiką žemė dar sukasi ir apie savo ašį, skrieja apie Saulę, kartu su pastarąja dar skrieja ir galaktikoje, o pati galaktika dar ir_Visatoje.

2009 m. gegužės 18 d., pirmadienis, 22:11:19
tautvida buk gera , nemakaluok cia

2009 m. gegužės 18 d., pirmadienis, 22:10:19
Tu irgi nenuskriaustas, turi talenta... genealus pataikunas ir padlyza ...si kart nesakysiu kur dar laizai... Aha, trecio Zemes judejimo egzistencija... O kur izvalgumas, vaizduote ir logika? Kad Zeme i Saule simtmeciais vinu is poliu pastoviai butu atsisukusi, reikalingas ir ketvirtasis jos judejimas - viena karta per metus apie dar viena asi, apie vertikalia... Panasiai kaip kad menulis per menesi apsisukdamas aplink Zeme, kartu viena karta apsisuka ir aplink vertikalia orbitos plokstumos atzvilgiu savo asi. Kaip tik del to jis nuolatos ir atsisukes tik viena puse i Zeme. Tai vat... o joks fizinis daiktas is kart apie dvi asis suktis negali. Nors siaip, jeigu turesime omenyje, kad zeme kartu su saule dar sukasi apie vietines zvaigzdziu grupes centra, o su situo apie Galaktikos centra, kuris savo ruoztu dar sukasi apie vietines Galaktiku visumos centra, o sis su jomis visomis dar aplin Pradziapati, tai mano paminetasis ketvirtasis, jau butu astuntas jos fizinis judejimas...

2009 m. gegužės 18 d., pirmadienis, 22:01:14
Pasirodo esu neįtikėtinai bloga. Bet ne žudikė. Tas blogis tiesiog nori turėti savo vardą o ne būti pervardijamas, taip kaip bet kam papuola. Bet man tai visai nerūpi, tiesiog netaip pavadinus atsiskleidžia blogis...

":" 2009 m. gegužės 18 d., pirmadienis, 17:04:17
Esu skaitęs apie telefono pirmus žingsnius Žemėje. Tų laikų mokslininkai labai kategoriškai teigė, kad to negali būti, nes to būti negali. Po labai trumpo laiko tie patys mokslininkai noriai naudojosi telefonu.
Ponas Tęsėjau, ir šiais laikai yra tokių "mokslininkų" ką jau kalbėti apie "De'santus".

Tęsėjas 2009 m. gegužės 18 d., pirmadienis, 08:46:38
Prof. Edvardas Gudavičius knygoje "Lietuvos istorija"(1999 metai) mano, kad baltai į Nemuno kraštą atsikėlė I-jo t.pr.m.e. pradžioje. Tačiau nei jis, nei archeologai ligi šiol negalėjo rasti pagrindimo šiai prielaidai.Ir štai neperseniausisi Vilniaus Katedros rusyje Romualdas Zubinas aptiko artifaktus, kuriuose yra akyvaizdus įrodymas patvirtinantis šią garbaus profesoriaus prielaidą. Beje, šiame artifakte vienu metu regime ir Trečiojo žemės fizinio judėjimo egzistenciją, ir archeologijos bei praeities (istorijos) priklausomumą nuo šio fizinio dėsnio, ir tai, kad Romualdo Zubino knygoje "Per praeitį į ateitį" paskelbti atradimai, nėra pramanas ar fantazija. Į šį artifaktą yra atkreiptas VU archeologų dėmesys. Tad dabar kamuolys mokslininkų pusėje.

De'sant 2009 m. gegužės 18 d., pirmadienis, 08:43:48
Isskirtinai tik NSO svetaines lankytojams ir palaikytojams suteikdamas privilegija zinoti, kada istaikydamas ir toliau savo Sventa Rasta po trupineli kurpsiu. Tad, nusipurte lig siol prisikabinetus makaronus, imkite ir kabinkite sviezius... Taip, kiekvienai uzgimstanciai zvaigzdei tureti savas planetas yra butinybe. O istupeti ir tureti jose biologine gyvasti - privilegija. Taciau ne apie kazi koki isskirtinuma cia kalba, bet apie atsakinguma... Nors lygiai kaip ir dar biologiniu lygiu kad evoliucijoje kiekvienas uzgimstantis apdovanojamas privilegija tureti vaiku, taciau ir cia, ir ten, pati pareiga atsiranda kartu su vaikais. Ir nors jau nuo atitinkamo issivystymo lygio ne instinkto, o laisvo apsisprendimo isivyrauja teise, bet pasirinkimo tureti ar netureti vaiku, faktiskai kaip ir nera. Todel, kaip ir musu evoliucinio lygio moterys, taip ir jau kosmines, tokia privilegija prilygina prasmei ir mielai prisiima pareiga.

2009 m. gegužės 17 d., sekmadienis, 10:18:23
Ar mano kritikoje tu randi priestaravimu, ar jau beviltisku savo ideju manijaku esi? Sakysime, kad galima ir nezinant to, kokiu jegu veikiama zeme vercias konstatuoti toki fakta, taciau toks faktas neturetu priestarauti geodinamikai ir proceso eiga turetu atsipindeti geologijos, archeologijos bei istorijos mokslu rezultata.

Tęsėjas 2009 m. gegužės 17 d., sekmadienis, 09:11:35
Ponuli, kol tamsta neperskaitysi tai ką esu rekomendavęs (arba Romualdo Zubino knygas, arba juose išvardintus apie 200 šaltinius iš tolimosios praeities), diskusija yra beprasmė.

2009 m. gegužės 17 d., sekmadienis, 08:56:25
Poliariniai ledynai galejo susidaryti tik tokiu atveju, jeigu planetos asies posvyris i orbitos plokstuma kistu nuo statmenos padeties iki 23 laipsniu. Jeigu posvyrio kampas butu didesnis, ledynai intensyviai tirptu. O juk yra uztikrintai nustatyta, kad antarkties ledynu amzius siekia milijonus metu. Bet kokiu atveju negali buti jokiu tiek trunkanciu "dieviskosios" ziemos ar vasaros del zemes asies krypimo. Jeigu zemes asis butu horizontali ekliptikos atzvilgiu, tai asigaliuose per metu cikla kartotusi tropines vasaros-dienos ir naktys-ziemos trunkancios po 4 menesius. Ar tu isivaizduoji, kad zeme i saule 1500 metu galetu buti atsisukusi vienu is poliu, gal?

Tęsėjas 2009 m. gegužės 16 d., šeštadienis, 23:40:56
Gerbiamieji, dieviškieji metai trunka 6000 metų. Būtent per tiek laiko žemė pilnai persiverčia per savo ašigalius. Tad laike vienų žemiškųjų metų žemės ašigaliai pakrypsta tiktai per 3,6 rad. min. Paskutinioji d ieviškoji Žiema, būvusi šiauriniame žemės ašigalyje nuo 470 m.pr.m.e. iki 530 metų, kaip, beje, ir dabartinis dieviškasis Pavasaris (nuo 1030 iki 2030 metų), trunka po 1000 metų. Todėl žmonėms ir žemės ašigalių, ir dieviškųjų laikmečių pokytis yra nepastebimas. Net literatūroje žemės ašies kampas su statmeniu į orbitą jau keliasdešimt metų yra 23,5 rad.laipsnio ribose, nors jis pastoviai kinta ir jau yra artimas 28 rad. laipsniams. 2030 metais jis jau sudarys 30 laipsnių. Anot majų tai turėjo įvykti 2012 metais. Jokios žemės ašigalių precesijos nėra.

De'sant 2009 m. gegužės 16 d., šeštadienis, 21:53:28
...ir tokiu budu sugriuva visa jusu teorija. Maza to jog tokiam atvejui, kad vienas zemes asigalis per visa metu cikla nuolatos butu atsisukes i saule kad reikia jog zeme per metus lygiai viena karta apsisuktu ir apie vertikalia asi, bet jusu teorijai priestarauja dar ir tai, kad Antarktidos ledynai yra tokio storio kokie yra, nes, kad jie susisluoksniuotu i toki storuma pagal iskrentanciu per metus krituliu kieki 6000 metu trukmes ciklo aiskiai yra permaza. Be to, kad tokie ledynai susidarytu, zemes asies posvyrio kampas i ekliptika is vis negali buti didesnis nei apytikriai (turint omenyje ir precesijas) yra. Viena - del anksciau paminetu priezasciu, o antra: jeigu sis kampas butu kiek zymiau didesnis, tai atitinkamai kiekviename pusrutulyje vasaros butu zymiai siltesnes, o ziemos, ne ka te saltesnes ir ledynai greiciau tirptu nei storetu. Garbe Alachui! Jis geriausiai zino kokia zemes asies padetis tinkamiausia Jo vaiku isganymui.

2009 m. gegužės 16 d., šeštadienis, 16:40:42
Mielas pone Tesejau, kaip gali buti jog vienas is poliu per visus metus galetu buti vien tik zemes seselyje, o kitas vien tik psiesais saule? Juk, kad ir kuria kryptimi zeme nesiverstu, per metu cikla poliu padetis saules atzvilgiu vistiek turetu kisti. Sakysime, jeigu afelyje pietinis polius butu zemes seselyje, tai perihelyje atsidurtu priesais saule...

Tęsėjas 2009 m. gegužės 16 d., šeštadienis, 14:22:12
Todėl aš tamstoms ir siūlau paskaityti arba Romualdo Zubino knygas "Perkūnas" bei "Per praeitį į ateitį" ir patikėti kas jose yra rašoma, arba perskaityti šiose knygose nurodytus šaltinius ir juose esamą informaciją iš praeities suderinti su mūsų laikais mokslininkais padarytais atradimais bei jų paskelbtą hipotezę, anot kurios, kas 6000 metų periodiškai vyksta Žemės magnetinio lauko inversija. Aš pilnai tikiu, kad jeigu jus sugebėsite padaryti vieną ar kitą, pilnai įtikėsite tuo, kad tikrumoje periodiškai vyksta ne Žemės magnetinio lauko polių, bet pačios žemės polių-ašygalių inversija- kaita. Kol jūs nepadarysite nei vieno, nei kitko, mūsų diskusija bus bevaisė.

2009 m. gegužės 16 d., šeštadienis, 12:25:57
kas ten zino visa tiesa.Niekas.Tik speliones....

Tęsėjas 2009 m. gegužės 16 d., šeštadienis, 09:39:59
Gerbiamasis, ar gali mokslas atsakyti į Jūsų klausimą, jei dar neatsakyta į klausimą-- kodėl žemė sukasi apie savo ašį ir skrieja apie Saulę? Iki to mes dar nedaaugome.Visiškai nesvarbu, kad mes jau siunčiame robotus į kitas planetas, tačiau mes net nežinome, kad prieš 2000 metų mūsų žemės ašis buvo horizontalioje padėtyje savo orbitos plokštumos atžvilgiu. Nežinome net ir tai, kad dar tiktai prieš 500 mūsų žemės ašis buvo vertikali jos orbitos plokštumai. Suprantama, nežinoma dar ir tai, kad po 1000 metų žemės ašis vėl bus lygiagreti orbitos plokštumai, tačiau šį kartą jau šiaurinis žemės ašigalis, o ne pietinis, kaip tai buvo prieš 2000metų, atsidurs prieš Saulę. Suprantama, tuo pat metu pietinis ašigalis bus žemės šešėlyje. Apie tai rašo ir Aristotelis knygoje "Meteorologika", ir Herodotas"Istorijoje", ir Strabonas, ir Kl. Ptolemėjas, ir kiti mokslininkai. Apie tai informuoja ir daugelis šaltinių, kurie yra išvardinti Romualdo Zubino knygoje "Per praeitį į ateitį".

2009 m. gegužės 15 d., penktadienis, 23:41:12
Mielas pone Tesejau, jeigu musu planeta verciasi, tai kokiu jegu veikiama? Precesiju priezastys zinomos, bet, kad 180° ...

2009 m. gegužės 15 d., penktadienis, 14:06:15
ar kunas kartu su siela keliauja i pragarus? Ar tik siela?

Edma 2009 m. gegužės 15 d., penktadienis, 12:20:25
"Kelionė į Rojų" (PowerPoint prezentacija lietuvių kalba) ascentlithuanian.PPT . Urantijos Knygos svetainė, Albumas. Visatų sandaros schemos

2009 m. gegužės 15 d., penktadienis, 10:55:32
Is kur zinai koks rastas man sventas? Zinoma, nezinai... tad, skaityk ir isidemek: man sventi tik tie rastai, kuriuos pats surasau. O studentas, kuris mane uz boba laiko - matomai su oriantacija turi problemu.

":" 2009 m. gegužės 15 d., penktadienis, 10:43:07
O gal pats pasimokyk skaityti ir susirask savo "šventame rašte" kada ir kaip "tvėrė pasaulį" tavo dievas. Ten labai tikslios datos. Jei pats nerasi "šv. rašte" tokios info, tai prisipažink ir aš tau pateiksiu tikslius skaičius.

2009 m. gegužės 14 d., ketvirtadienis, 20:14:44
kartais ir protingu minciu randi internete moterie V....

De'sant 2009 m. gegužės 14 d., ketvirtadienis, 19:06:46
Ir i klausima skirta DIEVUI atsakyti galiu, kam del tokiu nieku dar jo sauktis :) Beuzsiziebianciai zvaigzdei tureti savas planetas yra butinybe. To reikalauja Kurejo istatymai. Pats Kurejas savojoje pradzioje ju turejo devynias, taciau sis skaicius nera jokia konstanta ir kiekviena veliau uzgimusi zvaigzde ju susiplaka tiek, kiek pagal savaji imitima gali islaikyti valios centru. Man paciam visai neidomu kiek tokiu planetu visatoje jau buvo, kiek yra siuo momentu ir kiek ju dar bus, nes ju skaicius visatoje nepastovus ir nuolat kinta. Tos planetos, kurios reikiama termina isnesioja naujas zvaigzdes, "gimdydamos" subyra, o nuolatos beuzsiziebiancios naujai uzgimusios zvaigzdes aplink save susuka naujas...

De'sant 2009 m. gegužės 14 d., ketvirtadienis, 18:40:46
Teisingai protestantas pastebejo,- tu, Petrai, rasyti neblogai ismokes, taciau skaityti tau dar reikia mokytis. Niekur nesu rases apie kazi kokius 6000 metu. Ir is kokio nesvento rasto tokius duomenis trauki? As tikrai ne apie ta Dieva kalbu kuri tu omenyje turi. Kalbu apie ta, kuris uzgime jau visatai esant ir nei maziausio pirsciuko nera pajudines, kad ji tokia butu. Visatos Kureja galima laikyti gamtos desniu Viespaciu, bet ne asmenybe kuri mastytu ir lostu evoliucini "kvaili".

2009 m. gegužės 14 d., ketvirtadienis, 17:35:46
Klausimas DIEVUI.

2009 m. gegužės 14 d., ketvirtadienis, 17:35:08
Dieve,pries kiek metu sukurta Tavoji si Zeme?:)Ir kiek yra tokiu pansiu?

":" 2009 m. gegužės 14 d., ketvirtadienis, 17:30:08
"Visatos akademiją bebaigiančiam ir kaip jau bemaž iškepusiam magistrui - viskas aišku" tik jei tą "teoriją" pritaikitum sau, tai pamatytum kokioje apverktinai graudžioje ir kvailai juokingoje padėtyje esi atsiduręs savo valia.
Jei "Tikras Dievo Vaike" sugebėtium mąstyti, tai pats savęs turėtum paklausti ar į tikrąjį Dievą esu įtikėjęs? Ar šis, į kurį įtikėjai tikrai dievas? Jei dievas, tai kodėl jis "Pasaulį sutvėrė" prieš 6000 metų (apytikriai), o pasaulis egzistuoja milijardus metų, tai gal tavąsis paprasčiausias šarlatanas? Kaip dievas gali nežinoti pasaulio amžiaus, juk pats jį "sutvėrė"? Bet tada, "Kristaus vaike" atsiranda tiek neaiškumų, kad kai kas numoja ranka, nebesivargina ir priima bet kokius kliedesius už gryną pinigą. Tavo atvėjis ne toks?

Tęsėjas 2009 m. gegužės 14 d., ketvirtadienis, 12:48:25
Gerbiamieji, Majai turėjo omenyje, kad 2012 metais žemės ašis su statmenių į orbitos plokštumą sudarys 30 laipsnių kampą. Tai geofizikoje yra vienas iš 12 svarbesnių momentų.Anot Romualdo Zubino knygoje "Per praeitį į ateitį" pateikiamos informacijos ir pateiktus grafikus, šį kampą žemės ašis su statmeniu sudarys tiktai 2030 metais. Anot gi mūsų mokslininkų, Žemės ašies kampas su statmeniu į orbitos plokštumą nekinta aplamai. Anot jų yksta tiktai žemės ašies precesija. Tad, gerbiamieji,kol mūsų mokslininkai nusileis ant žemės ir įminę majų mums paliktą informaciją, suvoks kas gi žemėje vyksta ir kas joje vyks ateityje, bandykime įminti mes patys. Kam mums tokie mokslininkai aplamai reikalingi?!

2009 m. gegužės 14 d., ketvirtadienis, 10:54:17
NEBUS pasaulio pabaigos 2012m Uztikrinu....

2009 m. gegužės 14 d., ketvirtadienis, 10:38:24
Apie jusu pateiktu duomenu reiksmes, reiktu pasiklausti Quacelqhoatlio. Be abejo, visokia tokia informacija majai gaudavo kontaktuodami su ateiviais is kitu planetu, lygiai kaip ir visa likusioji zmonija. Kadangi nesu nuodugniau tyrinejes maju kalendoriaus ir visu peripetiju apie ji, tai tegaliu pasakyti, kad apytikriai 2012 metai zmonijos istorijai tikrai bus reiksmingi. Akademinis besidaranciu procesu modelis teigiamos reiksmes idivido likimui negali tureti, tad niekam ir nepatarciau knebinetis procesuose nuo musu valios nepriklausanciuose, kuriu paveikti negalime. Siuo metu zemeje yra veikeju, kurie rupinasi tuo, kad zmonijos genofondas isliktu. Jie turi valia ir galia, sia uzduoti su teigiamais galutiniais rezultatais atlikti ir ispildyti.

Tęsėjas 2009 m. gegužės 14 d., ketvirtadienis, 10:11:10
Aš, gerbiamasis, į tamstos teiginius pasakysiu, kad tokie kaip tamsta, net neskaite pačių Nastradamų, pačių majų ir kitokių raštų o tiktai mulkintojų bei netikrų pranašų postringavimų,žmonių protuose keli sumaištį ir chaosą o visuomenėje- paniką. Prisiminki ką mūsų spauda rašė trečiojo tūkstantmečio išvakarėse- žemėje bus chaosas,net neva kompiuteriai išeis iš rikiotės ir t.t. O tikrumoje neįvyko nieko išskirtinio. Panika buvo keliama ir visų tūkstantmečių sanduroje, ar kai besiversdama viena kartą laike 6000 metų per savo ašigalius žemės ašis kertą 30,60,90,120,150,180,210,240,270,300,330 ir 360 laipsnių radialines linijas. Kai kas iš to turi labai daug naudos.Tačiau lengvatikiai per tai praranda ir savo santaupas,ir nekilnojamąjį turtą, o neretai ir gyvybę. Tokios teorijos yra tolygios valstybinio masto diversijai. Nastradamo pranašystės vakaruose kelia tiktai juoką. Jeigu tamstai yra įdomu ką turėjo omenyje majai, patarčiau paskaityti Romualdo Zubino knygą "Per praeitį į ateitį". Taip, majai žinojo tai, ko mūsų laikų mokslininkai dar nežino. Tačiau tai jau nebėra paslaptis ir šiais laikais. Niekada žemėje nebuvo pranašaujamos Pasaulio pabaigos ir niekada jos nebus ateityje. Vieno ar kito žemės ašigalio periodiškai besikartojantis apledėjimas, ar jo išdžiovinimas (išdeginimas), dar nėra Pasaulio pabaiga. Pusrutulių gyventojai(suprantama ir gyvunija) visada spėja pereiti į kitą saugesnį žemės pusrutulį. Tad ir tais momentai nuo žemės paviršiaus, blogiausiu atvėju, dingsta tiktai tam tikros gyvūnijos rūšis ar porūšis, arba tam tikra žmonių kultūra.

Ką jūs į tai? 2009 m. gegužės 14 d., ketvirtadienis, 08:42:58
"Galaktikos persitvarkymai turėtų įvykti 2012 metais. Manoma, kad didelė dalis žmonijos istorijos formuojasi veikiama Galaktikos spindulio, per kurį pereina Saulė ir Žemė. Perėjimas trunka 5125 metus. 2012 metais Saulės sistema perkirs šio spindulio ribą. Per 2012-ųjų ziemos saulėgriza Saulė atsidurs vienoje linijoje su Pauksciu tako centru – pirmakart per maždaug 26 tukstančius metu. Žmonija patirs grandiozinius pokyčius. Šiuolaikinė astrofizika aprašo šį Galaktikos spindulį kaip didelio tankumo bangą. Per Galaktiką riedėdama ji uždegė Saulę ir pagimdė Saulės sistemą. Pagal Majų kalendorių "Didysis ciklas" užrašytas taip - 13.0.0.0.0. Perskaičiavus pagal dabartinį kalendorių ciklas tęsiasi nuo 6 ar 13 rugpjūčio 3113 metų prieš mūsų erą iki 2012 metų mūsų eros. Tiketina, kad butent tuo metu musu Zeme apsikeis poliais. Neveltui mokslininkai istyrineje poliu pasikeitimu cikliskuma nustate, kad dabar Zemei jau pats laikas butu pasikeitsi poliais, ta pati kalbejo Einsteinas. NASA nustate, kad Saules aktyvumas bus didziausias 2012 metais, Nostradamas tuo metu prognozuoja III pasaulini kara. Taip pat baigiasi Maju kalendorius. 2012 m. gruodžio 23 d. - si data yra "iškirsta akmenyje" - tai paskutinė diena eros, prasidėjusios 4-ą Ahan 8-o Cumhu (3114 m.pr.m.e. rugpjūčio 13 d.). 5125 m. trukmės laikotarpis yra majų Tonakiumas (arba penktoji Saulė). majų kalendorius skaičiuoja per 5 tūkst. metų iki pasaulinės katastrofos, kuri (pagal Popul Vuh) sunaikins gyvybę Žemėje. Neužmirškime, kad majų kalendorius (iki pat palydovų eros, prasidėjusios 1958-ais) tiksliausiai aprašė mūsų planetos kelią aplink Saulę. Majai zinojo tokiu dalyku, kad mokslininkai niekaip nesugeba dabar paaiskinti is kur jie tai galejo zinoti. Manoma kad jie turejo kontakta su ateiviais ir gali buti kad 2012 ieji metai bus ateviu apsilankymo data. "

2009 m. gegužės 14 d., ketvirtadienis, 08:24:04
Pradedami kalba, pradekime ne nuo turinio, ne nuo turinio esmes ir ne nuo tos esmes funkciju ar saveku, bet nuo salutiniam stebetojui pirmiausia pastebimu rezultatu. Omenyje turiu formas. Nerizikuodamas nusisneketi, kaip kad kai kurie pabreztinai pirsdami fantastines tezes apie dvidesimt pirmojo amziaus kazi kokias issivaizduojamas aukstumas, o po to nusisneka taip, kad patys pasirodo beesa tikromis parodijomis apie tas "aukstumas", pasakysiu, kad kaip Pats Kurejas is pradziu, taip ir velesniuju jo pradetos visatos kartu individualus evoliuciniai egzemplioriai uzgimdami igauna pacia tobuliausia forma. O pati tobuliausia forma, yra Rutulys... Taciau ilgai nespoksodami i vizualiai pastebimu visatos esmes atspindziu fejerverkus, kaip, kad aikcioadami i juos spokso astronomai, fizikai bei ivairiausi kitokie romantikai, ieskosime visatos esmes ir prasmes.

2009 m. gegužės 13 d., trečiadienis, 21:39:03
Kadangi bendrai imant visata yra gyvas organizmas, besidauginantis zvaigzdemis, su valdymo centru tame paciame, gilumingiausiame jos pacios centre, kuri ir priimta vadinti Kureju, tai dar karta perzvelkime kaip gi pati visata darosi. Nesileisdami i tirimus apie tai kokios priezastys katalizavo materialiosios Buties Pradzia, istirkime visatos evoliucija nuo Pradzios iki eiliniu dabartiniu biologiniu ciklu pradziu ir tolimesniu ju eigu, bei pameginkime nustatyti juju naturaliai lemtus siekti tikslus. Nekalbant apie biologines evoliucijos galutini tiksla, nera ir jokios palankios galimybes kalbeti apie evoliucinio vystymosi prasme. Tad pasikauste kantrumu, pradekime nuo Pradziu...

2009 m. gegužės 13 d., trečiadienis, 20:45:01
Nuodugniau neaptarinedami kitu biologiniuose lygiuose besivystanciu civilizaciju veiku musu atzvilgiu, kurie is principo panasus i mus tik neidvasinti, ir veikia atitinkamai savo teisuoliskumui panasiai kaip, kad ir mes veiktume ju atzvilgiu, tolimesnias savo studijas kreipsime jau visiskai biologiniu lygiu atzvilgiu teisiu ir toki evoliucini savo vystymosi etapa uzbaigusiu veiklos musu atzvilgiu tyrimams. Pavadinkime juos Archatais. Kaip, kad jie patys i kontaktus su zmonenemis sueidami ir prisistato... Tik nereikia manyti, kad uzbaigusieji biologini evoliucini etapa pakliuva i biblijini roju. Ne. Ir toks "rojus" is vis niekur neegzistuoja. Archatai, kaip ir visi kiti tik materialios evoliucijos atstovai, nera Dievo idvasinti, kaip, kad mes. Tokie - mes vieninteliai visoje visatoje.

2009 m. gegužės 13 d., trečiadienis, 20:09:00
Setonas, kaip reiskinys, nera jokia asmenybe ar naturalus evoliucionuojantis vienetas, bet tik energetine sfera dabar jau apgaubianti visa zeme. Taciau jis nera fizikine prasme fizinis, bet dar iki atominio lygmens gyvybiniu energiju konglomeratas, igijes gyvybine savasti. Ir jis yra isskirtinai tik zmonijos psichologines veiklos produktas. Geriausia zmogui isteitis nepakliuti i setono zabangus - zinoti apie tai, kad jo veiklos metodai yra pagristi pagundymais ir islaikant tvirtas morales principu nuostatas nekreipti i jo poveikius jokio demesio. Nesvarbu koks zmogus: ziaurus, piktas ar gerasirdis, bet silpnavaliskumas, negebejimas atsispirti malonumu lygio pagundymams, jau pazeidzia samoniu suverenuma ir leidzia setonui imti jegas.

2009 m. gegužės 13 d., trečiadienis, 19:00:23
Taciau didziausias parazitas yra ne is liuciferiui atstovaujanciu tarpo, bet reiskinys, kuri tarp zmoniu priimta vadinti setonu. O jis yra "logas" ir visokiausios logines schemos bei sistemos - jo stichija. Ir cia, kadangi logika yra proto ir suvokimo pagrindas, tai is pirmo zvilgsnio savo stichijose zmogui jis tarsi ir nepastebimas, be to dar ir tycia dedas pastangu, kad zmones manytu jog jis neegzistuoja. Nereikia jam zmoniu garbes ir nereikia jam tarp zmoniu jokio surmo jo tema, o tik reikia musu saskaita isgyventi, nes mes - jam vienintelis gyvybiniu jegu saltinis. Viesumo jis vengia, tad ir aukstesniuju Buties vibraciju nors ir troksta, bet bijodamas prarasti storaja savo oda, kuri sudaryta is zemiausiu vibraciju loginiu energetiniu pavidalu, taip pat. Subtiliausiu gyvybiniu energiju dazniu sviesoje, setonas jau lengvai pastebimas. O kadangi aukstesniuju dazniu samones sferas pasiekti gali tik tvirtos morales individai, tai reiskia, kad jie ir suverenus, setonui sunkiau prienami.

2009 m. gegužės 13 d., trečiadienis, 16:19:30
Klausi taip, lyg zinotum kas tokia energija yra... Kaip gi tu apibudintum Meiles energija?

? 2009 m. gegužės 13 d., trečiadienis, 14:26:14
"iesko turedami tik viena tiksla: Energiju..!"
Ir meiles .....energijos?

2009 m. gegužės 13 d., trečiadienis, 13:22:22
Deja, visatoje yra tokia viena civilizacija, kuria jau senokai uzvaldes vienas is liuciferiu. Sios civilizacijos individu ir to liuciferio tarpusavio santykiai taip susisieje, kad faktiskai prilygsta simbiozei. Veikdami visatoje, sios civilizacijos atstovai paiso tik savo bendru su liuciferiu interesu. Kad ir kokie iskrypeliski jie nebutu. Tuo paciu ir Kurejo istatymu paiso tik tiek, kad tiesiogiai patys sau ir savo interesams nekenktu. Ir nors tiesiogiai Kurejo istatymu jie nelauzo, bet ir nebijo taip vadinamo "karminio" atpildo, nes jau taip yra nukrype nuo teisiosios evolicinio vystymosi tendencijos, kad subtiliajame plane su Kurejo istatymu atoveika juos pasiekiancias energijas jie sau priima kaip brangiausia dovana. Mat del savo iskrypeliskumo yra atkisti nuo bendruju Kurejo emanuojamu gyvybines energijos srautu ir faktiskai isgyvena tik kitu civilizaciju deka, ir bendro pobudzio ideologijomis ju atstovus kvailindami ir individualiai. Kontaktu su zmonemis jie iesko turedami tik viena tiksla: Energiju..!

2009 m. gegužės 13 d., trečiadienis, 13:22:08
Deja, visatoje yra tokia viena civilizacija, kuria jau senokai uzvaldes vienas is liuciferiu. Sios civilizacijos individu ir to liuciferio tarpusavio santykiai taip susisieje, kad faktiskai prilygsta simbiozei. Veikdami visatoje, sios civilizacijos atstovai paiso tik savo bendru su liuciferiu interesu. Kad ir kokie iskrypeliski jie nebutu. Tuo paciu ir Kurejo istatymu paiso tik tiek, kad tiesiogiai patys sau ir savo interesams nekenktu. Ir nors tiesiogiai Kurejo istatymu jie nelauzo, bet ir nebijo taip vadinamo "karminio" atpildo, nes jau taip yra nukrype nuo teisiosios evolicinio vystymosi tendencijos, kad subtiliajame plane su Kurejo istatymu atoveika juos pasiekiancias energijas jie sau priima kaip brangiausia dovana. Mat del savo iskrypeliskumo yra atkisti nuo bendruju Kurejo emanuojamu gyvybines energijos srautu ir faktiskai isgyvena tik kitu civilizaciju deka, ir bendro pobudzio ideologijomis ju atstovus kvailindami ir individualiai. Kontaktu su zmonemis jie iesko turedami tik viena tiksla: Energiju..!

2009 m. gegužės 13 d., trečiadienis, 11:49:47
Nu jo, pasauli valdo kvailiai.

2009 m. gegužės 13 d., trečiadienis, 11:38:48
stai kokia musu tikejimo realybe!

2009 m. gegužės 13 d., trečiadienis, 10:40:59
Visi beieskantys kontaktu su zmogumi, kokioms evoliucinems ideologinems tendencijoms neatstovautu, geba kontaktuoti tik ne su dieviskai-dvasiniu, individualiuoju ego ir kuo labiau jis isvystytas, o jeigu dar ir nirtulingomis ambicijomis paremtas - tuo sklandziau jiems patiems pavyksta isvengti priklausomybes saitu sau, kai tuo tarpu ju kuruojamas kontaktuotojas, nuo ipersamos informacijos energiniu srautu pjutes savo stiprejancio ego galia, patampa nuo tokios itakos priklausomu.

2009 m. gegužės 13 d., trečiadienis, 10:02:47
ir mes norėtume ištaisyti savo klaidas... Tačiau žinom, kad taip nebus... geriau nesižvalgyti atgal, į praeitį.....

2009 m. gegužės 13 d., trečiadienis, 09:58:29
..... jauni žmonės tokių dalykų nesupranta, nes gyvena kitu ritmu, kitokiomis problemomis.... bando žaisti likimus.

iliuzija 2009 m. gegužės 13 d., trečiadienis, 09:55:52
Taip , sutinku žmogiška šiluma, jautrumas, graudumas, šiandieniame pasaulyje yra prarandamas

2009 m. gegužės 13 d., trečiadienis, 07:45:51
Tokiai itakai ypatingai neatsparus buna tie, kuriems vaikysteje globeju buvo idiegtos ivairiopos formaliuju gebejimu ugdymui skirtos auklejimo sistemos, o, taciau zmogiskos meiles ir dvasines silumos jie nebuna patyre. Tokiomis salygomis beaugantis zmogus irgi pamilsta tik savaji ego ir vidujai tiesiog iki autizmo savanaudiskai troksta ir netgi reikalauja is aplinkiniu sau demesio bei ivertinimo. Tokiu budu beisigalincio isdiduolisko egoizmo genijus nustelbia zmogiska dvasini prada ir det to issivysto "neivertinto genijaus sindromas", kuris asmenybes pasamoneje suformuoja tokias psichologines nuostatas, kad jegu nesidaro taip kaip as trokstu, tai belieka savo geniju kitiems primesti. Toks is individualistiniu ypatumu susiformaves psichologiniu asmeniniu nuostatu kompleksas, faktiskai prilygsta neidvasintai asmenybei, panasiai kaip kad yra visuose vien tik materialistines evoliucijos pasauliuose.

2009 m. gegužės 12 d., antradienis, 23:49:26
Kadangi nepriklausomai nuo to, kiek samoningai kiekvienas is musu tikime, kiekvienam yra pazistama energijos, kuria krikscionybe vadina "Sventaja Dvasia" veika, tai del to, kad ji yra tam tikru budu saviveikli ir priimta subrandina atitinkamama vaisiu ar, galima sakyti, kad duoda rezultata, mes ir suklystame manydami, kad ir kazkieno ipirstos mintys yra tarsi tokios energijos veikos rezultatas. O kadangi kuruojantieji visi yra tik materialiosios Buties atstovai ir tokia energija kaip Sv.Dvasia jiems nepazistama, tai matydami, kad kuruojamasis ju idejas priima laisvai ir be priestaravimu, tiesiog po visko tik nusiplauna rankas.

2009 m. gegužės 12 d., antradienis, 23:20:46
Kiekviena civilizacija savo istorija turi daryti pati ir kiekviena labiau issivysciusi, kuruodama maziau issivysciusias, be neigiamu pasekmiu sau pazeisti kitos civilizacijos pasirinkimo laisve negali, nes kadangi materialiosios Buties Kurejo programoje numatytas tik savarankisko ir tik vystymosi istatymas, tai pazeidus kito individo ar, bendrai imant, visos civilizacijos valios laisve, atitinkamai pagal primestos itakos mastus ir prisiimama nasta ir atsakomybe pries vystymosi istatymu atoveika. Tokia prisiimta priklausomybe teisieji pavadino zodziu "karma", ir pabreztinai teigia, kad isvengti atpildo uz tokia itaka neatkurus pazeistos individo valios laisves pritempiant ji iki savojo lygmens, yra neimanoma. Taciau kitas dalykas yra tokia itaka, kai ipersamos mintys kuruojamajam esant budriam ir savanoriskai priimanciam persamas idejas. Net ir tuo atveju, kai sis isivaizduoja jog tos mintys ir idejos yra jo paties, pasirinkimo laisve nera pazeidziama. Kaip tik tokio pobudzio itakos ir yra musu nelaime.

2009 m. gegužės 12 d., antradienis, 19:00:13
Tam,kad turetume oriantyrus diskutuodami tikejijo ir evoliucijos tema, paimkime tris istorinius pavyzdzius: Lenina, Stalina ir Hitlerli. Kaip tik sie trys labiausiai isreikstai ir atstovavo trims pagrindinems musu civilizacija kuruojancioms jegoms. Kol kas nemegindami atskleisti Dievo darbu, kuris be abejo irgi dalyvauja, nustatykime kokioms gi jegoms tie trys istoriniai asmenys buvo atsidave. Man, kaip visatos akademija bebaigianciam ir kaip jau bemaz iskepusiam magistrui - viskas aisku. Tad kaip Tikram Dievo Vaikui ir pridera, uzuot beviltisko liudesio kampe isispraudes ziureciau kaip patamsiuose klaidziodami zusta broliai Kristuje, dar ir dar meginsiu jus sviesti ir tempti i broliskos meiles Gyvenima. O tiesa tokia: Leninas setonies buvo irankiu, Hitleris - liuciferio, o Stalinas - Archatams pavaldus (tai tie kurie materialistines evoliucijos kelyje yra visiskai teisus ir kuriuos galima pastebeti kaip NSO svytinciu rutuliuku pavidalu). Toliau tesdamas, i gincus nesileisiu, bet i klausimus mielai atsakysiu

2009 m. gegužės 11 d., pirmadienis, 15:44:37
"Ne visada yra taip, kaip atrodo." Cia tik pamokanti pasaka ziur.is giliau ne tik, is religines puses.

":" 2009 m. gegužės 11 d., pirmadienis, 14:45:50
Įvairių tautų žmonės yra prikure įdomiasnių pasakų. Šį pasaka fanatikams žydkrikščionims, kurios tikslas parodyti jog ir angelai yra stebukladariai?

iliuzija 2009 m. gegužės 11 d., pirmadienis, 11:00:49
"Du keliaujantys angelai sustojo pernakvoti turtingos šeimos namuose. Šeima buvo gana šiurkšti ir atsisakė juos priimti nakvoti svečių kambaryje. Vietoj to angelams buvo duotas mažas plotelis šaltame rūsyje. Kai ant kietų grindų jie pasiklojo gultus, vyresnis angelas pamatė sienoje skylę ir ją užtaise. Kai jaunesnysis paklausė kodėl, vyresnis atsakė, "Ne visada yra taip kaip atrodo."
Kitą naktį pora apsilankė labai neturtingo, bet paslaugaus ūkininko ir jo žmonos namuose. Malonūs žmonės pasidalino trupučiu turėto maisto ir leido angelams miegoti jų lovoje, kad galėtų tinkamai pailsėti.
Kitą rytą tik pakilus saulei, angelai rado ūkininką ir jo žmoną skaudžiai verkiančius. Vienintėlė jų karvė, kurios pienas buvo vienintelis jų pragyvenimo šaltinis, gulėjo lauke negyva. Jaunesnysis angelas susinervino ir paklausė vyresniojo, kodėl jis leido, kad taip atsitiktų? Pirmasis žmogus turėjo viską, o tu dar jam padėjai. Antroji šeima turėjo labai mažai, bet noriai su mumis pasidalino, o tu leidai jų karvei numirti. "Ne visada yra kaip atrodo", vyresnelis atsakė. " Kai mes nakvojome rūsyje, aš pastebėjau, kad toje sienoje buvo paslėptas lobis. Kadangi šeimininkas buvo didelis gobšuolis ir nenorėjo su mumis dalintis savo sėkme, aš užtaisiau skylę, tam, kad jis nieko nerastų." " Kuomet mes miegojome ūkininko lovoje, mirties angelas atėjo jo žmonos. Aš vietoj jos jam atidaviau karvę. Ne visada yra taip, kaip atrodo."

2009 m. gegužės 9 d., šeštadienis, 23:08:41
Dievai nemirsta! O jeigu tu Kristu omenyje turi, tai zinok, kad gyvenimas kune jam mirciai prilygsta - tik sugrizo jis i gyvenima... Taciau jis anaiptol ir ne Dievas. Nera jokios trejibes viename asmenyje, kaip kad krikscionys nusifantazuoja. Yra atskiras nuo Dievo ir savastimi suverenus Kristus, kuris zino ka reiskia buti gyvam ir Tevo niekada neisduos. Na, o Sventoji Dvasia - Dievo emanuojama energija, kuri taip pat yra savastingai gyva ir programiskai saviveikli. Ji yra zmoniu ir Kristaus dvasiu penas, ir priimta tuoj pat formuojasi i dievska vientisa vieni - i dvasini zmogu. Tokiu budu, kad augtume mums nereikia jokiu psiaudodvasiniu praktiku, o tik kurybiskai dirbant atiduoti visas gyvybines jegas ir taip numarinti goduji gyvuniskaji ego, kad jo vietoje isigaletu dvasine savastis. Todel iseina, kad visokie mokslai ir technines praktikos musu atveju prasmingi tik tiek, kiek lavina ir ugdo smegenis, - o ir visa nervu sistema, kas yra naudinga formuojantis valingai dvasiniai savasciai ir samones erdvems...

Andrius 2009 m. gegužės 9 d., šeštadienis, 21:56:44
Nera jokio Dievo, o jei ir buvo, tai numire...

":" 2009 m. gegužės 8 d., penktadienis, 17:11:16
Man iš "evangelijų" žinojimo naudos ir nereikia, bet tamstai gal ir praverstu, jei gebėjimas mąstyti nebūtu užblokuotas fanatizmu.
Vistik teko pripažinti, kad "evangelijos" turi versijas. Bet ir tai nesukelia jokių minčių. Tai verčia manyti, kad esate degradavęs visiškai.
Nemanau, kad tamstai tai įdomu, bet dėl bendro išsilavinimo gal kada ir pravers. Kryžius, kurį dabar labai garbina žydkrikščionys, nuo daug amžių iki "Kristaus" buvo GALGĖS (galutinio kelio) ženklas. O mirtis ant kryžiaus buvo pati gėdingiausia, nes atimdavo netik gyvybę, bet ir garbę.
Tas žydkrikščionių taip garbinamas Jėzus labai demokratišku keliu, balsuojant, buvo balsų dauguma pripažintas "dievo sūnumi". Dabar jis jau be jokių abėjonių "dievo sūnuųs" žydkrikščionims.

Protestantas 2009 m. gegužės 8 d., penktadienis, 12:49:47
p."kabutes"-mane tikrai mazai domina,ka apie Jezu mano musulmonai atsirade daugiau kaip 300 metu po Kristaus,mormonai,jehovistai ir kiti satanistai. Tegu zinosi patys. Taip pat nelaikau vertos diskusiju temos kodel jusu kliedesiai,de'sant fantazijos ar p.Zubino pasakos nera itraukiamos i Sventaji Rasta-lygiai kaip siu pasaku senesnes versijos-barnabo,judo "evangelijos" bei visos kitos pastangos atmesti Dievo Zodi ir pakeisti Ji savo apgailetinom mintim.
Krikscionybes istorija as zinau p."kabutes",bet jums is to jokios naudos nebus.

Traktatas apie setona: 2009 m. gegužės 8 d., penktadienis, 05:00:11
Sviesa nugales!

":" 2009 m. gegužės 7 d., ketvirtadienis, 17:28:04
Visai neseniai užtikau islamo požiūrį į Isą (Jėzų). Jie tiki, kad tai jų dievo Alacho siųstas pranašas. Įdomu, kaip dabar pasidalins "P" su musulmonais savo "tikrąjį dievą"? O Barnabo evangelijoj, kuria "šventieji tėvai" kažkodėl nepripažysta už Jėzaus žodius, rašo, kad pats Jėzus jam sakęs, jog ateis tikras mesijas - Muchamedas. Tada išeitu, kad "P" turėtu klauptis ir lankstytis į rytus. Bet jam iki tiek neužteko kantrybės pasikapstyti religijos istorijoje.
Kadangi žydkrikščionybėje yra labai daug srovių ir srovelių, skirtingai žegnojasi, lankstosi, meldžiasi tai kurį iš jų tikra (nors netikra nė viena) niekas negali nustatyti. Kiekviena srovė savinasi "tikrąjį tikėjimą" visas kitas laikydama sektantais. Tik išeina, kad jie visi sektantai.
Įdomu, ar žino mūsų "švietėjas" "P" kada žydkrikščionybė kryžių pradėjo garbinti, kada ir kaip Jėzus buvo pripažintas "dievo sūnumi"? Kaip išeina su jo dievo žiniomis apie Žemės vystymąsį? Ar fanatikams tokių dalykų žinoti nereikia?

Protestantas 2009 m. gegužės 7 d., ketvirtadienis, 16:44:48
as nepergyvenu-zinau kuo itikejau ir pazistu savo Viespati asmeniskai ir negana to-Jis pazista mane:). Paziuresim kai dugna desim,man tai kas-gali sau pasakot anekdotus apie varles-cia tikra tavo "tikejimo" vertes israiska. Zinokis zmogau,tavo kraujas ant tavo galvos-as nieko nenutylejau. Te Viespats nepareikalauja is manes del tavo gyvybes-pats pasirinkai.

2009 m. gegužės 7 d., ketvirtadienis, 16:27:43
Zmogau tu nesventas atsitokek. Juk nepaliko pats Jezus jokio zodzio. Tau mano fantazijos neitinka o velniai zin kokiu nevykeliu fantazijomis tiki tau jos sventos... Priskretes tu prie savo smegenu ir viliesi su visu tuo teoriniu gremezdu amzina gyvenima aptureti. Nesamone. Dvasia kaip tik fantazijomis gyva ir laisva jokia dogma Jezaus sirdziai nepriimtina. Dvidesimt metu tuos nesventus rastus studijuodamas tik pridarei erdves setonui isigaleti. Neveltui gi sakoma kad rasta kaip tik jis geriausiai ismano. Spangindamas tokius bedievius kaip tu iliuziju maromis jis tik ryja gyvybines jegas tavo ir gena tave ten is kur ju gali i save prisitraukti kad vel gi jam atiduotum. Tad spjauk tu zmogau ant tu nesventu rastu. Ir jeigu Dievu tiki ir Sunaus lauki tai savo jegomis ir savo rankomis statyk Jam Sventove kad atejes rastu tave beplusanti.

Protestantas 2009 m. gegužės 7 d., ketvirtadienis, 13:43:45
fantazuotojau,Sventasis Rastas aiskiai sako-zmogui VIENA karta skirta gyvent,o po to-teismas. Nera praeitu gyvenimu ir ateityje nebus kitu gyvenimu. Gyvenimas turi varda - Jezus Kristus,Dievo Sunus. Ir arba ji turi,arba ne-visi tavo minimi isikunijimai-MELAS.

De,sant 2009 m. gegužės 7 d., ketvirtadienis, 13:30:54
Kvaila manyti, kad Dievas skiria... Kiekvienam gyvenimui per buvusius praeityje likima kiekvienas pats sau susikuriame. O ir siame... Nuovoka apie tai jog kazkas likima skiria, gali atieiti per tai, kad mename savo buvima ne kune, kur nera nieko paslepto ir paciam sau akivaizdzios buve klaidos bei nusidejimai. Juo labiau, kad perkunijant is naujo, parenkamos tokios salygos ir tevai, kad naujagimio ydoms nebutu salygu veseti. Kas myli savo ydas, tas ir kencia... Tik, vel gi uzbegdamas, turiu pasakyti, kad Dvasines kancios del meiles artimui ir kancios del meiles savajam ego, ne tas pats.

Protestantas 2009 m. gegužės 7 d., ketvirtadienis, 12:54:42
as-tik vienas is milijonu Dievo vaiku. Ir kadangi esu Jo-tai Viespats man tai sako:
(1 Tes 4,13-18)" Aš nenoriu, kad jūs, broliai, liktumėte nežinioje dėl užmigusiųjų ir nusimintumėte kaip kiti, kurie neturi vilties. Jeigu tikime, kad Jėzus mirė ir prisikėlė, tai Dievas ir tuos, kurie užmigo su Jėzumi, atves kartu su Juo. Ir tai jums sakome Viešpaties žodžiu, jog mes, gyvieji, išlikusieji iki Viešpaties atėjimo, nepralenksime užmigusiųjų. Nes pats Viešpats nužengs iš dangaus, nuskambėjus paliepimui, arkangelo balsui ir Dievo trimitui, ir mirusieji Kristuje prisikels pirmiausia, paskui mes, gyvieji, išlikusieji, kartu su jais būsime pagauti į debesis susitikti su Viešpačiu ore ir taip visuomet pasiliksime su Viešpačiu. Todėl guoskite vieni kitus šiais žodžiais."
Mano kelias-Jezus Kristus. Ir jis veda i Gyvenima,o ne i Mirti:
(Jn 5,21-29)" Kaip Tėvas prikelia numirusius ir juos atgaivina, taip ir Sūnus grąžina gyvybę, kam nori. Ir Tėvas nieko neteisia, bet visą teismą pavedė Sūnui, kad visi gerbtų Sūnų, kaip gerbia Tėvą. Kas negerbia Sūnaus, tas negerbia Jį siuntusio Tėvo.Iš tiesų, iš tiesų sakau jums: kas mano žodžių klauso ir mane atsiuntusį tiki, tas turi amžinąjį gyvenimą ir nepateks į teismą, nes iš mirties yra perėjęs į gyvenimą. Iš tiesų, iš tiesų sakau jums: ateina valanda, - ir dabar jau yra, - kada mirusieji išgirs Dievo Sūnaus balsą, ir kurie išgirs, tie atgis. Nes kaip Tėvas turi gyvybę pats savyje, taip davė ir Sūnui turėti gyvybę pačiam savyje, ir taip pat suteikė Jam valdžią teisti, nes Jis - Žmogaus Sūnus. Nesistebėkite tuo, nes ateina valanda, kai visi, esantys kapuose, išgirs Jo balsą. Ir tie, kurie darė gera, išeis gyvenimo prisikėlimui, o kurie darė bloga - teismo prisikėlimui."
Dievo vaikai JAU dabar yra pereje is mirties i gyvenima-ir Rastas liudija,jog tas kas tiki Jezumi nors ir numirtu bus gyvas-ir amzinai-su Viespaciu.

2009 m. gegužės 7 d., ketvirtadienis, 11:33:59
Ne tokiam kaip Jus?Taip pat netekes esate brangaus zmogaus,sergate ......ir jusu kelias eina i Mirti

Protestantas 2009 m. gegužės 7 d., ketvirtadienis, 11:13:31
geram,tikinciam,laikanciam..cia tokiam kaip tu? Ar kaip tas/a fantazuotojas/a de'sant? Kuris cia Dievo vietoje nusprende kas yra geras,kas ne ir kas ko vertas? Gal jus? Tai dar kart paziurekite ko vertos jusu fantazijos ir sprendimai,jei priespastatote juos ne kito tokio pat sapnuotojo fantazijoms,o tikrai REALYBEI. Faktas tas,kad atlygis uz nuodeme-Mirtis. Ir be skirtumo ka jus cia snekat,bus taip,kaip Dievas pasake savo Sventajame Raste.

iliuzija 2009 m. gegužės 7 d., ketvirtadienis, 11:04:19
Kodel geram tikinciam i Dieva ,lankiusiam baznycia ,gyvenusiam pagal 10 Dievo isakymu zmogui yra skiriama kancia Dvasine ir kuniska. Negalia, sunkios ligos, netektys....lygiai tokios pacios kaip ir netikinciajam? A?

... 2009 m. gegužės 7 d., ketvirtadienis, 07:59:18
Pats gi Jezus Kristus - tai Vienatine ir vienintele, ypatingai specifine Dievo priemone zmonijai is tokios dviprasmiskos padeties i Tiesu Kelia isvesti. Jis yra tokia priemone, kuri nemoka tycia daryti blogai ir myli kiekviena zmogu. Bet, kadangi Kristaus Misijai numatomas toks istorines raidos momentas, kuris palankiausias luziams, kurie, savo ruoztu, atitinkamai zmonija perveda i nauja evoliucine vija, tai Jo meile jau yra negailestinga ir prilygsta teismui. Tokiais istoriniu luziu momentais, i nauja evoliucine vija persoka tik tie, kurie negailestingai savikritiskai priima ir ivykdo Jo i isakymus, Jo jau suformuluotus taip, kad juos vykdant, Dvasinio vystymosi Istatymai ir materialieji, Kurejo, susipina taip harmoningai jog igyjamas naujas kvepavimas ir aplenkiamas laikas - isicentruojama Dvasioje...

...dar... 2009 m. gegužės 6 d., trečiadienis, 16:40:21
Tip pirma karta Buties istorijoje Dvasios vystymosi istatymai buvo sujungti su proto vystymosi istatymu. Tai is principo skirtingi istatymai ir ju saveika pasireiske lig tol neregetu musu vystymosi sudetingumu. Iskilo uzdutis mums patiems pazinti pacius save. Sujungti skirtingu prigimciu istatymai, kas is pradziu visatoje nebuvo numatyta, neisvengiamai ir greitai dave savotiska vaisiu... Kas turi reikala su Mylinciu ir viska atleidzianciu - turi reikala su Dievu. Kas rusciai grumoja ir teisia, tikrai - inkvizitorius, ir jo tevas - setonas. Kuris, beje - ir yra vienas is tu savotisku vaisiu.

Protestantas 2009 m. gegužės 6 d., trečiadienis, 16:07:45
na,jausk:)). Is tikruju tai nulis yra zmogiska nuomone,nes taisykles nustato Dievas,o ne tu ar as. Tas vargselis,kuris cia kliedi KOKS yra Dievas-apgailetina..is kur jis ZINO? Tai ka sako Sventasis Rastas-as zinau,kad Dievas save PATS toki parodo zmogui,todel as nefantazuoju-as gyvenu realybeje. O tas vargsas PATS prisigalvojo koks yra Dievas-t.y. sukure sau Dievo paveiksla pagal savo nuosava supratima..bet tokio Dievo-NERA,tai tik fantazija. Kaip ir tavo pojuciai-tik fantazija. Bet gyventi ir mirti tau-tau ir rinktis. Zinokis.

2009 m. gegužės 6 d., trečiadienis, 16:00:35
Kazkas tai DIDINGO...

Iliuzija 2009 m. gegužės 6 d., trečiadienis, 15:59:43
Dievas,absoliutas ar kaip .... manyje yra ,savotiskai ji jauciu.

...ir dar... 2009 m. gegužės 6 d., trečiadienis, 15:55:10
Versme, pasireiskianti per zmogaus Dvasia, ir kuniskai psichines jegos, yra skirtingu prigimciu. Kad galetume kiek aiskiau issivaizduoti, palyginimui uztektu paimti pacia subtiliausia materijos Istatymu israiska visoje materialiosios Visatos Kurejo Butyje ir pasakyti, kad Sroves, kurias skleidzia Dievo Versme - kur kas subtilesnes ir svelnesnes. Slinko laikas, o Dievas vienatveje Meile skleide. Nieks is Materijos Kurejo sutvertuju negalejo priimt siu Tekmiu. Taciau vina kart musu Dievas zenge zingsni, kad pakeistu Visatos Saranga taip jog sutaurintu ja ir praturtintu lig tol neregeto grozio ziedais - Ziedais, kuriems suteike galimybe amzinai zydeti ir sklindant po Materijos Visata, uzpildyti ja taurumu bei subtiliais aromatais. Taip gime Zmogus. Prasidejo ikunijimai i begimstancius vaikus tu, kurie jau gyveno Zemeje ir savo vystymusi vien tik pagal materialiosios Buties Istatyma, buvo pasieke pirmines proto issivystymo stadijas. Nuo Pradzios jau praejo kokie trys simtai tukstanciu metu...

...ir dar... 2009 m. gegužės 6 d., trečiadienis, 15:54:45
Versme, pasireiskianti per zmogaus Dvasia, ir kuniskai psichines jegos, yra skirtingu prigimciu. Kad galetume kiek aiskiau issivaizduoti, palyginimui uztektu paimti pacia subtiliausia materijos Istatymu israiska visoje materialiosios Visatos Kurejo Butyje ir pasakyti, kad Sroves, kurias skleidzia Dievo Versme - kur kas subtilesnes ir svelnesnes. Slinko laikas, o Dievas vienatveje Meile skleide. Nieks is Materijos Kurejo sutvertuju negalejo priimt siu Tekmiu. Taciau vina kart musu Dievas zenge zingsni, kad pakeistu Visatos Saranga taip jog sutaurintu ja ir praturtintu lig tol neregeto grozio ziedais - Ziedais, kuriems suteike galimybe amzinai zydeti ir sklindant po Materijos Visata, uzpildyti ja taurumu bei subtiliais aromatais. Taip gime Zmogus. Prasidejo ikunijimai i begimstancius vaikus tu, kurie jau gyveno Zemeje ir savo vystymusi vien tik pagal materialiosios Buties Istatyma, buvo pasieke pirmines proto issivystymo stadijas. Nuo Pradzios jau praejo kokie trys simtai tukstanciu metu...

Protestantas 2009 m. gegužės 6 d., trečiadienis, 14:50:05
Iliuzija,
(1 Jn 3,6-10)" Kas pasilieka Jame, tas nenusideda. Kiekvienas nuodėmiaujantis Jo neregėjo ir nepažino. Vaikeliai! Tegul niekas jūsų nesuklaidina! Vykdantis teisumą yra teisus, kaip ir Jis teisus. Kas daro nuodėmę, tas iš velnio, nes velnias nuodėmiauja nuo pat pradžios. Todėl ir pasirodė Dievo Sūnus, kad sugriautų velnio darbus. Kas yra gimęs iš Dievo, nedaro nuodėmės, nes jame laikosi Dievo sėkla. Jis negali nuodėmiauti, nes yra gimęs iš Dievo. Taip išaiškėja Dievo vaikai ir velnio vaikai: tas, kuris nevykdo teisumo, nėra iš Dievo; "
Krikscionis-tai zmogus,atgimes is dvasios ir esantis Kristuje-t.y. pasiliekantis Jo Zodyje.
(1 Kor 3,16)" Ar nežinote, kad jūs esate Dievo šventykla ir Dievo Dvasia gyvena jumyse?"
Dar daugiau-jame apsigyvena Sventoji Dvasia,kuria Viespats siuncia saviems kaip Mokytoja, vedanti Dievo vaikus per gyvenima ir leidzianti visa laika buti Dievo artume-realiame realaus Dievo artume.
(Ef 2,1-10)" Ir jūs buvote mirę nusikaltimais ir nuodėmėmis, kuriuose kadaise gyvenote pagal šio pasaulio būdą, paklusdami kunigaikščiui, viešpataujančiam ore, dvasiai, kuri dabar veikia neklusnumo vaikuose. Tarp jų kadaise ir mes visi gyvenome, sekdami savo kūno geiduliais, vykdydami kūno ir minčių troškimus, ir iš prigimties buvome rūstybės vaikai kaip ir kiti. Bet Dievas, apstus gailestingumo, iš savo didžios meilės, kuria mus pamilo, mus, mirusius nusikaltimais, atgaivino kartu su Kristumi, - malone jūs esate išgelbėti, - kartu prikėlė ir pasodino danguje Kristuje Jėzuje,kad ateinančiais amžiais savo gerumu parodytų mums beribius savo malonės turtus Kristuje Jėzuje. Nes jūs esate išgelbėti malone per tikėjimą, ir tai ne iš jūsų - tai Dievo dovana, ir ne dėl darbų, kad kas nors nesigirtų. Mes esame Jo kūrinys, sukurti Kristuje Jėzuje geriems darbams, kuriuos Dievas iš anksto paskyrė mums atlikti."
Ir visa tai - NE METAFOROS. Todel krikscionybe-tai ne pavadinimai. Kunigas-nereiskia krikscionis,katalikas-nereiskia krikscionis,krikscionis - tai Dievo Zmogus. Joks gyvenantis nuodemeje ar lauzantis Dievo Istatyma -kaip jis besivadintu ir kokia etikete nesiotu-NE KRIKSCIONIS.

...dar trupuciuka... 2009 m. gegužės 6 d., trečiadienis, 14:19:33
Istiesu, tik darbais savo, savo tikejima parodysime, ir darbais Tevo Varda paslovinti galimybe turime... Tik pries uzbegdamas, pirmiau nei pusprociai tamsuoliai saukti kad imtu, noriu pasakyti, kad ne apie dvidievyste kalba, bet apie tai, kad abieju Istatymu vienodai garbingai reikia paisyti, o lenktis ir garbinti visa sirdimi - tik pries Teva ir savo Teva Vieninteli turetume. Jo Meile tik mums skirta. O materijos Buties Kurejas, ir pats neturi jokio poreikio tam, kad pries Ji kas lenktusi ar Ji kas garbintu. Jis nejautrus ir abejingas musu svajonems ar polekiams, ir kurcias musu maldoms. Jis saltas, ir Jam tas pats, esame mes ar musu nebutu. Bet paisyti Jo Istatymu - didelis reikalas kiekvienam, kas Jo Istatymu Kune gyventi pasisove. Jo Gyvybes Dvasia persmelkia viska, kas sukurta Jo Istatymo pagrindu ir prisodrina kiekvie kuna; kaip stangriuosius, labiau grubius, taip ir tuos, kurie ivairus funkcionuoja sielu gilumingesnese srityse, subtilesniuosius.

2009 m. gegužės 6 d., trečiadienis, 14:07:38
atsiprašau..."krikščionys."..

iliuzija 2009 m. gegužės 6 d., trečiadienis, 14:06:18
..krikščionis daug kartų neklausė Evangelijos(net patys kunigai)ir pasiduodami smurto pagundai ,engė žmones ir tautas,niekino kitas kultūras ir tikybas ......

Protestantas 2009 m. gegužės 6 d., trečiadienis, 13:37:55
jusu kliedesiai skiriasi viens nuo kito kaip skirtingu zmoniu sapnai-bet VIENA esmini bendruma jie turi visi-jie yra SAPNAI. Dar vienas sapnuotojas pasisoves teisti Sventaji Rasta ir isivaizduojantis kad gali paaiskinti Dievui kas Jo amzinam Zodyje yra is dvasios,o kas ne,kas negerai,kur teisingai,kur neteisingai:)))..juokdariai. Nelabai suprantat su kuo reikala turite.

Traktatas apie Jezu Kiistu: 2009 m. gegužės 6 d., trečiadienis, 13:22:03
Nors Biblija komponuojant ir buvo perteikta daug informacijos, bet jos ypatumai tame, kad ne Dievo Dvasios ji persmelkta. Ne nuo musu Dievo tos zinios, bet nuo kitu paraleliu. Salia kuriu ir mes buvome uzgimdyti. Nezinodami to, Naujaji Testamenta ir Senaji mes i viena sujungti suskatome, nors tie Istatymai turi skirtingas saknis. Zmonems tik per Naujaji Testamenta pirma karta buvo prasmelktas Dievo Tiesos spindulelis. Tikroji Tiesa apie Tikraji Dieva. Apie tai, kad Dievas niei vieno neteisia ir kiekvienam vienodai Sventaja Dvasia dovanoja. Kuomet buvo uzgimdyta zmonija, tai kartu, salia lig tol visai buvusiai buciai Vienatinio Istatymo, uzgime ir Naujas Istatymas. Tik zmogui. Lig siol vis, neatsirinkdami, mes lauzome abu siuos Istatymus, todel mums ir nesiseka istrukti is ydingo beprasmisku kanciu rato. Bet Istatymu lauzymui amzinai nesitesti, - laikas..! Zinokite: Butyje du Pradai, dvi Versmes alsuoja. Vienas is ju - Planetu gyvasti jegomis prisodrina, kitas - Zmones savo alsavimu sildo.

Protestantas 2009 m. gegužės 6 d., trečiadienis, 10:21:50
nesunkiai galiu paaiskinti p."kabutes". Turejau mintyje,jog jusu poziuris i Jezu Kristu lygiai toks pat paniekinantis,koks yra poziuris i mane. Ir buti su Amzinuoju Dievu toje pacioje vertinimo kategorijoje - man yra didele garbe,netgi tokio paprastu paprasciausio bedievio,koks jus esate, supratime.

":" 2009 m. gegužės 6 d., trečiadienis, 09:34:11
Ponas "P" ne tik fanatikas, bet dar ir kietakaktis. Sugebėjo įžiūrėti mano posakiuose tokį pat supratimą apie žydą Jėzų kaip ir jo. Gal esi baigęs partškolą, kad taip puikiai įvaldęs demagogiją?

2009 m. gegužės 5 d., antradienis, 21:00:02
Vel citatos:)

Protestantas 2009 m. gegužės 5 d., antradienis, 19:20:29
p. "kabutes"-ziurekite kaip norite,tai ne mano-tai jusu sprendimas kaip i mane ziuresite. Kadangi i mano Viespati Jezu jus ziurite lygiai taip pat-man garbe,kad esu vienoje vertinimo kategorijoje. Nenoriu ir nenorejau patikti zmonems-nekalbu nieko daugiau nei Dievas pasake zmogui. Bet ir nieko maziau,todel (2 Kor 2,14-17)" Dėkui Dievui, kuris Kristuje visada veda mus triumfo eisenoje ir per mus kiekvienoje vietoje skleidžia mielą Jo pažinimo kvapą.Juk mes esame Kristaus malonus kvapas Dievui tarp išgelbėtų ir tarp žūstančių. Vieniems - mirties kvapas mirčiai, kitiems - gyvenimo kvapas gyvenimui. O kas gi yra tam tinkamas? Mes neprekiaujame, kaip daugelis, Dievo žodžiu, bet nuoširdžiai, kaip iš Dievo, kalbame Kristuje, Dievo akivaizdoje. "

":" 2009 m. gegužės 5 d., antradienis, 18:32:49
Žmogeliukas apart "švento rašto" daugiau nieko neturi. Jam uždrausta išsiaiškinti kur dingo kitų "apaštalų" evangelijos. O ten, protestantėlį, yra ir apie reinkanaciją. Bet tu juk "gyveni" tik pagal pertvarkytą "šv. raštą" ir kitų "apaštalų" darbai tavęs nedomina. Kadangi nedomina tavęs daugiau niekas, tai juokdario vaidmenį čia atlieki visai neprastai. Jei žiūrėti į tavę kaip į fanatišką davatką, tai 'vaizdzelis" visai nieko.

Protestantas 2009 m. gegužės 5 d., antradienis, 16:45:56
Iliuzija:)-jusu emocijos ne Dievas. Tiesa ir Meile ir Gyvenimas turi varda - Jezus Kristus. Viskas,daugiau jokiu variantu.Galite net asara nubraukti savo eilerascius skaitydama-tustybe ir veju gaudymas,nes save statote auksciau nei Dievo Zodi.
(Jn 14,6)" Jėzus jam sako: 'Aš esu kelias, tiesa ir gyvenimas. Niekas nenueina pas Tėvą kitaip, kaip tik per mane."

Protestantas 2009 m. gegužės 5 d., antradienis, 16:29:44
jusu "Absoliutas" - bedievystes idea fix. Degtines pavadinimas-tiek pat vertas brendas-abu zmoniu sugalvoti.

Iliuzija 2009 m. gegužės 5 d., antradienis, 16:14:05
Tai sviesa ,
kurios neimanoma uzgesinti
Tai gyvenimas,
Kuris priesinasi mirciai
Tai Meile,
Duodanti mums sviesos
Pati Meile ir yra Dievas.Jei zmones myletu vienas kita ,nebutu bado karo ....................gobsumo,isdavystes....religiniu nesutarimu...

2009 m. gegužės 5 d., antradienis, 16:02:04
As Absoliuto neatmetu....Tai amzinas, begalinis, tobulas ir nekintamas nuo nieko kito nepriklausomas ir pats savaime turi visa esamybe.Tai kazkas DIDINGO.

Protestantas 2009 m. gegužės 5 d., antradienis, 15:16:13
Dar viena iliuzija tai ka sakote. Pasiskaityk ir duok Dieve,kad suprastum,jog atmeti Dieva nusprendes NETIKETI Juo, savo zodzius iskeliant auksciau uz Dievo Zodzius,savo tradicijas-auksciau uz Jo Isakymus,savo nuomone auksciau uz Jo Sunu Jezu:
(Jn 8,23-58)" Jis atsakė: 'Jūs esate iš pažemių, o Aš esu iš aukštybės. Jūs - iš šio pasaulio, o Aš - ne iš šio pasaulio. Dėl to Aš jums sakiau, kad mirsite savo nuodėmėse. Jeigu netikėsite, kad Aš Esu, - mirsite savo nuodėmėse'. Tada jie klausė: 'Kas Tu esi?' Jėzus atsakė: 'Tas, ką nuo pradžios jums sakiau. Daug turiu ką apie jus kalbėti ir teisti, bet teisingas yra mano Siuntėjas, ir Aš skelbiu pasauliui, ką iš Jo girdėjau'. Jie nesuprato, kad Jis kalbėjo jiems apie Tėvą. O Jėzus tęsė: 'Kai Žmogaus Sūnų būsite aukštyn iškėlę, tuomet suprasite, kad Aš Esu ir kad nieko nedarau iš savęs, bet skelbiu tai, ko mane Tėvas išmokė. Mano Siuntėjas yra su manimi; Tėvas nepaliko manęs vieno, nes visuomet darau, kas Jam patinka'. Jam tai kalbant, daugelis įtikėjo Jį. Jėzus kalbėjo įtikėjusiems Jį žydams: 'Jei jūs pasiliekate mano žodyje, iš tiesų esate mano mokiniai; ir jūs pažinsite tiesą, ir tiesa padarys jus laisvus'. Jie Jam atsakė: 'Mes esame Abraomo palikuonys ir niekada niekam nevergavome. Kaipgi Tu sakai: 'Tapsite laisvi'?' Jėzus jiems tarė: 'Iš tiesų, iš tiesų sakau jums: kiekvienas, kas daro nuodėmę, yra nuodėmės vergas. Bet vergas nepasilieka namuose amžinai, o Sūnus pasilieka amžinai. Jei tad Sūnus jus išlaisvins, iš tiesų būsite laisvi.Aš žinau, kad jūs Abraomo palikuonys. Bet jūs norite mane nužudyti, nes mano žodžiui nėra jumyse vietos.Aš kalbu, ką esu matęs pas savo Tėvą. O jūs darote, ką matėte pas savo tėvą'. Jie atsiliepė: 'Mūsų tėvas Abraomas!' Jėzus jiems tarė: 'Jei jūs būtumėte Abraomo vaikai, darytumėte Abraomo darbus.Bet dabar jūs norite nužudyti mane - žmogų, kuris kalbėjo jums tiesą, girdėtą iš Dievo. Šitaip Abraomas nedarė! Jūs darote savo tėvo darbus'. Jie atsakė: 'Mes nesame pavainikiai ir turime vieną Tėvą - Dievą'. Jėzus kalbėjo jiems toliau: 'Jei Dievas būtų jūsų Tėvas, jūs mylėtumėte mane, nes Aš iš Dievo išėjau ir čia atėjau. Aš ne pats nuo savęs atėjau, bet Jis mane siuntė.Kodėl gi nesuprantate, ką jums sakau? Todėl, kad negalite mano žodžių klausyti. Jūsų tėvas - velnias, ir jūs norite vykdyti savo tėvo troškimus. Jis nuo pat pradžios buvo žmogžudys ir nesilaikė tiesos, nes jame nėra tiesos. Kalbėdamas melą, jis kalba, kas jam sava, nes jis melagis ir melo tėvas. O kadangi Aš kalbu tiesą, jūs netikite manimi. Kas iš jūsų apkaltins mane nuodėme? Jeigu tad tiesą sakau, kodėl netikite manimi? Kas iš Dievo yra, tas Dievo žodžių klauso. Jūs neklausote todėl, kad nesate iš Dievo'. Tuomet žydai atsiliepė: 'Argi mes ne teisingai sakome, kad Tu samarietis ir Tavyje demonas?' Jėzus jiems atsakė: 'Nėra manyje demono. Aš gerbiu savo Tėvą, o jūs negerbiate manęs. Aš neieškau sau šlovės: yra, kas ieško ir teisia. Iš tiesų, iš tiesų sakau jums: kas laikysis mano žodžio, nematys mirties per amžius'. Žydai Jam pasakė: 'Dabar mes žinome, kad Tu demono apsėstas! Juk mirė Abraomas ir pranašai, o Tu sakai: 'Kas laikysis mano žodžio, tas neragaus mirties per amžius'. Argi Tu didesnis už mūsų tėvą Abraomą, kuris mirė? Pranašai irgi mirė. Kuo Tu dediesi?' Jėzus atsakė: 'Jei Aš save šlovinčiau, mano šlovė būtų niekai. Mane šlovina mano Tėvas, apie kurį jūs sakote: 'Jis yra mūsų Dievas'. Ir jūs Jo nepažįstate, o Aš Jį pažįstu. Jei sakyčiau, kad Jo nepažįstu, būčiau toks kaip jūs - melagis. Bet Aš Jį pažįstu ir laikausi Jo žodžio. Jūsų tėvas Abraomas džiūgavo, kad matysiąs manąją dieną; jis ją išvydo ir džiaugėsi'. Tada žydai Jam sakė: 'Dar neturi nė penkiasdešimt metų ir esi matęs Abraomą?!'Jėzus jiems tarė: 'Iš tiesų, iš tiesų sakau jums: pirmiau, negu buvo Abraomas, Aš Esu!'"

2009 m. gegužės 5 d., antradienis, 13:51:27
As DIEVO NEATMETU...

Protestantas 2009 m. gegužės 5 d., antradienis, 13:37:20
Iliuzija-koks skirtumas KAIP atmetate Dievo Zodi-esme ta pati-atmetate. O linksmai tai darote,liudnai,samojingai,kvailai,su sarkazmu ar su pykciu-tai tik jusu asmeniniu savybiu israiska. Esme lieka nepakitusi-jus ATMETATE Dievo Zodi ir paniekinate Amzinaji savo samprotavimais-zinokites,ispejau jus apie pasekmes.
Jums,kuriam reikia konkretumo..nezinau KAM jums reikia konkretumo-bet jus jo negausite tol,kol nesusitaikysite su Dievu pripazindami Jezu savo Viespaciu-su visom is to isplaukianciom pasekmem. Nes supratimas ateina ne is zmogaus,o is Jo-Viespats tikrai yra gyvas,realus ir TIKRAS Asmuo-ne ideja,ne zinios,ne pasauleziura ir ne morale ar nuomone-ASMUO.

Iliuzija 2009 m. gegužės 5 d., antradienis, 13:26:50
" i amzina ugni pateksite JUS "
Manau jus geras buvote inkvizitorius.......Matomai jusu siela is tu laiku.....:)))))
Aklas tykejimas.....o nei kiek mastymo...

Iliuzija 2009 m. gegužės 5 d., antradienis, 13:21:27
tada kaip suprast "dulke buvai dulke ir liksi"Materija sudyla ar...???

As galvoju "zmogaus dvasia,siela ir kunas"egzistuoja tol kol zmogus gyvas .Materija(kunas) taip ir lieka zemeja.(materijoje)
As tik isreiskiu savo samprotavima.Man reikia konkretumo...
O jus issakykite savo nuomone o ne citatas.....is sv.r

Protestantas 2009 m. gegužės 5 d., antradienis, 11:53:56
Iliuzija-jus bet kokia kaina siekiate pagristi SAVO nuomone,bet as jau anksciau sakiau-Rastas nera tam duotas,kad Juo galetumete paremti savo samprotavimus. rastas-tai Dievo apreiskimas zmogui-tokio,koks Jis yra ir kalba Rastas apie Dievo Sunu Jezu Kristu,ne apie tai ka jus norite manyti. Turite tik toki pasirinkima-arba priimate ji,arba ne.
"Paaiskinkit" - i amzina ugni pateksite JUS. Tai,kas jumyse taria "As"-su visais savo pojuciais,atsiminimais,asmenybe,skausmu ir viskuo kas ESATE.
Rastas kalba ne apie siela ir kuna,bet apie zmogaus dvasia,siela ir kuna.

Paaiskinkit 2009 m. gegužės 5 d., antradienis, 11:40:38
dešinioji ranka skatina tave nusidėti, nukirsk ją ir mesk šalin. Geriau tau netekti vieno nario, negu kad visas kūnas būtų įmestas į pragarą'
Kaip supras nuzudziau ranka zmogu ,ja nukirtau ir kita kuno dalis keliauja i dangu? .....buvau visa gyvenima neistikimas........:))))).

Paaiskinkit 2009 m. gegužės 5 d., antradienis, 11:27:43
Kas eina i pragara? Siela ar kunas?

Iliuzija 2009 m. gegužės 5 d., antradienis, 11:25:06
"'Ką čia veiki, Elijau?'Eliju irgi sukure Dievas .Tai Dievas yra ir jame...ir jo darbuose...Be Dievo zinios net plaukas nenukrenta...

Protestantas 2009 m. gegužės 5 d., antradienis, 11:24:11
Apie amzinaja ugni pats Dievas sako taip zmogui:
(Mt 5,29-30)" Jeigu tavo dešinioji akis skatina tave nusidėti, išlupk ją ir mesk šalin. Geriau tau netekti vieno nario, negu kad visas kūnas būtų įmestas į pragarą. Ir jeigu tavo dešinioji ranka skatina tave nusidėti, nukirsk ją ir mesk šalin. Geriau tau netekti vieno nario, negu kad visas kūnas būtų įmestas į pragarą'"
Ir jei ne zmogus-o Viespats kalba apie tai taip,jog netgi toks drastiskas veiksmas yra geriau PALYGINUS su kanciomis pragare-tai nera tuscias grasinimas siekiant kazkokio efekto-tai rimtas,tylus ispejimas to,Kuris ir sukure ta amzinos kancios vieta. Beje,ji nesukurta zmogui-Rastas apie tai kalba,kad pragaras sukurtas velniui ir jo angelams,o zmones pateks ten todel,kad nuejo paskui nuodeme ir taip tape velnio vergais-kartu su juo ir pateks i ta kanciu vieta. Pasirinke viena likima su demonais,likima,kuris vadinasi NUODEME. Dievas nejuokauja ir nekalba siaip sau ir Jis nemeluoja-Dievas NE ZMOGUS.

Paaiskinkit 2009 m. gegužės 5 d., antradienis, 11:20:53
Sielos skausmas yra nematerialus.Kaip tada su pragaro liepsnom?Kas degs jei siela ne materija?

Protestantas 2009 m. gegužės 5 d., antradienis, 11:14:03
Dievas yra Asmuo,lietus yra Viespaties kuryba. Kurinija ir jos Kurejas-tai ne tas pat,kaip ne tas pat yra puodzius ir jo padarytas molinis puodas.
(1 Kar 19,11-13)" Viešpats tarė: 'Išeik ir atsistok ant kalno prieš Viešpatį'. Viešpats praėjo, ir didelė bei smarki audra, ardanti kalnus ir trupinanti uolas, buvo priešais Viešpatį. Bet audroje nebuvo Viešpaties. Po audros drebėjo žemė, bet Viešpaties nebuvo žemės drebėjime. Žemės drebėjimui praėjus, pakilo liepsnos, bet ir liepsnose Viešpaties nebuvo. Tada pasigirdo tylus ramus balsas. Elijas, jį išgirdęs, apsigaubė veidą apsiaustu ir išėjęs atsistojo olos angoje. Pasigirdo balsas: 'Ką čia veiki, Elijau?'"

Paaiskinkit 2009 m. gegužės 5 d., antradienis, 11:13:33
"gyvenimo priesakyje laukia tik kuno mirtis'
Koks sielos skausmas pragare ? Juk ji ne materija?(pragaro liepsnos)
Skauda fiziskai tik kuna? Kuno zaizdos uzgija...

2009 m. gegužės 5 d., antradienis, 11:04:17
Dievas yra visur - yra ir uragane?

Iliuzija 2009 m. gegužės 5 d., antradienis, 11:02:18
Taigi, ir lietuje yra Dievas.

Iliuzija 2009 m. gegužės 5 d., antradienis, 11:01:16
Dievas sukure visa tai kas mus supa. Taip???

Protestantas 2009 m. gegužės 5 d., antradienis, 10:52:53
Ponas "kabutes",Sventajame Raste apie jusu minimus "antrus" gyvenimus sakoma taip:
(Žyd 9,27)" Ir kaip žmonėms skirta VIENĄ kartą mirti, o po to - teismas"
Antro sanso nebus-dabar yra malones laikas,kada Viespats kantriai laukia jusu pasirinkimo. Viena akimirka tas laikas baigsis ir viskas:
(Apr 20,12)" Ir mačiau mirusius, didelius ir mažus, stovinčius priešais Dievą. Buvo atskleistos knygos. Ir buvo atversta dar viena, būtent gyvenimo knyga. Mirusieji buvo teisiami iš užrašų knygose pagal jų darbus. Jūra atidavė savo mirusiuosius, o mirtis ir pragaras atidavė savuosius. Ir kiekvienas buvo teisiamas pagal savo darbus. Mirtis ir pragaras buvo įmesti į ugnies ežerą. Tai yra antroji mirtis. Kas tik nebuvo rastas įrašytas gyvenimo knygoje, buvo įmestas į ugnies ežerą"
Ka Viespats iraso i gyvenimo knyga? Stai cia-
(Jn 3,36)" Kas tiki Sūnų, turi amžinąjį gyvenimą, o kas netiki Sūnumi - gyvenimo nematys: ant jo pasilieka Dievo rūstybė."
Todel tikedamas ne savo fantazijomis,kurios butu lygios jusiskiems kliedesiams jei butu zmogaus sugalvotos,o tikedamas Gyvojo Dievo Zodziu sakau jums-nebus jokio "kito" gyvenimo-jusu bedievisko gyvenimo priesakyje laukia tik kuno mirtis,o po to stosite pries gyvuju ir mirusiuju Teiseja - Dieva. Ir busite teisiamas pagal Dievo Zodi,o ne pagal jusu asmenine nuomone,kuri is tikruju nereiskia NIEKO-tai tik jusu nuomone-nieko pasaulyje nekeicianti ir neturinti jokios realios jegos jus isgelbeti nuo amzinos ugnies.
(Jn 12,48)" Kas mane atstumia ir mano žodžių nepriima, tas turi savo teisėją: žodis, kurį kalbėjau, teis jį paskutiniąją dieną."
"Iliuzija"-Dievas yra ne gamta,gamta yra kurinys,o Kurejas-tai konkretus Asmuo,ne kloniai ir zoleles.

Iliuzija. 2009 m. gegužės 5 d., antradienis, 10:06:31
Dievas- tai visa gamta.Dangus čia ,žemėje,mūsų giriose,šlaituose piliakalniuose,tik mes jo per darbą,reikalus nemokame pajausti,pamatyti.Dievas -tai ne žilas senelis ,o angelai nepanašūs i vaikus ,kaip žmogus įsivaizduoja...

":" 2009 m. gegužės 5 d., antradienis, 10:04:21
Mūsų pašnekovas, žydo garbintojas, įsivaizduoja, kad gyvens "rojuje" amžinai "dievo" šviesos apšviestas, klausydamas angelų giesmių ir nieko neveikdamas džiaugsis "gyvenimu".
Ar nepanašu į naivuoliams sekamas pasakas, kurios gal ir tiko VII-XV amž..
Žmogui suteikiama galymybė dvasiškai tobulėti žemiškame gyvenime. Kokio tobulėjimo tikisi "Protestantas", kai XXI amž. gyvena pagal viduramžių sampratą? Jokio. Sekančiame gyvenime jam bus suteikta kita galimybė, bet jau nuo žemesnės pakopos, nes nuo šios pakopos jis pažangos nepadarė, o tik regresavo. Na, tarkim, kitame gyvenime jam teks būti bomžu ar vergu, ar kalėti ilgus metus, ar sirgti baisia liga ir t.t.. Tokiomis sąligomis žmogeliui būna daugiau galimybiu apmąstyti savo gyvenimą, daryti išvadas ir keistis. Jei pokičiai į gerąją pusę - tobulėjimas, jei į blogąją - regresas. Mūsų "gudruolio" atvėju stovėjimas vietoje, o tai ne progresas.
Tad gasdindamas mus "pragaro ugnimi", amžina tamsa ir kitokiom baisenybėm "Protestantas" pats per savo "sugebėjimą nemąstyti" gali atsidurti tokioje padėtyje.
Tarp kitko, protestaitai tai tie kuriuos pravardžiuoja bambyzais? Gal kas žinot?

2009 m. gegužės 4 d., pirmadienis, 22:19:03
Kvailai pasitikintis, tai sau ir prisitaikyk...

Protestantas 2009 m. gegužės 4 d., pirmadienis, 14:06:33
"Nė vienas žmogus negalės išpirkti savo brolio nė Dievui duoti išpirką už jį.
Didelė kaina už sielos išpirkimą- tiek niekad neturėsi,
kad galėtum amžinai gyventi ir nematytum sugedimo.
Matysi, kaip išminčiai miršta, kvailiai ir paikieji žūna, palikdami turtus kitiems.
Jie nori, kad jų namai pasiliktų per amžius, jų buveinės kartų kartoms, savo vardais jie pavadina žemes.
Net ir garbingas žmogus neišlieka: jis panašus į galviją, kuris pražūna.
Toks yra kvailai pasitikinčiųjų likimas ir galas jų pasekėjų, kurie pritaria jiems.
Mirtis juos ganys kaip avis. Josios buveinei jie skirti ir į ją nužengs. Jų kūnas sunyks, pavidalas sudūlės; mirusiųjų buveinė bus jų namai.
Tačiau Dievas iš kapo išpirks mano sielą, Jis priims mane.
Nesijaudink, jei kas praturtėja ir jo namų garbė padidėja.
Juk mirdamas jis to nepasiims, garbė nepalydės jo.
Nors gyvendamas jis tarsis esąs laimingas, kiti jį dėl sėkmės girs,
tačiau jis nužengs pas savo tėvų kartą ir šviesos neregės per amžius.
Žmogus, kuris yra gerbiamas, bet neturi supratimo, yra panašus į galviją, kuris pražus."
Visos jusu fantazijos-tuscios,nes atmetete Dievo Zodi,todel nera jumyse supratimo ir Dievo pazinimo. kas del masonu-tai paprasciausiai dar viena,eiline demonu garbintoju organizacija.
O buvo joje Puskinas ar kitas "sviesuolis"-prazuvo amziams ir jo garbe tokia svarbi kai kam cia-paskui ji nenuzenge,jis paprasciausiai prazuvo kaip galvijas be supratimo,nes atmete Dievo Zodi vietoje Jo pasirinkes sekti savo kuno ir akiu geiduliais. Prie ko ji privede sitas pasirinkimas-akivaizdu. Masonu lozes-amzinos mirties spastai.

maza to? 2009 m. gegužės 3 d., sekmadienis, 19:33:29
ferensas listas
aleksandras puskinas

http://www.ef511.net/ 2009 m. gegužės 3 d., sekmadienis, 19:31:57
ir pazvelkite kokia bjauri dezinformacija

informacija 2009 m. gegužės 3 d., sekmadienis, 19:30:31
Masonų apeigose gausu biblinių motyvų bei vardų. Plačiausiai žinoma vadinamoji Hiramo legenda. Pasak jos, meistrą Hiramą, Saliamono šventyklos statytoją, Jeruzalėje klastingai nužudė trys sąmokslininkai, nesėkmingai bandydami nevertai išgauti meistro slaptažodį. Šį siužetą masonai simboliškai pakartoja įšventinime į "Meistro Mūrininko" (Master mason) laipsnį.
[taisyti] Organizacija

Londono Didžioji LožėMasonų organizacija sudaryta iš ložių, nedidelių žmonių grupių, kuriuos vienija gyvenama teritorija. Viena iš pagrindinių veiklos sričių yra karitatyvinis ir švietėjiškas darbas. Tie, kurie šiais laikais nori tapti masonais, privalo būti laisvai išrenkami slaptu balsavimu. Norėdamas patekti tarp renkamųjų, potencialus masonas pirmiausia privalo būti vyresnis nei 18 metų vyras, kuris yra sveiko kūno ir sielos, tiki „Aukščiausia būtybe“ ir turi mažiausiai vieną tikro masono rekomendaciją. Jei jis yra išrenkamas, masonui yra uždraudžiama viešai atskleisti daugumą savo narystės organizacijoje detalių. Masonai teigia, jog toks paslapties šydas leidžia savo nariams ramiai spręsti etinius ir filosofiniu klausimus be išorės trukdžių ir įsikišimo. Tačiau konspiracijos teoretikų nuomonė yra kitokia.
[taisyti] Žymūs pasaulio masonai

Aleksandras Puškinas buvo ložės "Ovidijus", įsikūrusios Kišiniove, narysLuisas Armstrongas
Volteras (François-Marie Arouet
Mustafa Kemalis Atatiurkas
Michailas Bakuninas
Simonas Bolivaras
Vinstonas Čerčilis
Arturas Konanas Doilis
Didžiosios Britanijos karalius Edvardas VII
Didžiosios Britanijos karalius Edvardas VIII
Gustavas Eifelis
Aleksandras Flemingas
Džeraldas Fordas
Bendžaminas Franklinas
Džiuzepė Garibaldis
Didžiosios Britanijos karalius Jurgis IV
Didžiosios Britanijos karalius Jurgis VI
Johanas Volfgangas Gėtė
Edgaras Huveris
Endriu Džeksonas
Radjardas Kiplingas
Ferencas Listas
Duglas Makarturas
Džiuzepė Madzinis
Volfgangas Amadėjus Mocartas
Aleksandras Puškinas
Franklinas Delano Ruzveltas
Teodoras Ruzveltas
Džeimsas Majeris Rotšildas
Frydrichas Šileris
Janas Sibelijus
Markas Tvenas
Džordžas Vašingtonas
Oskaras Vaildas
[taisyti] Žymūs Lietuvos masonai

Jurgis Šaulys buvo masonų ložės "Lietuva" narys
Donatas Malinauskas taip pat priklausė masonų ložei "Lietuva"Lukas Bobinas
Martynas Knakfusas
Laurynas Stuoka Gucevičius
Jonas Rustemas
Jonas Damelis
Juozapas Oleškevičius
Polikarpas Joteika
Martynas Januškevičius
Juozapas Hiliaras Glovackis
Juozapas Saundersas
Gotlybas Kislingas
Izidorius Veisas
Gotfrydas Ernestas Grodekas
Simonas Žukovskis
Mykolas Mianovskis
Jokūbas Šimkevičius
Jeronimas Stroinovskis
Kazimieras Kontrimas
Jonas Fridrichas Volfgangas
Mykolas Riomeris
Mykolas Oginskis
Liudvikas Pliateris
Mykolas Biržiška
Vaclovas Biržiška
Feliksas Bugailiškis
Liudvikas Čarkovskis
Aleksandras Zoštautas
Donatas Malinauskas
Jurgis Šaulys
Jonas Vileišis
Jonas Blažys
Vincas Čepinskis
Augustinas Janulaitis
Vincas Krėvė
Vladas Jurgutis
Eugenij Kolpakov

2009 m. gegužės 3 d., sekmadienis, 15:36:00
O juk nera jokiu 'ten' ar 'cia'. Visa butis - tai vibracijos ir ju dazniai. Taip ir zmones gyvena - kiekvienas savo aprepiamu dazniu diapazone... o Pradziapatis pats subtiliausias, - piko dazniu stichijos... Ir turi stora oda: visa taip vadinama fizine-chemine materija. Taigi, biologija - is jo 'odos', is zemes dulesiu.

":" 2009 m. gegužės 3 d., sekmadienis, 10:12:33
Ir aš manau, kad yra kažkas virš visko Žemėje, bet jau tikrai ne Jėzusai, Alachai, Budos, Jahvės ir t.t. Susipažinus su dokumentiniu filmu "Vanduo", darosi aišku, kad kokiam "dievui" besimelstum rezultatas tas pats. Skirtumo jokio. Skirtumas tik tas, kad vanduo į gėrį reaguoja gražuiais molėkulių dariniais, o į blogį molėkulių draiskalais.
Kaip teigiama filme, švariu grynu vandeniu apsinuodijo mikslininkai, kurie sprendė nuodingų dujų klausimus kariniams tikslams. Kas "liepė" vandeniui "nubausti" tuos žmones? "VALDOVAS"? Gamta?
Mūsų labai tolimi protėviai irgi nežinojo kas viską valdo ir pavadino "VALDOVĄ" Pradžiapačiu, Perunu, Sotvaru ir t.t.

~~~~~~> 2009 m. gegužės 3 d., sekmadienis, 08:49:05
"Kaip danguje, taip ir žemėje".Tik tas Dangus nuo mūsų yra atskirtas, nors ten realybė daug tikresnė nei čia. O mes gyvename vienas kito haliucinacijoje.
Dažnai klausiama-o ką tu darytumei, jeigu turėtumei antrą gyvenimą, ką keistumei?...Dažniausiai atsakoma, kad gyvenčiau taip pat, daryčiau tas pačias klaidas...O kad mes gyvename vis kitą gyvenimą, su vis ištrinama mums atmintimi, tai kažkodėl krikščionybė tai neigia. Dar gerai, kad nors sielos nemirtingumo neneigia. Dėl tos pačios priežasties ir šv. Augustiną kažkur nukišo, kad negadintų biznio.
Bet yra žmonės kontaktuotojai, kurie gauna info iš Ten, arba dalyvauja astralinėse kelionėse Visatoje, lydimi kažkokių tai protingų butybių(pavadinkime -angelų). Kai vienai tokiai kontaktuotojai nusiunčiau Hubble teleskopo darytų nuotraukų, tai ji buvo stipriai šokiruota, pati negalėjo tuo patikėti. Nors prieš tai ir man pasakodavo, kad keliauja kažkur, dausose, po kitas planetas ir mato tokius neįtikėtinus vaizdus, spalvas, ūkus, žvaigždžių spiečius, kad jei turėtų teptuką, tai nutapytų. Bėda tik ta, kad čia net nėra tokių spalvų, tokio ryškumo, tokio sodrumo ir švytėjimo...

2009 m. gegužės 3 d., sekmadienis, 07:12:05
Nu jo, galimybes, objektyviai be individualiu interpretaciju nustatyti kas uz fiziologiniais pojuciais fiksuojamu ribu, zmogus kaip ir neturi. Moksliskai, pasitelkus i pagalba jautresnius nei musu pojuciai dirbtinius matavimu instrumentus, ?s gautu duomenu irgi tik realetyvistinius maketinius realybes modelius tesusidarome. Beje, kas idomiausia - is kur tos uzuominos skatinancios trnscendentines realybes ieskoti is vis kyla, jeigu tokia realybe neuzciuopiama penkiais turimais pojuciais? Ar ne santykiai tap lyciu visas prielaidas transcendentinei mistikai sukuria?

iliuzija. 2009 m. gegužės 2 d., šeštadienis, 23:05:17
...Pagalvokime gerai ponai... o kodėl transcendencija turi būti siejama su tikėjimu? Transcendencija – tai kažkas, kas yra už mūsų. Kas tai, aš nežinau. Bet kodėl tai iškart turi būti krikščioniškas Dievas? Gal tai – velnias? Gal tik piktas aitvaras? O gal tik apgaudinėjame save, kad ten kažkas yra .A?

":" 2009 m. gegužės 2 d., šeštadienis, 09:40:03
Jei žmogelis tiki, kad jo dievas sukūrė "Adomą" iš žemės dulkių prieš kokius 6000 metų, tai su tokiu nepraustaburniu tikrai nėra ko gaišti laiko. Jei jo "tikras dievas" tiek težino ir tiek jam tepasako, tai toliau su juo nėra ko veltis į kalbas. Kaži, gal jis ir žydiškiems iškrypimams pritaria? Jo "tikro dievo" tautiečių dukterims leidžia nugirdyti tėvą ir jį prievartauti, pastoti nuo tėvo.
Tęsėjau, "tikro dievo išpažinėjas" nesugeba adekvačiai reaguoti į besikeičiantį pasaulį, jis vis dar gyvena viduramžiuose bijodamas inkvizicijos, nemato mokslo pasiekimų ir atradimų. Jo protas nepriima aplink verdantį gyvenimą, nes užprogramuotas reaguoti tik į "šventą raštą".
Gaila tokio aklumo žmogaus, gyvenančio XXI amžiuje, bet kiekvienas esame savo likimo kalviais. Jo toks pasirinkimas.

Protestantas 2009 m. gegužės 1 d., penktadienis, 22:12:24
Abraomas BUVO piemuo-spausdinimo klaida.

Protestantas 2009 m. gegužės 1 d., penktadienis, 22:02:54
p Zubinai,as jums pirstu duriau i jusu pateikiamos informacijos iskraipyma:)). Prie ko cia metai,jei Abraomas nebuvo piemuo,Lotas ne Abraomo vaikaitis,Aaraonas-vergas gaminantis plytas,Izaokas klajoklis kaip ir jo tevas-augino gyvulius,Moze buvo Egipto princas,po to-piemuo,gane savo uosvio Jetro avis,Jokubas 14 metu gane gyvulius uz savo zmonas ir t.t. Kokios linijos,kai jus prisigalvojat ir prikuriat nesamoniu-Sventasis Rastas neparasytas patvirtinti jusu ligotam prote gimusiu teoriju,Sventasis Rastas kalba apie Dievo Sunu-VISAS Rastas.
(Jn 5,39-40)" Jūs tyrinėjate Raštus, nes manote juose turį amžinąjį gyvenimą. O Raštai liudija apie mane, bet jūs nenorite ateiti pas mane, kad turėtumėte gyvenimą'."
Biblija as skaitau gerus 20 metu-kasdien mano diena ja prasideda,joje ir baigiasi. Jusu kartai - apgailetinas gyrimasis.
Jus p. Zubinai esat paprasciausias ligonis trokstantis sau garbes-ir del to gal jus teisus,nebediskutuokime daugiau,gana bjauru bendrauti su jumis- zmogum besidedanciu lygiu Dievui.

Tęsėjas 2009 m. gegužės 1 d., penktadienis, 21:45:00
Tad, tamsta protestante,matosi, kad nepastebėjai,ar nenorėjai pastebėti, kad ST, nuo pat Adomo sūnų Abelio ir Kaino iki Mozės ir Aarono, lyg raudona linija tęsiasi dviejų giminingų herojų (simbolizuojančių žemdirbį ir piemenį)drauge su jų giminiačiais neva klajonių aprašymas. O tai reiškia, kad tamsta Biblijoje klaidžioji lyg naktyje, kaip ir žydai dykumoje. O jeigu taip, tai tamsta nepastebėjai ir tai, kad ST minimų herojų amžius siekia šimus ir net daugelį šimtų metų. Vien Nojus iki tvano gyveno 600, o po tvano dar 350 metų. Nei vienas biblinis veikėjas negyveno mažiau nei 100 metų.Tad apie ką gi joje kalbama? Laikas atsitokėti, gerbiamasis! Kai bent 5 kartų su pieštuku rankoje nuo-iki perskaitysi visą Bibliją, galėsime ir toliau padiskutuoti. Dabar tai tuščias laiko gaišinimas.

Visuotininkas 2009 m. gegužės 1 d., penktadienis, 21:22:11
Jusu demesiui nenugincijama informacija: Dievas zmoniu kalba kalbeti nesugeba:) del panasios priezasties, kaip, kad zmogus nesugeba kalbeti parsiuku kalba:)) Taciau begalo brangindamas zmones-savo vaikus ir taikstydamasis su tokia situacija, vis del to surado sprendima ir buda kaip informacija zmogams perteikti. Nemanyciau, kad zemeje butu daugiau nei koks procentas zmoniu negirdejusiu apie Tarpinika-Zodi-Kristu (uz ka zmonija dekinga krikscioniskajai misijai:) Nebukite durni, issivaizduodami, kad Dievas butu ir uz jus dar durnesnis daleisdamas keleto Tarpininku misijas. Del to sukurtas tik vienas Zodis, kad isvengtume daugebalsio nesusikalbejimo. Tad; kadangi sunus Marijos ir Juozapoto pats memuaru lyg ir nepaliko, tai dekodami Viespaciui ir proteviams, kuriems ispuole laime pabuti Mesijo amzininkais, ir kurie ka beprisimindami is Jezaus pamokslu bei pamokymu vis del to si ta gal ir be savu interpretaciju uzrase, rinkime ir sijodami kramtykime. Juk Zodis - musu duona kasdienine. Tai vat, mieli Broliai...

Protestantas 2009 m. gegužės 1 d., penktadienis, 18:41:31
na,p.Zubinai nepaisant to,kad esat Dievo priesas-paskutini kart pabandysiu parodyti jusu skiedalu nekompetencija.
Lotas jusu ziniai buvo Abraomo brolio sunus,t.y.- jo sunenas,jokiu budu ne vaikaitis ir Lotas kilo ne is Abraomo.
Abraomas NEBUVO zemdirbys,jis buvo klajoklis,kuriam Viespats liepe isvaikscioti zeme,kuria paveldes jo palikuonys. (Pr 13,2-6)" Abramas buvo labai turtingas: turėjo daug gyvulių, sidabro ir aukso.Jis keliavo atgal tuo pačiu keliu, kuriuo buvo atėjęs, Betelio link iki tos vietos, kur pradžioje tarp Betelio ir Hajo buvo pasistatęs palapinę, iki tos vietos, kur buvo anksčiau pasidaręs aukurą. Čia Abramas šaukėsi Viešpaties vardo. Lotas, kuris keliavo su Abramu, taip pat turėjo avių, galvijų ir palapinių. Kraštas negalėjo sutalpinti jų ir išmaitinti jų gyvulių, nes jų bandos buvo per didelės."
Aaraonas buvo vergas,kaip ir visi hebrajai to meto Egipte,o ju darbas buvo gaminti plytas faraono miestu statyboms-jokiu budu ne zemdirbyste.
Ir taip toliau p. Zubinai-visos jusu prielaidos paprasciausias briedas ir iskraipyti faktai-arba is vis-isgalvoti dalykai. Esat paprasciausias pasakorius su didelem anbicijom. Deja,Viespats jus gedysites savo melo pries Viespati,bet laikas atgailauti ir Ji atrasti yra tik DABAR. Nedelskit.

Protestantas 2009 m. gegužės 1 d., penktadienis, 18:10:42
ponas Juokdary kabutese,taip as tikiu tuo,ka Dievas sako labiau nei tuo,ka sako zmones. O Dievo Zodis yra toks: (Pr 2,7-8)" Ir Viešpats Dievas padarė žmogų iš žemės dulkių ir įkvėpė į jo šnerves gyvybės kvapą. Taip žmogus tapo gyva siela. Viešpats Dievas sukūrė sodą Edene rytuose ir ten apgyvendino žmogų, kurį buvo sutvėręs." Ir del Ievos jus teisus - as tikiu Dievo zodziu vienareiksmiskai- (Pr 2,20-24)" Adomas davė vardus visiems gyvuliams, padangių paukščiams ir visiems lauko žvėrims, tačiau tarp jų neatsirado padėjėjo, tinkamo žmogui.Tada Viešpats Dievas giliai užmigdė Adomą, išėmė vieną jo šonkaulių ir tą vietą užpildė kūnu.Po to Viešpats Dievas iš šonkaulio, kurį išėmė iš žmogaus, padarė moterį ir ją atvedė pas žmogų.Tada Adomas tarė: 'Štai kaulas iš mano kaulų ir kūnas iš mano kūno! Šita bus vadinama moterimi, nes iš vyro ji paimta'. Todėl vyras paliks savo tėvą bei motiną ir susijungs su savo žmona; ir juodu taps vienu kūnu."

Protestantas 2009 m. gegužės 1 d., penktadienis, 18:04:24
"Per praeitį į ateitį" autoriaus Romualdo Zubino aiškinimo, žemdirbiai simbolizuoja tvaną,o piemenys-medžiotojai-kalnų potvynį."-----tai as jums ir bandau pasakyt:)). R.Zubino interpretacijos verte-NULIS. Koks skirtumas ka sako Zubinas ar kitas-"-inas". Zybinas sako,kad reiksme tokia,kitas susireiksmines inzinierius ar ex-milicininkas papasakos,kad piemenys simbolizuoja Pietu Kryziaus zvaigzdyna,o medziotojai-grizulo ratus:))..ir ka? Vejai ir tustybe yra jusu Zubino aiskinimai. SVENTA RASTA GALIMA AISKINTI TIK SVENTU RASTU. Jei nera Raste tokio paaiskinimo-reiskia jo nera is vis ir Zubino kliedesiai-tai tik zubino kliedesiai-jie ir numirs su Zubinu taip niekada tikrove ir nevirte-nes TIK Dievo zodis yra realybe.
Del to kad jus p.Zubinai atmetate Dievo Zodi-labai suprantama,tik i jusu priezastis gilintis-reiskia jas sureiksminti kaip vertas aptarimo. Is tikruju priezastis paprasta-jus mylite nuodeme ir norite buti lygus Dievui-del to ir teisiate Jo Zodi,i Biblija kaip i savo rasliavai lygia knygiukste ziuredamas. Visos kitos jusu nurodytos priezastys-tera pilstymas is tuscio i kiaura ir jame dalyvauti visai nenoriu. Tuos klausimus,kurie skirti jums patiems save pateisinti ar apkaltinti Jezu nebutais dalykais paliksiu be atsakymo,zinokites. Dievas jums atsakys kai ateis jusu laikas.

Tęsėjas 2009 m. gegužės 1 d., penktadienis, 17:51:31
Protestante, tamsta išties nesi skaites Biblijos, o jeigu ir skaitei, tai neperpratai kas joje rašoma."Pradžios Knygoje"(p.4,5) rašoma: Adomo ir ievos sūnūs "buvo gi Abelis avių piemuo, o Kainas-žemdirbys";(p.9,23)"Noė buvo žemdirbys". Abraomas,Izaokas,Jokubas,Mozės brolis Aaronas ir kt.- buvo žemdirbiais. Abraomo vaikaitis Lotas,Esavas,Moze ir kt.-vieni buvo piemenys kiti medžiotojais. Anot knygos "Per praeitį į ateitį" autoriaus Romualdo Zubino aiškinimo, žemdirbiai simbolizuoja tvaną,o piemenys-medžiotojai-kalnų potvynį. Per nurodomos knygos autoriaus pateikiamą prizmę, galima jau įminti ir arijų rašytą Senąjį Testamentą(ST). Aš pilnai sutinku su autoriumi, kad ST informacine prasme yra labai vertinga. O štai Naujasis Testamentas(NT) I-jo tūkstantmečio pirmoje pusėje jau sukurtas katalikų ir patiems katalikams.Galiu pasakyti tiktai tai, kad informacine prasme NT yra neįdomi o jos turinys ne tiktai pridarė pasauliui labai ir labai daug žalos, bet ir toliau priešina pasaulį.Tai regime net ir jūsų pasisakymų.

":" 2009 m. gegužės 1 d., penktadienis, 17:38:18
Išsilavinęs ir apsiskaitęs "protestante", mat kaip tu gerai išdresuotas,neatsakai į klausimus, kurie tau nenaudingi. Šaunuolis.Mokykla puiki, demagogijos viršūnes pasiekei. Gal ir "Adomu" iš molio nulipintu tiki? Ir "Ieva" iš "Adomo" šonkaulio žaviesi?
O dar sakai, kad iš tavęs ir tavo tikėjimo tyčiojames? Nesityčiojam. Tikėk įką tik nori, bet nekliudyk irkitiems tikėti į savo "Tikrą Dievą".
Apie "Adomą" su "Ieva" vėl neatsakysi?
Mes tau jau net satanistais tapome. Kaip viduramžių inkvizitorius elgiesi. Būtu tavo valia, sudegintum mus ant laužo, juk satanistai. Atsipeikėk. Gal nevisiškai praradai gebėjimą mąstyti.

W.A. 2009 m. vasario 24 d., antradienis, 19:55:47
Žmonės, nepulkite vienas kito, neįžeidinėkite... Pabandykite rašyti be "tu", "aš" ir pan. Tai niekur neveda... Puikiai "be pykčio" (L.Donskis) galima išdėstyti tiek slavų-pagonių, tiek sekmininkų, tiek Sibiro šamanų, tiek Jehovos liudytojų, tiek zoroastrų, tiek Egipto tikėjimus, gnosticizmą ir dar tūkstančių tūkstančius kitų.

:)"18:19:24" 2009 m. vasario 24 d., antradienis, 17:36:58
tu ir esi satanistas - mano Dievo isreikstu Biblijoje sprendimu tu esi satanistas ir demonu garbintojas. Ko cia gincijiesi? Manai,kad tavo dievybiu poziuriu tu esi arijas,oho ho koks nuostabus ir ypatingas. Klausimas ne tame ka tu manai ar ka as manau-svarbiausia Dievo nuomone. Ir kas ta verte nustatys ir pasvers - tavo Liuciferis,ar mano Viespats ir gelbetojas Jezus Kristus. Mano Viespaties Evangelija moko,kad ateis ta diena,didziojo Teismo diena. Tada ir paziuresim - kas yra kas ir ko vertas tavo pasirinkimas lyginant ji su mano pasirinkimu. O iki tol..guliaj vasia. Laisvas.

Petras 2009 m. vasario 24 d., antradienis, 14:40:33
W.A., jau perskaičiau. AČIŪ. Vėl žingsnelis į priekį. Žydo garbintojai, babarai nesugebėjo visko sunaikinti, tad dar yra galymybė sužinoti apie protėvių civilizaciją nors nuotrupas. Kas ten mane vis satanistu nori matyti? Ar ne satanistai naikina viską, kas jiems trukdo mulkinti žmones?
Pasižiūrėk į veidrodį, ar nesimato ragelių?
W.A., bendrauju su rusais, ukrainiečiais įvairiuose forumuose. Jie irgi domisi Arijų religija, bet neranda internete enciklopedijos. Gal galėtum nurodyti adresą?

W.A. 2009 m. vasario 24 d., antradienis, 13:26:42
Patalpintas "kitas" vertimas apie arijus - šįkart iš "Encyclopedia Iranica". Nuoroda po "Naujas puslapis":
www.spauda.lt/mitai/indai/aryans.htm

De'sant 2009 m. vasario 22 d., sekmadienis, 12:18:44
Taip ir prasotes dirzo :) Nagi, vaikeliai, pasistokit spjaudesi ir snargliukus apsivalykit... Kadangi tokia musu lemtis, kad visi be isimciu esame tokio Dievo vaikai, kuris pats nera naturalus kurejo visatos atzvilgiu, panasiai kaip nenaturalus ir Liuciferis bei Setonas, kuriu itaku sferoje nuo ju veiklu pradzios mums teko laime pasijusti beesantiems, todel niekaip be misticizmo mums gyventi neiseina... ir pirmas mums uzdavinys - is triju konkuruojanciu "firmu" pasirinkti palankiausios likimui globa! Deje, vienaip ar kitaip, bet visi jie yra vagys :) Taciau vienas tarp ju, yra Tas, kuris be saiko mainais duoda, o kiti du - tik savo intereso paisydami: "Pjaukites, o mes apturesim...". Petras Liuciferiui prielankus, o sypseneles propaguotojas, kuri labai jau Judo pabuciavima primena - Setono apzavetas. Tokia mano, Tikrojo Dievo Vaiko, nuomone. Amen

Petras 2009 m. vasario 21 d., šeštadienis, 22:33:48
Jei tavo proteliui taip šviečia, jog supratai mane esant kažkokiu satanistu, tai tik tavo problemėlės. Su žydkrikščionių srovėmis, kryptimis ir sektomis neturiu jokio noro geriau susipažint. Man visai nesvarbu kaip pasivadina sektos su orgijų praktikavimu, svarbu tik tai, kad jos kaip ir tu garbina žydą Jėzų - žydkrikščioniškos. Tad ne mano nuopelnas, kad apie orgijas religijų forume suteikta proga užsiminti. Tai žydkrikščionybės realybė.
Jei susipažintum bent minimaliai su mūsų protėvių Arijų religija, gal ir sugebėtum pastebėti, kad jų civilizacija buvo daug aukštesnio lygio, nei ta, kuri žydiškais metodais įsitvirtino dalyje mūsų pasaulio ir dabar viskas sparčiais tempais rieda katastrofos link. Gamta materialistų dėka grobuoniškai naikinama pasipelnimo tikslais. Gamta pradeda gintis nuo tokių žydkrikščionių, kaip tu, savo metodaois - potvyniais, žemės drebėjimais, cunamiais, sausromis, ugnikalnių išsiveržimais. Tai kas satanistas, kieno "religija" veda žmonyją į pražūtį?
Nekeikiu aš tavęs. Gerbiu tavo pasirinkimą ir tas tavo nesubrendelio džiaugsmas "dėl kančių dievo vardan" visiškai be pagrindo. Tik tokie, sunkiai suprantantis paprasčiausius dalykus, kaip tu ir tegali būti sektantais. Protingi, normalūs žmonės į šarlatanų tinklus nepakliuna.

cesserymn 2009 m. vasario 21 d., šeštadienis, 22:28:20
If you want to stop spamming of your forum, send your URL here: stopforumspam(at)gmail.com or post comment here: stopforumspam(dot)blogspot(dot)com
Append your site to antispam black list of autosubmitter software. It's FREE!

:)"18:19:24" 2009 m. vasario 21 d., šeštadienis, 19:34:51
Petras>
sekmininkai yra tradicine protestantizmo konfesija. Tai pirma-galetum pasiziuret internete pries eilini karta nusisnekedamas:)). Jei apie orgijas..tai savo poreiki paleistuvystei pasistenk realizuoti kituose puslapiuose,ne religijai skirtam forume:))
O siaip is satanisto kuris kritusi angela Liuciferi vadina savo sviesos neseju-kitko iskyrus putas is nasru drimbancias ir keiksmazodzius,nelabai ir galima butu tiketis. as ir nesitikejau:)))..aciu uz visus pagyrimus issakytus ir mano ir krikscionybes atzvilgiu-kol satanistas mane keikia-galiu tip pasidziaugti-reiskia viskas su manim gerai..Dievo priesas nekencia manes:). Dievui garbe!:))

Petras 2009 m. vasario 21 d., šeštadienis, 12:58:55
Prisipažinimas esant sektantu viską pastato į savo vietas. Ar tavo sektoj lytinio iškypimo orgijos, paleistuvystė labai populiarios?
Va ką reiškia būti sektantu, protelis per zombinimą nustekentas iki tokio žemo lygio, kad vargšelis nebegali suvokti mokslinių žinių svarbos.
Įsikandęs kaip šuo žarną, tampo Jėzaus vardą, ir nesugeba suvokti net vaikui suprantamų dalykų. Na ne vien tik Jėzus yra "dievas". Yra labai daug žmonių tikinčiu į kitus "dievus". Tie žmonės, kaip ir tu, įsitikinę, kad tik jų "dievas" tikras, o kiti tik STABAI. Tai kurie iš jūsų teisūs? Manai, kad tu teisus, kad tavo "dievas" pats tikriausias ir turi "nenuginčijamų įrodymų". Musulmonai irgi turi "nenuginčijamų įrodymų, kad jų "dievas" pats tikriausias. Budistai, žydai ir t.t. taip pat turi "nenuginčijamų įrodymų". Visi turi ĮRODYMŲ, tik ar jie tikrai įrodymai, ar tik liguistos fantazijos, gobšumo, kuo daugiau žemiškų gėrybių užvaldymo visom tiesom ir netiesom (kaip jūs ten sakot - greičiau kupranugaris pralis pro adatos skylutę, nei turtuolis pateks į dangaus karalystę. Teisingai persakiau?) siekis. Apsidairyk aplinkui, nematai kaip kolėgos ir bendraminčiai vadovaujasi ne dvasingumo siekiais, o materialinių, žemiškų gėrybiu siekimu? Kadangi visa žydkrikščionybė su visom savo kryptym ir sektų sektom pastatyta ant žydiškų, t.y. melo ir žydiškų apgavysčių pagrindo, kitaip ir būti negali. Melu gyvenat, melu pasiklojat, melu užsiklojat. Toks tavo pasirinkimas. Taip ir gyveni.

Protestantas 2009 m. gegužės 1 d., penktadienis, 16:17:39
jusu "puritonu" ranka nekyla vadint,ir kadangi samoningai konfrontuojate tyciojates is sios pasauleziuros zmoniu - vadinsiu jus satanistu-tai kur kas arciau realybes.
Del Biblijos-visi jusu teiginiai yra melas-Sventajame raste nera nei vienos klaidos ir del autoriu-klystate. Man is vis nesuprantamas jusu globejiskas tonas ir raginimas giliau pastudijuoti tai,ko jus rankose NETUREJOTE nei kart tam,kad po to galeciau kalbeti su jumis apie tai,ko jus NESKAITETE:))).
..ar nebusit dar vienas juokdarys,kaip ponas "kabutes"?:)

":" 2009 m. gegužės 1 d., penktadienis, 10:15:30
Mūsų "protestantas" mąstyti nebesugeba. Zombiu pavirtęs žmogelis nebemąsto. Jis užsiciklinęs ant to kas jam jau įdiegta ir daugiau jis nieko nebegali analizuoti, lyginti ir suprasti.
Dabar jis jau "plaunasi" rankas dėl žydkrikščionių niekšiškų nusikaltimų, bet garbina tą, kurio vardu tos niekšybės buvo daromos. Sakot jis apsiskaitęs? Nemanau. Tai kaip mokinukas zubrila iškalęs mintinai pamoką, kuria jam pakišo panosėn. Daugiau jis nieko nemato apliknk savęs, nieko nesupranta kas dedasi aplink.
Jam įdiegta, kad "tikras dievas" tas kurį jis garbina. Tai visa jo filosofija. Žydkrikščionybei kardu ir ugnimi pavyko "atversti į tikrą tikėjimą" 2 milijardus žmonių. Bet pasaulyje yra dar 1 milijardas musulmonų, yra dar 750-800 milijonų induistų, yra dar 200-250 milijonų budistų ir dar daug kitų tikėjimų žmonių. Kaip bus su tais?
Yra labai geras Mačernio eilėraštis.
"Visi tikėjimai - fantazijos žaislai:
Apie tikrovę nieko pasakyt negali,
Bet kas pamiršo juos visus, tas amžinai
Turės klajot po tamsią Hado šalį....
..........
Bet žmonės mėgsta šilumą labiau nei tiesą
Ir bijo pasilikt vieni net valandai vienai,
Ir, jei širdy tėvų tikėjimas atvėso,
Jie naujo griebiasi karštai".
Žydkrikščionybė tai tas pakaitalas, kurio griebiasi karštai pamiršę savo protėvių tikėjimą žmogeliukai - "protestantai". Tai tokie smulkūs niekšeliai, kurie nesidrovėdami ir net didžiuodamiesi apspjaudo savo tėvus (šiuo atvėju tolimesnius protėvius).
Nesugebėdamas suprasti kaip ir kodėl vyko protėvių "krikštas", "protestantas" tai aiškina kaip jam patogiau, kaip jam įdiegta zombinimo metu. Jo apsiskaitymo ir išprūsimo nematau, tai zombio kliedesiai, kurie žydkrikščionybės įšvirkšti į jo smegenėles.

PURITONAS 2009 m. gegužės 1 d., penktadienis, 07:50:40
Visiškai jus teisus dėl puritonų bei mano pasaulėžiūros neatitikimo. Tai dar kartą patvirtina, kad tamsta esi apsiskaitęs. Tačiau nori, tamsta, ar nenoti bet teks sutikti su tuo, kad Bibliją rašė ne žydai ir, kad joje, apart gausios užslieptos informacijos iš praeities, yra labai daug, švelniai tariant, netiesos. Pradžioje tamstai būtina bent šiek tiek geriau pažinti Bibliją ir tiktai tada sėstis prie vieno stalo(kompiuteriaus) ir ginčytis.

~~~~~~> 2009 m. gegužės 1 d., penktadienis, 07:35:55
Istorija vis kartojasi. O ją priversti esame kartoti vis dėl agresyvių, rafinuotų išorinių jėgų poveikio, kurios jau galutinai norėtų išplauti smegenis ir pasėti savo sėklą. Taip buvo ir prie Kenstučio, taip buvo ir yra prie Algirdovno, taip pat buvo ir yra prie Vytauto. Bet mą rodos, Lietuva gyveno geriausiai, kai nebuvo jokių raudonų pentogramų, jokių mėlynų kamanų herbe, jokiu...izicijų ir...izmų. Na `o, bet, tačiau` buvo laikas kai reikėjo susideginti iki Pilėnų...
Ach, o Dangau, kodėl visada laimi labiau agresyvūs??? Gal mums savyje irgi reikia žadinti agresyvumą, kad išsaugotume dar užsilikusį identitetą ir ne tik krepšinio aikštelėje? Nors tada visi kiti rėkte rėkia-ne, ne, ne, būsite barbarai/rabarborai...

Protestantas 2009 m. balandžio 30 d., ketvirtadienis, 23:30:12
savo slapyvardi pasiemete netikslu-jusu pasauleziura su puritoniskaja net arti negulejus. Todel jau is vardo ziuriu i jus kaip i primityvu piktzodziautoja.
Kuris,beje,nelabai supranta ka kalba,arba bando pasakyt daugiau stengdamasis paslept,nei parodyt.
Nesigilinsiu,nes jusu komentaras beprasmis ir atsakyti galima vienu sakiniu: Niekas nesipainioja Sventajame Raste. Jums pries vertinant pravartu butu perskaityti tai,apie ka kalbate. Kalbai apie zydus ir ST uztektu ir laisku Romieciams bei Hebrajams.
Kalbekite apie tai,ka zinote-o jei kalbate tai,ko nezinote,tada geriau protingos ir pagristos prielaidos nei tokios "isvados",kokias cia suraset.

PURITONAS 2009 m. balandžio 30 d., ketvirtadienis, 21:36:04
Protestante, matosi, kad tamsta esi apsiskaitęs ir net žinai kas ką anais laikais pakrikštyjo ir net kas ir ką išžudė. Šį bei tą žinome ir mes.Bet matosi ir tai, kad tamsta nori, kad visa tai mūsų krašte būtų pakartota. Jug melu grįstas tikėjimas neatves prie tikrojo-dvasinio tikėjimo. O jug tikėjimas- dvasinis gyvenimas žmogui yra būtinas, kaip oras, kaip ir fizinis gyvenimas. Jug be tikėjimo ir be dvasinio gyvenimo žmogus laikui bėgant vėl virs tuo, kuo buvo ir prieš tapdamas HOMO SAPIENS. Tad mastykime ką skelbiame ir ką darome. Nepamirškime ir dar kartą paskaityti Senąjį Testamentą, kuriame yra įvardijamas tiktai vienas dievas- Viešpats. Jeigu ir dar manote, kad Senajį Testamentą yra parašę žydai, tai turiu pasakyti, kad,anot šaltinių, žydai niekada negarbindavo žmonių- istorinių asmenybių. Nepripažįsta jie ir Kristaus-žmogaus, kuris Naujajame Testamente pradžioje yra įvardijamas kaip ŠVIESA, vėliau jau ir kaip Marijos Sūnus Jiezus Kristus. Ar neperdaug susipainiojo patys testamento kūrėjai? Matosi, kad susipainiojuote ir jus, protestante. Ar nelaikas jau mums patiems atsipainiuoti ir ateiti į protą bei sustatyti visus taškus ant-i ir tiktai jau po to skelbti savo tiesas?!

Protestantas 2009 m. balandžio 30 d., ketvirtadienis, 20:19:30
del kompu - vejus snekate:)). Visiskus.
Jei kalbet apie indulgencijas-tai mielai pridengciau sita jusu analfabetiskuma-nera malonu matyti kaip zmogus save pajuokos objektu daro del elementaraus neisprusimo. Keista,nes lyg ir rastingas esat. Jei pastebejote pasirasineju "protestantas". Prekyba indulgencijomis taip pat buvo tarp priezasciu,kurios itakojo Liuteri garsiai prabilti apie kataliku kulto ir popieziaus institucijos stabmeldyste,nuodeme ir nusikaltimus pries Dieva ir zmones.
Del proteviu..tai prasikrapstykit akis,Lietuva pakrikstijo ne kryziuociai,o jusu taip garbinami kunigaiksciai-Mindaugas uz savo kaili pardaves viska ka galejo,Algirdas su savo zmona apsupta provoslavu sventiku,Vytautas zemaicius kaip siuksles kryziuociams stumdes,kad savo bizni issaugot,Jopgaila ir visi tolimesni. Tai ju isakymu per jega istisi kaimai i upe suvaryti "kriksta" gaudavo. Tai Vytautas is Jano Zickos,kuris kovesi zalgirio musi kartu ateme dvarus Lietuvoj pareikalavus popieziui-kai janas Zicka tapo protestantu.
del zudymu-tai gerbiamasis LDK kariuomene degino kaimus ir pilis,plese,zude ar i rytus teriot eidama,ar i vakarus.
Del krikscionybes..tai Kristaus yra tas,kuris turi savy Dievo Dvasia,yra atgimes is auksto ir gyvena nebe sau,o Dievui- ne savo geismais o Dievo valia ir pasilieka Jo Zodyje. O ne tas,kas vadinasi katalikas ar bet kokia kita etikete prisiklijaves. (2 Tim 2,19)" Bet tvirtai stovi Dievo pamatas, turintis tokį antspaudą: 'Viešpats pažįsta savuosius' ir: 'Tepasitraukia nuo neteisybės kiekvienas, kuris šaukiasi Kristaus vardo'."

":" 2009 m. balandžio 30 d., ketvirtadienis, 19:50:56
Tikru tikriausias ligonis, kuris atklydo į XXI amž. iš gudžių viduramžių. "Dievo vaike", taip matyt ir nesuaugsi net iki grabo lentos.
Kompu naudotis moki, "dievo vaike", bet gal vistik žinai, kad daug prie kompų kurimo prisidėjo "nedievo vaikai" japonai. Ir kaip tau "dievo įstatymai" leidžia naudotis netikelių išradimais? Nesusitepsi savo "švarumo"? Nebijai, kad "dievo sūnus" nubaus tave už tokį nukrypimą nuo jo įstatymų? O jis žiaurus. Juk nudžiovino medį, kuris nedavė jam savo vaisių, kai nebuvo atėjęs laikas. Visai žydiškai pasielgė. Ir "vietininkas" indulgencijas nusikalteliams kryžiuočiams išduodavo, jei eidavo žūdyti tavo protėvių. Teisingai darė?

Protestantas 2009 m. balandžio 30 d., ketvirtadienis, 16:43:52
Ponas Juokdary,Dievo isakymai visi yra Biblijoje ir ju gerokai daugiau nei desimt. Suprantu juos taip kaip jie yra parasyti-pazodziui,taip ir vykdau saugodamas is Dievo gimusi tikejima svarioje sazineje ir save pagal Dievo Zodi. Tai nedaro manes geresniu nei jus,blogesniu nei jus-as taip gyvenu ne del to,kad noriu su kazkuo lygintis,o del to,kad esu Dievo vaikas. Ir Viespats yra mano Teisejas,jusu nuomone visai bereiksme cia. dar daugiau-ne apie save pasakoju ir ne savim giriuosi-kalbu apie Dieva ir TIK apie Ji. Kaip ir ne i tema jusu lyriniai nukrypimai su populistiniais pagraudenimais.
(1 Jn 5,18-20)" Mes žinome, jog kiekvienas, gimęs iš Dievo, nenusideda. Kas gimęs iš Dievo, saugo save, ir piktasis jo nepaliečia. Mes žinome, jog esame iš Dievo, o visas pasaulis yra piktojo. Ir mes žinome, kad Dievo Sūnus atėjo ir suteikė mums supratimo, kad pažintume Tikrąjį. Ir mes esame Tikrajame - Jo Sūnuje Jėzuje Kristuje. Šis yra tikrasis Dievas ir amžinasis gyvenimas. "
Todel ir jums sakau-Tas,nuo kurio priklauso jusu likimas yra Jezus Kristus. Visa neopagonybe savo isdidume jums neduos gyvenimo-tik MIRTI. Mastykit,kol dar yra malones laikas susitaikyti su Dievu,laikas,apie kuri galite pasakyti "siandien".

":" 2009 m. balandžio 30 d., ketvirtadienis, 09:10:18
"Dievo žodžio" žinovas viską žino, viską moka. Jis remiasi "Dievo Įstatymu" (reikia manyti, kad tai yra "10 dievo įsakymų"), kurių nesiruošia vykdyti, nes juos supranta kaip jam patogiau. Tai ir yra BIZNIS, žydiškas GEŠEFT. Kas neša pelną, tas gerai. Nenustebčiau, jei "Protestantas" pasirodytu esąs koks "bažnyčios" tarnas ar dar koks veikėjas, "besišildantis rankas" prie žydkriščionybės kurenamo laužo. Jam nesudrebėtu ranka, kaip kryžiuočiui, nužudyti nesutinkanti su jo primetamu dievu vaiką, moterį, senelį. Taip jau pas žydus ir jų pakalikus yra, deklaruot vieną, o daryt visai kitą. Tai begėdiškas veidmainiavimas ką akivaizdžiai čia mums demonstruoja "dvasingi" žydkrikščionys.

Protestantas 2009 m. balandžio 29 d., trečiadienis, 12:00:02
Jietis> kalbancio urantijos liuto klejonese kurias ka tik pacitavai nera nieko is Dievo. Visos sitos pasakos nukreiptos i zmogu ir iseina is zmogaus-tai tustybes darbas ir pasibjaurejimas jei sverti sito briedo verte Dievo Zodziu.

Jietis 2009 m. balandžio 29 d., trečiadienis, 11:43:33
"Pati našiausia ekonomika yra ta, kuri remiasi į Tėvą.
Jūsų motyvai visoje veikloje pasikeistų iš savanaudiškų į dieviškus visumos labui. Tada jūs ne plėstumėte savo verslą, bet padėtumėte organizuoti tokias pačias įmones kitose vietose ten gyvenantiems savo sielos broliams ir seserims, kad ir jie galėtų daryti tą patį, ką jums taip pavyksta padaryti.
Tada jums nebereikėtų milijonų švaistyti nereikalingai, ir net žalingai, reklamai, nes jūs visiškai nebūtumėte suinteresuoti, kad tik jūsų kompanijos veikla yra reikalinga kitiems ir tik kad apie jūsų kompaniją žinotų kiti. Jūsų pastangos visų labui, jūsų realūs veiksmai būtų grindžiami Tėvo meile savo sielos broliams ir seserims, ir šitas nuoširdžias pastangas tuoj pat pastebėtų jūsų kompanijos dirbantieji, o jūsų sielos siunčiamus jiems meilės virpesius pajaustų jų atsivėrusios sielos. Dėl to atsirastų tvirtas tarpusavio ryšys per Tėvo meilės virpesius. Ir darbo našumas nepaprastai pakiltų, nes žmonės eitų į darbą ne kaip prievolės atlikti, už kurią gautų vos galą su galu leidžiantį sudurti atlyginimą, dabartinės ekonominės vergovės sąlygomis, bet kaip į didžiulės šeimos bendradarbiavimą vienoje ar kitoje srityje. Vergų darbas niekada negali būti našus. Šiandien taip pat. Tuo labiau, kad visiškai yra atmetamas dvasinio ryšio tarp tos pačios kompanijos dirbančiųjų, tarp jos eilinių dirbančiųjų ir vadovų, tarp jos vadovų ir kitų kompanijų vadovų buvimas. O toks dvasinis ryšys, kada dalinamasi viskuo, kas yra geriausia kiekvienoje kompanijoje, kad tik būtų galima pasiekti kuo geresnį rezultatą visumos labui, o ne atskiros kompanijos labui, darbo našumą dar labiau pakeltų.
Bet kokių įrengimų, naujų technologijų kūrimas ir diegimas vyktų ne dėl noro užvaldyti rinką, gauti užsakymų, ir pasisavinti kuo didesnį pelną nedidelės žmonių grupelės labui, bet visa tai būtų daroma, daug efektyviau ir kūrybingiau, iš meilės Tėvui ir visai Jo kūrinijai, kurios maža dalelė yra ir šitoji jūsų planeta.
Kadangi pelno motyvas dingtų, tai nebeliktų tikslo jį vis didinti lekiant beprotiškose lenktynėse. Lėšų pragyvenimui būtų daug daugiau negu jų reikia, todėl būtų sutrumpinama darbo diena, kol galų gale užtektų trijų-keturių valandų darbo per dieną. Kita dienos dalis būtų skiriama dvasinių poreikių tenkinimui bei tarpusavio bendravimui, švietimui, šeimos bendravimui, Tėvo garbinimui.
Toks ekonominio vystymosi kelias apsaugotų dabartinius gamtos išteklius, miškus, gyvūniją, augmeniją, ežerus ir upes. Jis visiškai pakeistų ekonominę struktūra, nes nebereikėtų tokių milžiniškų ir kenksmingų chemijos fabrikų, kurie ne tik teršia aplinką, orą, upes, miškus, bet ir žmones. Žemės duodamas derlius, be jokių cheminių trąšų, su kaupu patenkintų visos žmonijos poreikius, kurie iš esmės yra labai nedideli. Šiandien produkcijos yra daugiau prarandama negu išauginama. Ir auginama ne toji produkcija, kuri turėtų būti auginama. Žmonės vėl sugrįžtų į kaimus iš miestų."

Protestantas 2009 m. balandžio 29 d., trečiadienis, 11:41:57
Juokdarys tamsta esat:). Pats paklausiat,pats atsakot ir pats ta atsakyma issiaiskinat:))).
Del mano issiauklejimo-taip,turiu pagrinda juo didziuotis,nes mano aukletojas yra Dievo Istatymas-Juo as didziuojuosi.

":" 2009 m. balandžio 29 d., trečiadienis, 09:42:00
O jau tu, "protestante", savo auklėjimu turi pagrindo didžiuotis? Neturi. Tad kalba ir eina apie tavo žydkrikščionišką išsiauklėjimą ir išgyrtąjį "dvasingumą", kurį reiktu įvardinti kaip antidvasingumą, t.y. žydišką dvasingumą.

Protestantas 2009 m. balandžio 29 d., trečiadienis, 00:39:00
nebuk kvailas zmogau su tokiais apibendrinimais mojuodamas. Anas de'sant su krikscionybe turi tiek pat bendro kaip ir jus pats-tai yra nieko. Reiskia-auklejimas judvieju toks pat. Cia galite ir apsibendrinti patys save.

":" 2009 m. balandžio 28 d., antradienis, 19:39:31
Tai štai kokie žmogeliukai dalyvauja "religijų, krikščionybės ir biblijos temų forume". Ko iš tokių norėt. Žydkrikščionybės auklėjimas.

2009 m. balandžio 27 d., pirmadienis, 22:46:36
Susitinka dvi varles, is kaimyniniu balu. Varle is anos balos ir sako varkei is sitos balos: Nu, bet pas jus baloje ir pasileide visi... Uzvakar ejau - isprievartavo, vakar ejau - isprievartavo... Eisiu ir siandien... gal dar isprievartaus?! :))

De'sant 2009 m. balandžio 27 d., pirmadienis, 22:23:29
Pamire Martysius, kaip nevisas svietas, kunas jo uzsales, o anas dar kietas...

2009 m. balandžio 27 d., pirmadienis, 17:07:26
....kad pasiduoda mulkinami :)

~~~~~~> 2009 m. balandžio 27 d., pirmadienis, 11:14:35
Ai, man taip pasišvietė ir sukūriau "sąmokslo teoriją", Kurią pavadinau-"Mums auksas-opiumas liaudžiai". :)
.........................
Kodėl dabar `pasirodė "juodoji skylė" greta Saulės sistemos`?
Kaip žinia, godumo skatinami mokslininkai, sukūrė Hadrono greitintuvą, iš kurio tikėjosi susižerti nerealius viršpelnius. Juk iš fizikos kurso mums aišku, kad grafitą apšaudant elektronais greitintuve, gaunamas-deimantas. O jeigu pvz. šviną, ar kitą kokį patogesnį Mendelejevo elementą, bombarduosime elektronais, tai turėsime aukso į valias. Kaip kitaip paaiškinti tokį abejotiną projektą, kuris `surijo` tiek milijardų piniginių vienetų, nepateisinant ekonominiu atsiperkamumu ???
Bet kada dabar atsirado realus pavojus, kad Hardrono greitintuvas gali iššaukti juodosios skylės susiformavimą, iš kažkur atsirado teorija apie Saulės sistemoje atsivėrusią juodąją skylę.
Tai va, avantiūra liaudžiai mulkinti, lygiai kaip kad sakant, jog jokių NSO nėra, tai tik meteozondai, krentančios raketų pakopos... ir , žmogai, jūsų lakios fantazijos padarinys.

":" 2009 m. balandžio 27 d., pirmadienis, 10:04:34
"Petriukas" kaip supratau, seniai atsisakė dalyvauti šiame forume.
Tęsėjas, manau, puikiai žino kodėl ir kam vokietis Neselmanas 1845 m. pavadino mus ir mūsų protėvius "baltais". Tokie triukai ir vokiečiams, ir maskoliams, ir lenkams, ir žydkrikščionims reikalinga tam, kad ištrintu iš tautos atminties savąją istoriją ir priimtu jų parašyta. O tokių kaip matau čia dauguma. Vadinasi mūsų tautos priešams pasisekė.
Nežinau kaip "Petriukas", bet aš niekad baltu nebuvau ir nebūsiu. Tamstelė kaip nori. Gali būti baltu, jei nebenori būti arijum. Pono galia, pono valia.

2009 m. balandžio 26 d., sekmadienis, 22:02:29
Tai va, Petriuk, arba duok Zubinui i dantis uz tai, kad arijus baltais isvadino, arba didziuokis, kad baltas esi...

2009 m. balandžio 25 d., šeštadienis, 22:52:09
Recidyvistai... :((

2009 m. balandžio 25 d., šeštadienis, 18:43:52
Kai kurie žmonės padaro daug pikta vien dėl savo poreikio paplepėti."
(V.Hugo)

Protestantas 2009 m. balandžio 25 d., šeštadienis, 11:30:00
Tai cia tamstos "paslaptis"?:))))mmm..va kaip:)))..o kinieciai geltona spalva laiko dieviska-ir geltonai rengiasi zyniai ir valdovai ir viskas kas ju manyme dievui-geltona. Net jie patys-gelsvi:))..taigi ponai ir ponios-ju kultura senesne uz "baltiska"-arijai grynai dieviski,t.y.- grynai geltoni:))..kinai geltoni..net ir Shambala praktiskai Kinijoje kaip ir pats Tibetas..spreskit patys:))))
Apgailetina p. Zubinai. Nejau sita atsiprasant "paslaptis"-tai jusu gyvenimo vaisius?

Tęsėjas 2009 m. balandžio 25 d., šeštadienis, 10:50:39
Atėjo galiausiai metas atskleisti, taip bent aš manau, paslaptį-kas gi buvo tie arijai? Šis žodis sanskrito kalboje reiškia -grynas. Kokia prasmę į šį vertinį įdėjo vertėjai, nespėliosime. O kokią prasme šį žodį vartojo mūsų protėvia, spręskite patys. Nėra jokių abėjonių, kad homo sapiens atsirado nuo tada, kai žmogus tapo mastantys.Viskas,anot mūsų protėvių, priklausė nuo Dievo. Tad jam ir aukos turėjo būti aukojamos pačios gryniausios! Tad ir liejamosioms aukoms būdavo naudojamas tiktai rinktinis kuo šviesesnis-baltesnis vynas. Deginamosioms aukoms būdavo paruošiami kuo baltesni jaučiai, avynai,ožiai.Patys gi Dievo tarnai-žyniai, kryviai(druidai), krivių krivaičiai jodinėdavo tiktai ant gryno baltumo žirgų, vilkėdavo tiktai baltus apdarus, pagrindines dievams skirtas šventyklas statydavo tiktai iš balto akmens. Ar mūsų valstybės garbėje(dabar vadinamajame herbe) VYTIS nėra BALTAS? Tad dabar, ponios ir ponai, atsakykite patys-kas gi tie ARIJAI ir kas gi tie BALTAI?

":" 2009 m. balandžio 25 d., šeštadienis, 09:42:02
Protingai ir daro daugelis forumo dalyvių nesiveldami į kalbas su viduramžiško mentaliteto žmogeliu, kuris net nesupranta apie ką eina kalba.

Protestantas 2009 m. balandžio 24 d., penktadienis, 21:37:36
juokinga:))). Vienas rusu exmilicininka garbina ir dievu laiko,kitas savo skiedalus apie asigalius ir protevius iki dievisko lygio sureiksmines-ir abu viens kito gailisi:))). sekmes darbe:)))

":" 2009 m. balandžio 24 d., penktadienis, 21:04:50
Dėl savo likimo rūpinkis, nukvakeli. Širdis mat jam kruvinomis ašaromis pasruva. Man gėda žinot, kad yra tokių lietuvių, kurie įtiki nebūtais dalykais ir galvą guldo už žydą, priedo dar ir savo protėvius niekindami.
Ar tik ne save laikai pažangiausiųjų tarpe? Cha-cha-cha. Pažangiausieji atranda vis naujų įrodymų, kurie tavo pasakaites paneigia nenuginčijamai. O tu, "pažanguoli" gyveni viduramžiais ir neturi jokios perspektyvos išsikapstyti iki šių laikų. Gali ir toliau svajoti apie "rojų", kurio tau net pagal žydų "mokslą" nepasiekt, nes nesilaikai tu normų, kurias deklaruoji. Visiškai kaip žydas. Kalbi vieną, darai kitą, o galvoji trečią.

2009 m. balandžio 24 d., penktadienis, 17:04:42
Kas sako, ant saves pasisako :))) Galeciau parasyti, kad ir "cha cha cha..." jeigu nebutu liudna. Petras toks primityvus, kad tarp pazangiausiu ir jo, atsiveria neiveikiama bedugne. Tad ir susikalbeti nera budo. Bent jau neburnotum pris Kristu ir pries Dieva, - sirdis stingdama kruvinomis asaromis pasruva ...nujausdama artimo likima...

":" 2009 m. balandžio 24 d., penktadienis, 10:07:15
Jie ne raganos ir raganiai, o paprasčiausi nuzombinti fanatikai-davatkos. Jei juos sučirškinsi ant laužo, žmonijai jokio nuostolio nepadarysi. Tokie XXI amžiaus tamsuoliai, kurie dar tiki vaikiškom pasakom, žydų sukurptom apkvailinimui.

2009 m. balandžio 24 d., penktadienis, 09:40:56
pradek kurt dabar

~~~~~~> 2009 m. balandžio 24 d., penktadienis, 07:51:02
Kad nebūčiau jūsų haliucinacijoje, palauksiu metų pabaigos, o tada jau kursiu laužą raganoms ir raganiams, niams, niams...

2009 m. balandžio 23 d., ketvirtadienis, 22:08:35
Kiekvienas esame su savo tiesomis.

2009 m. balandžio 23 d., ketvirtadienis, 21:47:14
Geriau nezinotum... Taip butu buve nuo tada kai prasidejo postkomunistines pertvarkos ...jeigu nebutu Dievo ir Jo veiklos. Tad to, kas naturaliai pagal paskiru visuomeniu issivystyma turetu buti, nebus. Visu pranasysciu inspiratoriai, yra tik materialiosios buties bedvasiai, kurie Dievo nepazysta ir ka Jis gali, nezino. O Dievas, aplosinedamas besiklostancias aplinkybes daro taip, kad kuo agresyvesnis zmogiskasis egzemplioriu, tuo labiau taptu bejegis... Todel, jeigu zmogus turi islaikes agresyvuji prada kiek persverianti zmogisko padorumo potenciala, tai siais paskutiniais laikais jam labiausiai pritiktu vizijos apie nuostabiausia dvasinga ateiti, bet ne nihilistines nuotaikos. Amen

Žinau ir tiek 2009 m. balandžio 23 d., ketvirtadienis, 10:34:27
Tikroji krizės priežastis yra žmogaus egoizmas .Nes kiekvienas rūpinasi savo kiemu .Krize palies visus Nes teigiama energija suriša sielas Neigiama kiekviena atriboja. Yra posakis“ Kokia liaudis ,tokia ir valdžia. Žmonės krizės akivaizdoje patirs baimę .Pasireikš egoizmas Pinigai pasislėps kišenėse, kurie nuvertės Vyriausybe neturės pinigų socialinėm išmokom Žmogus neturintis darbo ,duonos ,nebevaldys savęs .Paveiks bandos jausmas kurstomas pavienių asmenų Taps neprognozuojamas ,naikins viską kas pasimaišys kelyje( Svetimą turtą ).Nuvers valdžią. Kils chaosas. Policija bus bejėgė juos sustabdyti....Neveiks parduotuves( jei bus galima jas vadinti taip)bus išplėštos ,išdaužytas inventorius .Nusikaltimai augs neišsivaizduojamu mastu .Akis už aky ,dantis už dantį
Tai prasidės pasaulinių mastu ,tada prasidės karas...... .Viso pasaulio musulmonai susivienys ....... prasidės žudynių, kankinimų ,prievartavimų era .Baisiau už inkviziciją..

Tęsėjas 2009 m. balandžio 22 d., trečiadienis, 18:03:16
Jūs visiškai teisus. Žemė visada (norisi tuo tikėti!) sukosi ir suksis apie savo ašį ir visada skriejo bei skries apie Saulę ta pačia orbita. Tačiau Žemies ašies kampas su stetmeniu į orbitos plokštumą kasdiena ir kas metai kinta. Kaip jau ankščiau esu sakęs, laike 6000metų įvyksta pilnas Žemės ašigalių inversijos (pasikeitimo) ciklas.

":" 2009 m. balandžio 22 d., trečiadienis, 12:07:02
Tikriausiai mano klaida ta, kad įsivaizduoju, jos paros laikotarpiu Žemė apsisuka apie savo ašį, kuri visą laiką statmena Žemės skriejimo apie Saulę plokštumai. Todėl tokie klausimai ir kyla. Jei Žemės sukimosi apie savo ašį, ašis vis tą pati, t.y. per polius, tada viskas aišku. Tada dar lengviau nustatyti koks klimatas buvo, tarkim Jėzaus "nukryžiavimo" metu. Ar žydai vaikščiojo su sandalais, ar avėjo šiltus batus.

2009 m. balandžio 22 d., trečiadienis, 07:51:55
Tai važiuok pas Lukašenką gyventi.

2009 m. balandžio 21 d., antradienis, 22:12:59
Didziausia Europos problema - per simta metu nuo jos atsilike ir vis dar fasistuojantys lietuviai. Nu bet tai kas suniui uodega pakels jeigu ne pats... Toks Lenino anukas kaip kaimynas Lukasenka, ir tas arciau Dievo nei lietuviski ruduju legijonai.

2009 m. balandžio 21 d., antradienis, 22:12:26
21:16:02
Tai juk prielaidos,niekas nesako kad 100%tiesa

Penkta kolona 2009 m. balandžio 21 d., antradienis, 21:33:29
Didžiausia mūsų bėda-lietuviškai kalbantys slavai.

2009 m. balandžio 21 d., antradienis, 21:16:02
Negi tiesa, kalbos apie visuotini nukvankima!? Juk 1530 -tieji, netgi ir tokiai primityviai tautai kaip lietuviu - jau istoriniai laikai. Negi manote jog nebutu jokiu duomenu ar bent jau legendu apie tuomet vyravuri amzina pavasari, anot jusu teoriju?

2009 m. balandžio 20 d., pirmadienis, 22:04:04
Labai idomios R.Z knygos, labai daug darbo ideta...bet kas ten zino visa tiesa....O paskaityti vertetu :)

iliuzija 2009 m. balandžio 20 d., pirmadienis, 22:01:00
Bet deja ,nei mes ,nei Jus niekada nesuzinosime ar tai tiesa:/

Tęsėjas 2009 m. balandžio 20 d., pirmadienis, 21:23:45
Gaila, bet aš iš knygos "Per praeitį į ateitį" autoriaus neturių išsipirkęs licenzijos viešai skelbti knygoje pateiktas schemas. Tad galiu tiktai pasakyti, kad erų sanduroje žemės pietinis ašigalis buvo nukreiptas tiesiog į Saulę.Tad jame buvo amžina vasara ir nesibaigianti diena. Jame intensyviai tirpo Antarkties ledynai. Suprantama, kad tuo pat metu šiaurinis ašigalis buvo žemės šešėlyje ir todėl jame buvo tūkstantį metų trukusi žiema ir nesibaigianti naktis. Vieninteliu šviesuliu šiame pusrutulyje tuo metu buvo Mėnulis. 1530 metais Žemės ašis jau buvo vertikali skriejimo apie Saulę orbitos plokštumai. Tad abudu Žemės pusrutuliai tuo metu buvo vienodai Saulės veikiami. Todėl Žemėje tarp jos pusrutulių buvo nusistovėjusi klimato pusiausvyra. Vandens ir oro masių judėjimas tarp pusrutulių buvo minimalus arba jis buvo lygus nuliui. Todėl ir Didysis vandenynas buvo stebėtinai ramus. Dabartiniu gi metu šiaurinis žemės ašigalis jau ženkliai yra pakrypęs Saulės link, o pietinis gręžiasi nuo Saulės. Todėl šiauriniame pusrutulyje klimatas šila, o pietiniame atvirkščiai-šala. Ir tai tęsis iki 3030 metų, kai Žemės ašis taps lygiagreti orbitos plokštumai ir perkirs ją. Nuo tada pietinis ašigalis taps šiauriniu,o šiaurinis pietiniu.Ir taip toliau...

2009 m. balandžio 20 d., pirmadienis, 20:49:17
Kvailyste! Tegul tirpsta ledynai, tegu arteja tos "nibiros" - viskas puiku! Kvailyste dar, kad zeme vartosi. Yra uztektinai archeologiniu-istoriniu duomenu apie tai, kad per pastaruosius desimt tukstanciu metu, musu planetos klimatais tokiais temperaturu intervalais, kaip kad jus cia aikciojate, nekito. Zemes asis tik svyruoja, ir ne daugiau nei per dvylikos laipsniu spinduli. O ir laiko intervalus jus neteisingai skaiciuojate... Bet tai nesvarbu, nes zmoniu kartos, sau patiems nepastebimai prie siu pokyciu prisitaiko. O jus cia, kaip jus - tamsiausiu jegu inspiruojami, patys pilnomis kelnemis savo baubais visuomeneje sumisima, panika ir suirute meginate sukelti. Sveikai pamastykite ir pripazinkite, jog, kad ir kokios stichijos negrestu, taciau nei jus, nei visa zmonija su savo "gigantiska" technocivilizacija, nieko pakeisti negalite ir negalesite. Belieka tik naturaliai prisitaikyti. Kaip tik siandien ryte Vissariono saito forume skaiciau Jo atsakyma i klausima apie tai kas yra pragaras ir kas rojus; ziurek!

Arkties ledynai ištirps iki 2030-ųjų 2009 m. balandžio 20 d., pirmadienis, 17:30:49
Arkties ledynai tirpsta neįtikimu tempu ir jų plotas pasiekė žemiausią registruotą lygį. Ekspertai teigia, kad juos nustebino tokia tirpimo sparta.
Vien per praėjusią savaitę išnyko ledyno plotas, prilygstantis dviem Didžiosios Britanijos plotams. Jeigu ledas Arktyje ir toliau tirps tokiu tempu, gali būti, jog ten jo nebeliks jau 2030 m., praneša guardian.co.uk.
Nauji duomenys rodo, kad vandenyje esančio ledo plotas - 4,4 mln. kvadratinių kilometrų ir toliau mažėja. 2005 m. rugsėjį šis plotas siekė 5,3 mln. kvadratinių kilometrų. Tuo metu 1979-2000 m. vidutinis ledynų plotas buvo 7,7 mln. kvadratinių kilometrų. Rugsėjo mėnesį dažniausiai registruojamas mažiausias plotas, o prasidėjusi žiemą jį vėl „užaugina“.
Tačiau M.Serreze mano, jog šiais metais „atauginti“ ištirpusį ledą bus sunku. „Šiemet į atvirus vandenis pateko daugiau šilumos, todėl ledui atsikovoti pozicijas bus labai sunku.“ Situacija, kai ledo ištirpsta daugiau nei susiformuoja, tęsiasi antrus metus. Šis pareiškimas turėtų dar labiau padidinti susidomėjimą Arktimi. Jau dabar keletas šalių kovoja dėl teisių į, kaip manoma, vandenyno dugne esančius naftos ir dujų rezervus, kuriuos, nutirpus ledui, bus galima lengviau pasiekti.
Guardian.co.

":" 2009 m. balandžio 20 d., pirmadienis, 15:41:12
Atsiprašau, Tęsėjau, bet man nepaaiškėjo. Ar artėjant poliams prie Saulės kitose atitinkamose Žemės vietose nesusidaro nauji ledynai? Ar jie nespėja paversti ledu tiek vandens, kiek Saulė ištirpdo?
Jei š. ir p. ašigaliai atsidurė jiems priklausomoje padėtyje 1530 m., o vienu laipsniu ašigaliai pakrypsta per 16,66 metų, tai išeina, kad šiandien jie yra jau pakrypę i Saulę 28,75 laipsnio. Ledynų pakrasčiai, esantys arčiau Saulės tirpsta, bet yra vietos, kur turėtu ir susidaryti nauji ledynai. Ar taip nėra?
Koks skirtumas tarp ašigalių padėčių 4970 ir 3970 m.p.m.e., tarp 1970 ir 970 m.p.m.e., tarp 1030 ir 2030 m.e.m.?
Būsiu labai dėkingas, jei paaiškinsite man tokius dalykus.

De'sant 2009 m. balandžio 20 d., pirmadienis, 12:03:10
Esu tik pats savimi, su Wilma, Tautvida ir dar velniai zino kuo - jokiu sasaju. Turetum pirmiau klausimo forma pasiteirauti, bet ne kaltinti velniai zino kuo. Nors as tau niekada nieko nesiunciau ir tu man ne ypatingai idomus, taciau galiu net ir uz tas tautvidas atsiprasyti... O tu - dzentelmenas?

Tęsėjas 2009 m. balandžio 20 d., pirmadienis, 11:52:43
Knygos "Per praeitį į ateitį" psl.25-26 yra įdėtos abiejų Žemės ašigalių judėjimo schemos-grafikai. Žvelgiant į juos ir lyginant, niekada nesusipainios nei patys ašigaliai, nei jų padėtis visatoje bei Saulės atžvilgiu, nei proistorijos chronologijoje. Atkreipkitę dėmesį į pagrindinį momentą- žemės ašigaliai vienas nuo kito Visatos spiralėje atsilieka per 3000metų, arba per 180 laipsnių kampą. Jeigu 4000m.pr.m.e. šiaurinis žemės ašigalis su vertikale į orbitos plokštumą sudarė 30 laipsnių kampą, tai tokį patį kamą su vertikalę sudarė ir pietinis žemės ašigalis. Tai atitiko mūsų laikų žemės ašigalių padėčiai. Analogiška situacija kartojasi ir po 500 ar po 1000, po 1500 metų.

~~~~~~> 2009 m. balandžio 20 d., pirmadienis, 11:08:52
Wilma, t.y. Tautvida, desant ir velniai dar žino kiek ten tų vardų\pravardų\pramanų, baik siuntinėti Jiečiui spamus į E paštą. Ir apskritai, kada nustosi visuose fo rumuose šiūkšlinti???

2009 m. balandžio 20 d., pirmadienis, 11:02:06
Kas paaiškins, kodėl Brahmos diena trunka 4000 metų, naktis 2000 metų, o ne po lygiai?

":" 2009 m. balandžio 20 d., pirmadienis, 09:59:44
Tęsėjas pataisė mane. Ačiū. Turiu prieš save "Žemės ašigaliu kaitos grafiką". Mano galva, abu ašigaliai "sušalę", tad kuris ašigalis atsisukinės į saulę skirtumo nėra. 4000 m.p.m. e. ašigalio padėtis analogiška 1970 m.p.m.e. ašigalio padėčiai ir analogiška 1030 m.e.m. ašigalio padėčiai. Todėl taip ir išmąsčiau.
Tęsėjau, gal paaiškintumėte kur mano suklysta?

:/ 2009 m. balandžio 19 d., sekmadienis, 22:39:32
Jieti patariu perskaityti knygą "Per praeitį į ateitį" Tada komentuoti.

2009 m. balandžio 19 d., sekmadienis, 22:34:47
"Skubu atitaisyti vieno iš svetainės lankytojų padarytą klaidą"
Jiecio?Dekui:)

Tęsėjas 2009 m. balandžio 19 d., sekmadienis, 21:29:24
Skubu atitaisyti vieno iš svetainės lankytojų padarytą klaidą. Mat jis pareiškė, kad "Pagal R. Zubino informaciją, panašus į Nojaus tvanas įvyks apie 2030 metus". Tai yra netiesa. R. Zubino knygoje "Per praeitį į ateitį" aiškiai pasakyta, kad analogiški tvanai žemėje įvyksta kas 6000metų. Anot autoriaus, tvanai įvyksta dėl to, kad Žemė vartosi per savo ašigalius. Dėl šios priežąsties kas 3000 metų vienas iš žemės ašigalių visada atsiduria prieš pat Saulę, o priešingas, atvirkščiai- nusigręže nuo Saulės ir atsidūria Žemės šešėlyje. Jeigu pirmajame Saulė išgarina vandenį ir išdegina viską kas tiktai dega, tai antrajame tuo pat metu auga ledo "kepurė". Pavojingiausia yra tada, kai "pasipošusi" kelių kilometrų storio ledo "kepure" Antarktis vėl pradeda gręžtis Saulės link. Taip paskutinį kartą buvo IIIt.pr.m.e. viduryje. Būtent tuo metu nuo Saulės spindulių ir pradeda tirpti Antarktės ledynai. Senajame Testamente tai įvardijama kaip Nojaus gimimas. Anot to paties šaltinio, pats "Nojaus" tvanas prasidėjo tiktai po 600 metų- apie 2000m.pr.m.e. Jis tęsėsi iki I-jo t.pr.m.e. pradžios. Vėliau palaipsniui vanduo jūroje vėl pradėjo kristi. Tai tęsiasi net mūsų laikais ir tęsis iki maždaug 3500metų. Sekantis tvanas įvyks tiktai po 6000 metų-apie 4000 m.

Jietis 2009 m. balandžio 19 d., sekmadienis, 21:14:41
Wilma, šumerai, kurie labai daug žinojo apie Visatos paslaptis (matomai iš annunaki), kaip ir patvirtina Nibirų egzistavimą. Bet yra ir daugiau sąsajų su Nibiru, nes Jos priartėjimo metu, Ja kaip kokiu `tiltu pasinaudodavo (nebijau apsijuokti) kokie nors ateiviai, kasti auksą, ar statyti piramides, ne tik milžinai annunaki, bet ir Egipto faraonai, majai...
Apie jūsų minimą versija neturiu tvirtos nuomonės, bet bijau kad tai gali nebūtų `antis`, `kaulas alkanai liaudžiai` nuraminti. :)

~~~~~~> 2009 m. balandžio 19 d., sekmadienis, 19:56:26
Cha. Pasirodo ir šiame forume galima pasijuokti už pilvo susiėmus. :)))

2009 m. balandžio 19 d., sekmadienis, 19:00:33
Tamsiosios jegos triumfuoja! O ju piktdziugos kaltininkai - visokio plauko pranasai, kurie visi ir be jokiu issimciu, yra mankurtiskai zombiski tamsiuju jegu vergai. Siu pagalba, i zmoniu visuomenes tamsieji iveda ardanciasias destruktyvias idejas. Patys "svenciausi" rastai jiems nera jokia kliutis, ir jeigu ne istisai vien tik ju buna sukurpti, tai bent jau kokio "deguto" iterpti i pacias esmingiausias tokiu rastu vietas jie sugeba. Tarp visa ko, galima butu pamineti tokius fantasmagoriskus skiedalus kaip Kristaus atejimas su zaibais debesyse, nostradamiska maro uzkrata ir visokias psiaudo mokslines hipotezes. Jokia isimtis ir tos, kuriomis si foruma tersia Petras, Romualdas, Jietis... Kuriu psichinese busenose nesunkiai izvelgiami prazuti lemiantys recidyvo sindromai. Palinkeciau jiems psichologiskai susilopyti ir pasveikti.

Wilma 2009 m. balandžio 19 d., sekmadienis, 18:44:54
Jieti.... Dabar jau daug pakalbama apie "juodąją skylę" greta Saulės sistemos arba Saulės sistemą supančią "tamsiąją materiją".... Gal tai ir yra tavo minėtos Nibiru požymiai, tik kitaip įvardinti ir dar (gal?) gerai neįsisąmoninti?... (savo laiku, kitiems tai buvo Mardukas, Yahvė, Pradžiapatis, Idzanagi/Idzanami ir tūkstančiais kitų vardų)

":" 2009 m. balandžio 19 d., sekmadienis, 18:28:25
Tai štai kas gaunasi, tamsuoliai "pagonys", mūsų bočiai, tokius dalykus žinojo nuo senų laikų, o "išprūsę" žydkrikščionys nežino net dabar. Tai kaip žiūrėti į tuos bambyzus, kurie garbina žydą, kurio žodžius kiti žydai po 30-50 metų atsiminė iki paskutinės raidės ir surašė į "šventą raštą"?
Pasinaudojant senovės indų pateikta informacija, kurią R.Zubinas išdrįso pateikti plačiai visuomenei, panašus tvanas kaip "nojaus", įvyks apie 2030 metus. Tamsuoliai bambyzai su visokiausiais kitais žydkrikščionimis galės rekti, kad dievas už nuodemes siunčia žmonijai bausmę. Taip apie 1000-sius metus žydkrikščionys Anglijoj išviliojo iš patiklių valstiečių dokumentus apie žemės nuosavybės perrašymą "bažnyčiai" idant galėtu pakliuti į dangų. Tik neįvykus "pasaulio pabaigai" žemių vargšams negrąžino. Tai paprasčiausia sukčių gauja, o ne žmonių dvasingumu besirūpinanti religija.

Jietis 2009 m. balandžio 19 d., sekmadienis, 14:44:51
Kaip teigia R.Zubinas, knygoje "Per praeitį į ateitį", Žemė ne tik sukasi apie savo ašį, bet ir verčiasi. Jeigu Žemė ir kitos Saulės sistemos planetos yra vienoje plokštumoje, tai klausimas-kas, kokios jėgos dangaus mechanikoje, priverčia keisti planetų ašį ir kokiu periodiškumu tai vyksta?
Ar tai nebus "kalta" 10-oji Saulės sistemos planeta, X planeta, arba taip vadinama Marduku, arba Nibiru, kurios skriejimo orbita yra skirtinga nei likusiųjų ir kertanti anų skriejimo plokštumą statmenai? Ir ar tai nebus ta priežastis, dėl kurios ir įvyksta ašių pakrypimas, net polių susikeitimas vietomis, ką ir įrodo autorius?
Šumerai žinojo daugybę dalykų, kurie niekaip netelpa į įstorikų jiems skiriamą nišą. Paimkime bent jau žinias apie kosmosą, kurias jiems suteikė "dievai".
Žinoma, 6000 metų laikotarpis labai ilgas, kad pastebėtų žemės gyventojai ašies pakrypimą. Bet žinant, kad Nibirų planetos priartėjimo ciklas būtent toks, o orbita yra labai ištęsta, jos poveikis kitoms planetoms juntamas tiktai tada, kada yra perigėjuje šių planetų atžvilgiu. Ir tik tada įvyksta tie globaliniai kataklizmai ir tvanai.
Šiuo metu mes gyvename tuo laikotarpiu, kada jaučiame tas pasekmes. Jas vadiname globaliniu atšilimu. Sparčiai tirpsta ledynai, bet pietinis pusrutulis vėsta.
Jau dabar pietiniame pusrutulyje galime stebėti Nibiru planetą, nors ją labai `maskuoja` mus akinanti saulė. Ir tai būtų pusė bėdos, jeigu valstybių vyriausybės, užuot slėpę šį faktą, ieškotų išeičių o neverstų kaltės vien tiktai ekologinėms, gamtosauginėms problemoms.

Įdomu 2009 m. balandžio 19 d., sekmadienis, 13:48:07
Kas buvote organizuojamame proistoriko Romualdo Zubino susitikime .Kokie įspūdžiai?Ar daug skaitytojų susirinko?Papasakokit:)

":" 2009 m. balandžio 19 d., sekmadienis, 09:59:27
Petras yra sakęs, kad žydkrikščionys buki, neišprusę žmogeliukai. Pilnai su juo sutinku ir prisidedu prie jo nuomonės.
Mat kaip tie buki žmogeliukai mąsto, ST, NT yra tiesa, o Rig Vedos, graikų (o ištikrųjų arijų), egiptiečių raštai išmislas. Žodžiu nuzombinti galutinai. Taip elgiasi tik tamsios davatkos. Labai aiškiai yra įrodyta vandens sąvybių pavyzdžiu, kad skirtumo tarp religijų nėra. Jei vanduo reaguoja vienodai gerai į įvairių religijų maldas (gėrį) ir vienodai blogai į blogį iš bet kurios religijos pusės, tai logiška peršasi išvada, kad religijos reikalingos tam tikroms grupėms žmonių, bet ne žmonijai.
Kuo daugiau "protestantai" (gal bambyzai) "įrodinėja" savo "tiesas", tuo juokingesni darosi ir išryškina savo tamsumą, neišprusimą ir piktą valią. Ko norėt iš ligonių (zombiai juk ligonys).

Protestantas 2009 m. balandžio 19 d., sekmadienis, 00:13:40
de'santvisuotininke-tavo visarionas yra melagis ir velnio pranasas siekiantis suklaidinti tiek,kiek sugebes.
(Mk 13,5-6)" Jėzus, jiems atsakydamas, pradėjo kalbėti: 'Žiūrėkite, kad niekas jūsų nesuklaidintų. Daug kas ateis mano vardu ir sakys: 'Tai Aš', ir daugelį suklaidins."
(Mt 24,23-30)" Jei tada kas nors jums sakys: 'Štai čia Kristus', arba: 'Jis tenai!', - netikėkite, nes atsiras netikrų kristų ir netikrų pranašų, ir jie darys didelių ženklų bei stebuklų, kad suklaidintų, jei įmanoma, net išrinktuosius.Štai Aš jums iš anksto tai pasakiau!'
'Todėl, jeigu jums sakytų: 'Štai Jis dykumoje!', neikite, 'Štai Jis kambariuose!', netikėkite.Kaip žaibas tvyksteli iš rytų ir nušvinta iki vakarų, toks bus ir Žmogaus Sūnaus atėjimas. Kur tik bus lavonų, ten sulėks ir maitvanagiai.Tuoj pat po tų suspaudimo dienų saulė užtems, mėnulis nebeduos šviesos, žvaigždės kris iš dangaus, ir dangaus jėgos bus sudrebintos. Tada danguje pasirodys Žmogaus Sūnaus ženklas, ir visos žemės giminės raudos ir pamatys Žmogaus Sūnų, ateinantį dangaus debesyse su galybe ir didžia šlove. "
Jei sakai visarionas dedasi Jezumi ir sakai apie ji-jis ten,sibire,dykumoje,saleje,kambariuose-rastas aiskiai sako ka daryti-NETIKEKITE,nes tai netikras kristus-apsisaukelis.
Nes antra karta nebus JOKIO gimimo,o bus Jezaus ATEJIMAS:
(Apd 1,9-11)" Tai pasakęs, jiems bežiūrint, Jėzus pakilo aukštyn, ir debesis Jį paslėpė nuo jų akių. Kai jie, akių nenuleisdami, žiūrėjo į žengiantį dangun Jėzų, štai prie jų atsirado du vyrai baltais drabužiais ir tarė: 'Vyrai galilėjiečiai, ko stovite, žiūrėdami į dangų? Tas pats Jėzus, paimtas nuo jūsų į dangų, SUGRIS TAIP PAT, kaip Jį matėte žengiantį į dangų'."
Ir galiu dar ir dar rodyti i Sventaji Rasta,kurio sviesoje visarionas yra setono ispera. Bet anas prazuties zmogus man mazai rupi-apie save pagalvok-tu keliauji i MIRTI sekdamas melu. Ir kadangi atmeti Viespaties Zodi vietoje Jo pasirikdamas mela visarione-nera tau jokio atleidimo Kristuje,nes tu-NE Kristuje. Tu zuves siai dienai. Ir jei rytoj nepabustum-viskas,tu prazuves amziams.
Nustok fantazuot ir imk Biblija i rankas.

Protestantas 2009 m. balandžio 18 d., šeštadienis, 23:20:35
Jusu isvados-melas ir paneigti Jezu yra jusu kalbu tikslas. Kad tai pasiekt padarete kokteili is nuosavu kliedesiu,demonu mokslo,siuolaikinio mokslo pasiekimu ir visa si meshla pritaikete dabartinio zmogaus vartotojiskam supratimui,kur visi atsakymai paduodami ant lekstutes tokiu pasakoriu kaip jus-kurie vakar gime,visa gyvenima niekino Dieva savo nuodememis ir rytoj ju mesa es kirminai-bet per jus Dievo ir zmoniu priesas velnias meluoja,vagia ir zudo zmones. Jus iskreipiate Dievo Zodi ir auksciau uz Ji statote savo nuosavus samprotavimus nei kiek nesirupindami,kad jie priestarauja Biblijai.

Tęsėjas 2009 m. balandžio 18 d., šeštadienis, 22:10:56
Taip, musulmonų dievas yra Alachas, judėjų-Jahve. Pirmoji kultūra, anot šaltinių,yra gimusi mūsų eros pirmajame tūkstantmetyje. Tad ir jų dievo Alacho amžius yra atatinkamas. Žydų gi kultūra, anot Senojo Testamento, gimusi IV t.pr.m.e. Tad dievui Jachvei gali būti ne daugiau 5,5 tūkstančių metų. Tuo tarpu senosios Indijos šaltiniai nurodo, kad arijų dievas Pradžapatis (liet. Pradžiapatis) šiauriniame žemės pusrutulyje valdė nuo 66 000 iki 60 000t.pr.m.e. Tai seniausias šaltiniuose minimas dievas. Suprantama, šie dievai buvo sukurti visiškai kitų kultūrų ir visiškai kitais laikmečiais, tad ir jokių ryšių tarp jų būti negali. Beje,anot graikų šaltinių, Pasaulį IIIt.pr.m.e. pabaigoje sukūrė dievas Uranas. Anot germanų -dievas Ūkas. Anot gi egiptiečių, pirmuoju dievu buvo Menas(Amenas-Amonas). Jam jau gali būti apie 8000 metų, nors pačiai egiptiečių kultūrai ne daugiau 5000 metų. O kas gi buvo arijai pakalbėsime kitą kartą.

2009 m. balandžio 18 d., šeštadienis, 21:05:22
Musulmonai materialiosios gyvasties Kureja Alachu vadina, Pradziapati... O Budos niekas dievui neprilygina. Jis yra zmogus prarades Zmogiska dvasia ir nuejes keliu kuriuo eina visi vien tik materialiosios egzistencijos visu kitu pasauliu humanoidai. Kas apie meile, - jokiu interpretaciju! Materialinstine humaniska nuostata apie tolerancija ir pakantuma meilei, kuria myli Kristus ir samprata apie kuria mums diege - prilygti negali. Humanistine materialistine ideologija kviecianti tik nedaryti, tuo budu viliasi sutramdyti zveri, kai tuo tarpu Dvasines meiles Zadintojas, kviecia DARYTI !!! Daryti, daryti ir dar karta daryti... Kurti dieviskai dvasiska, zmogiska sociuma - visuomene, kur ne koks "babelis" butu statomas, bet kur vieni kitiems pagelbedami, kiekvienas atskirai ir visi bendrai ugdytumemes dvasine savasti. Ir tikrai ne kam nors itikti noredamas as cia "seiliojuosi" - puikiausiai zinau, kad negali buti jokiu kompromisu su neatpazistanciais Jezaus Kristaus Vissarione ;))

Tęsėjas 2009 m. balandžio 18 d., šeštadienis, 20:01:28
Ponai mieli, kam tos rietenos ir tie niekininimai vienas kito? Reikia daugiau skaityti raštus iš praeities ir viskas atsistos į savo vietas. Paskaitykite, gal net ir po keletą kartų (ir būtinai su pieštuku rankoje) Romualdo Zubino knygose "Perkūnas" bei "Per praeitį į ateitį" nurodytus šaltinius iš praeities ir mūsų protas praskaidrės. Iš jų mes sužinosime, kad žemė ne tiktai sukasi apie savo ašį bei apie saulę bet ir laike 6000 metų periodiškai kartą persiverčia per savo ašigalius. Indai savo valstybinėje vėliavoje tai pavaizdavo per kalačakrą (nesibaigiančia spiralę). Tas 6000 metų laikotarpis indų šaltiniuose yra vadinamas dievo Brahmos metais. Jį sudaro skirtingi aštuopni laikmečiai (skaitykyte R.Z. "Per praeitį į ateitį"). Kiekviename jų, anot indų, valdo vis atskiras dievas. Nuo 470m.pr.m.e. iki 530m.e.m. buvo(kalbame tiktai apie šiaurinį žemės pusrutulį) eilinis dieviškasis Žiemos laikmetis. Jeigu prieš tai būvusiame Žiemos laikmetyje(nuo 6470iki 5470m.pr.m.e.), anot indų šventojo rašto "Mahabharata", valdė dievas Bharatas, tai pastarajame Žiemos laikmetyje jau valdė dievas Buda.

Protestantas 2009 m. balandžio 18 d., šeštadienis, 19:30:00
Myleti artima. Kaip-stai klausimas. O atsakymas Sventajame Raste-taip,kaip Jis mus pamilo ir atidave Save uz musu nuodemes. Dievo meile zmogui yra JEZUS KRISTUS. Zmogus nepriimantis Jezaus Kristaus,nepriima Dievo meiles jam. Jezuje yra Gyvenimas ir Jame yra Dievo meile,kas nera randamas jame-mirsta savo nuodemese. Tai ka tu darai-tai ne meile,nes toleruodamas ju nebuvima Kristuje ir darydamas kompromisa su juose esancia Mirtimi humanizmo,o ne Dievo vardan tu esi juodziausias siu zmoniu priesas-apsiseiliojas savo sentimentuose,saldzialiezuvaujantis ir lipsniai vapantis tai ka jie nori girdet-bet visu tuo pasmerki juos amzinai Mirciai,nes gyvenimas yra TIK Jezuje Kristuje. Sutinku,gal galima diskutuoti del mano manieru,bet tai ka as jums sakau-yra Dievo Meile. Ir jokio kompromiso. As ne priesas siems zmonems,o tu-ju priesas,nes stengiesi juos suvedzioti ir iskreipti Dievo Zodi,bet taip,kad jie tuo metu gerai jaustusi..ko verti sie pojuciai,jei sie zmones MIRS ir keliaus tiesiai i amzinaja ugni?

":" 2009 m. balandžio 18 d., šeštadienis, 18:43:19
"2009 04 17 22:35:25", "Mylėk savo artimą kaip pats save" yra interpretacija Arijų "Nedaryk kitam to, ko pats nenorėtum kad tau darytu".
Dar nemačiau į Petro klausimą (kas gi yra kiti dievai Buda, Alachas) atsakimo. Ar čia dalyvaujantys gyvena tik žydkrikščionybėje ir nežino jų supančio pasaulio?

2009 m. balandžio 18 d., šeštadienis, 07:34:12
Musu reikalas ir tarnyste Dievui - myleti artima. Tad kad ir kaip tavo supratimu nebutu pasiklydes Tavo Brolis - ne pasmerkti turetum, bet gelbeti.

Protestantas 2009 m. balandžio 17 d., penktadienis, 22:35:25
savo broliu as neteisiu,o jus man ne broliai.(2 Jn 1,9)" Kas tik peržengia ribą ir nesilaiko Kristaus mokymo, neturi Dievo. Kas laikosi Kristaus mokymo, tas turi ir Tėvą, ir Sūnų.". Broliai-vieno Tevo sunus,o jus neturite Tevo,reiskia-jokie jus man broliai. Jus kalbat mela - ir tevas jusu yra melo tevas-velnias. Jis buvo melagis nuo pat pradzios-taip liudija Rastas. Dar daugiau-as nei jusu neteisiu,bet jusu mela teisiu Dievo Zodziu,o ne savo supratimu apie Dievo Zodi. Jusu teisejas yra tas pat Dievo Zodis,kuri jus niekinat.

2009 m. balandžio 17 d., penktadienis, 21:30:04
Dievo Valia vienu sakiniu isreiksta: "Mylek savo artima kaip pats save". O tu ka darai, protestante? Tikras fariziejus manijakas, - myli negyva raide, o gyva dvasia zudai. Ar gi Dievo yra prisakyta kitu santykius su realybe reguliuoti? Keista, bet tu pats, nelaukdamas Dievo teismo jau isivaizduoji esas teisus. Juk teisdamas savo brolius, tu pamirsti, kad mums neduota teisti ir tiesiog paniekini Dievo Valia.

":" 2009 m. balandžio 17 d., penktadienis, 15:38:51
Sutinku su vienos iš 3000000 žydkrikčioniškos srovės atstovo "protestanto" viena mintimi "...NEGALI žinoti to, kas jų naturalų suvokimą ir to žinoti negali nei vienas žmogus ...". Jei protestantui smegenys būtu vietoj, tai pritaikytu tuos žodžius sau. Bet jis įtikėjęs į savo teisumą ir niekas jo "neišmuš iš teisingų vėžių". Nabagėlis. Žmogeliukas toliau savo nosies nieko nematantis ir negirdintis. Žodžiu zombis. Dar dėl didesnio svorio apkaltina Zubiną ir Petrą praėjusiais "kgb ateizmo mokyklą". Ar tai ir yra "krikščioniškos moralės principai"? Kur gi tavo nuolankumas, reikalaujamas Jėzaus? Gal tu labjau linkęs vadovautis kryžiuočių morale? Tau labjau norisi žudyti, deginti, prievartauti, niekinti, siekti žemiškų turtų? O kaip gi tada su DVASINGUMU? Iš tavo sapalionių peršasi išvada, kad neturi žalio supratimo apie dvasingumą. Gal ir tu apipjaustytas kaip žydas Jėzus aštuntoj dienoj ir suptanti tik gešeftą, materialią naudą ir palikuonių "gamybą"? Labai panašu. Bet gali būti, kadtavęs jau ir apipjaustyti nebereikia, tu jau mutavaisi ir be apipjaustymo įgijai žydiškų sąvybių.
Ir man nebėra tikslo veltis su tavimi į bevaisius ginčus. Tavo akiratis toiks siauras, kad iš pokalbio su tavimi nieko naujo ir naudingo pasisemti nėra jokių galimybių.

Protestantas 2009 m. balandžio 17 d., penktadienis, 11:15:06
To,kas yra jokie ginciai neitakos ir jokie argumentai nepakeis. Problema kyla del asmeninio santykio i tai kas yra,nes nuo to priklauso labai daug. Jei suvokimas to,kas yra pas zmogu iskreiptas-tai jam shakes,nes niekas amzinai negyvena iliuziju pasaulyje,realybe anksciau ar veliau tampa akivaizdi ir akivaizdzios tampa gyvenimo iliuzijose pasekmes.
Jei zmones cia rasantys turetu ta santyki su realybe asmeniskai sau-tai teisingas jis ar neteisingas-tai butu tik ju asmenine problema ir niekam daugiau neprasytam nevertetu i ta santyki kistis.
BET-cia zmones raso viesai ir tuo budu vienaip ar kitaip itakoja kitu zmoniu santyki su tuo kas yra. Is cia ir mano gincai-esu isitikines,kad joks sena kgb ateizmo mokykla praejes Zubinas ar p.Petras ar bet kuris kitas NEGALI zinoti to,kas pranoksta ju naturalu suvokima ir to zinoti NEGALI nei vienas zmogus,todel visi ju tvirtinimai tera asmenines fantazijos,todel NEGALI buti teisingos,ir yra melas. Tuo paciu tai jau nebe nekaltas nusipezejimas,o neteisingas santykis su realybe,kuris siems fantaziorams baigsis amzinu atskyrimu nuo Dievo ugnies ezere. Nes esu isitikines,jog vienintelis teisingas santykis yra sekimas zmogui isreiksta Dievo valia,kuri yra suformuluota ir isreiksta TIK Biblijoje. Bet kokie savi isvedziojimai priestaraujantys Sventam Rrastui turi TIK viena pagrinda-sukilima pries Dievo valia ir gyvenima nuodemeje-t.y lauzant Dievo Istatyma ir yra inspiruotas sio pasaulio kunigaikscio,veikiancio neklusnumo vaikuose. Stai pries si demonu pakaliku sukilima ir isstoju. Ir manau-sis priestaravimas seniems satanistams turi prasme.

2009 m. balandžio 17 d., penktadienis, 09:44:21
Išsiplauk dabar burna savo durna.

2009 m. balandžio 17 d., penktadienis, 08:51:00
Ko cia gincytis ir kam cia pjautis, jeigu viskas yra taip kaip yra ir be musu? Nebutu musu - nebutu problemu... Pati visata savo problemas sprendzia paciu paprasciausiu budu: izoliacija, mirtis, suirimas, utilizacija. Visa, kas harmoningai neisipaiso ir nepritampa, turi isnykti. Jeigu ne dvasine musu savastis, kurios deka musiski ego gremezdai igyja nepakartojamo gajumo, tai visa zmonija neturetu jokiu sansu sioje visatoje gyvuoti. Dekodami Dievui, valgykit Sventaja Dvasia, kramsnokite Jezaus kuna ir nekakokite kur papuola... slamstu apsirije.

Protestantas 2009 m. balandžio 16 d., ketvirtadienis, 14:02:16
p. ":" - jus bukas jau vien todel,kad kito buko mintis cituojate pats nieko nemastes. Pablevyzgot apie kazkokius rig vedos eilerascius ir po to PAREIKSTI,kad sie blevyzgojimai SUGRIAUNA Dievo Trejybes apreiskima ir lyg tai jau butu tiesa ant sios briedovos prielaidos statyti tolimesnius isvedziojimus-tai zinoma gali daryti tik nebukas "arijas":))) Bukit malonus,paaiskinkit-KAIP tai griauna? Cia tos eilutes graiku originale-issiverskit kiekviena zodi apie kazkokius "verbum" nekliedejes.
Ἐν ἀρχῇ ἦν ὁ λόγος, καὶ ὁ λόγος ἦν πρὸς τὸν θεόν, καὶ θεὸς ἦν ὁ λόγος.

":" 2009 m. balandžio 16 d., ketvirtadienis, 13:16:03
O apie jūsų didžiai gerbiama žydą Jėzų ir žydkrikščionių evangelijos keistenybes Česlovas Gedgaudas rašo: "Kai dėl Arijų Pradžiapačios, prieštaraujančios septynių dienų darbams, ji per apsirikimą pakliuvo evangelijon, išgarsėjusio Šv. Jono Prologo eilutėse: "In principio erat Verbum etc".
"PRADŽIOJE BUVO ŽODIS, (Barma, dinamiškas pradas), ir ŽODIS BUVO PRIE DIEVO, (taip, kaip Rig-Vedoje), IR ŽODID BUVO DIEVU!"
Dėl šios "pagoniškos" minties, sugriaunančios Trejibės dogmos painumus, teologai desperacijoje išliejo Galilejos marias rašalo ir mieliausiai, jei būtų patogu tai padaryti, paskelbtu Šv. Joną falsifikatorium ir išvarytu iš Dangaus .... .
Dėja! Jis vienas keturiu evangelistų, taip kad, išgriovus šią kertinę tikybos atsparą, susvyruotu visas pastatas ... .
Imant galvon, jog lotynu "verbum" sąvoka daug platesnė už lietuvišką "žodį", tiksliau reikėtų tą milžiniškos svarbos pasaulio sutverimo Arijų versiją rašyti taip: "Pradžioje buvo Veiksmo Žodis ir t.t.", - kas visai atitinka Maironio ir Rig-Vedos "Geidimo" - Neapsireiškusios Valios sąvoka".
Tad pasireiškia žydkrikščionių tamsumas, bukumas ir pasidavimas žydų suktybėms ir melams. Yra sakoma, kad religija, tai budas siusisiekti su Dievu, o tikėjimas, tai budas mulkinti kvailius. Žydkrikščionių tikėjimas akivaizdžiai iš "įtikėjusių" daro super kvailius.
Nors Gedgaudas tikina, kad jei žmogus tiki į Jėzų, jis jam dievas, jei tiki į Alachą, jis jam dievas. Žodžiu pasirinkimo laisvė. Nes padaras, vadinamas žmogumi, yra baisus žvėris ir "apynasris" jam būtinas, ar tikėjimo, ar religijos pavydalu, ar represinių aparatu valstybė. Tik kaip matote, žydkrikščionybė su savo misija nesusitvarko. Moralinis žmonių nuopolis žydkrikščioniškose šalyse didžiulis. Žydkrikščionybė - tai atgyvena. Kuo greičiauji dings nuo Žemės paviršiaus, tuo geriau, sveikiau bus žmonijai ir atskirai kiekvienam žmogui.
Palinkėčiau visiems, čia besireiškiantiems Jėzaus gerbėjams, praplėsti savo akyratį ir kritiškai apžvelgti savo principines religines nuostatas.

Protestantas 2009 m. balandžio 16 d., ketvirtadienis, 09:01:45
Juokingas zmogelis esate. __"...turint omenyje ta pirmapradi "zodi" ir "Zodi" kuriuo norima apibudinti Kristaus misijos esme, tai cia nereikia suvokti, kad kalbama apie ta pati."___ Sventajame Raste Parasyta,jog pradzioje buvo Zodis,ir Zodis buvo Dievas ir visa per Ji atsirado ir TAS zodis tapo kunu ir gyveno tarp musu ir mes regejome Jo slove-slove Tevo viengimio Sunaus. O jumi pareiskiate--"neee..nereikia taip suvokti,reikia suvokti ne taip kaip parasyta,o kitaip"--ar isivaizduojate,kad galit keisti Viespaties Zodi savo sapalionem apie tai ka reikia suvokti,ka nereikia suvokti. Apgailetinas kvailys kiekvienas kuris imasi sau tokia garbe-redaguoti Amzinojo Dievo Zodi.

Visuotininkas 2009 m. balandžio 16 d., ketvirtadienis, 08:05:18
Kolig ciumodanus kraunu, kad neisigaletu protestanto varomas prazutingas uzkratas, atilsio valandelemis vis dar sventinsiu foruma. Tad truputelis kliedesiu...

2009 m. balandžio 16 d., ketvirtadienis, 07:58:53
...turint omenyje ta pirmapradi "zodi" ir "Zodi" kuriuo norima apibudinti Kristaus misijos esme, tai cia nereikia suvokti, kad kalbama apie ta pati. Jezaus Kristaus atveju "Zodis" - palyginimas kuriuo noreta pabrezti, kad sis gimsta kalbeti... Tiesa! O tie kurie teike informacija apie materialuji Pirmapradi ir apie jo sukurta Galaktiku Visata, savoka "zodis" pavartojo noredami pasakyti, kad si nera vien tik savaimine gamtos desniu produkcija, bet ir tai, kad buta ir kazi kokio akto, kuriuo isreikstas valingas kazkieno noras ir uzmacia, duota valia ir padaryta pradzia tolimesniai gamtos desniu savirealizacijai - "Tebunie!" - taciau pagal bendraja, pastoviai palaikoma programa... Kaip dvidesimtpirmojo amziaus, save gerbenciam Zemes pilieciui, kad sarmata butu nezinoti jog gyvybes evoliucija ir visato evoliucija, yra vienas ir tas pats procesas, taip ir geda neskirti materijos pasaulio magiju nuo dvasiniu maloniu, ir nuo Dieviskos kurybos.

Protestantas 2009 m. balandžio 15 d., trečiadienis, 23:12:53
kliedesiai p.Puritone. is kur zinote kas yra ST jei jus jo rankose neturejote,o visa jusu disponuojama informacija kuria cia "destote" gauta beskaitant internet saitus apie ateivius? O tamsta de'santvisuotininke-kaip suprantu 'ciumodanai" taip ir liko nesukrauti-pilstysit savo klejojimus siltuose namuose:))).

2009 m. balandžio 15 d., trečiadienis, 22:22:29
Garbinti, Jezaus Kristaus atvejui, turetu reiksti atpazinti, pripazinti, pasitiketi ir paisyti igyvendinant jo pamokymus - sekti Juo. O is misteriju pritiktu tik nuosirdi malda ir susikaupimas su Juo susilieti - susivienijimas. Kad sitai sklandziau pasiektume, tinka ivairios meniskos praktikos - melodijos, muzika ir giesmes, o taip pat visu kitu menu darymas - kuryba. Taciau sto visko pirmiausia reikia ne Sunui ir ne Tevui, bet mums patiems.

PURITONAS 2009 m. balandžio 15 d., trečiadienis, 21:39:30
Kaip žinome, Biblija yra vadinamas visiškai skirtingų darbų sąvadas, kurį sudaro Senasis(ST) ir Naujasis(NT)testamentai. ST buvo parašytas dar iki Naujosios eros, NT-jau Naujoje eroje. ST yra užkokuota informacija iš praeities ir jiame Kristaus vardas visiškai neminimas. NT rašytas jau krikščionių apaštalų. Jame net keletą kartų pakartota, kad Kristus -šviesa! Kitoje NT vietoje rašoma apie neva iš nekaltybės gimusį Jėzų Kristų. O tai jau reiškia, kad Jėzus Kristus buvo žmogus. Tad kurioje vietoje apaštalai sako tiesą? Kas dabar gali pasakyti-Kristus buvo ir yra šviesa, ar jis viso labo buvo žmogus? Ką mes katalikai garbiname-šviesą, ar žmogų?

2009 m. balandžio 15 d., trečiadienis, 17:25:05
Paprasciausias kvailelis... Tiketi - tai reiskia patiketi ir pasitiketi; jegu Zodziu - tai analizuojant, jeigu paciu Dievu - tai sava sirdimi ir be konkurencijos... O tiketi savo paties susikurtomis iliuzijomis - tai savo jegomis maitinti setona ir be dvasines savasties galiausiai isnykti kaip evoliucinem egzemplioriui. Beje, kalbant apie ta pragara smalas ir ugni, - yra toks dalykas kaip patirtis, ir jeigu paskutiniaja diena ji bus tik negatyvi, tik siaubo, pagiezos ir nevilties pilna bei su nuostatomis pries Ikunyta Kristu, tai Dievas Sventaja Ugnimi is tokios dvasios isdegins tokia patirti ir veliau ja vel ikunys kaip visiskai nauja vieneta. Tiek sia tema 'filosofijos'...

":" 2009 m. balandžio 15 d., trečiadienis, 15:29:23
Pasirodo "protestantas" ne tik psichinis ligonis, bet dar ir didelis chamas. Fui.

Protestantas 2009 m. balandžio 15 d., trečiadienis, 15:16:03
Kristus yra Dievas. Jis niekada nebuvo sukurtas-nei taip nei kitaip. Atvirksciai,Juo visa sukurta ir visa laikosi.
Isiskaityk jei akys dar pleve nepadengtos visiskai:
"Pradžioje buvo Žodis, tas Žodis buvo pas Dievą, ir Žodis buvo Dievas.
Jis pradžioje buvo pas Dievą.
Visa per Jį atsirado, ir be Jo neatsirado nieko, kas yra atsiradę."
Ir Dievo Zodis yra Dievas ir tai-Jezus Kristus.
Supranti kiek nusisneka tavo mylimas exmilicininkas visarionas skelbdamasis save Dievo Zodziu?

Protestantas 2009 m. balandžio 15 d., trečiadienis, 15:06:51
kliedesiai. Biblija kalba visiskai kitaip. Visos kalbos apie kazkokius laidininkus,negatyvus,bepatirtines nenuodemes yra MELAS. Sie dalykai realiai neegzistuoja ir tera zodziais sukurta iliuzija. Visarionas yra melagis ir apsisaukelis ieskantis sau naudos. Bet atras tik kapa ir amzina prazuti-o kartu per ji Setonas pasistengs nutempti i ugni kuo daugiau zmoniu. Tokia tavo "dvasines keliones" pabaiga ir tikslas,kuriuo tave veda melo dvasia.
Ir savo sekme susirink-man tavo sekmes nereikia,as gyvenu su Viespaciu.

2009 m. balandžio 15 d., trečiadienis, 13:21:45
Jis nesideda Dievu - tai tavo ismislas... Pats Jis sakosi esas tik Dievo Zodis, - kunas zemeje ir toks kaip mes Dvasineje Visatoje. Is karto atsakydamas i galimus klausimus, turiu pasakyti, kad Dievas negalejo mus visus sukurti tokiais Kaip Kristu - "gatavus", nes pagal Jo planus, musu misija - tik kunuose. O sie, besivystydami pagal gamtos desnius, suteikia mums galimybe igyti nuoseklia patirti ir dvasine savasti. Kristus sukurtas truputeli kitaip; Jis nuo pradziu turi pilna savasti, bet neturi jokios patirties. Tad tik ikunytas, beaugdamas zmoniu visuomeneje ir ja stebedamas bei analizuodamas, igyja atitinkamo lygmens patirti. Kadangi i zeme Jis ateina turedamas pilna dvasine savasti ir be jokios nuodemes (be patirties;), tai santykyje su Tevu Jis buna 'super laidus'. Sitai Jam padeda tuoj pat atpirkineti pazinimo nuodemes ir nepriskrentant prie ego-mentalinio negatyvo, kaip kad tu... iskart Zinoti ir Dvasioje! Dekoju uz prasmingus palinkejimus ir lekiu krautis ciumadanu... Sekmes beieskant Dievo Dvasioje!

Protestantas 2009 m. balandžio 15 d., trečiadienis, 10:30:06
de'santvisuotininke> pirmyn. Gal kai vergavimas kvailam zmogui besidedanciam Dievu pazemins tavo sirdi vargu,skausmu ir sielvartu-gal tada sauksiesi Dievo ir atgailausi uz savo isdiduma ir Jo niekinima. Vaziuok.

2009 m. balandžio 15 d., trečiadienis, 10:10:14
Tu teisus. Tik Jo pasekejai i tuos krastus vyksta ne tam, kad veliau sugiztu. Sugrizta tik silpni ir nesusitupeje. Be to, ne pats Vissarionas ragina i ten vaziuoti, bet verziasi ieskanti sirdis... Aciu uz patarima, vaziuosiu.

Protestantas 2009 m. balandžio 15 d., trečiadienis, 09:29:11
de'santvisuotininke>siulyciau jums pradet gyventi savo tikejimu,jei manot,jog zmogus ne kalbet gimes. O tai kol kas tik tusciazodziaujate. Jei visarionas jums mesijas-parduodat ka turit,pinigus atiduodat visarionushkai ir vaziuojate gyvent Siberijon,nes jusu mesijas butent taip ragina elgtis savo pasekejus. Tada galesit pasakoti savo tikejima-o dabar tik liezuviu malate-parodykit gyvenimu savo tikejima ir grizus-jei is vis pasiseks gyvam/ai grizt-papasakosit cia visiems kas yra visarionas,ir kas yra tikejimas.

Visuotininkas 2009 m. balandžio 15 d., trečiadienis, 09:08:05
Galeciau ir patyleti... Ypac del to, jog nemanau, kad mes kalbeti gime. Bet turedamas galimybe si syki trigrasi dar iskisiu: Ligoniai. Racionalus argumentas jums tik paastrina manijakines psichozes. Knebinekites kol kas Kurejo kakuciu materijoje ir nezaiskite su ugnimi. Vaikiski jusu poteriai ir nesveikos konspiracijos teorijos. Tad galite ir toliau sekmingai is epitetu vieni kiems pries akis isstatineti dangoraizisku babeliu gremezdus, bet as su jumis situ zaidimu daugiau nezaisiu.

Protestantas 2009 m. balandžio 14 d., antradienis, 22:43:58
p. Zubinai, jei suprantate pagarba kaip jusu "teoriju" svarstyma-tai apie sitoki pokalbi net neuzsimenu,nes jusu fantazijos nevertos egzistavimo ir tokiu fantazuotoju zmonijos istorijoje buvo daugybe. Visi jie prazuvo,o kartu ir ju isdidumo vaisiai-tokie kaip jusu knygos pavyzdziui. Priespastatote save Amzinojo Dievo Zodziui kaip "oponenta"-tokia jusu ir verte sioje sukilimo pries Kureja beprotybeje-mazesne uz nieka. Jusu tapatybe-satanistas-ivardinu be izeidimu,kaip Sventojo Rasto jums duodama ivertinima. Jusu sau garbes ieskojimas be perstojo kur tik imanoma kartojant "cia buvo..inzinierius Zubinas..Romualdas Zubinas"..sis susireiksminimas ir troskimas pripazinimo ir garbes yra tikrai juokingas. Ir apgailetinas. Jau nekalbant apie jusu pasakojimus apie jus pacius treciuoju asmeniu. Na..atsizvelgdamas i jusu zilus plaukus galiu tik pareiksti uzuojauta. Isterija kaltint mane:)))..na..galite. Dar galit papasakot,kad kai jusu negerbiu tai pradedu ziovauti-arba bet kuria kita pasaka apie tai ko nematote-cia jus meistras:).
O oponuoti jusu demonu ikveptiems kliedesiams as nenustosiu-bent jau del tu,kurie cia uzsuka. Jei jusu demoniskas neopagonybes melas nepasieks nors vieno zmogaus-jau aciu Dievui. Man daug nereikia p. Zubinai:))

Tęsėjas 2009 m. balandžio 14 d., antradienis, 22:07:19
Visiškai nesvarbu, nei tai, kad Protestantas neįvardija savojo tikrojo vardo. Nesvarbu ir tai, kokiam dievui jis meldžiasi ir ką jis išpažįsta. Svarbu tai, kad jis visiškai negerbia savo pašnekovų ir su jais diskutuoja ne kaip lygus su lygiais, bet lyg būtų keliomis galvomis aukščiau juos. Neretai net jis pereina į isteriją. O tai jau ne tiktai silpnumo požymis, bet ir nevisavertiškumo.Tad ar aplamai verta diskutuoti su tokiu žmogumi?

Protestantas 2009 m. balandžio 14 d., antradienis, 13:30:30
De'santvisuotininke-nezinau kas tavo "broliai" visarione,bet ne krikscionys- tu priestarauji Sventam Rastui pagal savo supratima. Net sitas satanistas Zubinas su savo fanklubu (p.Petru ir dar gal kokiu-nelabai suprasi kada p. Zubinas pats raso kitiems,kada pats sau raso apie save treciu asmeniu kalbedamas)-net sis neopagonis-satanistas uz tave protingesnis,nes nekraipo Dievo Zodzio.
(1 Tim 6,3-5)" Jei kas nors moko kitaip ir nesutinka su sveikais mūsų Viešpaties Jėzaus Kristaus žodžiais bei dievotumo mokymu, tas yra išdidus, nieko neišmano, serga nuo ginčų ir nuo svaidymosi žodžiais, iš kurių atsiranda pavydas, nesutarimas, piktžodžiavimas, blogi įtarinėjimai ir kivirčai tarp sugedusio proto žmonių, praradusių tiesos nuovoką ir manančių, jog dievotumas esąs pasipelnymas. Šalinkis tokių."

":" 2009 m. balandžio 14 d., antradienis, 12:25:37
Kaip supratau iš Petro paskutiniųjų pasisakymų, su tavimi jam nėra apie ką kalbėti. Pilnai jam pritariu. Jei tau į galvą įkalta, kad žmonija prasideda nuo "Adomo" ir "Ievos" tai dar nereiškaia kad taip ir yra.
Jei teisingai supratau Petro požiūrį, tai prieš "Kristų" jis nėra nusistatęs, tik stebisi žydkrikščionių bukumu ir tamsumu. O tikėti jis "nedraudžia" nei tau į "Jėzų", nei musulmonui į Alachą, nei budistui į Budą ir t.t. Čia jau tavo, kaipo žydkrikščionio, interpretacijos, kurios dažniausiai skamba labai įtartinai (psichikos požiūriu).
Susidaro įspūdis, kad tamstelė gyveni žydų apibrėžtame rate ir nieko aplik savęs nematai. Su tokiu akiračiu tik ir būti žydkrikščionim. Vienintelis, nepakartojamas. Taip juk nėra. Tavo supratimu musulmonai netikeliai, budistai irgi, kas ne su žydu Jėzum tas degs pragare. Bet musulmonas galvoja lygiai taip pat. Jis tave į pragaro smalą jau įkišęs. Tai kuris iš jūsų teisus? Mano supratimu abu neteisūs. O kaip tau atrodo?

Visuotininkas 2009 m. balandžio 13 d., pirmadienis, 10:28:07
Ne Dievas, mielas Petrai, zmonija i tautas suskirste. Visi mes vienut vienintelaiciai visoje visatoje Jo vaikai. Tad ir kaltes visu musu bendros. Juolab, kaip teisingai tu pastebi, tuomet buvusius 'zydais', kaip tik i pabaltijieciu tautas Dievas veliau daugiausiai ir perkunijo. Nesvarbu kur Kristu teisiant buvau as ir nesvarbu kur buvai tu - svarbu, kad mes esame viena zmoniu bendruomene ir visi susije taip vadinamais 'karminiais' rysiais. Nors tuomet gal ir ne tu metei i Kristu akmeni, bet tikru tikriausiai triumfo nuotaikomis gyvenai, nes dar ir siandien matosi, kad esi nusistates pries Kristu. Dar karta leisk tau priminti, kad 'arijai', kaip tauta ar rase, yra blefas ir butaforija skirta antikristiskai netikeliu veiklai pridengti. Ir kaip pats zodis kad paimtas is sanskrito, taip ir pati jo 'dvasia'-reiksme paimta is pagoniskai vaikisko nekaltumo, kuris visoje zemeje daugmaz dar vyravo iki mums nuzudant Kristu. Be to juk nereiktu manyti, kad pries siusdamas Sunu pas zmones Dievas nezinojo kas bus...

Petras 2009 m. balandžio 13 d., pirmadienis, 09:27:14
Tęsėjau, pagal R.Zubino teoriją nesunku apskaičiuoti koks klimatas buvo
Palestinoj Jėzaus neva nukryžiavimo metu. Mano supratimu tai neturėjo būti labai šiltas metas. Gal ir čia išlis žydiško melo ausys? Gal net pasirodys "Jėzus" toks pats veikėjas kaip "Aleksandras Makedonietis"?

":" 2009 m. balandžio 13 d., pirmadienis, 09:22:22
Prie ko čia "nuoširdi atgailos malda"? Žydai nukryžiavo žydą. Tai jų problema. Jei "visuotininkas" laiko save atsakingu už tą darbą, tai gal jo kūnas tuo metu buvo žydiškas ir dalyvavo kalant prie kryžiaus žydą Jėzų. Tada jo atgaila suprantama. Tik prie ko čia lietuviai - arijai per prievartą paversti žydkrikščionimis?

Visuotininkas 2009 m. balandžio 13 d., pirmadienis, 04:54:28
Ne komformizmui! Prisitaikeliskumas tik uzglosto ydas ir kurim laikui numarina realia savivoka. Kaip Judas kad, po siandien minimu ivykiu tik trankesi po smukles gela sirdies alchogoliu marindamas ir panasiu griesninku kompanijos ieskodamas ar, sakysim; kaip artima lietuvai pavyzdi paimdami - kaip kad fasistai Pirciupius sudegine kelias dienas lebavo, panasiai ir visai zmonijai prisiminus Kristu nuzudzius norisi "svesti". Tik nuosirdi visuotine atgailos malda siomis dienomis zmonijai pritinka, bet ne "svente".

Iliuzija 2009 m. balandžio 12 d., sekmadienis, 16:49:15
SU sv.Velykom!:)
Ramybes visiems ,juk visi svenciame jas.Vienokiu ar kitokiu budu.

Visuotininkas 2009 m. balandžio 12 d., sekmadienis, 09:42:50
Tik sirdimi tirdami, Mokytoja ir Gelbetoja surasime. Tad nenurimkite, broliai, ieskodami...

prostitantas 2009 m. balandžio 12 d., sekmadienis, 09:17:03
Tai tada nafig.

":" 2009 m. balandžio 12 d., sekmadienis, 08:39:15
Protestante, tu ne tik "puff", bet labai daug piššššššš esi čia paleidęs. Bjauriai smirda nuo tavęs.

Protestantas 2009 m. balandžio 11 d., šeštadienis, 17:19:58
ka jus sakote:))). Liepiamoji nuosaka vartotina tik tik tada,kai turite valdzia ir jega uztikrinti,kad jusu paliepimas butu ivykdytas. Kitaip-tai tik emocine bejegiskumo israiska..toks "puff"-nedarantis garbes jokiam zmogui,kas jis bebutu.

2009 m. balandžio 11 d., šeštadienis, 16:54:01
Uzsiciaupk, kvaily! Setonas tavo dievas...

Protestantas 2009 m. balandžio 11 d., šeštadienis, 14:01:07
aciu,bet man p. Romualdo Zubino sveikinimu nereikia-galite pasakyti,kad vienas komplektas sveikinimu liko nepanaudotas. Dievo priesas ir sveikinimai su "sventom velykom"..toks derinys kaip smelis tarp dantu. Tik isspjauti tinkamas.

Vykingas 2009 m. balandžio 11 d., šeštadienis, 11:10:15
Visiems svetainės dalyviams!
O ypatingai tiems, kurie domisi Lietuvos ikimindaugin3 praeitimi!
Š.m. balandžio 17d. 16 val. Kaune, Laisvės al. 39 IIa.(PKTS salėje) organizuojamas proistoriko Romualdo Zubino susitikimas su jo knygos "Per praeitį į ateitį" skaitytojais. Kviečiami dalyvauti ir tie, kurie tiktai domisi Lietuvos netolimąja bei tolimąja praeitimi. Susitikime už palyginti simbolinę kainą galima bus įsigyti ir Romualdo Zubino knygą "Per praeitį į ateitį" bei dar 2007 metais jo išėjusią knygą "Perkūnas". Visus svetainės dalyvius Romualdo Zubino vardu sveikinu su Šventomis Velykomis!

Protestantas 2009 m. balandžio 10 d., penktadienis, 19:04:35
:)))..mda. Cirkas..tai buvo magedono zodis. tylos zemieciai:)))Kliedesiai gerbiamasis. Tavo paties sugalvoti kliedesiai. Nejau manai,jog dar kas nors jais patikes? Jei rasi bendraminciu-neapsidziaugsi:))..ju kliedesiai gali but krutesni uz tavo:))

Visuotininkas 2009 m. balandžio 10 d., penktadienis, 18:49:27
Marija buvo kilnios sirdies ir subtilios dvasines patirties moteris. Po mirties, iki zmonems pasibaigs setono pamokoms skirtas laiko tarpas, ji palikta tarp "sventuju". Ir butent tik del to, kad ji, budama viena is pirmuju tarp tu, kuriuos, pradedamas grandiozinio plano realizacija Dievas ikunijo, per keleta sekusiu ikunijimu istenge savyje iveikti gyvuniskos prigimties gaivalus, ir taip isskaidrino sirdi ir siela, kad Dievas nematydamas joje nuodemes ir pasirinko ja Sunaus Motina. Mistika apie "Sventosios Dvasios" ikvepima ir apie fiziologini nekaltuma, yra del silpnu proteliu nepajegumo suvokti tiesa apie dvasinius ir dieviskus reikalus. Biologinis Jezaus tevas buvo Juozapas, ir negalejo buti kitaip, nes musu Dievas is esmes nera gabus paveikti materijos Kurejo istatymus ir tik i gamtos desniu paruostus kunus, jau po gimimo, ipersa atitinkama dvasia-zmogu. Santykiams su Dievu nesvarbus zodziai- svarbu, kad nuo sirdies ir su visisku pasitikejimu- Dievas taip "Ugnies Krikstu" isdegins godaus egoizmo darinius.

Protestantas 2009 m. balandžio 10 d., penktadienis, 13:36:23
Jezus savo kuno vaikysteje ir iki kuno mirties-kol Jo krauju nebuvo sudaryta Naujoji Sandora tarp Dievo ir zmogaus,gyveno,meldesi ir tarnavo Dievui pagal Senojo Testamento Istatyma.

Protestantas 2009 m. balandžio 10 d., penktadienis, 13:34:52
Marija- zyde moteris,kuri gyveno,meldesi ir tarnavo Dievui pagal Senojo Testamento sandora. Jei nori zinoti kaip-atsiversk ir perskaityk ST penkiaknyge Biblijoje.

Įdomu ,kas žinot? 2009 m. balandžio 10 d., penktadienis, 12:42:01
Kokius maldos žodžius kalbėjo Marija, Kristus,vaikystėj,jaunystėj. Kokia bažnyčią lankė?

Protestantas 2009 m. balandžio 10 d., penktadienis, 11:42:47
kvailas tu zmogus de'santvisuotininke. Cia tau-dainuok savo nesamonese ir mele kuri kalbi apie Viespati Jezu Kristu.
(Pat 1,24-32)" Kadangi aš šaukiau, o jūs nepaklausėte, ištiesiau jums ranką, bet niekas nekreipė dėmesio, jūs paniekinote mano patarimus ir nepaisėte mano įspėjimų, tai ir aš juoksiuos, kai jūs žlugsite, tyčiosiuos, kai jus apims baimė, kai siaubas užklups kaip audra ir pražūtis kaip viesulas, kai ateis sielvartas ir vargas. Tada jie šauksis manęs, bet aš neatsiliepsiu; jie ieškos manęs, bet neras. Nes jie nekentė pažinimo ir nepasirinko Viešpaties baimės. Jie nepriėmė mano patarimų ir paniekino mano barimą. Todėl jie valgys savo kelių vaisių, pasisotins savo sumanymais. Neišmanėlių užsispyrimas užmuš juos, kvailius pražudys jų neapdairumas."

2009 m. balandžio 10 d., penktadienis, 10:41:52
Dainuok, Sirdie, Gyvenima!

Protestantas 2009 m. balandžio 10 d., penktadienis, 10:07:01
De'santvisuotininke..tu esi mires dvasioje-apie koki gyvenima cia susiruosei dainuoti?

Protestantas 2009 m. balandžio 10 d., penktadienis, 10:04:05
jokia praktika dangaus negarantuoja vargsas zmogau. Jokia. Esi bedievis sekantis paskui savo mintis bei norus ir tiek. (2 Jn 1,9)" Kas tik peržengia ribą ir nesilaiko Kristaus mokymo, neturi Dievo. Kas laikosi Kristaus mokymo, tas turi ir Tėvą, ir Sūnų." Ir viskas. Visi tavo isvedziojimai yra be jokios vertes-susireiksminusio zmogaus tauskalai-visiskas nusisnekejimas. Apgailetina.

Visuotininkas 2009 m. balandžio 10 d., penktadienis, 10:01:48
Nors tokia mistika kaip apeigos, ritualai bei ivairiausios ceremonijos ir turi dvasines prasmes, taciau bendrais bruozais tik siokio tokio spalvinio sarmo dvasinei praktikai ir su tuo susijusiems dalykams suteikia. Tiesos Sviesa pati yra bespalve. Perdem nuo ritualines mistikos apspangus ir spindincias iliuzijas besigainiojant, jau nelabai ir pastebime, kad visa, kas tikrai yra dvasiska, tiesiog sutrypiam ir, uzuot su meile Zmogu-Kristu savyje ir kituose puoseledami, Sventosios Dvasios apyvartas ir tikra, gyva santyki su Dievu paniekine vis is naujo kiekvienas atpirkeja zudome ir zudome... Prisimindami nuzude Kristu, ne guoskime save ir ne pateisinkime tuo, kad Kristus gyvas, nes 'prisikele', bet kiek blaiviau pasidairykime aplinkui ir bent jau siomis dienomis suteikime kiek atilsio visiems Rupintojeliams... Istieskime vieni kitiems rankas ir pasidalinkime Dvasios Siluma. Dainuok, Sirdie, Gyvenima!

2009 m. balandžio 10 d., penktadienis, 00:37:27
Siaubas... ale nors rasta pasikartosi... Taciau kaip ir Viespaties keliai dvasiniai dalykai be praktikos ir liks per amzius tau nezinomi. Gal rastuose surastum ka apie tai kokia praktika apart poteriu dangu garantuoja?

Protestantas 2009 m. balandžio 9 d., ketvirtadienis, 19:55:39
kur tu buves:)..nejuokink. Troskimas gauti sau-garbes,galios kitiems zmonems ar bet ko kito-ir bandymas gauti tai lendant i dvasinius dalykus..mirtinai pavojingas derinys. Ne veltui Viespats sako :(Lk 9,23)" O visiems Jis kalbėjo: 'Jei kas nori eiti paskui mane, teišsižada pats savęs, teneša kasdien savo kryžių ir teseka manimi." O tu atvirksciai-troksti SAU..nekalbam jau apie atsizadejima-tu aukstini save,troksti buti kazkuo "ypatingu"..ir atidarai duris demonams. Jei tesi-tave uzvaldys mintys apie tas pasakas kurias seki,pradesi girdeti balsus ir baigsi savo dienas psichiatrineje.

Visuotininkas 2009 m. balandžio 8 d., trečiadienis, 18:18:48
Ir buves, ir mates. Tegyvuoja davatkos ir fiureriai!

Protestantas 2009 m. balandžio 8 d., trečiadienis, 16:37:38
o,transformeriu magedono magistras de'santvisuotininkas kalba..tyliai zemieciai:))). Ar supranti,kad tai ka cia skiedi tera tustut tustuteles tavo nuosavos klejones apie tai ko neesi mates?

2009 m. balandžio 8 d., trečiadienis, 15:34:20
O pripazistant teisinga Darvino evoliucijos teorija, nereiketu pamirsti, kad pagal ja musu proteviais buvo bezdziones... Nors ir dvidesimtpirmajame amziuje gyvendami, taciau nuo ju mes ne kazi kiek ir skiriames, nes po mirties, dazniausiai tik smeklomis tesugebame klaidzioti, kai tuo tarpu Jezus Kristus, ir "Sventieji", kurie taip pavadinti del to, kad begyvendami kunuose sugebejo adaptuotis kaip asmenybes dvasioje ir Dievo, del specifines misijos palikti energijos kunuose (dublis), sugeba buti veiksnus.

Visuotininkas 2009 m. balandžio 8 d., trečiadienis, 15:20:02
Zmogus yra sudetinga daugiaplane ergonomiska sistema. Nekalbant apie biologini chemini-fizini kuna, kuris is esmes atspindi visatos (kurejas su visomis perspekcijomis) sandara, zmogus dar ir energiniai, taip vadinami astralinis ir dar subtilesni gilumingieji planai. Lygiai kaip fizinis-organinis kunas, tik is subtilesnes materijos-energijos, funkcionuoja ir astralinis jo dublis. Jis yra tarpininkas tarp formaliojo proto ir tarp uz save pati dar subtilesnes, esmines, zmogaus kaip esybes, samones. Zmogui miegant, priklausomai nuo issivystymo arba dalinai, arba visiskai, dublis nuo organinio kuno atsiskiria. Kuo pilniau dublis buna issivystes, tuo veiksniau zmogus gali jame adaptuotis ir arba miegant, formaliajai organinio kuno samonei nurimus, arba po mirties, visiskai savarankiskai gali keliauti po visata. Biologinio kuno mirties atveju, dar apie keturiasdesimt zemes paru dublis buna gyvybingas ir pagal issivystyma atitinkamai veiksnus. Stai siame Kristus ir 'prisikele'...

Protestantas 2009 m. balandžio 8 d., trečiadienis, 11:47:50
musu pokalbio p.Petrai ir negali gautis. Pats neisivaizduojat kaip graudziai atrodote savo "supratimuose". Niekuo negaliu jums padeti-deja.

Petras 2009 m. balandžio 8 d., trečiadienis, 11:19:52
Matau, protestante, kad mums pokalbis nesigauna, nes vienas kalba apie ratus, kitas apie barus. Tu niekaip nesugebi išaugti iš viduramžių. Nors gal kažkiek į priekį esi pažengęs. Juk jau pripažysti, kad Žemė sukasi apie Saulę, o ne atvirkščiai, kaip visažinio Jėzaus pasekėjai ilgus amžius tvirtino. Girdėjau, kad jau ir Darvino teoriją nenorom pripažystama žydkrikščionių. Vis tik jau XXI amž. ir primityviai mulkinti paprastus žmogelius darosi vis sunkiau. Ir tokiu nuzombintų žmogeliukų-fanatikų, kurie neteisingai vadinami HOMO SAPIENS, vis mažiau ir mažiau. Gal dar kažkokia kibirkštėlė vilties yra, kad gali suprasti (jei nepraradai sugebėjimo mąstyti, nors fanatikai tos sąvybės nebeturi), jog legendos ir pasakos slepia savyje informaciją, bet ją reikia suprast. Ko padaryti nesugebi.
Darau išvadą, kad su tavimi neverta gaišti laiko, tad daugiau į kvailus, niekur nevedančius ginčus nebesivelsiu.
Turi pilną teisę tikėti į ką tik nori. Net į "nekaltai pradėtą Jėzų" (įdomu, kodėl "šv. dvasios" pradėtas, o gymė tip top kaip žydas). Linkiu sekmės dedant didžiules pastandas patekti į "rojų".

Protestantas 2009 m. balandžio 7 d., antradienis, 15:49:31
na p. Petrai,rasyt pramokot,o skaityt nelabai:)). NEPRISIKELINEJA kasmet. Prisikele VIENA karta ir visiems laikams. O si diena-atminimui zmonese. Kodel kas kart kita diena..cia katalikiskas ismislas,bet man be skirtumo-as dziaugiuosi,jog yra diena kurioje galiu pasidziaugti savo Viespaties artume ir broliu bendrysteje Dievo malone,kuri pasieke mus per si Jezaus prisikelima. Tokiam kaip jus zmogui,kuriam vienintelis dievas-jis pats-tai bereiksme diena,nes esate be Dievo malones pasauly. Tiek ir belieka-uzsiimti tuscia demagogija atsirinkinejant kuo viena diena nuo kitos skirias.

Petras 2009 m. balandžio 7 d., antradienis, 15:16:20
Jei sugebėtum logoiškai, blaiviai mąstyt, tai ir žydkrikščionybės religiją imtum į kabutes.
Sutinku, kad tavo "viešpats prisikėlinėja" kasmet (?), tik norėčiau išgirsti tavo paaiškinimą, kodėl kasmet vis kitą dieną? Arijams pavasaryj Gamta atbunda kasmet, bet kad žydas prisikeltu kasmet .....(?).
Gal galėtum nurodyti kur R.Zubinas "atstatinėja" Arijų religiją? Su malonumu pasisemčiau papildomos info.

Protestantas 2009 m. balandžio 7 d., antradienis, 10:20:33
p.Petrai,nusisnekat. Sia diena yra MINIMAS Jezaus Kristaus prisikelimo faktas-Viespats neprisikelineja kasmet:)). O visa kita surogatine dabar kuriama-atkurinejama ariju "religija" pagal tai kaip ka kiekvienas svaiciotojas tipo p. Zubino supranta..paprasciausias satanizmas. Ir ne daugiau.

Petras 2009 m. balandžio 7 d., antradienis, 09:16:34
Ar verta diskutuot su ligoniu? Žinoma ne. Jei būtu sveikas Visuotininkas - De"sant, juk nereištu čia savo minčių įskiepitų fanatikams nuo viduramžių. "Kristaus prisikėlimo" (net nežino, kad Kristus tai ne vardas) šventė, tai mūsų protėvių pavasario šventė, žydrikščionių pervadinta į žydo Jėzaus prisikėlimą. Net galvon nešauna mintis, kaip gi tas žydas gali prisikelti kasmet vis kitą dieną. Taip mąstyti gali jau nebe davatkos, fanatikai, o tikri ligoniai, visiškai nuzombinti padarai.
Labai tolimų protėvių mąstysena aukštesnio lygio, nei XXI amžiaus nuzombintų žydkrikščionių. Pavasaris jų buvo sutinkamas pagal pavasario solsticiją ir mėnulio fazes. Labai logiška. Bet kaip žydas jėzus "prisikelia" pagal mėnulio fazes tikriausiai žino tik žydų rabinai-levitai. Kadangi žydai visus nežydus laiko gojais, t.y. gyvuliais žmogaus pavidalu dievo sukurtai tam, kad tarnautu žydams, tai jie be jokio sąžinės graužimo sugebėjo dideliai daliai žmonyjos įteigti, jog Jėzus dievo sūnus. Pripažindami Jėzų pripažistama, kad žydkrikščionys tikrai yra gojai. Kas sutinka būti žydų tarnu ir laikyti save žydų dievo sukurtais gyvuliais, išpažysta žydkrikščionybę. Kas nesutinka būti žydų tarnų, tas nusimeta nuo savęs žydkrikščionybę ir pasijunta laisvu gamtos tvariniu, gerbia gamtą, visus jos gyvus ir negyvus tvarinius, žemę, dangų, saulę, mėnulį, žvaigždes. Jaučiasi lygiateisis narys tarp visų gamtos sukurtų tvarinių, bet ne viršesnis.
Iki ko privedė žydkrikščioniškas gogumas ir barbariškas elgesys su ganmta matot patys.

Protestantas 2009 m. balandžio 5 d., sekmadienis, 22:47:59
bet kurio zemiecio:))))..oj negaliu:))..o magedonas..megadonas..cia tas kur is transformeriu-blogieciu vadas?:))))..oj durdom "ramaska":))). Praneskit prasau skrydziu valdymo centrui Hjustone kada pas jus atskris kalbantys urantijos liutai:)))..kad nesutriktu tarptautiniu oro liniju keleiviu pervezimas:))). Ar rukote ka nors,ar grybais piktnaudziaujat?:)))

2009 m. balandžio 5 d., sekmadienis, 21:29:21
Visuotininkas - buves De'sant. Bendrais bruozais mano pasaulevoka jums yra zinoma (zinoma, tiems kas istengia aprepti ir ikanda:), tad cia tik leiskite jums pranesti jog Visatos Akademijos Magedonas, Kristaus Prisikelimo paminejimo dienos proga man suteike Magistro Visuotininko mokslini laipsni, kuris duoda Visatinio masto teise atsakyti i betkurio zemiecio i betkoki klausima. Prasom naudotis Dievo Malone! (beje, sunys i akademija nepriimami, tad norincius prasom dresiruotis kitose vietose:)

Protestantas 2009 m. balandžio 5 d., sekmadienis, 20:53:41
..ir dar-jei galima kokia nuoroda i ta ..akademija:)))..idomu butu susipazint,o tai zinai..gal tai sunu mokykla,o tu visuotinis dresavimo magistras:)))..kas cia zino. Taip kad bukite malonus:))

Protestantas 2009 m. balandžio 5 d., sekmadienis, 20:50:52
ka ka tu ten baiges?:))))..o kada tai mokslu patapo?:)))..magistras..mmm:)))).

2009 m. balandžio 5 d., sekmadienis, 20:12:38
tai papasakok savo tiesas

Visuotininkas 2009 m. balandžio 5 d., sekmadienis, 17:43:01
Jau kokie iskasenos ir mulkiai! Vienas iki proteviu nusibezdzioniaves, kitas - rastais paspringes. Davatka vienas ir davatka kitas. Ir cia visai nesvarbu kokie rastai jums toki mistini dura supute. Gal pasipurtykit - butis juk ne mistine, o reali, ir visa, kas jums protelius iki beprotybes susuka, yra juk zinoma. Vien tai, kad jus su savo marazmais i forumus lauziates, uztikrintai demonstruoja tai jog patys savo teisumu abejojate, taciau uzuot sveikai formulave klausimus ir pabuve mokinukais - drabstote cia savo briedus ir tuo tik prasmardinat erdves aplinkui bei susitersiate patys. Juk vieno rastas sako, kad zmogu sutersia ne tai kas i ji ieina, bet tai, kas is jo iseina, o kito - i ka demesi sutelki, tuo ir prisipildai. Besimokydamas Visatos Akademijoje esu igijes Magistro Visuotininko mokslini laipsni - tad, uzuot smegenimis bergzdziai barskine - susiprastumete pasiklausti.

as 2009 m. balandžio 5 d., sekmadienis, 16:38:17
Daug tiesos Petrai tavo zodziuose.

Petras 2009 m. balandžio 5 d., sekmadienis, 16:20:25
Mat kiek visokių interpretacijų apie kryžių iš nežinojimo. O štai Č.Gedgaudas rašo, kad kryžius (galgė) yra traktuotas mūsų protėvių kaipo galutinis kelias. Labai prasižengusius visuomenės narius versdavo nešioti kryžių. Kryžius buvo paniekos ženklas. Didelius nusikaltelius kaldavo prie kryžiaus. Mirtis ant kryžiaus buvo suprantama kaip atėmimas ne tik gyvybės, bet ir garbės.
Ko gi norėt iš visokių religijų ir jų srovių atstovų, jei ligi šiol nesugebėjo suptasti protėvių paliktos ateities kartoms informacijos. Tad jie yra TAMSULIAI, arba niekšai, jei vistik iššifravo informaciją, bet mulkina liaudį.
Tiesiog graudu žiūrėti į tokius "šviesuolius", kurie pasaulio sutvėrimą skaičiuoja nuo "Adomo ir Ievos", t.y. nuo ugnikalnio išsiveržimo. Bet juk tokių ugnikalnių išsiveržimų būta ir iki ir po "Adomo su Ieva". Kitaip nepasakysi - dar akli kačiukai.
Mokslas neginčijamai įrodė, kad žmonija egzistuoja Žemėje keliolika tūktsntmečių, bet religijos fanatikams tai nė motais.
Jau vien japonų mokslininkų eksperimentai su vandeniu rodo, kad jokio skirtumo tarp įvairiausių religijų. Skirtumas yra tik tarp GĖRIO ir BLOGIO. Bet net šiame forume fanatikai iki susi..kimo ir užkimimo rėks ir įrodinės savo "tiesas", kurių prasmės patys nesugeba suprasti. Tik tamsūs fanatikai taip elgiasi.
Ką reiškia "šventas raštas"? Kodėl jis šventas, jei jį sukurpė mirtingi, nuodemingi ir prastos reputacijos žmonės? Čia tas fanatizmas ir pasireiškia. Žmogelis įtikėjo, arba jį privertė įtikėti, tai kritiškai pažiūrėti į tą niekalą jis nebedrįsta, nors netiesa ir nesąmoningi dalykai tiesiog akis bado.
Jie niekada neatsipeikės, nes lauke jau XXI amžius. Jie ir toliau gyvens viduramžiais, drebėdami prieš inkviziciją.

2009 m. balandžio 5 d., sekmadienis, 10:21:15
Kryzius yra gyvenimo simbolis. O, kad apeigose su mirtimi susijusiomis panaudojamas,- tarsi pasakoma: "Iseini - pasiimk ir savo kryziu".

Protestantas 2009 m. balandžio 4 d., šeštadienis, 23:07:38
nezaidziu krikscionybes. Ir tai kas Sventam Raste parasyta tau pacitavau-vadini tai prakeiksmu..na,tau geriau matyt kas tau yra Dievo Zodis,nes (Pat 10,29)" Viešpaties kelias - stiprybė doriesiems ir pražūtis piktadariams.". Todel man tai Gyvenimas,tau-kol neatradai Dievo,o vaikscioji paskui demonu mokymus sekdamas savo aklos sirdies geismais - prazutis. Nera tame jokio mano hobio. Ateis laikas-pats pamatysi,nes netiesa,kad gali neissipildyti Dievo Zodis.

2009 m. balandžio 4 d., šeštadienis, 23:01:58
Ten kur raides ir su pauksciukais ir su bruksneliais :) ten ne mano... O prakeiksmus laidyti- pasakyciau- net gi hobi turi :)

Protestantas 2009 m. balandžio 4 d., šeštadienis, 22:49:32
sunku kalbet kai nepasirasineja po postais niekas-kartais nebesuprantu su kuo kalbu:))..tebuna kaip pavadinote patys-parasysiu "protestantas". Hmm..beje,prakeiksmo nepaleidau,o kad visarionas apsisaukelis ir netikras kristus - tai cia Sventasis Rastas liudija ir tai TIESA.

2009 m. balandžio 4 d., šeštadienis, 22:42:13
Niekas Judo neprakeike, jis pats, neatsispyres silpnybei patyre nuopuoli. Yda, jeigu ar aplinkybems priverciant, ar tycia, valingomis savo paties pastangomis neisdeginama ir nesujungiamas priimant tiesa "zaltys" (kur uzantyje:), tai tiesos akivaizdoje tik dideja ir zmogu anksciau ar veliau prazudys. Tad kiekvienam labai ypatingai reiktu isidemeti, kad zmogui neduota teisti kita zmogu. Kaip katalikai silpnaprotiski ir mazai tepakaltinami, taip protestantai intelektualus ir todel privalu jiems tureti visa atsakomykes masta, bet ne prakeiksmus laidyti.

2009 m. balandžio 4 d., šeštadienis, 22:32:25
visariono drauge,kliedi net zalia:)). Judas kryziaus nenesiojo-niekas tais laikais kryziaus nenesiojo,isskyrus mirti nuteistuosius,kurie iki bausmes vykdymo vietos ta savo kryziu ir nusinesdavo. Kryzius-mirties simbolis. O kaip visarionas prakeikineja jo isdavikus kurie anam butu neparduode ir nesikrausto i sibiro bakuzes gali pats pasiskaityti internete jei moki daugiau nei viena kalba:)).

2009 m. balandžio 4 d., šeštadienis, 22:21:29
Išdavikai būna prakeikti,jiems užtraukiama laikiną ar amžiną nemalonė.

2009 m. balandžio 4 d., šeštadienis, 22:15:14
Ir Judas(išdavikas) kryžių nešiojo.... Jau šimtmečius trunka Judo Iskarijoto prakeikimas už Jėzaus išdavimą Getsemanės sode.....

2009 m. balandžio 4 d., šeštadienis, 22:03:01
Kryzius - tik gyvenimo simbolis. o katalikai - arba su ryskiais silpnaprotystes sindromais, arba visi krastutiniausi veidmainiai.

2009 m. balandžio 4 d., šeštadienis, 21:57:38
tai gal kataliku paklauskite? Nes visiems kitiems kaip ir be skirtumo ka katalikas daro per katalikiskas sventes.

??? 2009 m. balandžio 4 d., šeštadienis, 21:30:46
Ką pasakytumėte apie toki kataliką ,kuris kryžiaus nenusiima nuo kaklo,o vietoj bažnyčios Verbų sekmadienį žvėrelius miške nušauti taikisis.

2009 m. balandžio 4 d., šeštadienis, 10:27:30
Iliuzija> Biblija sako ka kita,o Dievo Zodziu as tikiu labiau nei jusu nuomone apie tai ko neesate maciusi. Rastas sako,kad visu kitu tautu dievai yra stabai ir kad pagonys jiems aukodami aukoja ne Dievui,bet demonams. Taip,kad ne visi meldziasi Dievui. Jus gerbiama Iliuzija- bedieve,nes vietoje Viespaties pasirinkote savo pacios supratimus. Ir jusu tikejimas-is jusu pacios,ne is Dievo,nes tas tikejimas kuris turi jega isgelbeti zmogu gimsta is Dievo Zodzio. O jus Juo netikite,nes sakote priesingus dalykus nei Rastas. Todel jusu tikejimas tuscias.

2009 m. balandžio 4 d., šeštadienis, 01:51:12
Pataisa...tikintieji

Iliuzija 2009 m. balandžio 4 d., šeštadienis, 01:49:42
.... yra viena bendra tiesa- Dievas.Visi meldžiamės į Dievą.

2009 m. balandžio 4 d., šeštadienis, 00:31:27
Iliuzija> tiesa gincuose negimsta. Jezus Kristus yra Kelias,Gyvenimas ir TIESA. Ir Jis tikrai negimsta jokiuose gincuose. Nera tiesos jokiose religijose. Yra Tiesa-Jezus Kristus ir yra Melas visose religijose. Nematau ko cia gincytis-tikek kuo nori ir nereikalauk kazkokios pagarbos kalbantiems urantijos liutams ar dievu prisimetusiam rusui, eks milicininkui ,pasivadinusiu visarionu. As nereikalauju is sapnuotojo Petro pagarbos Jezui-kodel as turiu gerbti demonus,kurie stovi uz visokiu satanistu pranasu tipo visariono pasaku?

Iliuzija. 2009 m. balandžio 4 d., šeštadienis, 00:17:11
Ginčuose gimsta -Tiesa.Kiekvienoje religijoje yra tiesos.Įrodykim ją,
be įžeidinėjimų.Argumentuotai.

2009 m. balandžio 3 d., penktadienis, 10:20:33
De'sant> mhm:)). Sunku stabmeldziam,tenka melstis viesai internete-visarionas neturi sugebejimu maldas kitaip isgirsti. Bet De'sant - jis ir lietuviskai neskaito,pabandyk rusu tinklapiuose. Aisku,siam penktadieniui gal ir nespes palaimint,bet gal kuria kita diena,m?:)))

Tęsėjas 2009 m. balandžio 3 d., penktadienis, 09:10:56
Kiek žinoma, pigiausiai Romualdo Zubino knygas "Perkūnas" ir "Per praeitį į ateitį" parduoda UAB "Humanitas" knygynai Kaune, Donelaičio g.52, Vilniuje Universiteto g.4, Kauno Centrinis knygynas Laisvės al., Kauno Ezoteriniame knygyne Donelaičio g. 75b. Šios knygos parduodamos ir visoje Lietuvoje esančiuose UAB "Dajalita" įmonės knygynuose. Knygų kainos parduotuvėse skiriasi tiktai keliais litais, tad patariu knygas pirkti artimiausiame knygyne. Turiu pasakyti, kad šios knygos, dėl finansinių problemų, buvo išleistos labai mažu tiražu. Pigiausiai jos bus parduodamos pačiu autoriumi šių knygų pristatymo metu, kuris š.m. balandžio mėn. 17 d. 16 val. įvyks Kaune Laisvės al.39 PKTS salėje (II a.).

De'sant 2009 m. balandžio 3 d., penktadienis, 09:05:57
Palaimink, Viespatie, ateinancios dienos darbams ir, kad sutikciau visus sunkumus, kaip ir dera einanciam Tavo Sviesoje. Amen

Tęsėjau 2009 m. balandžio 3 d., penktadienis, 00:15:00
Dėl Romualdo Zubino knygų?
Ar tokios pačios kainos visur? (kaip knygynuose) Kur patarsit pirkti?

2009 m. balandžio 2 d., ketvirtadienis, 21:34:27
ponas gyvates giminaiti-nustok sukciauti ir rasyk savo viespaties varda "visarionas" kad skaitantis aiskiai zinotu,kas esi ir koks tavo dievo vardas. Kiek velnio tarne dangstysiesi krikscioniska terminologija ir Viespaties Jezaus Kristaus vardu propoguodamas savo Antikristo tarno visariono pramanus?

2009 m. balandžio 2 d., ketvirtadienis, 21:15:44
Viespatie, Dieve maloningas, te sviecia Tavo Vardas Aukstybese ir Zemeje! Ir nuo Visatos krasto iki krasto! Viespatie, suteik mano broliams stiprebes,- te pamato jie Tavo Didybe ir te pritvinksta ju Sirdys Meiles. Amen

2009 m. balandžio 2 d., ketvirtadienis, 20:28:50
Va,pagaliau normali velnio adepto pozicija-labiausia nekenciu visarionisku padlaiziu paplonintais liezuviais.."ssss...jeezzzzuuussss..assss..passsekeejassss..ar tiessa pasake Dievassss". Esi satanistas-ir buk. O Jezaus Kristaus teikiamas gyvenimas many-jau dvidesimti metai-diena is dienos. As zinau Ta,kuri myliu. Ir zinau,jog Jis mane pazista ir Jo meile ir ramybe sirdy pranoksta bet koki supratima ir nei kart nenuvyle. Taip kad dar paziuresim kas yra skiedalas-ar Dievo Zodis,ar tavo nusipezejimai,kurie pragais - dar kelios akimirkos ir nei taves,nei tavo ambiciju,nei tavo fantaziju nebeliks. Ne tu pirmas Dievo priesas-ir kur jie visi? M? O BIBLIJA iki sios akimirkos jau tukstancius metu veda daugybe Dievo vaiku i slove. O tamsta..na,pats pasirinkai,niekas kitas del tavo prazuties nekaltas.

2009 m. balandžio 2 d., ketvirtadienis, 19:52:22
Numarazmejusiam Jonui ateiviu supusti apreiskimai - briedas. Sauliu-Pauliu tie patys vedziojo... Senasis Testamentas - zydus stiprinusi priemone, kad sie kuo efektyviau isnesiotu po zeme susinaikinimui skirta ir tu paciu ateiviu sukurpta programa. Ir visiskas briedas pasitiketi tais skiedalais.

2009 m. balandžio 2 d., ketvirtadienis, 18:42:45
De'sant> pasaka tu pasaka:). Visarionas-apsisaukelis sukcius per savo geismus tapti kazkuo "didingu" tapes velniu irankiu. O ka cia pasakoji apie "bendravima" su Dievu-briedas visiskas ir jei bendrauji su kuo-tai nebent su ateiviais.Paskui melagi antikristo pakalika Visariona nusekei tik del meiles nuodemei-akiu geismo,kuno geismo ir gyvenimo puikybes-tik tokios priezastys zmogu nuveda i stabmeldyste. O ka cia sneki-visiski vejai,net rimtai skaityt neiseina-analfabeto puga ir skiedalai. Butu viskas ok,jei i visariono meslide netemptum Jezaus Kristaus vardo-tai yra slyksciausia dalis visam sitam demonyne kurio arsus pasekejas skelbiesi esantis. Pff.

2009 m. balandžio 2 d., ketvirtadienis, 17:40:06
Taip, Esu arsus Jezaus pasekejas! O tu - tik sausas teoretikas. Vissarionas - Kristus! Ir Jis - man vienintelis visatoje Autoritetas. O kas del bendravimo su Dievu, tai santykiu su juo nereikia issivaizduoti kaip pokalbiu. Zmogus kalbiesi pats su sava patirtimi ir deriesi su sazine, o Dievas, kuris visa ta procesa seka, per Sirdi vis pritaria arba ne. Musu pasirinkimus ir apsisprendimus nulemia musu paciu patirtis ir gabumas skirti pritariamuosius signalus. O, kas svarbiausia, ne pati teorija ar kokie pasaulietines veiklos rezultatai yra prasme, bet prisipildymas Sventosios Dvasios, kuri pati savaime yra saviveikli, gyva ir asmeniska, ir butent is kurios 'teorija' musu samonese turetu buti padaryta. Intelektualusis musu pradmuo, Dievo planuose turi tik viena paskirti: nustatyti - i gera bus ar i bloga tai, ka ketini daryti. Tik visiskai prichologiskai savarankiskas ir nepriklausomas nuo jokiu ideologiju zmogus, patirta santyki su Dievu gali samoningai traktuoti.

2009 m. balandžio 2 d., ketvirtadienis, 16:17:53
De'sant-tu neseki Jezaus mokymu,ir visarionas-ne Jezus. Tai kuo tu seki-zmogiskos pasakos ir istorijos pries miega nuo holivudo apspangusiems vartotojams mulkint. Tu net Svento Rasto nei kart per gyvenima neperskaitei-apie koki mokyma cia skiedi?

De'sant 2009 m. balandžio 2 d., ketvirtadienis, 16:08:49
Tas klausimas nera mano, jei taip pamanei... Platesniu erdviu nei gali atverti pasekimas Jezaus mokymu - ir buti negali.

Petras 2009 m. balandžio 2 d., ketvirtadienis, 12:20:01
Perskaityk atidžiau mano mintis ir nebereikės uždavinėti kvailų klausimų. Užsiciklinimas vien ant "Jėzaus dievo sūnaus" garbės nedaro. Čia eina kalba apie žymiai platesnius "horizontus".

Petrai 2009 m. balandžio 1 d., trečiadienis, 17:07:13
Tu tikintis?

2009 m. balandžio 1 d., trečiadienis, 16:31:44
Nu jo, man nepatinka tavo staciokiskas uzsispyrimas :) Nesugrazinsi nieko atgal. Kad zydkrikscionys pereme is proteviu apeigas, tai tik parodo, kad kaip buvo jie pagonys, taip ir paliko. Ryskiausiai sita bruoza demonstruoja materijos prado ir dvasios sutapatinimas. Neturetum laikyti pagiezos Jezaus atzvilgiu, nes juk jis ne to moke ka zydkrikscionys dare ir daro. Dievas, ir Jezaus tevas, ir musu - ne tas kuri ispazista zydai ar bet kuri kita pasaulio religija, jis yra kitas. Na, o jeigu dar kas ant tiek brutalus, kad meile prievartai prilygina, tai ka bepadarysi, tegu montuoja sau kodeksus, istatymus, tegul disciplinuojasi. Tikra pergale imanoma pasiekti tik visiems bendrai igyvendinus meiles isakyma!

Petras 2009 m. balandžio 1 d., trečiadienis, 15:54:17
De'sant, labai klysti. Aš ne pagonis. Tu įsivaizduoji pagonį stabmeldžiu.
Aš įsivaizduoju žydkrikščionis stabmeldžiais. Jei arijai garbino "dievus"
(gamtos reiškinius ir gamtos jėgas) ir turėjo medinius jų atvaizdu, tai ir žydkrikščionys (ir kitų religijų) išpažinėjai turi savo "dievų" atvaizdus, kurie realiai neegzistuoja ir neegzistavo, tad traktuotini kaip stabai. Aš save laikau arijum ne todėl, kad tikėčiau protėvių "dievais", o todėl, kad žydkrikščionybė sunaikino aukštesnę arijų, mano ir tavo protėvių, civilizacija ir atnešė mums žydišką melą, suktybes, žydiškus lytinius iškrypimus, deklaruojamus bet nevykdomus pagarba tėvams, protėviams, meilę artimui (Gazos arabams) ir kitas "dorybes". Tik mūsų protėvių religinės apeigos ir ritualai buvo aukštesnio lygio, tad juos visus ir perėmė tik vadina žydkrikščioniškai.
Aš atsisakau niekinti ir spjaudyti ant savo garbingų protėvių, todėl žydkrikščionybė man nepriimtina dar ir dėl to. Visokie bambyzai, liuteronai, įvairiausios sektos ir kitokios žydkrikščionybės srovės mažai kuo skyriasi vieni nuo kitų. Tad visos jos Lietuvoje yra savo protėvių niekintojai. Juk tai yra labai žemos moralės asabų požimis. Nepatinka? Niekuo padėt negaliu. Ir rankos jums nepaduočiau. Mano moralės principai to neleidžia.

iliuzija 2009 m. balandžio 1 d., trečiadienis, 14:19:58
as retas svecias:)Manyciau dar yra daugiau lankytoju.

De'sant 2009 m. balandžio 1 d., trečiadienis, 14:10:48
Tai cia mes tie patys- tu, protestantas, bei pagoniski Petras su Zubinu... nu, dar ir Jietis retkarciais savo muza ikisa.

Iliuzija 2009 m. balandžio 1 d., trečiadienis, 14:07:40
2009 m. balandžio 1 d., trečiadienis, 12:33:37
Paiskinkite kokio tikejimo buvo Marija,pries gimstant Jezui.I ka meldesi,kokius maldos zodzius kalbejo?

iliuzija 2009 m. balandžio 1 d., trečiadienis, 14:02:05
"Dievas Kristu sutvere kaip mokytoja, bet ne kaip objekta garbinimui."
Galbut.Tai galejo buti Dievo planas zmonems kad jie augtu ir tobuletu.

2009 m. balandžio 1 d., trečiadienis, 13:55:21
Malda tera nusiteikimas jautriasniam ir raiskiasniam santykiui su Dievu. Nors kaip ir pats Dievas, mes irgi esame asmeniski, taciau pats musu evoliucijos tikslas nera asmeniskai kiekvieno atskiras reikalas, bet yra visu bendras Dievo numatytas. Skirtingai nei vien tik materialios evoliucijos esybems, mums nera duta tureti individualu kiekvieno sau tiksla, bet tik priimti Dievo bendrai numatytaji ir ko sklandziau isipaisyti i realizacija, Dvasiskai tobuleti ir tapti samoningais jam bendradarbiais. Sio tikslo siekdamas, Dievas ir sukure Kristu, kad sis atejes visa tai zmogui apreikstu. Dievas Kristu sutvere kaip mokytoja, bet ne kaip objekta garbinimui.

iliuzija 2009 m. balandžio 1 d., trečiadienis, 13:41:23
Pagal tavo teorija Dievas sukure ir zmogu panasu i save? Eksperimentatoriu?:/
P.S Isivardink.

2009 m. balandžio 1 d., trečiadienis, 13:28:16
Visatos kurejas - ne asmenybe. Jis tik turi samone ir yra individualus. Pacioje pradzioje jis buvo tik vienas. Visatos jam prireike del pacio saves. Todel joje ir viespatauja negailestingi naturalios atrankos desniai, kad ir jis pats yra savanaudis. Si jo logika - paprasta; is begalinio skaiciaus beuzsimezganciu gyvybes pradmenu - vistiek vienas kitas pasieks jam reikalinga lygi. Kitaip - jo protas - tikimybiu teorija. Kurejui reikia zvaigzdziu (absoliutu), kas, beje - ir yra materialiosios evoliucijos esybiu tikslas. Skirtingai nei materijos visatos kurejas, Dvasines visatos pradmuo, yra ne tik individualybe, bet ir asmeniskas - turintis valia veikti ir apsispresti, tad ir galys sudalyvauti. Nors sis irgi nera vien tik altruistas, bet; turedamas galimybe, dirba su kiekvienu savo tvariniu individualiai ir asmeniskai. Problema tame, kad mes, tie patys jo tvariniai, irgi turime valia apsispresti ir esame asmeniski.

iliuzija 2009 m. balandžio 1 d., trečiadienis, 13:23:30
Dievas yra tvarkos pasaulyje kurejas bei doroves saugotojas........Tai suprantama kiekvienoje religijoje.Tik interpretuojama skirtingai. Esme tai ta pati.Yra vienas rysys Dievas ir Zmogus.Dievas mums dave laisva valia...Zmones kalbasi(meldziasi) su Dievu ir Dievas kalba su jais ivairiais budais, per skirtingas religijas,skirtingom maldom.Dievas maldos zodziu nekure ,sukure pats zmogus.
Esme tame,kad DIEVAS yra vienas.Absoliutas.Tik itikejimas skirtingas.Ta ir norejau pasakyti.

2009 m. balandžio 1 d., trečiadienis, 12:42:11
"2009 m. balandžio 1 d., trečiadienis, 12:21:30" > new age adaptacija kuria cia destai - TOKS pats melas. Nera jokiu pranasesniu civilizaciju. Yra Biblija ir yra tavo santykis su Dievo Zodziu-t.y. su paciu Dievu.
"Aš sakau kiekvienam, kuris girdi šios knygos pranašystės žodžius: “Jeigu kas prie jų ką pridės- Dievas jam pridės aprašytų šioje knygoje negandų.Ir jeigu kas atims ką nors nuo šios pranašystės knygos žodžių- Dievas atims jo dalį iš gyvenimo knygos ir šventojo miesto, kurie aprašyti šitoje knygoje”.Tas, kuris šitai liudija, sako: “Taip, Aš veikiai ateinu!” Amen. Taip, ateik, Viešpatie Jėzau!"
O tu pridedi prie Jo Zodziu savo samprotavimus-ir tvirtini,kad tai Jezaus liudijimas? Stai ten kur skaitei-tavo atlygis uz tai ka pridedi ir pasekmes to,ka atemei is Sventojo Rrasto Zodziu. Tu su Jezumi nieko bendro neturi-sprendziu is to,kad meluoji vadindamas Jo liudijim tai,ko Viespats neuzrase.

2009 m. balandžio 1 d., trečiadienis, 12:33:37
Iliuzija> netiesa tai ka rasai. Viespats aiskiai pasake,kad tie kas tiki juo nemirs savo nuodemese. Tai pirma. Antra-Jezus Kristus aiskiai ir vienareiksmiskai ivardino,kad Jis yra KELIAS,TIESA ir GYVENIMAS ir kad
N I E K A S nenueina pas Teva kitaip,negu PER JI. Nera kitu keliu pas Dieva per kitas religijas. Kelias yra tik vienas ir tai-Jezus Kristus. Visi kiti keliai veda ne pas Dieva,o i prazuti. Tiesa yra TIK Jezus Kristus,visi kiti - MELAS. Ar tai butu buda,ar krisna,ar visarionas,ar zubinas ar perkunas ar dagonas ar - galima vardinti ir vardinti,bet jie visi yra MELAS. Ir nera cia jokio kompromiso. Pasirinkimas yra tarp Mirties ir Gyvenimo,o ne tarp vienos religijos ir kitos religijos ar trecios religijos. Jezus Kristus yra Gyvenimas,visa kita yra Mirtis. Viskas.

2009 m. balandžio 1 d., trečiadienis, 12:21:30
Tik Jezaus Kristaus liudijimas yra tikras! O, kad Jezus Kristus yra, ir yra toks, tai sitai paliudija ir Dieva esant, kuris, savo ruoztu, paliudija Kristaus teisuma zmogaus atvejui. Materialusis visatos gyvasties Kurejas ir palaikytojas nesuteike sau galimybes itakoti besivystanciuju apsisprendimus kitaip, kaip tik per ju paciu patirti, sukurdamas prielaidas esybes individumui per instinktyvuji kompleksa atsirasti. Ka zmonija religijomis isverte, tera tik nuo pranasesniuju civilizaciju meginimu mums pagelbeti, musu paciu susikurtos iskrypeliskos suvokimo formos. Musu, kaipo dvasiniu tevas ir materialusis pradziapatis, yra du skirtingi pradai, kurie susieina tik per vieninteli Zmogu visoje visatoje. Zmogaus uzgimimas, yra naujas ir visatai neiprastas fenomenas. Mums reikia eiti i savaja ateiti, apie kuria niekas nieko visatoje nezino, tad ir pagalbos mes galime tiketis tik is to, kuris ateina ne is sitos visatos, bet is Dvasines.. Prisitaikeliskumas rodo silpna dvasia ir seja prazutinga parsidaveliska uzkrata.

2009 m. balandžio 1 d., trečiadienis, 12:19:57
Dievas kalba su tavim kaip lygus su lygiu?:))..mmm..gamtos suasmeninimas? Kvaily,kas suasmenina gamta-yra Asmuo,kuris ja sukure. Ir visos kitos tavo "auksines" mintys tiesiogiai ir nedviprasmiskai priestarauja Biblijai ir tam paciam Jezui Kristui,kuris ir yra DIEVAS,todel visi tavo parasyti zodziai tera paprasciausias melas.

iliuzija 2009 m. balandžio 1 d., trečiadienis, 11:18:50
Yra vienas Kurejas -Dievas Ir kokia forma juo tikime ne tiek svarbu. Niekada nesuzinosime kuri religija teisingiausia. Nes tikinciajam jo religija teisiausia "mano liudijimas yra tikras"Amzinas pasaulio gincas.Tikėkime, mylėkime kiekvienas savo Dieva ir nesistenkim ipirst kitam savo tiesas. Kiekvienoje religijoje yra dalis tos PACIOS tiesos ir mokymo.Pasaulio sviesos. Juk mirstame kiekvienas su savo nuodememis,kokiai religijai nepriklausytume.

2009 m. balandžio 1 d., trečiadienis, 11:18:02
Ir, beje, tokius setono ispazinejus davatkomis vadiname...

2009 m. balandžio 1 d., trečiadienis, 10:24:44
Tame ir esme, kad Dievo santykiai su zmogumi - kaip lygaus su lygiu. Dievas yra rupestingas, mylintis tevas. O gamtos suasmeninimas, kaip, kad tu suasmenini materialuji visatos palaikytoja ir prada - ir yra pagonybe. Butent kaip tik taip zmogus ir susikuria sau demona. Ir niekur kitur toks "dievas" neegzistuoja, o vien tik formaliajame fantasto samones lauke, kaip spindinti iliuzija. Reikia taip save isaukstinti, kad savos kurybos "produkcija" priespastatytum Kurejo programai?! Kaip tik, toks, veidmainiu bendrai palaikomas fantastinis ivaizdis ir sudaro ta zmonijos kurybine produkcija, kuria Jezus pavadino setonu.

2009 m. kovo 31 d., antradienis, 20:05:30
Tik graudulingos giesmes ir laidotuviu marsas... Esi jau mires.

2009 m. kovo 30 d., pirmadienis, 19:20:04
nei vienas zmogus nera laisvas INTERPRETUOTI Evangelija,juo labiau taip kaip jam patinka. Dievas-nera lygus tau pasnekovas,su kuriuo galetum diskutuoti ir sutikti ar nesutikti. Jis-DIEVAS,visatos vienavaldis Viespats,o ne tau lygus zmogelis su kurio mintim esi laisvas sutikti ar nesutikti. Kiekvienas Jo Zodis tampa kunu-Jo Zodziu sukurta viskas,Jis pasake-ir atsirado. O tavo zodziai-pliauskalai ir nuo ju tik akimirkai suvirpa oras. Ir viskas. O tai-NE INTERPRETACIJA,tai Evangelija:
(Jn 8,12-24)" Jėzus vėl prabilo: 'Aš - pasaulio šviesa. Kas seka manimi, nebevaikščios tamsoje, bet turės gyvenimo šviesą'. Tada fariziejai Jam pasakė: 'Tu pats apie save liudiji, - tavo liudijimas netikras'. Jėzus jiems atsakė: 'Nors Aš ir liudiju pats apie save, mano liudijimas yra tikras, nes Aš žinau, iš kur atėjau ir kur einu. O jūs nežinote, nei iš kur Aš atėjau, nei kur einu.Jūs teisiate pagal kūną, Aš neteisiu nė vieno. O jeigu Aš ir teisiu - mano teismas teisingas, nes Aš ne vienas, bet esu Aš ir mane siuntęs Tėvas. Ir jūsų Įstatyme parašyta, kad dviejų asmenų liudijimas tikras. Aš liudiju pats apie save, ir apie mane liudija mane siuntęs Tėvas'. Jie paklausė: 'Kur yra Tavo Tėvas?' Jėzus atsakė: 'Jūs nepažįstate nei manęs, nei mano Tėvo. Jei pažintumėte mane, pažintumėte ir mano Tėvą'. Šiuos žodžius Jėzus pasakė, mokydamas šventyklos iždinėje. Ir niekas Jo nesuėmė, nes dar nebuvo atėjusi Jo valanda.
Jėzus vėl jiems kalbėjo: 'Aš išeinu, ir jūs ieškosite manęs ir MIRSITE savo nuodėmėse. Kur Aš einu, jūs negalite nueiti'. Tada žydai ėmė kalbėti: 'Nejaugi Jis nusižudys, kad sako: 'Kur Aš einu, jūs negalite nueiti'?' Jis atsakė: 'Jūs esate iš pažemių, o Aš esu iš aukštybės. Jūs - iš šio pasaulio, o Aš - ne iš šio pasaulio. Dėl to Aš jums sakiau, kad MIRSITE savo nuodėmėse. Jeigu netikėsite, kad Aš Esu, - MIRSITE savo nuodėmėse'. "
Tavo pagoniski dievai-tai ne Dievas,o demonai.
(1 Kor 10,20)" Ne, bet pagonys, aukodami aukas, aukoja demonams, o ne Dievui."
Ir jei neturi su Evangelija jokio santykio-tu JAU mires. Beliko tik merdintis kunas,kurio dienos suskaiciuotos,o dvasia-JAU nebegyva. Kadaise ir as buvau toks kaip tu-mires ir trokstantis tarnauti demonu kunigaiksciui,turinciam mirties valdzia.
(Ef 2,1-7)" Ir jūs buvote mirę nusikaltimais ir nuodėmėmis, kuriuose kadaise gyvenote pagal šio pasaulio būdą, paklusdami kunigaikščiui, viešpataujančiam ore, dvasiai, kuri dabar veikia neklusnumo vaikuose. Tarp jų kadaise ir mes visi gyvenome, sekdami savo kūno geiduliais, vykdydami kūno ir minčių troškimus, ir iš prigimties buvome rūstybės vaikai kaip ir kiti. Bet Dievas, apstus gailestingumo, iš savo didžios meilės, kuria mus pamilo, mus, mirusius nusikaltimais, atgaivino kartu su Kristumi, - malone jūs esate išgelbėti, - kartu prikėlė ir pasodino danguje Kristuje Jėzuje, kad ateinančiais amžiais savo gerumu parodytų mums beribius savo malonės turtus Kristuje Jėzuje. "
Todel tai ir yra Dievo meile tau-TIESA. O ji tokia-tu MIRSI savo nuodemese ir nusikaltimuose ir pateksi tiesiai i amzina ugni,kuri paruosta velniui ir jo angelams-jei neatrasi Jezaus Kristaus. Gyvo,tikro Dievo,kuriame ir TIK kuriame yra Amzinasis Gyvenimas.

2009 m. kovo 30 d., pirmadienis, 17:53:35
Taip, santykis su Dievu lemia! Su evangelijomis - negali buti jokiu santykiu. Ir as esu laisvas jas interpretuoti kaip as ismanau, bet ne taip kaip tu kad, sakysim. O as suprantu, kad per evangelijas Kristus prisako myleti sau artima, bet ne mirties smeklomis uzsiundineti.

2009 m. kovo 30 d., pirmadienis, 15:58:33
tu Sventa Rasta atsiversk. Cia tau ne humoro klubas nuomonems apsikeist-santykis su Dievu lemia tavo gyvenima ir mirti. Tavo nuomone apie Dieva ar apie mane NELEMIA NIEKO. Vaiku darzelis kazkoks su kalbanciais urantijos liutais. Atsipeikekit nuo situ paistalu,nes kitaip - ne as tai sakau,Dievas savo Zodyje ispeja - kitaip MIRSIT.

2009 m. kovo 30 d., pirmadienis, 13:24:39
Apstok protestante mirti sejes, nes prisidirbsi :)

2009 m. kovo 30 d., pirmadienis, 13:17:52
Teigti, kad rusu kalba kilusi is letuviu kalbos, kuri, beje, pati yra pusiau sintetine, padirbta paemus uz pagrinda aukstaitiskas baltu genciu tarmes, yra didelis bludas. Neneigdamas abipuses siu kalbu itakos vienos kitai, turiu pasakyti, kad kalba, kuria kalba dabartiniai rusai irgi ne kazin koks originalas. Uztikrintai yra irodyta, kad germanu-anglu kalbu grupes tiesiogine prokalbe buvo dabartiniu rusu senkalbe - viena keltu tarme. Traukdamiesi nuo romenu ekspansijos, rusai prasikose pro siauriniu baltu genciu gyvenamas zemes ir paliko rysku pedska ju kalbose. Geriausias to pavyzdys - baltarusiu kalba. Kaip tik Velyku pavadinimas ir yra baltarusiu ir baltu jotvingiu tarmes produkcija.

2009 m. kovo 30 d., pirmadienis, 12:30:52
Skaitau ir galvoju-kiek reikia zmogui but prisidirbusiam,kad Dievas leistu taip smegenelems aptemti ir situose kliedesiuose apie arijus ir kitose dzukiskose nesamonese veikti kaip realybeje. Jus pakeliui i Mirti esate. Amzina Mirti ugnis ezere. Kartu su jumis mirs ir jusu isdidumas,ir tariamas pazinimas ir visas sitas triuksmas nueis i prazuti..deja -kartu su jumis. Patys pasirinkot,atmetete Evangelija savo isdidume isivaizdave,kad Dievas yra lygus jums ir galite Jam paaiskinti,kad yra ne taip kaip Jis sako..visiski beprociai.

2009 m. kovo 29 d., sekmadienis, 11:11:57
Lietuvos problema, visais laikais buvo ir yra apsiryti kitu pakramtytais ir isspjautais netikusiais produktais. Ziaugcioti jiems iprasta. Bent tiek kurturos turetum, kad ne viesai...

2009 m. kovo 29 d., sekmadienis, 08:49:01

2009 m. kovo 28 d., šeštadienis, 21:55:56
Nu ir pumpotaukslis gi Jietis. Kaip jau teskiai mane i ekstaze tai maz ne iki orgazmo... Siules buvai tris metus palaukti iki bus isleista knyga, tai jau pamaniau, kad cia tu ir esi sio teksto autorius. Durnas prisipazinai; buvau jau kniubscias begulas pries Jieti. Nu bet tiek to, aciu ir uz tai, kad pasivarginai surinkti sias publikacijas ir uz tai, kad i sicia perkeliai, tad bent jau kartuviu nuosprendi tau atsaukiu, bet ar tau neatrodo, kad dzuku tarmes pagimde lenkiski slavai?

2009 m. kovo 28 d., šeštadienis, 21:03:00
Norintiems info apie adoma ir ieva, geresnio saltinio nei kaip "Urantijos knyga" (kurios internetine versija surasite iprastai) - nieks ir nepasiulytu. Beje, kaip tik adomas ir ieva (su kompanija) pries tuos 66000 metu, kalba, kuri lygeviarciai laikytina tiek slavu, tiek ir baltu prokalbe, musu bendriems "indoeuropieciu" proteviams ir idiege. O arijais pasivadine (kas beje, sanskritiskai reiskia "grynaveisli") taip is puikybes save nuo kitu isskirdami patys pasivadino. Jau koks jusu, senoliai, naivumas ieskoti tobulumo istoriniame primityvume! Juk jeigu jus taip nesa i sauletas perspektyvas (kas beje puikiausiai pademonstruota mirtimi ant kryziaus), tai jums geriausi praktiniai vadovai btu Buda arba Totas (14-tas Arkanas), o populiaristinu stiliumi informacija apie "ariju" kultura geriausiai savo knygomis perteikia Anastasijos ikveptas V.Megre.

2009 m. kovo 28 d., šeštadienis, 20:59:40
Tokiomis paciomis runomis rasta Banpo kaime Kinijoje is tu paciu dienu. Lietuviai, pasauliui mes esame idomiausi pagal Antoine Meillet zodzius : "Jei norite isgirsti, kaip Adomas ir Ieva kalbejo Rojuje, vaziuokite i Lietuvos kaima ir klausykites." Sumeru mite, tarp kitko reiketu atlietuvinti i muta, mutas vard. linksnyje, gr. mutos>muthos>mythos, veliau jau kaip mitas vel sugrizo, Adomas vadinamas Tatamu, visai kaip kupiskenu Tata Mus, hebr. sutrumpino iki Adam, o Ieva sumeriskai Kaba, hebr. teistare Chava, graikai sutrumpino i Ava ir dar veliau Eva. Genetikos mokslas patvirtina kalbotyros atradimus, ir siu abieju mokslu bendradarbiavimas duos rakta i Zmonijos pazinima, juk I. Kant dar pries daugiau 200 metu sake : Issaugokime lietuviu kalba, tai yra Zmonijos pazinimo raktas. Ceslovas Gedgaudas savo "Musu praeities beieskant" yra siu dvieju mokslu sintezes Kopernikas, zinant, kad Kopernikas buvo pripazintas po 300 metu, tai gal Gedgaudas bus pripazintas bent per 100 metu, kol pakankamai atsiras zmoniu sioje zemeje, pajegianciu suvokti daugybes mokslu sinteze pazistant Zmonijos istorija.
"Biblijoje yra sios Zemes paslaptys aprasytos. Zodzius suprantant paraidziui, mes nepajegiame suvokti, nes priestarauja siu dienu kasdieniniam supratimui. Jei ivedame laiko skaiciavimui logaritma, pasirodo, kad laikas nurodytas labai tiksliai. Viespaties diena gali trukti ir 5 mlrd. metu, ir 200 mln. metu, ir 100 tukst. metu. Dabar, pavyzdziui, yra astuntoji Viespaties diena. Tai nepriestarauja ir Bing Bang teorijai, kuria sukure 1927 m. jezuitas George Lamaitre. Tai nesunku suprasti, jei tik isigilini i astronomijos, matematikos ir fizikos pasauli. Na kad ir aprasytasis tvanas, kai Ballard atrado Juodojoje juroje prie Sinopo nuskendusi miesta, paaiskejo, kad tai ivyko 7500 metu atgal, kad Juodoji jura buvo zemiau 165 metrais, o tai galejo ivykti, tik Atlantui pralauzus Gibraltaro sasiauri ir uzliejus Vidurzemio jura/kai kuriais duomeninis patvinusia 380 metru/. Platono aprasyta nuskendusi Atlantida ties Gaurakulio stulpais /minima nuo tu dienu 9000 metu + 2400 metu/, tai labai sutampa su Beringo sasiaurio pralauzimu pries 12-13 tukst. metu. Gal Vidurzemio juros uzliejimas buvo salygotas kito kataklizmo, kad ir vulkano Guanche,lietuviskai Gavanciu / Kanaru salose issiverzimo. Jei ivyktu galingas Teide vulkano issiverzimas, sala nugriutu i vandenyna ir per pasauli nusilietu 65 metru cunamis. Juk Biblijoje minimas Nojaus laivas didziuliu ismatavimu- 130 m ilgio, 25 m plocio ir 8 m aukscio. Kas galetu paneigti,kad zmones neplaukiojo didesniais laivais, jei netoli Ugnies zemes oloje rasti arklio griauciai rodo, kad gyva mesa buvo pries 9000 metu, kaip ir Antarktidos krantai be ledo, kas yra nustatyta tik 20 amziuje, bet zemelapiai yra rasti is 1513, 1531, 1738 metu, nors pati Antarktida pagal europine civilizacija buvo apiplaukta 1820 metais. Idomiausia yra tai,kad vietovardziai ar zodziai visose pasaulio kalbose lietuvisku saknu, tiksliau butu musu afrolietuvisku saknu, o musu broliai bushmenai ir truputi velesni etiopai labai panasus i mus,tik mes isblyske. Etiopu apskritis vadinasi vereda, karalius negu negesti ir t.t ir t.t."
"Ka daryti,kai dogonu Malyje kalba 'eiti miegoti' skamba 'eendu migabo', 'dantis' skamba 'kendu', musiskai 'kasti, kanda',o dievas Ogotemmeli reiskia visa matanti akis, arba lietuviskai akis temijanti, beveik uzmirstas 'temyti', 'ziureti, matyti' sinonimas,ar zinote,kad musu 'temyti' dave pradzia ir Ogotemmeli, ir graiku 'demos'/liaudis, ir siandienos musu demei, ir varumoniu dumm/kvailas, tamsus. Vien zodis GaVa ko vertas- siandien ainu /japonai islaike gawa, kawa kaip upe, Aigupto senasis Nilo vardas Api, lotynu/liaudynu officina/upeicyna, officer/upeitorius, hotentotai islaike -op, -ip vietovardziuose, zulusai islaike kwa, Nigerijoje yoruba ir kitomis kalbomis - -kpe, -gbe, -kpo, -gbo, ta pati ir Ievos vardo pradine skambesena - Gava, veliau sumeru Kaba, hebr. Chava, gr. Ava o varumoniu quinn ar kvinna yra motinu motinos vardo 'Gavyna' likutine israiska. Kaip ir pirmine VaGa kilme, veliau ir Bagas, Baga, Bhaga, Bog, kita reiksme atsiradusi veliau Vagyna, ir havajieciu vagine/moteris, tai ir liaudynu vagyna, rasoma vagina su kirciu ant i. Kiek suprantu. Zemaiciu tarmes itaka yra prancuzu kalboje/ Mon Cheri ta pati zemaitiska mon shery pradine reiksme, zemaiciu itaka yra anglu, vokieciu, skandinavu kalboms, dzuku itaka yra visoms be isimtiems slavams, taip pat nuo 5 amziaus liaudynu/lotynu kalbai, iki tol caement tardavo kement, po aushtragudu isiverzimo liko cement. Dzukavimas buvo ir anksciau, bet ne toks ryskus. Graiku kalba taip pat paveikta dzukavimo - Devas virto Dzeus, dzukiskai dzievulis.
Dideli darbai, dideles ir klaidos. Tukstancius metu pasakojimai buvo perduodami zodiniu paveldu, kazkuriuo metu ir buvo padaryta si klaida. Logika sustato viska i savo vietas su laiku. Menkas pavyzdelis. Kronikose buvo minima,kad varumonys rekdavo 'barditus' puldami romenus. T.Mommsen savo didziajame ve

Jietis 2009 m. kovo 28 d., šeštadienis, 20:57:33
2008-01-04 09:51
Paprasciausia problema-negali komentaruose spausdinti apie 2000/dvieju tukstanciu/ puslapiu rasomos knygos, tai tik labai labai suspaustas variantas. Turetu buti 50 tomu po 2000 puslapiu, tada butu isaiskinta iki smulkmenu. Kas tiek skaitys, pirmiausia kur tiek zmoniu paimti, sugebanciu suprasti bent 30 kalbu. Siuo metu esu atlikes palyginamaja studija is daugiau kaip 200/dvieju simtu/ kalbu,sukuriau kalbos lentele,kuri panasi i Mendelejevo cheminiu elementu lentele, visos pasaulio kalbos sutelpa i viena lapa. Padariau desimtis, gal jau ir visa simta, atradimu istorijos moksle, pasitikslinu, ka kiti zmones atrade. Vien dogonu - lietuviu lyginamajai studijai reikia bent 500 puslapiu, tai ir teologija, ir gamtos mokslai, ir zmogaus kuno sandara, ypac genitalijos, ir technologijos,ir geologija, ir dar desimtys mokslu ir ju savokos. Kur dar genetikos mokslo irodymai. Paprasciausiai noriu pasidalinti rasomo darbo nuotrupomis, nes baigsiu po 3 ar 5 metu, nespesiu iki ubagisko 1000-mecio Lietuvos vardo metiniu, noriu duoti tautai zinoti, kad netiketu mulkintoju ar dvasios ubagu pasakoms apie Lietuva nuo Lietavos upelio vardo, kaip kalke nuo Lowmianski-Ochmanski nuleistu instrukciju Lietuvos istoriku protinei erdvei.
Aristotelio logika sustato i vietas visus kalbamuosius ir mastomus dalykus. Taisykle paprasta - jei A priklauso B, B priklauso C, C priklauso D, tai A priklauso D. Ir visos priklauso tarpusavyje. Esu skaites daugybes lyginamosios kalbotyros specialistu darbus, ir jei nesiremiama lietuviu kalba, studija atsiduria nesvarumo bukleje. Bopp, Marr, Swadesh,... Galiu pasiremti kad ir "Geschichte der Literatur', in 6 Baende, Propylaen Verlag Berlin, 1981, kur I tome aiskiai nurodyta lietuviu kalbos senumas kaip seniausios kalbos. Meillet, Chatterji, Majumdar, Toporov, Ivanov, Trubeckoj, Gamkrelidze, Trautmann, Bodmer, Stroebing, buvusi vilniete Tamara Buch, filosofas I.Kant...Ar pakaks autoritetu ? Gal sarasa pratesti iki 500 pavardziu ?
Esu skaites nemazai autoriu is nacionalsocializmo laiku. Apgailetini falsifikatoriai. Lyg tai 18-20 amziaus literaturoje panaudoti vardai buvo 1 ar 6 amziuje, kai kronikose skaitome Manavaredus > Manvaredus > Manfredus > Manfred jau 18 ar 20 amziuose ir tai yra pagrindu pagrindas tokie ekvilibristiniai triukai ju teorijoms.
Mano biblioteka ir archyva sudaro keliu tukstanciu knygu, kopiju, CD sarasas, nebegsiu del Jusu igeidzio Jums ivardinti tikslu saltini, kuris rastas pries keleta metu. Cia tera tik internetiniai anoniminiai komentarai, bet ne mano publikuojamas rasinys.
Esu dekingas tukstanciams mokslininku visame pasaulyje uz ju nudirbtus darbus, Lietuvei Motinai, islaikiusiai dar lietuviu tauta, esu dekingas Ceslovui Gedgaudui uz jo pirmeivyste, kuria atradau jau toli nuejes savo atradimuose, dekingas visiems savo geranoriskiems ir negeranoriskiems kritikams, esu dekingas visiems, kurie paliko, palieka ir paliks pedsakus sioje zemeje kaip medziaginius, taip ir mintinius-kalbinius.
Galetu delfi ideti ir koki straipsni is Meillet ar Chatterji darbu, kuriuose irodyta dar beveik pries simta metu, kad tie zmones is pietu Afrikos kalbejo lietuviskai, ka rodo daugybe vietovardziu PAR, Namibijoje, Botsvanoje, Zimbabveje, Zambijoje, Tanzanijoje, Kenijoje, Somalyje- Knysna, Aukoerabies, Tzitzikama, Mamusa, Namib, Swakop, Serowe, Kilima-Njaro, Kilinda, Pemba, ... Galiu rasyti bent po kokius 500 vietovardziu is kiekvienos salies, vertimo nereikia, nes vardu reiksme vietiniu kalbomis yra ta pati, kaip ir lietuviu kalba. Tas pats ir pietineje Indijoje, kur dar Maldivai, Sri Lanka, Nikobarai, Sumatra, kitos Indonezijos salos, Papua-Naujoji Gvineja ir Australija. Pasiieskokite Australijos vietovardzius, yra atrinkti ir grynai aborigeniski ir skaitykite daugumos vardus be jokiu paaiskinimu. Visu mano isvardintu krastu dievu dievybiu ir tautos didvyriu vardu versti i lietuviu kalba nereikia. Kaip ir Amerikos indenu dievu, didvyriu, nuo Aliaskos iki Ugnies Zemes - Talkeetna, Skeena, Shasta, Attawapiskat, Winnipeg, Manitoba, Okaloosa, Chichen Itza, Titicaca, Ollantaytambo, Bogota, Atacama, Ushuaia, ta pati Vilcabamba, Machu Picchu, dievai Kapoonis, Enclaw, Apu Qun Tiqsi Viraqutra, Mama Oclla, sventosios knygos Popol Vuh, Teo Amoxtli,...Ka jau kalbeti apie Afrikos siaurine dali, o jau Saharoje tai isvis grazu, Azijoje iki Beringo sasiaurio iskaitant Kinija, Japonija, apie Europa - apie Europa, tai ji isvis ant lietuviu kalbos pamatu - Pramatejus/Prometeus, Proteus, Gamarys, zmogus su apgamu/Homeros,pagal didziuli apgama gaves varda, Platonis/Platonos, turejes placia krutine,... Kad ir rasul/ pranasas Muhamad / MagaMatas, daug, stipriai matantis. Runomis rasyti saltiniai rasti Tartaria kaime Rumunijoje, buvo pries 7500 metu. Tokiomis paciomis runomis ras

Jietis 2009 m. kovo 28 d., šeštadienis, 20:56:18
Gerbiamieji, turiu išsaugojęs keletą komentarų iš Delfi kažkokiam tai straipsniui. Aš skaičiau net amo netekęs, bet suprantama, kas tų komentarų autorius, nežinau. Įkelsiu tas žinutes Jūsų teismui, nors ir ne iš eilės, gal būt net nuo pabaigos, bet tai viskas ką turiu. Manau Jūs tuo klausimu turite daugiau ką pasakyti.

Petras 2009 m. kovo 28 d., šeštadienis, 20:17:59
Tęsėjau, jau iš pirmų knygos puslapių sužinojau daug man nežinomos info.
Jau vien tai, kad "Adomas" ir "Ieva" yra ne žmonės, žydkrikščionybės melas naivuoliams mulkinti yra grynai žydiškos klastos ir suktybių padarinys.
Kaip ir tikėjausi, gausiu daugybę info iš šios knygos. Ačiū autoriui už tokį nuostabų darbą.

Tęsėjas 2009 m. kovo 28 d., šeštadienis, 20:10:53
Turiu prisipažinti, kad koleikas neaptikau tiesioginių arijų šaltinių, kuriuose būtų paaiškinta VELYKŲ prasmė. Nors ir kaip aš gerbčiau tikrus rusus, tačiau pasiūlytas slaviškasis variantas yra absurdiškas. Jug rusų kalba išsivystė iš lietuvių kalbos o ne atvirkščiai. Tai pripažįsta ir rusų mokslininkai. O "Mūsų protėviai" yra tie, kurie, kaip ir mes, kalbėjo lietuvių kalba. Anot senosios Indijos šaltinių dievui P(radža)pačiui jau per 66 000 metų. Palyginkite - bibliniam Adomui nėra dar net 6000.

2009 m. kovo 28 d., šeštadienis, 19:51:01
Beje; ten buvo "gyvezdas!", o dar auksciau "senkalbe" turejau omenyje. Kuri pradzioje buvo ir lietuviu valstybine kalba ...beje.

2009 m. kovo 28 d., šeštadienis, 19:39:30
Kokia genti tu vadini "musu proteviai"?

Petras 2009 m. kovo 28 d., šeštadienis, 18:22:23
Nenusišnekėk, bevardi. Slavų gentis dar nebuvo užgimus, kai mūsų protėviai jau turėjo šią sąvoką.

2009 m. kovo 28 d., šeštadienis, 13:14:34
Siuolaikinese tradicijose pavasari atgimima pazyminti diena yr pavadinta slavu senkales zodziu "veljika" - didzioji diena.

Petras 2009 m. kovo 28 d., šeštadienis, 12:55:49
Tęsėjau, Gedgaudą skaičiau. Aš Jūsų klausiau, gal žinote kokią reikšmę žodžiui VELYKOS protėviai buvo suteikę.

2009 m. kovo 28 d., šeštadienis, 12:31:04
Pradzia - subtilybese. O subtilybes grubiems pavidalams - aukstybes. O grubus pavidalai tiems kurie subtilus - apacia. Dievas yra nepalyginamai uz pati visatos Kureja subtilesnis. Tad, nors Kurejas visatoje yra ir pradzia, ir apacia, taciau ji garbinantys, palyginant su Dieviskos Dvasios subtilumu, yra tie, kurie zvelgia i grubuji, ir kitaip nei pagonimis ju vadinti neiseina. Dievas, apie kuri kalba Jezus Kristus, ir Pradziapati, yra dvi atskiros Visatos, kurios tik per zemes Zmogu susieina. Musu proteviams informacija apie "Dieva" ir apie santykius su juo, suteike civilizacijos, kurios yra tik sio, sujungiancio materijos Pradzias ir Apacias pasaulio kudikiai. Kadangi savo esmeje mes esame kito, Dvasios pasaulio Kurejo kudikiai, dar ir dabar pilnai nesusivoke kas esa, tai i musu proteviu pasamones ir samones ateiviu smelkiama informacija negalejo ju nesvaiginti, o tuo paciu ir nemistifikuoti suvokiamos realybes. Matome Saule, matome kitas Zvaigzdes (gyvezads!;), tad ko mums svaigti?

Religijos skiltis
Mitologija
Vartiklis